
Czamberka [ Pretorianin ]
Internetowy Klub Buraka <pole nr 41>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
BURAKI
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa))
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. eJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :>
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :))
44. JA (psiapsiula kocurki :) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba:D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
link do poprzedniego pola:

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czyzby pierwszy?
Czamberka [ Pretorianin ]
Witam Buraczki na Nowym Polu :)
buba, no widzisz, przewidziałes to :)
cos ostatnio spać nie mogę jakoś.. :(
ale wziełam dwie tabletki od bólu głowy i już jest troszke lepiej :)
Czamberka [ Pretorianin ]
Arcy Hp cześć :)
aby zostac Buraczkiem musisz tu często wpadac do nas, dopisać sie na listę [ slbo my to zrobimy następnym razem ] i wpłacić milion dolarów na konto 8746483923Czamberka :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czamberka --> Ale to chyba nie od tych kolysanek? :)
Czamberka [ Pretorianin ]
nie, buba, kołysanki mi bardzo pomagają, a szczególnie te Twoje :)
prosze o jedną teraz, może usnę :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czamberka --> Ufffffff, ulzylo mi :) skoro tak to:
Dobranoc już czas...
Dobranoc już czas
I koniec na dziś
Już śpią wszystkie bajki
I śpi bury miś
I cisza dokoła
I mrok ściele się
Oczęta zamknij przyjdzie słodki sen
Lulaj, lulaj, lu
Lulaj, lulaj, lu
Śpij maleńka, śpij
Dobranoc
:)
Czamber [ Czamberka ]
* śpi *
buba, ja nie wiem, jak Ci sie za to odwdzięczę :)
"chyba" dobranoc :)
[ hehe, choc znając siebie wykąpię się, położe i za godzine albo nawet wcześniej znów wstanę :) ]

buba [ Cuckoo For Caca ]
dobra, dobra ... odrobisz w polu :)

Brisk. [ Chomik ]
Witam pffffffffffffff :D nocomment :D
Czamber :*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Witam .... :D
Czamber ---->> :D
Bris ---->> :D... 2:0
Czamber [ Czamberka ]
Brisk? :> :*
jestem w szoku i zapomniałam reszty napisać..
SS :D
buba :D
oooo...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-03 22:50:56]

...Soul Surfer... [ Legend ]
Haha... ja to jestem wielki :D... udalo mi sie napisac referat :D... ale co tam pfff napisac :D.. najpierw skserowalem odpowiedni fragment ksiazki w bibliotece pozniej przy pomocy skanera i oprogramowania OCR z ksera zrobilem plik worda :D... teraz tylko musze troche usunac trekstu :D... cala operacja trwala moze z godzine :D...
Tak sie studiuje :D

Brisk. [ Chomik ]
Czamber a co ja mampowiedzieć? :D
Alluś YoO :D

Brisk. [ Chomik ]
[klnie jak mało kiedy] i GG padło grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Czamber [ Czamberka ]
Brisk, ja mam :>
ehh :)
www.icq.com

...Soul Surfer... [ Legend ]
Mi dziala :D
*dokucza Brisiowi :D*

Brisk. [ Chomik ]
MAm takie opcje :
1. siedze tu do rana :D
2. ide na dworzec i jade bielska a potem ładuje sie do kolejnej kafejki :D
3. dać sie pobić :D
4. jestem tani to mnie ktos na noc przygarnie :D
Czamber [ Czamberka ]
myślę, że 4 opcja będzie dobra :D
może ten facet obok? :P

Brisk. [ Chomik ]
Czamber jaki ja mam nr na icq? :D

Brisk. [ Chomik ]
very funy :D ale na dworcu widziałem dwóch kolesi mających sie do siebie :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> to idz do niech bedzie orgia ;D..

Brisk. [ Chomik ]
3 i orgia? :D pffffffffffffff
Czamber [ Czamberka ]
no tak, Brisk potrzebuje co najmniej 8 :D
[ gg juz działa :D ]
Brisk. [ Chomik ]
hahaha śmiejcie sie :D mi sie qrna spać chce i to baardzo ale to baaardzo a jak wsiąde do pociagu to mur beton że zasne i przegapie Bielsko :/

...Soul Surfer... [ Legend ]
Czamber ----->> chyba 8 par rąk :D..

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> a gdybys (hipotetycznie :D) zaspal to gdzie by cie wywiozlo ?? :D.. tak tylko pytam :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus nie potrafie przeliterować nazwy tej miejscowości :D

Brisk. [ Chomik ]
Znikam na dworzec :D <papapa>
jeeeez jak mi sie spać chce :/ Do tego komórka pada :/
Czamber [ Czamberka ]
hehe :D
papa, Brisk :D
a ja spadam, dobranoc :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> hehe tylko zebysmy o Tobie nie uslyszeli za jakis czas w programie: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :D...
Czamber ---->> jezeli idzies spac tak jak wczoraj to ja moze sie wstrzymam z mowieniem Tobie : Dobranoc :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Hmm...na pierwszej stronie ,,superexpresu" jutro zawita Brisk.
Czamber--> A ja powiem,Dobranoc :D
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Qrde,znów pusto na polu :/
Poburacze jeszcze troche i też znikam z pola(widzenia).

Brisk. [ Chomik ]
*placze ze szczescia na widok swojego łózka......choć to widziane wczoraj tez było bardzo hmmm ciekawe:D*
branoc.................

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ja tez juz ide kimac
Dobranoc
Dwie historyjki z zycia (autentyczne) znalezione w sieci:
1. Moja nieżyjąca już niestety ciotka była żoną wziętego, a co za tym idzie zamożnego adwokata. W czasach głębokiej komuny, kiedy w mięsnych były gołe haki, ciotka jeździła na wieś i kupowała pół cielaka lub świniaka. Mięso rozbierano i pakowano jej do bagażnika. Dla rozrywki ciotka zabierała ze sobą równie jak ona puszystą kuzynkę.
Feralnego dnia wracając w letnim upale, ciotka z kuzynką miały poważny wypadek. Auto dachowało, obie panie były bez pasów, więc wypadły przez przednią szybę (nigdy nie pojmę, jak się zmieściły). Oczywiście milicja, karetka i obie do szpitala.
Milicjanci wiedzieli, czyje to auto, (widać kupowali mięso w tym samym miejscu) więc je odholowali pod komisariat, żeby się ktoś nadmiernie nie zainteresował. Komendant ludzki człowiek był, żal mu się zrobiło, że tyle dobra się w bagażniku zmarnuje, dzwoni więc do wuja:
- Panie mecenasie, pana żona miała wypadek. Niech pan przyjedzie odebrać mięso, co w samochodzie zostało.
2. Wraz z kumplem przechadzałem się po korytarzu Uniwersytetu Wrocławskiego żywo komentując zbliżającą się sesje. Nagle kumpel zboczył z trasy i wszedł do toalety, to ja zanim. Wszystkie kabiny były zajęte, to podszedł do pisuaru i zaczął się rozglądać gdzie postawić swoją teczkę, a ja, że jestem nad wyraz pomocny wywaliłem z tekstem nie zastanawiając się w jakim jestem pomieszczeniu: MOŻE CI POTRZYMAC???
...kolesie z kabin prawie powypadali, a niektórzy wrażliwsi lali po ścianach… po butach…
:)

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
buba >>> hehe mecenas nie dostal zawalu ?? :P ta druga tez jest dobra :D

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
Allus pociag jechał do Budapesztu :D[Konduktor mi powiedział :D] Z tego wszystkiego mógłbym pamietnik napisać :D
ps.Drań brat mnie obudził :D
Czamber :*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> Yoo :D To Ty nie jestes gdzies na Wegrzech ?? :D hehe... szkoda :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus mało brakowało a bym wyladował w Żywcu :D No co? :D Jakies gostki mnie na piwo do Żywca zapraszały :D hiehie

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> a pozniej co trójkacik ?? :D... i to beze mnie ?? *obrazony* :D

Brisk. [ Chomik ]
pfffff jaki trójkącik?! Ich było czterech!! :D Jeden poszedł spac jeszcze w Katowicach, dwóch piło, potem jeden gadał a drugi mi tłumaczył co ten pierwszy gada [piwo wprowadza pewne zmiany w układzie odpowiedzialnym za mowe u człowieka :D] :D

Brisk. [ Chomik ]
jeeez nie ich było trzech, ale z konduktorem było ich czterech [konduktor fajny, usmiechniety, młodziutki na piwo dałby sie namówić :D] :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Hehehe "potem jeden gadał a drugi mi tłumaczył co ten pierwszy gada" To ci sie udalo :D nizla paczka... jakis lokalny cyrk czy co ?? :D
Ok.. ja ide do banku :D... idzisz ze mna ?? :D. Bede pozniej :)

Brisk. [ Chomik ]
Se idź sam pfffffffff :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Eee nie to nie juz Ci chcialem powiedziec ze w tym Banku fajne laski... znaczy panowie pracuja :D.. ale skoro nie to ... czesc :D

Brisk. [ Chomik ]
Mówie: nie :D Se idź sam pffffff :D
następny [ Rekrut ]
Witam z rana

Brisk. [ Chomik ]
Ano Witam nastepny :D No i to to rano to to pózno jest:D
następny [ Rekrut ]
E tam ja się dopiero obudziłem :-) Chory jestem
I ide se pograć!

Brisk. [ Chomik ]
nastepny szybkiego powrotu do zdrowia :D
*idzie sie uczyć* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Eeee... Bris Ty sie uczysz... buahahahahaha * i tak przez kolejne 15 minut*... to mnie rozsmieszyles :D

Brisk. [ Chomik ]
własnie sie zabierałem za nauku a siurpryza i musze iść do pracy, a myslałem że wieczór bede miał wolny a tu wróce i od razu musze ładować sie do nauki :/

Brisk. [ Chomik ]
nauku a siurpryza = nauke a tu

...Soul Surfer... [ Legend ]
nauku a siurpryza... he ?? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
oho ... Bris udaje ze sie uczy :D
następny [ Rekrut ]
Dzięki! Co porabiacie? Jeśli sie nie uczycie ;P

...Soul Surfer... [ Legend ]
No coz... jezeli mam byc szczery to ja sie wlasnie mialem zamiar zabrac za uczenie sie :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*uczy sie* :D
Czamber [ Czamberka ]
Witam Wszystkich :)
i w sumie znikam, dzis 3 godziny korepetycji, chyba umrę :D
<papapa>

...Soul Surfer... [ Legend ]
Czamber ---->> czesc :D... a ja Ci chcialem podokuczac a ta sobie idzie... to nie sprawiedliweeee *placze* ... :D
Czamber [ Czamberka ]
musisz sie bardziej starać, SS :D :P :>

...Soul Surfer... [ Legend ]
Zaraz zaraz mowilas ze masz 3 h korepetycji ?? :>... poza tym zeby sie czegos przyczepic... to ty cos musisz napisac :D
Poza tym pewnie bedziesz pozniej szla spac... :D... hehe..

Czamber [ Czamberka ]
SS
no tak, mam dziś 3 godzinki korepetycji a takimi chłopaczkami z liceum :> :D
a co?
[ napisałam coś, możesz się przyczepiać :P przeczytam jak skończę się męczyć :D choc potem pewnie pójdę spać :> ]

...Soul Surfer... [ Legend ]
Czamber ---->> "choc potem pewnie pójdę spać :> " ..tak jak ostatnio ?? ... wiesz ja rozumiem ze dziewczyny manipuluja ale tu juz uprawiasz demagogie :D.
"korepetycji a takimi chłopaczkami z liceum " a moze oni maja jakies znizki na inny rodzaj korepetycji ?? :D... oczywiscie ten ostatni to zart niskiego szczebla nie chcialbym zebym musial sie ukrywac za lózkiem przed toba :D.

Brisk. [ Chomik ]
BTW pracy to: co bym nie mówił to lubie ta prace głównie dlatego że jest to jedna z niewielu rzeczy jakie rozumiem i umie :D A jak lato przyjdzie to mhmmm cieplutko i wogóle :D
Czamber cześć :*
Alluś..............cieniutko :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> do kob.. do ko.. kone...jak sie one wabia ?? :D.. a kobiety !... to to do nich mam szacunek nie to co ty :D
następny [ Rekrut ]
Witam znowu :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś aha :D pfffffff Jeeez do odstrzału go :D Sam wykonam wyrok :]
nastepny YoO :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> ze jak ?? :D podejź ino do płota... :D
nastepny Yoo :D

Brisk. [ Chomik ]
Ano podchodze jako że i Ty podeszłes :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
To mam cos dla ciebie... wlochatego, miekkiego... mokrego, z fajna piana ;D....
piwko i pluszowego misia ;D no ano <piwo>

Brisk. [ Chomik ]
Sie mówi Mosku ano ino <piwo> :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Łosiu.... Ino Ano <piwo>

Brisk. [ Chomik ]
Mosku ano ino ano <piwo> :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Osiołku :D... ino, ano, ano ino :D <piwo>

Brisk. [ Chomik ]
No to ino ano <piwo> :D
*uczy sie*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ano ino :D <piwo>
*a mi sie juz nie chce uczyc* :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś już? :D Mi sie wogóle nie chce uczyć :D
Ano ino <piwo> :D
następny [ Rekrut ]
Przeklęte gruszki!!!! Latam przez nie co 5 minut do kibla....

...Soul Surfer... [ Legend ]
No ja sie pouczylem troche.. ptfuuu... sciage robilem :D... ale zwsze to cos ;D
Ano ino :D <piwo>

Brisk. [ Chomik ]
Ja sie ni uczyc już :D Wczesnie isc ja dzis spac i jutro od rana sie uczyc :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Witom syćkie buroki

Brisk. [ Chomik ]
buba ano Witomy Pana :D ps. YoO :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Yoo Yoo :)
Brisk --> Ty tak caly rok sie uczysz jak przez ostatni tydzien? :)

Brisk. [ Chomik ]
buba o nie nie nie :D Ten tydzień to jest fenomen bo sie wogóle ucze :D tzn cos sie tam ucze :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
jaaaaaaasne ... wszyscy tak mowia :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
joł ziomale :D
pozdrowionka
jest niezle, jest wino, sa kobiety i jest spiew :D
przylaczacie sie?
dla pan oferuje moje skromne towarzystwo i chip'n'dalesow (nie wiem jak to sie pisze :) )

Brisk. [ Chomik ]
Ale ja mówie szczerze! :D

Brisk. [ Chomik ]
ps, buba a wogóle czy te oczy mogą kłamać? :D
Mazio YoO :D
buba [ Cuckoo For Caca ]
Joł Mazio
U mnie z tej listy jest tylko niezle :)
Brisk --> Chyba nie :)

Brisk. [ Chomik ]
Mazio u mnie jak u buby :D .......niestety
buba no chyba nie :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisk --> Ty jestes z Bielska Bialej?

...Soul Surfer... [ Legend ]
Yooo :D
mazio ---->> jak sie tylko znajdzie wolna kobieta i butelka wina to count me in :D.

Brisk. [ Chomik ]
buba nie nie jestem :D Ale jak chcesz to moge byc z BB :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisk --> aha :) ... bo wczoraj cos tam pisales o bielsku

Brisk. [ Chomik ]
O buba gdzie ja to nie byłem wczoraj i dzis w nocy hehe a com ja widział hiehiehie :D A gdzie mogłem wyladować hiehiehie :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
BB ?? a moze M&M ?? :D
Buba ---->> Bielsko to nie Bielsko Biala to osobna miejscowosc :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Bede strzelal - w Budapeszcie :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
kobiet Ci u nas pod dostatkiem - moze byc dmuchana dla kazdego? :P
sa poreczne, ciche i nie marudza.. nie gotuja ale przynajmniej nie trzeba zmywac.. :P ;)

buba [ Cuckoo For Caca ]
SS --> Ok. zapamietam :)

Brisk. [ Chomik ]
Allus nie wymadrzaj sie :D
buba nie no paszportu nie mam aktualnego :D
Mazio trzy sztuki prosze :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Mazio ---->> a masz na stanie blondi i brunetke ? To ja prosze o dwie jak mozna :D Rozmiar uniwersalny 174 cm wymiary 86x58x84 :D.
Bris ---->> Ty pewnie tez nie wiedziales ze jest i Bielsko o BB ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus ja wiem nawet że są trzy miejscowości "Bielsko" Mośku :D Ale jak to sie mówi na co mi ta wiedza skoro tylko BB mnie interesuje, ot 30 min drogi ode mnie :D ps. Od Krakowa az po Bielsko B jak ktos powie "bielsko" to kazdy wie że chodzi o BB :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Mazio --> Jak juz wszyscy zamawiaja to ja wezme murzynke :)

Brisk. [ Chomik ]
Ja tam postoje i podziekuje :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Łosiu... no jak miejscowosc ma 5000 mieszkancow to chyba nie sadzisz ze wsyscy o takiej miescinie wiedza :D.. chociaz moze i sadzisz kto Cie tam wie :D

Brisk. [ Chomik ]
Nie no własnie Mośku to mówie że BB wszyscy znaja a B nie :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Nie ba.. łosiu nawet nie wszyscy znaja BB :D... a co dobiero B :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś aha jasne :D Ale za to Żywiec każdy zna a jak zna Żywiec to iz na BB :D no! :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ---->> no pewnie ze tak.. piwo to piwo niewazne skad pochodzi :D... ja nie wiedziaelm ze Zywiec to miejscowosc az mi palcem na mapie nie pokazli :D.. ahhh ale to bylo dawno temu :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus to stąd te braki w Twojej edukacji :D ps. A wiesz gdzie jest Tyskie? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
bris ---->> nie wymadrzaj sie bo tobie to strasznie zle wychodzi :D

Brisk. [ Chomik ]
Nie wymondszam sie :D Sam cfaniaczka zgrywasz :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ale mondrego cfaniczka a nie :D....

Brisk. [ Chomik ]
Tak jak najbardziej mondroge :D Woźny! Woźny! Prosze Pana Allusia odprowadzic do komórki :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*ucieka* *pokazuje jezyk* najpierw musicie mnie zlapac ":D

Brisk. [ Chomik ]
Allus wybacz alem ja sie wymeczył podrózniczo wczoraj/dziś więc se sam goń :D No chyba że biegamy nago! :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
to ty nie widziales ze ja nago juz od 2 h jestem ?? :>

...Soul Surfer... [ Legend ]
ba od 2 h.. od momentu kiedy ty wyjechales z tymi seksownymi majteczkami :D

Brisk. [ Chomik ]
Oooo a Ty mi to teraz mówisz :D nie no co za marnotracwo golizny :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
No przeciez mowilem.. ale ty oczywiscie wolisz... p.. glupoty zamiast patrzec tam gdzie powinienies :D

Brisk. [ Chomik ]
O ja sie patrze tam gdzie trzeba możesz mi wierzyć :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
No wlasnie widze jak ty sie patrzysz... Tyyyy... Bris a moze ty slepy juz jestes co ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
*idzie po lornetke* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Tylko wez taka silna... albo bris przynies ze soba najlepiej teleskop :D

Brisk. [ Chomik ]
Teleskopy mu sie marzą pffffffff :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ano jest taki jeden VLT sie nazywa :D... dla niekumatych Very Large Telescope :D

Brisk. [ Chomik ]
Aha a Archiwum X kiedy ogladał Obywatel ostatni raz? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
To nie Arch X.. Losiu a to prawdziwa konstrukcja... :D
Zreszta komu ja to mowie.. ty nawet nie wisz ze Jest B i BB :D

Brisk. [ Chomik ]
Pfffffff cudze teleskopy mnie nie interesują mośku :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Pfff to nie sa cudze losiu... polska mysl techniczna tez sie w nich znajduje :D... skoro juz taki nacjonalista z Ciebie ;D

Brisk. [ Chomik ]
nacjonalista pfffff buahaha
*idzie po słownik sprawdzić to trudne słowo co znaczy* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*smieje sie*... tylko wez taki slownk dla dzieci aby nie bylo w nim zbyt wielu naukowych pojec :D...

Brisk. [ Chomik ]
Wiem :D mam taki :D -->

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Brisk--> A przeczytałeś już cały?:D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*glszcze8 bris no widzisz jestem z ciebie dumny :D....

Brisk. [ Chomik ]
kamil dopiero przedmowe :D
*cieszy sie*

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Słowo od autora..od Kubusia P. :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ta bo przedmowa sklada sie z 3 zdjec i slowa dziekuje ;D

Brisk. [ Chomik ]
To tam coś pisze!? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
No... slow dziekuje i pewnie imie i nazwisko autora ;D

Brisk. [ Chomik ]
Nie wiem ja tam kolorowałem te obrazki co tam były :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris a ten moze dac ci pare kredek ?? :D flamastry by sie tez jakies znalalzly... albo tyyy sluchaj pobawimy sie klockami ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
klocki *cieszy sie i ślini* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
:D.. to dawaj baiwmy sie co ukladamy ?? moze zamek ?? castlea zrobimy wielkiego

Brisk. [ Chomik ]
omg! Alluś zrobimy wielkiego znów wielkiego? :D Bidulku Ty to masz kompleks :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Tak a ten kompleks nazwalem Brisk :D... hehe... 3:0 dla mnie :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś to Twoje liczenie wyniku pozostawie bez komentarza w kazdym razie jest 2:1, choić nawet Mośku nie wiesz za co masz te 2pkt :D

Brisk. [ Chomik ]
No i zaskoczyłem Allusia :D hehehe

...Soul Surfer... [ Legend ]
Wiem wiem ale chwilowo zapomnialem za co ale mam arch. GG wiec nie panikuj... i spokojna twoja rozczochrana :D

Brisk. [ Chomik ]
o ambitny Allus tyle ma zamiar grzebac w arch GG :D
Czamber [ Czamberka ]
dobranoc :)
ide spać, jestem zmęczona, niewyspana ostatnio jakoś i na dodatek dobito mnie dzisiaj :) :P [ bez skojarzeń :D ]
Brisk :* :) papa.

...Soul Surfer... [ Legend ]
A tak pogrzebie nie tylko w arch :D... i nie interesuj sie gdzie.. .a i nie medrkuj :D

Brisk. [ Chomik ]
DobraNoc Pannie Czamber :*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Czamber ---->> nikt tu nie ma zadnych skojarzen :D... Bris masz jakies ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
Ano gdzie Mr.Alluś? :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś nie nie mam :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ja tez nie mam :D... DOBIJAJACE prawda ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
A jakoś nie :D
*usmiecha sie* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Buuu.. pantoflarz :D

Brisk. [ Chomik ]
Jaki pantoflarz? :D Prosi sie o wytłumaczenie sie Mr. Allusia z nadużycia tego słowa :D
Czamber czy ja jestem pantoflarz? :D :*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris "A jakoś nie :D" komentarzy chyba nie trzeba...

Brisk. [ Chomik ]
Allus moze przez to że ja dziś spałem 4 h i wszystko mnie boli nie łapie dzis skojarzeń :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris dobra dobra... a juz mialem choc cien szacnuku do ciebie ;D... a ty dupa wszystko przepadlo... pantoflarz :D

Brisk. [ Chomik ]
Dobra dobra niesciemniaj :D mścisz sie na mnie za swoje kompleksy słabiaku :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Nie musze sie na nikim mscic... panti jestes i tyle... ale spokojna twoja rozczochrana... :D a ja nie mam zandych kompleksow no moze mam skore za blada :D

Brisk. [ Chomik ]
panti? :D omg wyczuwam tu kolejny komplex :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
SS & Brisk pod jednym lozkiem stali
SS na gorze
Brisk na dole
o ja ....
fajnie jest Was posluchac..
idziemy na piwo? :)

Brisk. [ Chomik ]
Ano idziemy :D Moze do Żywca? :D tego fajnego konduktora z nocy bym zdybał :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Wymysl cos nowego bo to ty lysiejesz nei ja i ty potrzebujesz teleskopu nie ja.. a i do tego masz skleroze nie ja :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus o czym Ty do mnie rozmawiasz? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Mazio ---->> ano idziemy :D a panny masz ?? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
bris o tym samym co ty do mnie :D czyli o niczym :D

Brisk. [ Chomik ]
pffffffffff 8obrażony*

...Soul Surfer... [ Legend ]
phiiiii 8smieje sie* :D

Brisk. [ Chomik ]
No tak :D typowe zachowanie, komus żle to reszta sie śmieje :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris :D... no wiesz... pffff... w koncu sie jest wredota nr. 1 na GOLU :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus jak Ty jesteś wredota to ja jestem Miss Piggy z Mapetów :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris jak tak sie przyjrzec blizej to widac podobienstwo :D

Brisk. [ Chomik ]
Tak myslisz? :D *cieszy sie i przeglada w lustrze* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris nie ciesz sie tak bo cie moga przerobic na kotlety :D

Brisk. [ Chomik ]
uwielbiam kotlety! :D i pierogi, sznycle, krokiety, placki ziemniaczane, knadle, kluski, mięcho grillowe, ryby, nalesniki!, zupe grzybowa, karpia, rosołek, ehhh głodnym jest :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Bris ty ty ty kanibalu jeden :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a ja wole swoja mame
co ma wlosy jak atrament
zlote oczy jak moj mis
i plakala rano dzis
..
:)

Brisk. [ Chomik ]
Mazio Ty sie ukrywasz przed nami! :D
Alluś wiem wiem *zawstydzony* :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam! Co w polu słychać? Widze że debata wrze...czy Brisk kogoś zjadł?

Brisk. [ Chomik ]
8patrzy na kamila i oblizuje sie* :D mniam mniam :D Ma ktos ketchup? :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
mazio co ty wlasciwie robisz ?? :D
bris nie zachowuj sie jak dziewica ;D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Niestety *struwa się alkoholem i jest nie jadalny*
Hehe...Brisk....dziewica orleańska :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*patrzy podejranie* ja mam... a co ?? :D

Brisk. [ Chomik ]
POLE ZAMKNIETE, ZAPRASZAMY NA KOLEJNE

Mazio [ Mr.Offtopic ]
SS -- wlasciwie to jestem nikim - burak ze mnie.. :)
ale pretendowalem kiedys do bycia kims.. niestety zycie rowna mocno i bierze w cugle..
teraz jestem Waszym kumplem i z tym mi dobrze:)