GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moj komputer

09.02.2004
09:14
[1]

lez [ Konsul ]

Moj komputer

Yo!
Mam pytanko chce usunac sobie z pulpitu ikonke "Moj komputer"bo starsza siora grzebie mi w plikach a ja korzystam z total comandera.Czy wiecie jak usunac z rejestru te ikone??

09.02.2004
10:22
[2]

ejpi [ Konsul ]

w XP poprostu klikasz prawym i usuń.

09.02.2004
10:24
smile
[3]

Anarki [ Demon zła ]

wez na pulpicie wlasciwosci Pulpit/ dostosuj pulpit i dalej bedziesz wiedzial ;) t ojest w winie XP...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.