
Brisk. [ Chomik ]
Karczma "Pod Glodnym Trollem" Czesc 117
Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym kącie Karczmy siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku.
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...
W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.
Menu:
Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz
Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz
Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca
Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz
Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera
Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)
Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!
Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15. Hellcat
16. BriskShoter
Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień
Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.
Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.
Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D
Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."
Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz
by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)
____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)
Link do części poprzedniej:

Brisk. [ Chomik ]
Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D
następny [ Rekrut ]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
mam nadzieję że będę pierwsza ale Brisk... tak w pół słowa nieładnie przerywać ;)

następny [ Rekrut ]
Diamand--> Ale bardzo mocno modyfikowany? Tak żebyście puścli pawia :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no oczywiście nie jestem pierwsza :))))

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
jaaasne skład: woda, mięso sól ;)

następny [ Rekrut ]
Brisk--> Zaskoczyłeś nas....

następny [ Rekrut ]
Diamand --> Bioooore!!!!!

Brisk. [ Chomik ]
nastepny przepraszam nie chciałem :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
następny - płaci pan czekiem czy gotówką? qa może w jadłospisie są ogórki to dostosuje cenę ;P
ja lecę papa wszystkim którzy są :))) miłego dzionka :)))))

Brisk. [ Chomik ]
Diamand <papa>
A ja albo ide na pole albo ide postrzelac do Aliantów :D Tak czy siak ruch mnie czeka :D

następny [ Rekrut ]
Papa
Do jutra albo do wieczorka :)
Brisk--> Znowu sami (tylko mi nie znikaj :D)

Brisk. [ Chomik ]
nastepny masz pecha :D hehe
następny [ Rekrut ]
Bo będe płakał :( Łeeeeeeeeeeeee buuuuuuu
Czamber [ Czamberka ]
* Wyszla z laźni zarumieniona z gorąca i wypoczęta, usmiechnęła sie do Briska, po czym wzięła wino z kuchni oraz swoje papiery i usiadla w swoim fotelu przy kominku, by troszke popracować.. *
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam w nowej karczmie :D

Brisk. [ Chomik ]
*nie żeby znów sie przygladał Elfce* :D
YoO Danley :D

Kentril [ fechmistrz ]
YoO ludzie i pół-orki!
Eilane [ Pretorianin ]
-Witam. Udało mi się usiąść wcześniej niż myślałam. JAk leci??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ooo Eilane witam :) wreszcie ktoś jest :)) u mnie w porządeczku :))

Brisk. [ Chomik ]
ja jak zwykle jestem :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no tak Brisk zapomniałam przepraszam :))
Eilane [ Pretorianin ]
To bardzo dobrze. Jak tam dyskuzja o modyfikowanych ogorkach??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Eilane mogę Ci powiedzieć tylko tyle, żebyś się strzegłą jedzenia od nastepnego ;)

Brisk. [ Chomik ]
Diamand nic nie szkodzi o mnie i tak mało kto pamieta :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no bo tak wszystkich przyzwyczaiłeś że nikt się nie pyta, czy jesteś bo... jesteś :)))
Eilane [ Pretorianin ]
Bez przesady Brisk, bez przesady
:D

Brisk. [ Chomik ]
taaaaa jasne :D A i tak wszyscy jedynie kombinuja jak mnie wykopać ze stanowiska :D
Eilane [ Pretorianin ]
No niby np. kto??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk no co Ty? przecież tu nikt się o władze nie stara ;)

Brisk. [ Chomik ]
Każdy tak mówi :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no nie wierzysz mi? ;)

Brisk. [ Chomik ]
No własnie nie wierze :D hehe

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
niedowiarek jeden :P nie to nie - Twoja strata ;)

Brisk. [ Chomik ]
To czy moja to sie okaże :D póki co pilnuje swojego fotela tutaj :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk ja na tym nic nie stracę :P

następny [ Rekrut ]
Witam :)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
następny - a więc jednak do wieczorka ;)
Eilane [ Pretorianin ]
Człowieku po co ktoś miałby sobie zawrac głowe takimi bzdetami ??
witam nastepny

Brisk. [ Chomik ]
No ja też nic nie trace :D
nastepny YoO :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no to nikt nic nie traci i jest w porządku :)

następny [ Rekrut ]
Diamand--> Jak mówiłem :P

Brisk. [ Chomik ]
powiedzmy że jest wszystko OK :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
jak powiedzmy? przecież jest :)

Brisk. [ Chomik ]
skoro tak twierdzisz to pewnie masz racje bo ponoc PPP maja zawsze racje nawet gdy tak nie jest :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no punkt pierwszy: mam zawsze rację
punkt drugi: jak jej nie mam to patrz punkt pierwszy :)

Brisk. [ Chomik ]
Diamand dokładnie o tym mówiłem :D [co nie znaczy że uwazam te zasady za obowiązujące :D]

Kentril [ fechmistrz ]
mi sie wydaje że to ja mam racje zawsze ... YoOoOoOoOoY
Hadriel [ Screener's ]
czesc z powrotem :)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Kentril (yo) no właśnie, wydaje Ci się... :P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
witaj z powrotem Hadriel :)

następny [ Rekrut ]
Witajcie Wszyscy :]

Kentril [ fechmistrz ]
podstawowe pytanie do was (szczególnie Brisk, bo nigdy jego poziom moralny nie podwyższył sie bardziej niż 2,34%):
Czy kiedykolwiek próbował(aś)eś przeprowadzić staruszke przez ulice?:
a) TAK
b) NIE
c) Próbowałem ale wpadła pod samochód
d) NIE, ale ją nawet wypchnąłem podczas czerwonego światła na kupe samochodów!
Głosujcie!!!

Brisk. [ Chomik ]
Kentril czy Ty nie powinieneś już spac? :D

Kentril [ fechmistrz ]
Brisk, ty unikasz odpowiedzi! ha, wiedziałem że jesteś bezlitosny!! TYRAN!!!

gris [ Generaďż˝ ]
Ejo :D

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek!! YoO :D
Eilane [ Pretorianin ]
co to zanczy PPP?
Hadriel [ Screener's ]
*Archanioł schowawszy swoje skrzydła (bał się że od tryskających z kominka źródeł mogą mu się przypalić) usiadł w rogu karczmy na swoim ulubionym taborecie, twarz miał jak zwykle zasłoniętą tak że nie było widać nic za wyjątkiem czerwonych jak krew ust i czubka nosa. Podszedł jeszcze na chwile do kominka dorzucił cztery kawałki drewa i odszedł z powrotem na swoje miejsce. Miecz bez pokrowca przepieszony przez ramie za pomocą mocnego sznurka oparł o boczną ścianę. Prawą dłonią mocno chwycił za uchwyt od kufla stojącego na najbliższym stoliku, po czym wyżłopał cały napój jaki tam się znajdował. Odsapnął chwilę, a kiedy zregenerował siły po męczącym locie, wstał ze swojego mebla i podszedł do lady nalewając sobie pełny kufel wiedźmińskiego. Ponownie usiadł lecz tym razem przy kominku, po uprzednim przyprowadzeniu do niego taboretu i zaczął pić piwo patrząc na płomienie tańczące wokół drewnianych palików przybierających coraz to ciemniejsze barwy*
powiedzcie coś ciekawego bo jakieś głupoty wypisywać zaczynam :)

Kentril [ fechmistrz ]
yO, witamy w zamku Jana Drakóli*...arght!
Jan Drakóla>Brisk

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
cześć gris :)
co do odpowiedzi... chyba c ;P
Eilane [ Pretorianin ]
Witaj Osiolku

gris [ Generaďż˝ ]
Diamond --> No to komu ufasz po wczorajszej rozmowie ? :D

Kentril [ fechmistrz ]
Eilane>>> PPP = Piwo Polska Przynależność
Hadriel [ Screener's ]
kent (zupełnie jak z supermana, a jak by w skrocie było "ken" to jak z barbie, twoj nick jest wielofunkcyjny :D) ---> b)NIE i sie tego nie wstydze, poza tym jakie ulice ?? w tych czasach nie ma jeszcze ulic, a tm bardziej czerwonych świateł :P
Eilane [ Pretorianin ]
no bo Czamber to PPP ty Diamand to PPP i chce wiedziec co to znaczy

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
gris - ufam tylko jednej osobie na tym świecie, właśnie do Ciebie napisała :P

następny [ Rekrut ]
Cześć Osiołku :D
Eilane [ Pretorianin ]
a moze ty mi powiesz Brisk co to znaczy PPP??

Brisk. [ Chomik ]
PPP Przedstawicielki Płci Pieknej :D
Diamand ja nawet sobie nie ufam :D

Brisk. [ Chomik ]
PPP by Brisk (ofkorz, wszellkie prawa zastrzezone :D)
Hadriel [ Screener's ]
PPPP - to w jezyku kentrila = przeprowadź panią przez przechodnie :P
Eilane [ Pretorianin ]
JA niestety musze sie ulotnic. Do szybkiego zobaczenia
*Wychodzi z Karczmy*
Hadriel [ Screener's ]
coś mi sie po$@%#$% przez przechodnie ale mysl byla dobra, boze jaki blad :D

gris [ Generaďż˝ ]
O cholera, dopiero zrozumialem ze Diamand to Diamand a nie jak ja pisalem Diamond :P
I zrozumialem ze Diamand to PPP :P nie wiedzialem :D

Kentril [ fechmistrz ]
Hadriel>>>> lepiej tak nie kłombinuj z mojom ksyfką bo to sie skończy tragedią...:)) hehe.. (nie przejmuj sie, nic ci nie zrobie oczywiście ma sie rozumić, no chyba że..)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk - po winku to ja też sobie nie ufam ;)

Brisk. [ Chomik ]
Diamand ja sobie nawet na trzeżwo :D
Kentril [ fechmistrz ]
gris>>> też tak na początku myślałem

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
gris... jaki refleks ;)
Hadriel [ Screener's ]
wiem ze mi nic nie zrobisz :) bo jeszcze sie bys pokaleczyl :), jak jestes taki odwazny to dobądź miecz i wyjdz na dwor, a jak nie to strzel sobie piwko i znow sie zastanow, albo co tam chcesz ..................

Kentril [ fechmistrz ]
PPP = Piwko Pewny Przyjaciel
gris [ Generaďż˝ ]
Diamand --> Heheh dzieki :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Kentril a kiedy się zorientowałeś? :)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
gris no nie ma za co :) mam nadzieję że mnie już więcej nie pomylisz :)

Kentril [ fechmistrz ]
Hadriel>>> bijmy sie na pięści! :)) >>>
Hadriel [ Screener's ]
posiedze jeszcze troche z wami ale za niedluga ide spac, bo chce zeby juz bylo jutro :)
Hadriel [ Screener's ]
kentril schowaj to z powrotem do majtek :D

Kentril [ fechmistrz ]
kogo wam to przypomina?

Kentril [ fechmistrz ]
Hadriel>>> ty zboczeńcu!! czy napis "Alphonse" musi ci sie kojarzyć??????
Hadriel [ Screener's ]
ciebie ? ;)

gris [ Generaďż˝ ]
Kenril z Archaniolem nie wygrasz ;-) On ma wieksze bice! :D

gris [ Generaďż˝ ]
Gdzie sie kurna Brisk schowal? Czyzby kaszka ? :)

Kentril [ fechmistrz ]
Hadriel>>> no co ty, z taką twarzą dawno bym sie zastrzelił
gris>>> a ja mam większe..eee (nie kojarzyć!)...mam większe piąchy!

następny [ Rekrut ]
Brisk siedzi pod łużkiem z Kłulikiem :D
Ja spadam papa

Kentril [ fechmistrz ]
żegnamy cie NASTĘĘĘPNY

gris [ Generaďż˝ ]
Brisk nie ma czym sie bawic tylko kłułikiem :D
Hadriel [ Screener's ]
co ty nie powiesz ??
*hadriel patrzy na piąstki kentrila i wybucha szyderczym śmiechem*
jak takie dłonie mogą wogóle utrzymać miecz ?? :D
a co dopiero chcesz sie ze mna na piąstki bić, jak chcesz to mozemy wyjść i spróbować się na swoją broń :)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
następny bai bai :)

Kentril [ fechmistrz ]
*Kentril patrzy na bicepsy Hadriela i wybucha (nie dosłownie) gromkim śmiechem* -hahaahahaha *koniec śmiechu w gardle mi zaschło* - Czy ty przypadkiem nie sadzisz kwiatków ? Czy te bicepsy mogą utrzymać doniczkę? o toporze nie wspominając ? ha!
Hadriel [ Screener's ]
nie mozesz widziec mych bicepsow bo są przesłonięte szrą togą, jakby co to i tak nie są większe od twoich bo twoje prszynajmniej widać i wiem, mam mniejsze, ale za to mocniejsze, taka prawda, narazie koncze ide sobie, chyba juz dzisiaj mnie nie bedzie

Kentril [ fechmistrz ]
skoro tak to ja ide też..papa, ide, dobranoc..blaaaaa
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ejjj ktoś został??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no jasne jak zwykle sama...:(

Brisk. [ Chomik ]
Diamand nie ma takiej siły żeby tu ktos poza mna siedział sam :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
o to jednak nie sama :) no Ty też nie jesteś sam ;)

Brisk. [ Chomik ]
Ale jak pójdziesz to bede sam :D Ja tu mieszkam :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
eee no tu chyba więcej osób mieszka? zresztą od czego są pluszaki? :P:P joke

Brisk. [ Chomik ]
Diamand o ja wiem od czego są pluszaki :D I Czamber tez wie :D Ale jesli chodzi o mieszkańców stałych to w zasadzie tylko ja i Czamber :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no to jednak ktoś jest :)

Brisk. [ Chomik ]
2 osoby w porywach 3-5 :D

gris [ Generaďż˝ ]
Ja tez jestem!

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
łoł to już cała gromada nas jest :)

gris [ Generaďż˝ ]
Trójkącik :D UPSSS... ja nic nie mowilem :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
gris... załóżmy że nic nie słyszałam ;)

gris [ Generaďż˝ ]
Oczywiscie :D Brisk tez nic nie slyszzal :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
tak wogóle czemu jesteś osiołkiem? mam nadzieję że to nie drażliwy temat?
Orrin [ Najemnik ]
*Do karczmy wchodzi barczysty krasolud*
Witam tez mnie interesuje dlaczego osiolek juz predzej swinka ale ja nic nie mowilem :D

gris [ Generaďż˝ ]
Poprostu nie mialem co tam wstawic "gris [ TUTAJ ]" :D i wzięło się Osioł :D samo :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ahia fajnie :)))

gris [ Generaďż˝ ]
A skąd u Ciebie Diamand ?:)
Orrin [ Najemnik ]
heh ja bym wpisal tam np niziolek czy cos sensowiniejszego ale kazdy mysli jak potrafi :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
a tak wogóle to kiedy powstała ta karczma? (próbowałam dotrzec do 1 ale trochę za niecierpliwa jestem :P)
Orrin [ Najemnik ]
Kiedys ludzie mieszkali na drzewach (Niektorym nadal to zostalo "patrz lesne elfy) potem ludzie zeszli z drzew by je sciac i zbudowac karczme gdzie mozna by sie upic
Tak jakos to bylo

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no po prostu nicka sobie musiałam wymyśleć no i że nie wiedziałam to wzięłam słownik francuski i otworzyłam na chybił trafił no i jakos tak sie trafiło :))))
Orrin [ Najemnik ]
a co to znaczy ?

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Orrin cóż za historia... masz talent oratorski :P

gris [ Generaďż˝ ]
Orrin nie podskakuj :)
Powstala... no wlasnie? kiedy? Gdy Orki najedzdzaly :P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
diament po prostu (co wcale nie znaczy że uważam się za niewiadomo kogo)
Orrin [ Najemnik ]
Gris byles za czasow tej pierwszej wojny ? Tej cosmy na smokach troche latali ?

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ja tam nie wiem jak to było :)
Orrin [ Najemnik ]
pamietam ze po bitwie jedlismy orcze mieso przez tydzien
Ta to byly czasy
Brisk chodzil w reczniku po karczmie i jak znalazla sie w poblizu jakas kobieta to udawal ze mu sie wyslizgnal :D
gris [ Generaďż˝ ]
Nie pamietam, pamietam ze dolaczylem do karczmy w 3 czesci, byla wtedy bitwa z orkami...

Brisk. [ Chomik ]
Wy za dużo kombinujecie :D

gris [ Generaďż˝ ]
Dobrze, ja bede zwijal sie. Bywajcie...

Brisk. [ Chomik ]
Orrin o tak tak :D To były czasy :D
Orrin [ Najemnik ]
o Brisk sie obudzil ;D Piwa? wina ? czy cos mocniejszego ?

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Baj baj gris :)

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek <papa> :D
Orrin piwa bo dziś wieczór nie jest dla mnie i musze sie napić :D Dobrze żem sie dziś kupił :D
Orrin [ Najemnik ]
A to jak wspominamy stare czasy
*Wyciaga widerko i nalewa sobie do pelna widzminskiego
podaje briskowi pelen kufel tegoz samego*
Zdrowie !

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ej no to ja też poproszem :))
Orrin [ Najemnik ]
*podaje DIamandowi kieliszek wiedzminskiego*
No co beczka robi sie pusta

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Orrin... jestem płci żeńskiej... więc jakbym mogła prosić to nie Diamandowi... już lepiej Diamand hmmm?
Orrin [ Najemnik ]
Diamand gdybys oproznila w polowie te wiadoro przestalabys zwracac uwagi na detale

Brisk. [ Chomik ]
hehe Dubroles bywał wtedy Xelloss, Danley, Cradif, Word były wyprawy, napasci :D hehe to było zycie :D Ale sie ustakowali nietórzy i sie cisza zrobiła :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no wiesz wolę nie funkcjonować jako "on" i chyba za słabą głowę mam :))
Orrin [ Najemnik ]
ciezko w tych czasach zebrac druzyne na jakas armie choc mozna by sprobowac
Ale nie teraz

Brisk. [ Chomik ]
Oj obawiam sie że byłoby to bardzo trudne i wrecz nieosiągalne.
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
eee no chyba przy dobrych chęciach by siem udało?

Brisk. [ Chomik ]
Diamand chęci to niestety dużo za mało :D

ginekolog_amator [ Centurion ]
dzińdybry :)
moze i ja sie zalapie do tej armii :D
Orrin [ Najemnik ]
JA ty Gris Dubro Xellos Danley
Tych ludzi mozna zalatwic na nastepny dzien
mysle ze na jubileusz mozna zrobic akcje

Brisk. [ Chomik ]
Błagam o nie przysyłanie zastepów Juniorów ja rozumiem że strasznie grzesze ale nie aż tak :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
eee no za karczme to każdy da się posiekać :P
Czamber [ Czamberka ]
[ ginekolog amator, lol :> ]
* Zabiera swoje rzeczy ze stolika i udaje sie na góre ze wszystkim, po drodze wchodząc do kuchni i zabierając ze soba wino.. *
Dobranoc. panowie..
Orrin [ Najemnik ]
bywaj Czamber
*Konczy wiadro i dolewa reszte z beczki*
malo wojownicze cos ostatnio sie ludzie robia
Co myslicie ?

Brisk. [ Chomik ]
DobraNoc Czamber :D
Diamand nie każdy nie każdy :D hehe

ginekolog_amator [ Centurion ]
oj Brisk. myslalem ze są tu goscinniejsi ludzie ;(
hmm moze jakies badanko?:D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no teraz to nikt... kiedyś to patrioci byli :D
Orrin [ Najemnik ]
kiedys to sie wchodzilo do karczmy z workiem orczych glow i mowilo sie
*Zapieczone i krwiste prosze*
buehehehe chyba za duzo piwa :D

Brisk. [ Chomik ]
Amator gościnni? ludzie? tutaj? wtedy gdy tu jest Brisk? Oj chyba pomyliłes lokale :D Zwłaszcza dzis było błędem tu przyłazić :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Orrin to na pewno piwo było? :P
Orrin [ Najemnik ]
nie patrz tak na mnie pijesz to samo

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk a czemu zwłaszcza dziś? :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Orrin no tak :)

Brisk. [ Chomik ]
Diamand po prostu :D W każdym razie zaraz ide po piwo i do kąpieli sie ładuje z nim :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Kąpiel w piwie? nie słyszałam jeszcze :P a na co to pomaga? :PPP
Orrin [ Najemnik ]
Brisk z Ginekologiem czy z piwem ?

Brisk. [ Chomik ]
Diamand na pewno jest duże prawdopodobieństwo że to bedzie ostatnia kapiel :D Piwo + kapanie sie 9basen, rzeka) to zabójcza mieszanina :D
Orrin i to i to:D

ginekolog_amator [ Centurion ]
Brisk.
no chodzily sluchy ze najwieksza wredota na golu to Briskshoter, ale myslalem ze to Twoj brat czy cóś...

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk jeszcze uśniesz i całą wannę tego piwa przez przypadek wypijesz i co będzie ? :PPP

Brisk. [ Chomik ]
Diamand i co bedzie? kostnica :D
Amator nie nie nie to te same wredne facjaty czyli moje :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
kostnica? Izba Wytrzeźwień chyba :D
Orrin [ Najemnik ]
dobra panowie wy tu mozecie sie kompac w piwie czy w czym tam chcecie
Ale ja sie zmywam czeka mnie jeszcze wiele spraw do zalatwienia a siedzac tu nic nie zalatwiem
Zegnam wszystkich
*wychodzi*

Brisk. [ Chomik ]
Diamand oj nie wtedy już nie odwoża do izby wytrzezwień tylko do przytulnej kostnicy :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
i znów panowie... chyba rzeczywiście wiecej musze wypić... :P

Brisk. [ Chomik ]
Ano Cze Orrin :D
Ja znikam 0 23.00 :D Jak dobrze pójdzie to sie pojawie póżniej choć watpie :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk na Twoją głowę to i basen nie poradzi :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
no to jednak zostanę sama :)

Brisk. [ Chomik ]
Diamand hehe jak większość ludzi :D Lajf is brutal :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
and full of... ech no tak to sobie wypije to przynajmniej nie będzie tak bardzo brutal :D

Brisk. [ Chomik ]
Diamand dokładnie :D Ide odkopac własnie moje zapasy zakupione dziś :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
to ja też lecem :D baj baj miłego konsumowania zapasów ;) (też sobie pokonsumujem ;) )

Brisk. [ Chomik ]
papa Diamand :D

ginekolog_amator [ Centurion ]
Brisk--->hmm no to zostalismy sami ....:D *patrzy zbereźnie * :D

następny [ Rekrut ]
Nie sami :D czuwam :D

Brisk. [ Chomik ]
**********************************
KONIEC CZĘŚCI 117 ZAPRASZAMY DO 118..............
**********************************************