lez [ Konsul ]
Moj komputer
Yo!
Mam pytanko chce usunac sobie z pulpitu ikonke "Moj komputer"bo starsza siora grzebie mi w plikach a ja korzystam z total comandera.Czy wiecie jak usunac z rejestru te ikone??
ejpi [ Konsul ]
w XP poprostu klikasz prawym i usuń.

Anarki [ Demon zła ]
wez na pulpicie wlasciwosci Pulpit/ dostosuj pulpit i dalej bedziesz wiedzial ;) t ojest w winie XP...