
szpenio [ Pretorianin ]
Mortyr
Czy kto¶ chce założyć fan-club polskiej strzelanki FPP Mortyr z 1999 roku?Ja niedawno przeszedlem t± grę.Ogólnie nie jestem zachwycony.Troszkę cieniarska gra,ale z drugiej strony takie wtedy robilo się gry w Polsce.Na czerwiec tego roku zapowiadana jest gra Mortyr 2.My¶lę,że będzie o niebo lepsza.To tak jak z Return to Castle Wolfenstein.Z niecierpliwo¶ci± czekam na MORTYR 2.

bebzoon [ bucydonna ]
??? po co zakładać fan-club czegoś, co jest cienkie i nie zachwyca & jest cieniarskie !?
może lepiej założyć fan-club Tańczących w Kabaretkach przed Monitorem ?
peners [ SuperNova ]
Mortyr mi sie podobał do czasu gdy sie przeniosło w przyszłość wtedy ta gra sie stała taka bezsensu ze szkoda gadac jak jeszcze działa sie podczas II wojny śwatowej to jeszcze uszło ale póxniej to juz żenada ogółem słaba gra
yazz_aka_maish [ Legend ]
peners dobrze prawi....do czasu gdy przenosiliśmy się w przyszłość było git, apotem już tylko coraz gorzej. Ogólnie daję grze 4/6 co jest bardzo wysoką oceną gdyż wymagający ze mnie sukinsyn ;)))
swietlo [ Canaille Carthagienne ]
jak stare gry to i ja - gram w Half-life - jestem na Xan - zaraz na poczatku i za cholere nie moge sie przedostac dalej - na male wysepki nie przeskocze na duza tak ale mnie zabija - co dalej - ech taka fajna gra a tu taki problem;(

bitek1 [ Pretorianin ]
podpisyje sie pod wypowiadziami poprzednikow.w miare dobra do momentu przejscia w przyszlosc.walki z robotami wcale mnie nie ciekawia a tym bardzej bawia.jezeli mortyr 2 bedzie rozgrywany w "przyszlosci" napewno nie kupie i nie zagram