GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Glodnym Trollem" Czesc 117

08.02.2004
15:32
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Karczma "Pod Glodnym Trollem" Czesc 117

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym kącie Karczmy siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku.
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15. Hellcat
16. BriskShoter


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

Link do części poprzedniej:

08.02.2004
15:32
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D

08.02.2004
15:34
[3]

następny [ Rekrut ]

08.02.2004
15:35
smile
[4]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

mam nadzieję że będę pierwsza ale Brisk... tak w pół słowa nieładnie przerywać ;)

08.02.2004
15:35
smile
[5]

następny [ Rekrut ]

Diamand--> Ale bardzo mocno modyfikowany? Tak żebyście puścli pawia :D

08.02.2004
15:35
smile
[6]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no oczywiście nie jestem pierwsza :))))

08.02.2004
15:36
smile
[7]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

jaaasne skład: woda, mięso sól ;)

08.02.2004
15:36
smile
[8]

następny [ Rekrut ]

Brisk--> Zaskoczyłeś nas....

08.02.2004
15:37
smile
[9]

następny [ Rekrut ]

Diamand --> Bioooore!!!!!

08.02.2004
15:38
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

nastepny przepraszam nie chciałem :D

08.02.2004
15:39
smile
[11]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

następny - płaci pan czekiem czy gotówką? qa może w jadłospisie są ogórki to dostosuje cenę ;P

ja lecę papa wszystkim którzy są :))) miłego dzionka :)))))

08.02.2004
15:41
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand <papa>

A ja albo ide na pole albo ide postrzelac do Aliantów :D Tak czy siak ruch mnie czeka :D

08.02.2004
15:41
smile
[13]

następny [ Rekrut ]

Papa
Do jutra albo do wieczorka :)
Brisk--> Znowu sami (tylko mi nie znikaj :D)

08.02.2004
15:41
smile
[14]

Brisk. [ Chomik ]

nastepny masz pecha :D hehe

08.02.2004
15:42
[15]

następny [ Rekrut ]

Bo będe płakał :( Łeeeeeeeeeeeee buuuuuuu

08.02.2004
16:02
[16]

Czamber [ Czamberka ]

* Wyszla z laźni zarumieniona z gorąca i wypoczęta, usmiechnęła sie do Briska, po czym wzięła wino z kuchni oraz swoje papiery i usiadla w swoim fotelu przy kominku, by troszke popracować.. *

08.02.2004
16:35
[17]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam w nowej karczmie :D

08.02.2004
16:43
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

*nie żeby znów sie przygladał Elfce* :D

YoO Danley :D

08.02.2004
16:51
smile
[19]

Kentril [ fechmistrz ]

YoO ludzie i pół-orki!

08.02.2004
19:10
[20]

Eilane [ Pretorianin ]

-Witam. Udało mi się usiąść wcześniej niż myślałam. JAk leci??

08.02.2004
19:16
smile
[21]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ooo Eilane witam :) wreszcie ktoś jest :)) u mnie w porządeczku :))

08.02.2004
19:17
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

ja jak zwykle jestem :D

08.02.2004
19:20
smile
[23]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no tak Brisk zapomniałam przepraszam :))

08.02.2004
19:21
[24]

Eilane [ Pretorianin ]

To bardzo dobrze. Jak tam dyskuzja o modyfikowanych ogorkach??

08.02.2004
19:25
smile
[25]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Eilane mogę Ci powiedzieć tylko tyle, żebyś się strzegłą jedzenia od nastepnego ;)

08.02.2004
19:26
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand nic nie szkodzi o mnie i tak mało kto pamieta :D

08.02.2004
19:27
smile
[27]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no bo tak wszystkich przyzwyczaiłeś że nikt się nie pyta, czy jesteś bo... jesteś :)))

08.02.2004
19:27
[28]

Eilane [ Pretorianin ]

Bez przesady Brisk, bez przesady


:D

08.02.2004
19:29
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

taaaaa jasne :D A i tak wszyscy jedynie kombinuja jak mnie wykopać ze stanowiska :D

08.02.2004
19:30
[30]

Eilane [ Pretorianin ]

No niby np. kto??

08.02.2004
19:31
smile
[31]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no co Ty? przecież tu nikt się o władze nie stara ;)

08.02.2004
19:34
smile
[32]

Brisk. [ Chomik ]

Każdy tak mówi :D

08.02.2004
19:36
smile
[33]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no nie wierzysz mi? ;)

08.02.2004
19:36
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

No własnie nie wierze :D hehe

08.02.2004
19:38
smile
[35]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

niedowiarek jeden :P nie to nie - Twoja strata ;)

08.02.2004
19:41
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

To czy moja to sie okaże :D póki co pilnuje swojego fotela tutaj :D

08.02.2004
19:45
smile
[37]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk ja na tym nic nie stracę :P

08.02.2004
19:45
smile
[38]

następny [ Rekrut ]

Witam :)

08.02.2004
19:47
smile
[39]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

następny - a więc jednak do wieczorka ;)

08.02.2004
19:48
[40]

Eilane [ Pretorianin ]

Człowieku po co ktoś miałby sobie zawrac głowe takimi bzdetami ??

witam nastepny

08.02.2004
19:48
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

No ja też nic nie trace :D

nastepny YoO :D

08.02.2004
19:56
smile
[42]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no to nikt nic nie traci i jest w porządku :)

08.02.2004
19:57
smile
[43]

następny [ Rekrut ]

Diamand--> Jak mówiłem :P

08.02.2004
19:57
smile
[44]

Brisk. [ Chomik ]

powiedzmy że jest wszystko OK :D

08.02.2004
20:01
smile
[45]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

jak powiedzmy? przecież jest :)

08.02.2004
20:06
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

skoro tak twierdzisz to pewnie masz racje bo ponoc PPP maja zawsze racje nawet gdy tak nie jest :D

08.02.2004
20:12
smile
[47]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no punkt pierwszy: mam zawsze rację
punkt drugi: jak jej nie mam to patrz punkt pierwszy :)

08.02.2004
20:14
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand dokładnie o tym mówiłem :D [co nie znaczy że uwazam te zasady za obowiązujące :D]

08.02.2004
20:15
smile
[49]

Kentril [ fechmistrz ]

mi sie wydaje że to ja mam racje zawsze ... YoOoOoOoOoY

08.02.2004
20:16
[50]

Hadriel [ Screener's ]

czesc z powrotem :)

08.02.2004
20:18
smile
[51]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Kentril (yo) no właśnie, wydaje Ci się... :P

08.02.2004
20:19
smile
[52]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

witaj z powrotem Hadriel :)

08.02.2004
20:20
smile
[53]

następny [ Rekrut ]

Witajcie Wszyscy :]

08.02.2004
20:23
smile
[54]

Kentril [ fechmistrz ]

podstawowe pytanie do was (szczególnie Brisk, bo nigdy jego poziom moralny nie podwyższył sie bardziej niż 2,34%):

Czy kiedykolwiek próbował(aś)eś przeprowadzić staruszke przez ulice?:

a) TAK
b) NIE
c) Próbowałem ale wpadła pod samochód
d) NIE, ale ją nawet wypchnąłem podczas czerwonego światła na kupe samochodów!

Głosujcie!!!

08.02.2004
20:23
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

Kentril czy Ty nie powinieneś już spac? :D

08.02.2004
20:27
smile
[56]

Kentril [ fechmistrz ]

Brisk, ty unikasz odpowiedzi! ha, wiedziałem że jesteś bezlitosny!! TYRAN!!!

08.02.2004
20:27
smile
[57]

gris [ Generaďż˝ ]

Ejo :D

08.02.2004
20:27
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek!! YoO :D

08.02.2004
20:28
[59]

Eilane [ Pretorianin ]

co to zanczy PPP?

08.02.2004
20:28
[60]

Hadriel [ Screener's ]

*Archanioł schowawszy swoje skrzydła (bał się że od tryskających z kominka źródeł mogą mu się przypalić) usiadł w rogu karczmy na swoim ulubionym taborecie, twarz miał jak zwykle zasłoniętą tak że nie było widać nic za wyjątkiem czerwonych jak krew ust i czubka nosa. Podszedł jeszcze na chwile do kominka dorzucił cztery kawałki drewa i odszedł z powrotem na swoje miejsce. Miecz bez pokrowca przepieszony przez ramie za pomocą mocnego sznurka oparł o boczną ścianę. Prawą dłonią mocno chwycił za uchwyt od kufla stojącego na najbliższym stoliku, po czym wyżłopał cały napój jaki tam się znajdował. Odsapnął chwilę, a kiedy zregenerował siły po męczącym locie, wstał ze swojego mebla i podszedł do lady nalewając sobie pełny kufel wiedźmińskiego. Ponownie usiadł lecz tym razem przy kominku, po uprzednim przyprowadzeniu do niego taboretu i zaczął pić piwo patrząc na płomienie tańczące wokół drewnianych palików przybierających coraz to ciemniejsze barwy*

powiedzcie coś ciekawego bo jakieś głupoty wypisywać zaczynam :)

08.02.2004
20:29
smile
[61]

Kentril [ fechmistrz ]

yO, witamy w zamku Jana Drakóli*...arght!

Jan Drakóla>Brisk

08.02.2004
20:29
smile
[62]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

cześć gris :)

co do odpowiedzi... chyba c ;P

08.02.2004
20:30
[63]

Eilane [ Pretorianin ]

Witaj Osiolku

08.02.2004
20:30
smile
[64]

gris [ Generaďż˝ ]

Diamond --> No to komu ufasz po wczorajszej rozmowie ? :D

08.02.2004
20:31
smile
[65]

Kentril [ fechmistrz ]

Eilane>>> PPP = Piwo Polska Przynależność

08.02.2004
20:31
[66]

Hadriel [ Screener's ]

kent (zupełnie jak z supermana, a jak by w skrocie było "ken" to jak z barbie, twoj nick jest wielofunkcyjny :D) ---> b)NIE i sie tego nie wstydze, poza tym jakie ulice ?? w tych czasach nie ma jeszcze ulic, a tm bardziej czerwonych świateł :P

08.02.2004
20:31
[67]

Eilane [ Pretorianin ]

no bo Czamber to PPP ty Diamand to PPP i chce wiedziec co to znaczy

08.02.2004
20:32
smile
[68]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

gris - ufam tylko jednej osobie na tym świecie, właśnie do Ciebie napisała :P

08.02.2004
20:32
smile
[69]

następny [ Rekrut ]

Cześć Osiołku :D

08.02.2004
20:34
[70]

Eilane [ Pretorianin ]

a moze ty mi powiesz Brisk co to znaczy PPP??

08.02.2004
20:34
smile
[71]

Brisk. [ Chomik ]

PPP Przedstawicielki Płci Pieknej :D

Diamand ja nawet sobie nie ufam :D

08.02.2004
20:34
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

PPP by Brisk (ofkorz, wszellkie prawa zastrzezone :D)

08.02.2004
20:36
[73]

Hadriel [ Screener's ]

PPPP - to w jezyku kentrila = przeprowadź panią przez przechodnie :P

08.02.2004
20:37
[74]

Eilane [ Pretorianin ]

JA niestety musze sie ulotnic. Do szybkiego zobaczenia
*Wychodzi z Karczmy*

08.02.2004
20:37
[75]

Hadriel [ Screener's ]

coś mi sie po$@%#$% przez przechodnie ale mysl byla dobra, boze jaki blad :D

08.02.2004
20:38
smile
[76]

gris [ Generaďż˝ ]

O cholera, dopiero zrozumialem ze Diamand to Diamand a nie jak ja pisalem Diamond :P
I zrozumialem ze Diamand to PPP :P nie wiedzialem :D

08.02.2004
20:39
smile
[77]

Kentril [ fechmistrz ]

Hadriel>>>> lepiej tak nie kłombinuj z mojom ksyfką bo to sie skończy tragedią...:)) hehe.. (nie przejmuj sie, nic ci nie zrobie oczywiście ma sie rozumić, no chyba że..)

08.02.2004
20:39
smile
[78]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk - po winku to ja też sobie nie ufam ;)

08.02.2004
20:40
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand ja sobie nawet na trzeżwo :D

08.02.2004
20:40
[80]

Kentril [ fechmistrz ]

gris>>> też tak na początku myślałem

08.02.2004
20:41
smile
[81]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

gris... jaki refleks ;)

08.02.2004
20:42
[82]

Hadriel [ Screener's ]

wiem ze mi nic nie zrobisz :) bo jeszcze sie bys pokaleczyl :), jak jestes taki odwazny to dobądź miecz i wyjdz na dwor, a jak nie to strzel sobie piwko i znow sie zastanow, albo co tam chcesz ..................

08.02.2004
20:42
smile
[83]

Kentril [ fechmistrz ]

PPP = Piwko Pewny Przyjaciel

08.02.2004
20:42
[84]

gris [ Generaďż˝ ]

Diamand --> Heheh dzieki :D

08.02.2004
20:43
smile
[85]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Kentril a kiedy się zorientowałeś? :)

08.02.2004
20:45
smile
[86]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

gris no nie ma za co :) mam nadzieję że mnie już więcej nie pomylisz :)

08.02.2004
20:45
smile
[87]

Kentril [ fechmistrz ]

Hadriel>>> bijmy sie na pięści! :)) >>>

08.02.2004
20:46
[88]

Hadriel [ Screener's ]

posiedze jeszcze troche z wami ale za niedluga ide spac, bo chce zeby juz bylo jutro :)

08.02.2004
20:46
[89]

Hadriel [ Screener's ]

kentril schowaj to z powrotem do majtek :D

08.02.2004
20:47
smile
[90]

Kentril [ fechmistrz ]

kogo wam to przypomina?

08.02.2004
20:48
smile
[91]

Kentril [ fechmistrz ]

Hadriel>>> ty zboczeńcu!! czy napis "Alphonse" musi ci sie kojarzyć??????

08.02.2004
20:48
[92]

Hadriel [ Screener's ]

ciebie ? ;)

08.02.2004
20:49
smile
[93]

gris [ Generaďż˝ ]

Kenril z Archaniolem nie wygrasz ;-) On ma wieksze bice! :D

08.02.2004
20:50
smile
[94]

gris [ Generaďż˝ ]

Gdzie sie kurna Brisk schowal? Czyzby kaszka ? :)

08.02.2004
20:51
smile
[95]

Kentril [ fechmistrz ]

Hadriel>>> no co ty, z taką twarzą dawno bym sie zastrzelił

gris>>> a ja mam większe..eee (nie kojarzyć!)...mam większe piąchy!

08.02.2004
20:54
smile
[96]

następny [ Rekrut ]

Brisk siedzi pod łużkiem z Kłulikiem :D
Ja spadam papa

08.02.2004
20:54
smile
[97]

Kentril [ fechmistrz ]

żegnamy cie NASTĘĘĘPNY

08.02.2004
20:55
smile
[98]

gris [ Generaďż˝ ]

Brisk nie ma czym sie bawic tylko kłułikiem :D

08.02.2004
20:56
[99]

Hadriel [ Screener's ]

co ty nie powiesz ??
*hadriel patrzy na piąstki kentrila i wybucha szyderczym śmiechem*
jak takie dłonie mogą wogóle utrzymać miecz ?? :D
a co dopiero chcesz sie ze mna na piąstki bić, jak chcesz to mozemy wyjść i spróbować się na swoją broń :)

08.02.2004
20:56
smile
[100]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

następny bai bai :)

08.02.2004
21:00
smile
[101]

Kentril [ fechmistrz ]

*Kentril patrzy na bicepsy Hadriela i wybucha (nie dosłownie) gromkim śmiechem* -hahaahahaha *koniec śmiechu w gardle mi zaschło* - Czy ty przypadkiem nie sadzisz kwiatków ? Czy te bicepsy mogą utrzymać doniczkę? o toporze nie wspominając ? ha!

08.02.2004
21:04
[102]

Hadriel [ Screener's ]

nie mozesz widziec mych bicepsow bo są przesłonięte szrą togą, jakby co to i tak nie są większe od twoich bo twoje prszynajmniej widać i wiem, mam mniejsze, ale za to mocniejsze, taka prawda, narazie koncze ide sobie, chyba juz dzisiaj mnie nie bedzie

08.02.2004
21:05
smile
[103]

Kentril [ fechmistrz ]

skoro tak to ja ide też..papa, ide, dobranoc..blaaaaa

08.02.2004
21:07
[104]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ejjj ktoś został??

08.02.2004
21:10
[105]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no jasne jak zwykle sama...:(

08.02.2004
21:12
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand nie ma takiej siły żeby tu ktos poza mna siedział sam :D

08.02.2004
21:14
smile
[107]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

o to jednak nie sama :) no Ty też nie jesteś sam ;)

08.02.2004
21:15
smile
[108]

Brisk. [ Chomik ]

Ale jak pójdziesz to bede sam :D Ja tu mieszkam :D

08.02.2004
21:20
smile
[109]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

eee no tu chyba więcej osób mieszka? zresztą od czego są pluszaki? :P:P joke

08.02.2004
21:24
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand o ja wiem od czego są pluszaki :D I Czamber tez wie :D Ale jesli chodzi o mieszkańców stałych to w zasadzie tylko ja i Czamber :D

08.02.2004
21:27
smile
[111]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no to jednak ktoś jest :)

08.02.2004
21:28
smile
[112]

Brisk. [ Chomik ]

2 osoby w porywach 3-5 :D

08.02.2004
21:29
smile
[113]

gris [ Generaďż˝ ]

Ja tez jestem!

08.02.2004
21:34
smile
[114]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

łoł to już cała gromada nas jest :)

08.02.2004
21:36
smile
[115]

gris [ Generaďż˝ ]

Trójkącik :D UPSSS... ja nic nie mowilem :D

08.02.2004
21:37
smile
[116]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

gris... załóżmy że nic nie słyszałam ;)

08.02.2004
21:38
smile
[117]

gris [ Generaďż˝ ]

Oczywiscie :D Brisk tez nic nie slyszzal :D

08.02.2004
21:43
[118]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

tak wogóle czemu jesteś osiołkiem? mam nadzieję że to nie drażliwy temat?

08.02.2004
21:46
[119]

Orrin [ Najemnik ]


*Do karczmy wchodzi barczysty krasolud*
Witam tez mnie interesuje dlaczego osiolek juz predzej swinka ale ja nic nie mowilem :D

08.02.2004
21:46
smile
[120]

gris [ Generaďż˝ ]

Poprostu nie mialem co tam wstawic "gris [ TUTAJ ]" :D i wzięło się Osioł :D samo :D

08.02.2004
21:47
smile
[121]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ahia fajnie :)))

08.02.2004
21:50
smile
[122]

gris [ Generaďż˝ ]

A skąd u Ciebie Diamand ?:)

08.02.2004
21:50
[123]

Orrin [ Najemnik ]


heh ja bym wpisal tam np niziolek czy cos sensowiniejszego ale kazdy mysli jak potrafi :D

08.02.2004
21:52
smile
[124]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

a tak wogóle to kiedy powstała ta karczma? (próbowałam dotrzec do 1 ale trochę za niecierpliwa jestem :P)

08.02.2004
21:53
[125]

Orrin [ Najemnik ]


Kiedys ludzie mieszkali na drzewach (Niektorym nadal to zostalo "patrz lesne elfy) potem ludzie zeszli z drzew by je sciac i zbudowac karczme gdzie mozna by sie upic
Tak jakos to bylo

08.02.2004
21:53
smile
[126]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no po prostu nicka sobie musiałam wymyśleć no i że nie wiedziałam to wzięłam słownik francuski i otworzyłam na chybił trafił no i jakos tak sie trafiło :))))

08.02.2004
21:55
[127]

Orrin [ Najemnik ]


a co to znaczy ?

08.02.2004
21:55
smile
[128]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Orrin cóż za historia... masz talent oratorski :P

08.02.2004
21:56
smile
[129]

gris [ Generaďż˝ ]

Orrin nie podskakuj :)

Powstala... no wlasnie? kiedy? Gdy Orki najedzdzaly :P

08.02.2004
21:57
smile
[130]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

diament po prostu (co wcale nie znaczy że uważam się za niewiadomo kogo)

08.02.2004
21:57
[131]

Orrin [ Najemnik ]


Gris byles za czasow tej pierwszej wojny ? Tej cosmy na smokach troche latali ?

08.02.2004
22:01
smile
[132]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ja tam nie wiem jak to było :)

08.02.2004
22:01
[133]

Orrin [ Najemnik ]


pamietam ze po bitwie jedlismy orcze mieso przez tydzien
Ta to byly czasy
Brisk chodzil w reczniku po karczmie i jak znalazla sie w poblizu jakas kobieta to udawal ze mu sie wyslizgnal :D

08.02.2004
22:02
[134]

gris [ Generaďż˝ ]

Nie pamietam, pamietam ze dolaczylem do karczmy w 3 czesci, byla wtedy bitwa z orkami...

08.02.2004
22:05
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

Wy za dużo kombinujecie :D

08.02.2004
22:06
smile
[136]

gris [ Generaďż˝ ]

Dobrze, ja bede zwijal sie. Bywajcie...

08.02.2004
22:07
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin o tak tak :D To były czasy :D

08.02.2004
22:07
[138]

Orrin [ Najemnik ]


o Brisk sie obudzil ;D Piwa? wina ? czy cos mocniejszego ?

08.02.2004
22:08
smile
[139]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Baj baj gris :)

08.02.2004
22:09
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek <papa> :D

Orrin piwa bo dziś wieczór nie jest dla mnie i musze sie napić :D Dobrze żem sie dziś kupił :D

08.02.2004
22:12
[141]

Orrin [ Najemnik ]


A to jak wspominamy stare czasy
*Wyciaga widerko i nalewa sobie do pelna widzminskiego
podaje briskowi pelen kufel tegoz samego*
Zdrowie !

08.02.2004
22:14
smile
[142]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ej no to ja też poproszem :))

08.02.2004
22:15
[143]

Orrin [ Najemnik ]


*podaje DIamandowi kieliszek wiedzminskiego*
No co beczka robi sie pusta

08.02.2004
22:17
smile
[144]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Orrin... jestem płci żeńskiej... więc jakbym mogła prosić to nie Diamandowi... już lepiej Diamand hmmm?

08.02.2004
22:18
[145]

Orrin [ Najemnik ]


Diamand gdybys oproznila w polowie te wiadoro przestalabys zwracac uwagi na detale

08.02.2004
22:19
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

hehe Dubroles bywał wtedy Xelloss, Danley, Cradif, Word były wyprawy, napasci :D hehe to było zycie :D Ale sie ustakowali nietórzy i sie cisza zrobiła :D

08.02.2004
22:20
[147]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no wiesz wolę nie funkcjonować jako "on" i chyba za słabą głowę mam :))

08.02.2004
22:21
[148]

Orrin [ Najemnik ]


ciezko w tych czasach zebrac druzyne na jakas armie choc mozna by sprobowac

Ale nie teraz

08.02.2004
22:26
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

Oj obawiam sie że byłoby to bardzo trudne i wrecz nieosiągalne.

08.02.2004
22:27
[150]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

eee no chyba przy dobrych chęciach by siem udało?

08.02.2004
22:28
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand chęci to niestety dużo za mało :D

08.02.2004
22:31
smile
[152]

ginekolog_amator [ Centurion ]


dzińdybry :)

moze i ja sie zalapie do tej armii :D

08.02.2004
22:32
[153]

Orrin [ Najemnik ]


JA ty Gris Dubro Xellos Danley
Tych ludzi mozna zalatwic na nastepny dzien
mysle ze na jubileusz mozna zrobic akcje

08.02.2004
22:34
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Błagam o nie przysyłanie zastepów Juniorów ja rozumiem że strasznie grzesze ale nie aż tak :D

08.02.2004
22:34
smile
[155]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

eee no za karczme to każdy da się posiekać :P

08.02.2004
22:34
[156]

Czamber [ Czamberka ]

[ ginekolog amator, lol :> ]

* Zabiera swoje rzeczy ze stolika i udaje sie na góre ze wszystkim, po drodze wchodząc do kuchni i zabierając ze soba wino.. *
Dobranoc. panowie..

08.02.2004
22:36
[157]

Orrin [ Najemnik ]


bywaj Czamber
*Konczy wiadro i dolewa reszte z beczki*
malo wojownicze cos ostatnio sie ludzie robia
Co myslicie ?

08.02.2004
22:36
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

DobraNoc Czamber :D

Diamand nie każdy nie każdy :D hehe

08.02.2004
22:37
smile
[159]

ginekolog_amator [ Centurion ]


oj Brisk. myslalem ze są tu goscinniejsi ludzie ;(

hmm moze jakies badanko?:D

08.02.2004
22:37
smile
[160]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no teraz to nikt... kiedyś to patrioci byli :D

08.02.2004
22:39
[161]

Orrin [ Najemnik ]


kiedys to sie wchodzilo do karczmy z workiem orczych glow i mowilo sie
*Zapieczone i krwiste prosze*
buehehehe chyba za duzo piwa :D

08.02.2004
22:41
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]

Amator gościnni? ludzie? tutaj? wtedy gdy tu jest Brisk? Oj chyba pomyliłes lokale :D Zwłaszcza dzis było błędem tu przyłazić :D

08.02.2004
22:41
[163]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Orrin to na pewno piwo było? :P

08.02.2004
22:42
[164]

Orrin [ Najemnik ]


nie patrz tak na mnie pijesz to samo

08.02.2004
22:42
smile
[165]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk a czemu zwłaszcza dziś? :D

08.02.2004
22:43
smile
[166]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Orrin no tak :)

08.02.2004
22:44
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand po prostu :D W każdym razie zaraz ide po piwo i do kąpieli sie ładuje z nim :D

08.02.2004
22:45
smile
[168]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Kąpiel w piwie? nie słyszałam jeszcze :P a na co to pomaga? :PPP

08.02.2004
22:45
[169]

Orrin [ Najemnik ]


Brisk z Ginekologiem czy z piwem ?

08.02.2004
22:46
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand na pewno jest duże prawdopodobieństwo że to bedzie ostatnia kapiel :D Piwo + kapanie sie 9basen, rzeka) to zabójcza mieszanina :D

Orrin i to i to:D

08.02.2004
22:47
smile
[171]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Brisk.

no chodzily sluchy ze najwieksza wredota na golu to Briskshoter, ale myslalem ze to Twoj brat czy cóś...

08.02.2004
22:48
smile
[172]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk jeszcze uśniesz i całą wannę tego piwa przez przypadek wypijesz i co będzie ? :PPP

08.02.2004
22:50
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand i co bedzie? kostnica :D

Amator nie nie nie to te same wredne facjaty czyli moje :D

08.02.2004
22:52
smile
[174]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

kostnica? Izba Wytrzeźwień chyba :D

08.02.2004
22:53
[175]

Orrin [ Najemnik ]


dobra panowie wy tu mozecie sie kompac w piwie czy w czym tam chcecie
Ale ja sie zmywam czeka mnie jeszcze wiele spraw do zalatwienia a siedzac tu nic nie zalatwiem
Zegnam wszystkich
*wychodzi*

08.02.2004
22:54
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand oj nie wtedy już nie odwoża do izby wytrzezwień tylko do przytulnej kostnicy :D

08.02.2004
22:54
smile
[177]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

i znów panowie... chyba rzeczywiście wiecej musze wypić... :P

08.02.2004
22:55
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

Ano Cze Orrin :D

Ja znikam 0 23.00 :D Jak dobrze pójdzie to sie pojawie póżniej choć watpie :D

08.02.2004
22:55
smile
[179]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk na Twoją głowę to i basen nie poradzi :D

08.02.2004
22:56
smile
[180]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

no to jednak zostanę sama :)

08.02.2004
22:59
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand hehe jak większość ludzi :D Lajf is brutal :D

08.02.2004
23:00
smile
[182]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

and full of... ech no tak to sobie wypije to przynajmniej nie będzie tak bardzo brutal :D

08.02.2004
23:01
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand dokładnie :D Ide odkopac własnie moje zapasy zakupione dziś :D

08.02.2004
23:02
smile
[184]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

to ja też lecem :D baj baj miłego konsumowania zapasów ;) (też sobie pokonsumujem ;) )

08.02.2004
23:03
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

papa Diamand :D

08.02.2004
23:10
smile
[186]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Brisk--->hmm no to zostalismy sami ....:D *patrzy zbereźnie * :D

08.02.2004
23:52
smile
[187]

następny [ Rekrut ]

Nie sami :D czuwam :D

09.02.2004
01:01
smile
[188]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 117 ZAPRASZAMY DO 118..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.