GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4 misja - monster garage

07.02.2004
21:50
smile
[1]

Phoenomen [ Junior ]

4 misja - monster garage

Robie projekt nr 2

Kupilem:
- 10 ciezarkow 110 lbs
- silnik drozszy
- pare rurek
- 2 hydrauliczne ramiona

Zmontowalem:
- "rusztowanie" dla silnika
- klatke
- "rusztowanie" podstawowe
- "rusztowanie" na ciezary
- zmodyfikowalem oś
- ramiona hydrauliczne

Wycialem dziure, wrzucilem rusztowanie dla silnika, przykrecilem klatke, przyspawalem "rusztowanie" podstawowe, przyspawalem "rusztowanie" na ciezary, wrzucilem ciezary na "rusztowanie", dalem hydrauliczne ramiona i ośke.
Wszystko jest ok. W testowaniu ciezary wysuwaja sie poza samochod. Silnik dziala wiadomo :P I co jeszcze mam zrobic?? :/ Odkrecalem wszystkie czesci, przykrecalem je znowu i nic :/ Ciagle nie ma upragnionego komunikatu :P Prosze o pomoc :)

07.02.2004
22:14
smile
[2]

Quicky [ Senator ]

Witam Phoenomena na forum i podnosze watek :)

08.03.2004
09:20
[3]

Mysiorek [ Junior ]

zrób 1 projekt jest łatwiejszy i taniszy kup 14 ciężarków

24.03.2004
18:00
smile
[4]

djmareczek [ Junior ]

jak przejść 5 misje w drugiej opcji ewentualnie w ierwszej której chyba sę nieda wykonać
Zrobiłem chiba wszystko pompa, rurki, śilniczek elektryczny z sygnałem, śikawa na podnośniku, otwierane klapy itd. Możetu chodzi o tylnie siedzenia?

jak przejść 5 misje w drugiej opcji ewentualnie w ierwszej której chyba sę nieda wykonać
Zrobiłem chiba wszystko pompa, rurki, śilniczek elektryczny z sygnałem, śikawa na podnośniku, otwierane klapy itd. Możetu chodzi o tylnie siedzenia?

wątek: Strefa Monster Garage, odsłona: ZERO

24.03.2004
21:00
[5]

czambo [ Junior ]

zrobilem wszystko elegancko w 4 misji,juz jestem na wysciigu i za chu.... nie wiem jak go podniesc :) moze mi ktos pomoc,prosilbym o odpowiadanie tutaj albo na maila : [email protected]

28.03.2004
15:38
[6]

Roho [ Junior ]

musisz ciagle do przodu i do tylu ;p

02.04.2004
19:36
[7]

GoLLaB [ Junior ]

Jak zrobić by te ciężarki znalazły się w tej ramie bo jak zrobie ten drugi projekt to i tak mi je robi na boku?
Czy ktos miał ten problem?? Jak to rozwiązać bo na pierwszym projekcie za nic nie idzie tych 100 stóp zrobić ( jak zrobie 100 to nie zdąże dojechać albo nie zrobie tych 100 )
Czy tabem się podnosi??
Plisss Help :(

02.04.2004
19:38
[8]

szymaniak [ Konsul ]

Może ktoś zrobi oficjalny wątek o MG. Tyle osób ma problemy :P Ja nie zrobie bo już w to niegram. Pirat mi się nie spodobał ;]

24.04.2004
18:02
smile
[9]

Robo1985 [ Junior ]

PODAJE ROZWIAZANIE DO LEVEL`u 4!!!
Zrobcie pierwszy projekt, silnik kupcie, stary sprzedajcie.
Potrzebne jest 8 ciezarkow po 110 lbs.
I po sprawie!!!
Pozdroffka dla fanoff Monster Garage!!! :)

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.