GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <pole nr 41>

03.02.2004
22:00
smile
[1]

Czamberka [ Pretorianin ]

Internetowy Klub Buraka <pole nr 41>

WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...

BURAKI
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa))
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. eJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :>
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :))
44. JA (psiapsiula kocurki :) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba:D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
link do poprzedniego pola:

03.02.2004
22:01
smile
[2]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czyzby pierwszy?

03.02.2004
22:02
[3]

Czamberka [ Pretorianin ]

Witam Buraczki na Nowym Polu :)

buba, no widzisz, przewidziałes to :)
cos ostatnio spać nie mogę jakoś.. :(
ale wziełam dwie tabletki od bólu głowy i już jest troszke lepiej :)

03.02.2004
22:06
[4]

Czamberka [ Pretorianin ]

Arcy Hp cześć :)
aby zostac Buraczkiem musisz tu często wpadac do nas, dopisać sie na listę [ slbo my to zrobimy następnym razem ] i wpłacić milion dolarów na konto 8746483923Czamberka :)

03.02.2004
22:06
smile
[5]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czamberka --> Ale to chyba nie od tych kolysanek? :)

03.02.2004
22:09
[6]

Czamberka [ Pretorianin ]

nie, buba, kołysanki mi bardzo pomagają, a szczególnie te Twoje :)
prosze o jedną teraz, może usnę :)

03.02.2004
22:15
smile
[7]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czamberka --> Ufffffff, ulzylo mi :) skoro tak to:

Dobranoc już czas...

Dobranoc już czas
I koniec na dziś
Już śpią wszystkie bajki
I śpi bury miś
I cisza dokoła
I mrok ściele się
Oczęta zamknij przyjdzie słodki sen

Lulaj, lulaj, lu
Lulaj, lulaj, lu
Śpij maleńka, śpij
Dobranoc
:)

03.02.2004
22:17
[8]

Czamber [ Czamberka ]

* śpi *

buba, ja nie wiem, jak Ci sie za to odwdzięczę :)

"chyba" dobranoc :)
[ hehe, choc znając siebie wykąpię się, położe i za godzine albo nawet wcześniej znów wstanę :) ]

03.02.2004
22:25
smile
[9]

buba [ Cuckoo For Caca ]

dobra, dobra ... odrobisz w polu :)

03.02.2004
22:44
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Witam pffffffffffffff :D nocomment :D

Czamber :*

03.02.2004
22:46
smile
[11]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Witam .... :D

Czamber ---->> :D

Bris ---->> :D... 2:0

03.02.2004
22:49
[12]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk? :> :*

jestem w szoku i zapomniałam reszty napisać..
SS :D
buba :D

oooo...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-03 22:50:56]

03.02.2004
22:51
smile
[13]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Haha... ja to jestem wielki :D... udalo mi sie napisac referat :D... ale co tam pfff napisac :D.. najpierw skserowalem odpowiedni fragment ksiazki w bibliotece pozniej przy pomocy skanera i oprogramowania OCR z ksera zrobilem plik worda :D... teraz tylko musze troche usunac trekstu :D... cala operacja trwala moze z godzine :D...
Tak sie studiuje :D

03.02.2004
22:56
smile
[14]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber a co ja mampowiedzieć? :D

Alluś YoO :D

03.02.2004
23:02
smile
[15]

Brisk. [ Chomik ]

[klnie jak mało kiedy] i GG padło grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

03.02.2004
23:04
[16]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, ja mam :>
ehh :)
www.icq.com

03.02.2004
23:04
smile
[17]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mi dziala :D

*dokucza Brisiowi :D*

03.02.2004
23:09
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

MAm takie opcje :

1. siedze tu do rana :D
2. ide na dworzec i jade bielska a potem ładuje sie do kolejnej kafejki :D
3. dać sie pobić :D
4. jestem tani to mnie ktos na noc przygarnie :D

03.02.2004
23:10
[19]

Czamber [ Czamberka ]

myślę, że 4 opcja będzie dobra :D
może ten facet obok? :P

03.02.2004
23:10
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber jaki ja mam nr na icq? :D

03.02.2004
23:11
smile
[21]

Brisk. [ Chomik ]

very funy :D ale na dworcu widziałem dwóch kolesi mających sie do siebie :D

03.02.2004
23:13
smile
[22]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> to idz do niech bedzie orgia ;D..

03.02.2004
23:14
smile
[23]

Brisk. [ Chomik ]

3 i orgia? :D pffffffffffffff

03.02.2004
23:15
[24]

Czamber [ Czamberka ]

no tak, Brisk potrzebuje co najmniej 8 :D

[ gg juz działa :D ]

03.02.2004
23:16
[25]

Brisk. [ Chomik ]

hahaha śmiejcie sie :D mi sie qrna spać chce i to baardzo ale to baaardzo a jak wsiąde do pociagu to mur beton że zasne i przegapie Bielsko :/

03.02.2004
23:16
smile
[26]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czamber ----->> chyba 8 par rąk :D..

03.02.2004
23:17
smile
[27]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> a gdybys (hipotetycznie :D) zaspal to gdzie by cie wywiozlo ?? :D.. tak tylko pytam :D

03.02.2004
23:18
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

Allus nie potrafie przeliterować nazwy tej miejscowości :D

03.02.2004
23:26
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Znikam na dworzec :D <papapa>

jeeeez jak mi sie spać chce :/ Do tego komórka pada :/

03.02.2004
23:29
[30]

Czamber [ Czamberka ]

hehe :D
papa, Brisk :D

a ja spadam, dobranoc :D

03.02.2004
23:36
smile
[31]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> hehe tylko zebysmy o Tobie nie uslyszeli za jakis czas w programie: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :D...

Czamber ---->> jezeli idzies spac tak jak wczoraj to ja moze sie wstrzymam z mowieniem Tobie : Dobranoc :D

04.02.2004
00:06
smile
[32]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Hmm...na pierwszej stronie ,,superexpresu" jutro zawita Brisk.
Czamber--> A ja powiem,Dobranoc :D

04.02.2004
00:40
[33]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Qrde,znów pusto na polu :/
Poburacze jeszcze troche i też znikam z pola(widzenia).

04.02.2004
01:48
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

*placze ze szczescia na widok swojego łózka......choć to widziane wczoraj tez było bardzo hmmm ciekawe:D*

branoc.................

04.02.2004
03:13
smile
[35]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ja tez juz ide kimac
Dobranoc

Dwie historyjki z zycia (autentyczne) znalezione w sieci:

1. Moja nieżyjąca już niestety ciotka była żoną wziętego, a co za tym idzie zamożnego adwokata. W czasach głębokiej komuny, kiedy w mięsnych były gołe haki, ciotka jeździła na wieś i kupowała pół cielaka lub świniaka. Mięso rozbierano i pakowano jej do bagażnika. Dla rozrywki ciotka zabierała ze sobą równie jak ona puszystą kuzynkę.
Feralnego dnia wracając w letnim upale, ciotka z kuzynką miały poważny wypadek. Auto dachowało, obie panie były bez pasów, więc wypadły przez przednią szybę (nigdy nie pojmę, jak się zmieściły). Oczywiście milicja, karetka i obie do szpitala.
Milicjanci wiedzieli, czyje to auto, (widać kupowali mięso w tym samym miejscu) więc je odholowali pod komisariat, żeby się ktoś nadmiernie nie zainteresował. Komendant ludzki człowiek był, żal mu się zrobiło, że tyle dobra się w bagażniku zmarnuje, dzwoni więc do wuja:
- Panie mecenasie, pana żona miała wypadek. Niech pan przyjedzie odebrać mięso, co w samochodzie zostało.

2. Wraz z kumplem przechadzałem się po korytarzu Uniwersytetu Wrocławskiego żywo komentując zbliżającą się sesje. Nagle kumpel zboczył z trasy i wszedł do toalety, to ja zanim. Wszystkie kabiny były zajęte, to podszedł do pisuaru i zaczął się rozglądać gdzie postawić swoją teczkę, a ja, że jestem nad wyraz pomocny wywaliłem z tekstem nie zastanawiając się w jakim jestem pomieszczeniu: MOŻE CI POTRZYMAC???

...kolesie z kabin prawie powypadali, a niektórzy wrażliwsi lali po ścianach… po butach…

:)

04.02.2004
09:10
smile
[36]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


buba >>> hehe mecenas nie dostal zawalu ?? :P ta druga tez jest dobra :D

04.02.2004
09:42
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

Allus pociag jechał do Budapesztu :D[Konduktor mi powiedział :D] Z tego wszystkiego mógłbym pamietnik napisać :D

ps.Drań brat mnie obudził :D

Czamber :*

04.02.2004
11:37
smile
[38]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> Yoo :D To Ty nie jestes gdzies na Wegrzech ?? :D hehe... szkoda :D

04.02.2004
11:42
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

Allus mało brakowało a bym wyladował w Żywcu :D No co? :D Jakies gostki mnie na piwo do Żywca zapraszały :D hiehie

04.02.2004
11:48
smile
[40]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> a pozniej co trójkacik ?? :D... i to beze mnie ?? *obrazony* :D

04.02.2004
11:52
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

pfffff jaki trójkącik?! Ich było czterech!! :D Jeden poszedł spac jeszcze w Katowicach, dwóch piło, potem jeden gadał a drugi mi tłumaczył co ten pierwszy gada [piwo wprowadza pewne zmiany w układzie odpowiedzialnym za mowe u człowieka :D] :D

04.02.2004
11:53
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

jeeez nie ich było trzech, ale z konduktorem było ich czterech [konduktor fajny, usmiechniety, młodziutki na piwo dałby sie namówić :D] :D

04.02.2004
11:54
smile
[43]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hehehe "potem jeden gadał a drugi mi tłumaczył co ten pierwszy gada" To ci sie udalo :D nizla paczka... jakis lokalny cyrk czy co ?? :D

Ok.. ja ide do banku :D... idzisz ze mna ?? :D. Bede pozniej :)

04.02.2004
11:54
smile
[44]

Brisk. [ Chomik ]

Se idź sam pfffffffff :D

04.02.2004
11:58
smile
[45]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Eee nie to nie juz Ci chcialem powiedziec ze w tym Banku fajne laski... znaczy panowie pracuja :D.. ale skoro nie to ... czesc :D

04.02.2004
12:02
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

Mówie: nie :D Se idź sam pffffff :D

04.02.2004
12:23
[47]

następny [ Rekrut ]

Witam z rana

04.02.2004
12:34
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

Ano Witam nastepny :D No i to to rano to to pózno jest:D

04.02.2004
12:38
[49]

następny [ Rekrut ]

E tam ja się dopiero obudziłem :-) Chory jestem
I ide se pograć!

04.02.2004
12:42
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

nastepny szybkiego powrotu do zdrowia :D

*idzie sie uczyć* :D

04.02.2004
13:38
smile
[51]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Eeee... Bris Ty sie uczysz... buahahahahaha * i tak przez kolejne 15 minut*... to mnie rozsmieszyles :D

04.02.2004
13:39
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

własnie sie zabierałem za nauku a siurpryza i musze iść do pracy, a myslałem że wieczór bede miał wolny a tu wróce i od razu musze ładować sie do nauki :/

04.02.2004
13:40
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

nauku a siurpryza = nauke a tu

04.02.2004
13:42
smile
[54]

...Soul Surfer... [ Legend ]

nauku a siurpryza... he ?? :D

04.02.2004
14:03
smile
[55]

...Soul Surfer... [ Legend ]

oho ... Bris udaje ze sie uczy :D

04.02.2004
14:07
[56]

następny [ Rekrut ]

Dzięki! Co porabiacie? Jeśli sie nie uczycie ;P

04.02.2004
14:08
smile
[57]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No coz... jezeli mam byc szczery to ja sie wlasnie mialem zamiar zabrac za uczenie sie :D

04.02.2004
14:20
smile
[58]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*uczy sie* :D

04.02.2004
15:52
[59]

Czamber [ Czamberka ]

Witam Wszystkich :)
i w sumie znikam, dzis 3 godziny korepetycji, chyba umrę :D

<papapa>

04.02.2004
15:59
smile
[60]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czamber ---->> czesc :D... a ja Ci chcialem podokuczac a ta sobie idzie... to nie sprawiedliweeee *placze* ... :D

04.02.2004
16:08
[61]

Czamber [ Czamberka ]

musisz sie bardziej starać, SS :D :P :>

04.02.2004
16:24
smile
[62]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Zaraz zaraz mowilas ze masz 3 h korepetycji ?? :>... poza tym zeby sie czegos przyczepic... to ty cos musisz napisac :D

Poza tym pewnie bedziesz pozniej szla spac... :D... hehe..

04.02.2004
16:28
smile
[63]

Czamber [ Czamberka ]

SS
no tak, mam dziś 3 godzinki korepetycji a takimi chłopaczkami z liceum :> :D
a co?

[ napisałam coś, możesz się przyczepiać :P przeczytam jak skończę się męczyć :D choc potem pewnie pójdę spać :> ]

04.02.2004
16:38
smile
[64]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czamber ---->> "choc potem pewnie pójdę spać :> " ..tak jak ostatnio ?? ... wiesz ja rozumiem ze dziewczyny manipuluja ale tu juz uprawiasz demagogie :D.
"korepetycji a takimi chłopaczkami z liceum " a moze oni maja jakies znizki na inny rodzaj korepetycji ?? :D... oczywiscie ten ostatni to zart niskiego szczebla nie chcialbym zebym musial sie ukrywac za lózkiem przed toba :D.

04.02.2004
17:11
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

BTW pracy to: co bym nie mówił to lubie ta prace głównie dlatego że jest to jedna z niewielu rzeczy jakie rozumiem i umie :D A jak lato przyjdzie to mhmmm cieplutko i wogóle :D

Czamber cześć :*

Alluś..............cieniutko :D

04.02.2004
17:14
smile
[66]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> do kob.. do ko.. kone...jak sie one wabia ?? :D.. a kobiety !... to to do nich mam szacunek nie to co ty :D

04.02.2004
17:14
[67]

następny [ Rekrut ]

Witam znowu :D

04.02.2004
17:16
smile
[68]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś aha :D pfffffff Jeeez do odstrzału go :D Sam wykonam wyrok :]

nastepny YoO :D

04.02.2004
17:19
smile
[69]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> ze jak ?? :D podejź ino do płota... :D

nastepny Yoo :D

04.02.2004
17:33
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

Ano podchodze jako że i Ty podeszłes :D

04.02.2004
17:37
smile
[71]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To mam cos dla ciebie... wlochatego, miekkiego... mokrego, z fajna piana ;D....

piwko i pluszowego misia ;D no ano <piwo>

04.02.2004
17:39
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

Sie mówi Mosku ano ino <piwo> :D

04.02.2004
17:47
smile
[73]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Łosiu.... Ino Ano <piwo>

04.02.2004
17:50
smile
[74]

Brisk. [ Chomik ]

Mosku ano ino ano <piwo> :D

04.02.2004
17:57
smile
[75]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Osiołku :D... ino, ano, ano ino :D <piwo>

04.02.2004
17:59
smile
[76]

Brisk. [ Chomik ]

No to ino ano <piwo> :D

*uczy sie*

04.02.2004
18:00
smile
[77]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ano ino :D <piwo>

*a mi sie juz nie chce uczyc* :D

04.02.2004
18:03
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś już? :D Mi sie wogóle nie chce uczyć :D

Ano ino <piwo> :D

04.02.2004
18:06
[79]

następny [ Rekrut ]

Przeklęte gruszki!!!! Latam przez nie co 5 minut do kibla....

04.02.2004
18:08
smile
[80]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No ja sie pouczylem troche.. ptfuuu... sciage robilem :D... ale zwsze to cos ;D

Ano ino :D <piwo>

04.02.2004
19:32
smile
[81]

Brisk. [ Chomik ]

Ja sie ni uczyc już :D Wczesnie isc ja dzis spac i jutro od rana sie uczyc :D

04.02.2004
20:15
smile
[82]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Witom syćkie buroki

04.02.2004
20:17
smile
[83]

Brisk. [ Chomik ]

buba ano Witomy Pana :D ps. YoO :D

04.02.2004
20:21
smile
[84]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Yoo Yoo :)
Brisk --> Ty tak caly rok sie uczysz jak przez ostatni tydzien? :)

04.02.2004
20:23
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

buba o nie nie nie :D Ten tydzień to jest fenomen bo sie wogóle ucze :D tzn cos sie tam ucze :D

04.02.2004
20:25
smile
[86]

buba [ Cuckoo For Caca ]

jaaaaaaasne ... wszyscy tak mowia :)

04.02.2004
20:26
smile
[87]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

joł ziomale :D

pozdrowionka

jest niezle, jest wino, sa kobiety i jest spiew :D

przylaczacie sie?

dla pan oferuje moje skromne towarzystwo i chip'n'dalesow (nie wiem jak to sie pisze :) )

04.02.2004
20:26
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Ale ja mówie szczerze! :D

04.02.2004
20:27
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

ps, buba a wogóle czy te oczy mogą kłamać? :D

Mazio YoO :D

04.02.2004
20:32
[90]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Joł Mazio
U mnie z tej listy jest tylko niezle :)

Brisk --> Chyba nie :)

04.02.2004
20:37
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

Mazio u mnie jak u buby :D .......niestety

buba no chyba nie :D

04.02.2004
20:44
smile
[92]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisk --> Ty jestes z Bielska Bialej?

04.02.2004
20:44
smile
[93]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Yooo :D

mazio ---->> jak sie tylko znajdzie wolna kobieta i butelka wina to count me in :D.

04.02.2004
20:44
smile
[94]

Brisk. [ Chomik ]

buba nie nie jestem :D Ale jak chcesz to moge byc z BB :D

04.02.2004
20:47
smile
[95]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisk --> aha :) ... bo wczoraj cos tam pisales o bielsku

04.02.2004
20:48
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

O buba gdzie ja to nie byłem wczoraj i dzis w nocy hehe a com ja widział hiehiehie :D A gdzie mogłem wyladować hiehiehie :D

04.02.2004
20:50
smile
[97]

...Soul Surfer... [ Legend ]

BB ?? a moze M&M ?? :D

Buba ---->> Bielsko to nie Bielsko Biala to osobna miejscowosc :D

04.02.2004
20:50
smile
[98]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Bede strzelal - w Budapeszcie :)

04.02.2004
20:50
smile
[99]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kobiet Ci u nas pod dostatkiem - moze byc dmuchana dla kazdego? :P

sa poreczne, ciche i nie marudza.. nie gotuja ale przynajmniej nie trzeba zmywac.. :P ;)

04.02.2004
20:51
smile
[100]

buba [ Cuckoo For Caca ]

SS --> Ok. zapamietam :)

04.02.2004
20:52
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]

Allus nie wymadrzaj sie :D

buba nie no paszportu nie mam aktualnego :D

Mazio trzy sztuki prosze :D

04.02.2004
21:00
smile
[102]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mazio ---->> a masz na stanie blondi i brunetke ? To ja prosze o dwie jak mozna :D Rozmiar uniwersalny 174 cm wymiary 86x58x84 :D.

Bris ---->> Ty pewnie tez nie wiedziales ze jest i Bielsko o BB ?? :D

04.02.2004
21:04
smile
[103]

Brisk. [ Chomik ]

Allus ja wiem nawet że są trzy miejscowości "Bielsko" Mośku :D Ale jak to sie mówi na co mi ta wiedza skoro tylko BB mnie interesuje, ot 30 min drogi ode mnie :D ps. Od Krakowa az po Bielsko B jak ktos powie "bielsko" to kazdy wie że chodzi o BB :D

04.02.2004
21:07
smile
[104]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Mazio --> Jak juz wszyscy zamawiaja to ja wezme murzynke :)

04.02.2004
21:08
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]

Ja tam postoje i podziekuje :D

04.02.2004
21:08
smile
[106]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Łosiu... no jak miejscowosc ma 5000 mieszkancow to chyba nie sadzisz ze wsyscy o takiej miescinie wiedza :D.. chociaz moze i sadzisz kto Cie tam wie :D

04.02.2004
21:33
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

Nie no własnie Mośku to mówie że BB wszyscy znaja a B nie :D

04.02.2004
21:36
smile
[108]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Nie ba.. łosiu nawet nie wszyscy znaja BB :D... a co dobiero B :D

04.02.2004
21:38
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś aha jasne :D Ale za to Żywiec każdy zna a jak zna Żywiec to iz na BB :D no! :D

04.02.2004
21:42
smile
[110]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> no pewnie ze tak.. piwo to piwo niewazne skad pochodzi :D... ja nie wiedziaelm ze Zywiec to miejscowosc az mi palcem na mapie nie pokazli :D.. ahhh ale to bylo dawno temu :D

04.02.2004
21:44
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

Allus to stąd te braki w Twojej edukacji :D ps. A wiesz gdzie jest Tyskie? :D

04.02.2004
21:45
smile
[112]

...Soul Surfer... [ Legend ]

bris ---->> nie wymadrzaj sie bo tobie to strasznie zle wychodzi :D

04.02.2004
21:46
smile
[113]

Brisk. [ Chomik ]

Nie wymondszam sie :D Sam cfaniaczka zgrywasz :D

04.02.2004
21:47
smile
[114]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ale mondrego cfaniczka a nie :D....

04.02.2004
21:49
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

Tak jak najbardziej mondroge :D Woźny! Woźny! Prosze Pana Allusia odprowadzic do komórki :D

04.02.2004
21:51
smile
[116]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*ucieka* *pokazuje jezyk* najpierw musicie mnie zlapac ":D

04.02.2004
21:53
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]

Allus wybacz alem ja sie wymeczył podrózniczo wczoraj/dziś więc se sam goń :D No chyba że biegamy nago! :D

04.02.2004
21:55
smile
[118]

...Soul Surfer... [ Legend ]

to ty nie widziales ze ja nago juz od 2 h jestem ?? :>

04.02.2004
21:56
smile
[119]

...Soul Surfer... [ Legend ]

ba od 2 h.. od momentu kiedy ty wyjechales z tymi seksownymi majteczkami :D

04.02.2004
21:58
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

Oooo a Ty mi to teraz mówisz :D nie no co za marnotracwo golizny :D

04.02.2004
22:01
smile
[121]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No przeciez mowilem.. ale ty oczywiscie wolisz... p.. glupoty zamiast patrzec tam gdzie powinienies :D

04.02.2004
22:03
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

O ja sie patrze tam gdzie trzeba możesz mi wierzyć :D

04.02.2004
22:04
smile
[123]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No wlasnie widze jak ty sie patrzysz... Tyyyy... Bris a moze ty slepy juz jestes co ?? :D

04.02.2004
22:05
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

*idzie po lornetke* :D

04.02.2004
22:08
smile
[125]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Tylko wez taka silna... albo bris przynies ze soba najlepiej teleskop :D

04.02.2004
22:09
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Teleskopy mu sie marzą pffffffff :D

04.02.2004
22:11
smile
[127]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ano jest taki jeden VLT sie nazywa :D... dla niekumatych Very Large Telescope :D

04.02.2004
22:12
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

Aha a Archiwum X kiedy ogladał Obywatel ostatni raz? :D

04.02.2004
22:14
smile
[129]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To nie Arch X.. Losiu a to prawdziwa konstrukcja... :D

Zreszta komu ja to mowie.. ty nawet nie wisz ze Jest B i BB :D

04.02.2004
22:15
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Pfffffff cudze teleskopy mnie nie interesują mośku :D

04.02.2004
22:18
smile
[131]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Pfff to nie sa cudze losiu... polska mysl techniczna tez sie w nich znajduje :D... skoro juz taki nacjonalista z Ciebie ;D

04.02.2004
22:19
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

nacjonalista pfffff buahaha


*idzie po słownik sprawdzić to trudne słowo co znaczy* :D

04.02.2004
22:22
smile
[133]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*smieje sie*... tylko wez taki slownk dla dzieci aby nie bylo w nim zbyt wielu naukowych pojec :D...

04.02.2004
22:23
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]

Wiem :D mam taki :D -->

04.02.2004
22:26
smile
[135]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Brisk--> A przeczytałeś już cały?:D

04.02.2004
22:27
smile
[136]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*glszcze8 bris no widzisz jestem z ciebie dumny :D....

04.02.2004
22:29
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

kamil dopiero przedmowe :D

*cieszy sie*

04.02.2004
22:30
smile
[138]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Słowo od autora..od Kubusia P. :D

04.02.2004
22:31
smile
[139]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ta bo przedmowa sklada sie z 3 zdjec i slowa dziekuje ;D

04.02.2004
22:32
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

To tam coś pisze!? :D

04.02.2004
22:39
smile
[141]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No... slow dziekuje i pewnie imie i nazwisko autora ;D

04.02.2004
22:40
smile
[142]

Brisk. [ Chomik ]

Nie wiem ja tam kolorowałem te obrazki co tam były :D

04.02.2004
22:51
smile
[143]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris a ten moze dac ci pare kredek ?? :D flamastry by sie tez jakies znalalzly... albo tyyy sluchaj pobawimy sie klockami ?? :D

04.02.2004
22:54
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

klocki *cieszy sie i ślini* :D

04.02.2004
22:56
smile
[145]

...Soul Surfer... [ Legend ]

:D.. to dawaj baiwmy sie co ukladamy ?? moze zamek ?? castlea zrobimy wielkiego

04.02.2004
22:57
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

omg! Alluś zrobimy wielkiego znów wielkiego? :D Bidulku Ty to masz kompleks :D

04.02.2004
23:00
smile
[147]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Tak a ten kompleks nazwalem Brisk :D... hehe... 3:0 dla mnie :D

04.02.2004
23:02
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś to Twoje liczenie wyniku pozostawie bez komentarza w kazdym razie jest 2:1, choić nawet Mośku nie wiesz za co masz te 2pkt :D

04.02.2004
23:06
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

No i zaskoczyłem Allusia :D hehehe

04.02.2004
23:06
smile
[150]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Wiem wiem ale chwilowo zapomnialem za co ale mam arch. GG wiec nie panikuj... i spokojna twoja rozczochrana :D

04.02.2004
23:07
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

o ambitny Allus tyle ma zamiar grzebac w arch GG :D

04.02.2004
23:09
[152]

Czamber [ Czamberka ]

dobranoc :)
ide spać, jestem zmęczona, niewyspana ostatnio jakoś i na dodatek dobito mnie dzisiaj :) :P [ bez skojarzeń :D ]

Brisk :* :) papa.

04.02.2004
23:11
smile
[153]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A tak pogrzebie nie tylko w arch :D... i nie interesuj sie gdzie.. .a i nie medrkuj :D

04.02.2004
23:11
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

DobraNoc Pannie Czamber :*

04.02.2004
23:12
smile
[155]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czamber ---->> nikt tu nie ma zadnych skojarzen :D... Bris masz jakies ?? :D

04.02.2004
23:13
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

Ano gdzie Mr.Alluś? :D

04.02.2004
23:13
smile
[157]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś nie nie mam :D

04.02.2004
23:15
smile
[158]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ja tez nie mam :D... DOBIJAJACE prawda ?? :D

04.02.2004
23:17
smile
[159]

Brisk. [ Chomik ]

A jakoś nie :D

*usmiecha sie* :D

04.02.2004
23:21
smile
[160]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Buuu.. pantoflarz :D

04.02.2004
23:22
smile
[161]

Brisk. [ Chomik ]

Jaki pantoflarz? :D Prosi sie o wytłumaczenie sie Mr. Allusia z nadużycia tego słowa :D

Czamber czy ja jestem pantoflarz? :D :*

04.02.2004
23:24
smile
[162]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris "A jakoś nie :D" komentarzy chyba nie trzeba...

04.02.2004
23:27
smile
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Allus moze przez to że ja dziś spałem 4 h i wszystko mnie boli nie łapie dzis skojarzeń :D

04.02.2004
23:29
smile
[164]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris dobra dobra... a juz mialem choc cien szacnuku do ciebie ;D... a ty dupa wszystko przepadlo... pantoflarz :D

04.02.2004
23:31
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Dobra dobra niesciemniaj :D mścisz sie na mnie za swoje kompleksy słabiaku :D

04.02.2004
23:34
smile
[166]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Nie musze sie na nikim mscic... panti jestes i tyle... ale spokojna twoja rozczochrana... :D a ja nie mam zandych kompleksow no moze mam skore za blada :D

04.02.2004
23:36
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

panti? :D omg wyczuwam tu kolejny komplex :D

04.02.2004
23:38
smile
[168]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

SS & Brisk pod jednym lozkiem stali
SS na gorze
Brisk na dole
o ja ....

fajnie jest Was posluchac..

idziemy na piwo? :)

04.02.2004
23:39
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Ano idziemy :D Moze do Żywca? :D tego fajnego konduktora z nocy bym zdybał :D

04.02.2004
23:40
smile
[170]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Wymysl cos nowego bo to ty lysiejesz nei ja i ty potrzebujesz teleskopu nie ja.. a i do tego masz skleroze nie ja :D

04.02.2004
23:41
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Allus o czym Ty do mnie rozmawiasz? :D

04.02.2004
23:43
smile
[172]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mazio ---->> ano idziemy :D a panny masz ?? :D

04.02.2004
23:44
smile
[173]

...Soul Surfer... [ Legend ]

bris o tym samym co ty do mnie :D czyli o niczym :D

04.02.2004
23:44
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

pffffffffff 8obrażony*

04.02.2004
23:47
smile
[175]

...Soul Surfer... [ Legend ]

phiiiii 8smieje sie* :D

04.02.2004
23:48
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

No tak :D typowe zachowanie, komus żle to reszta sie śmieje :D

04.02.2004
23:52
smile
[177]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris :D... no wiesz... pffff... w koncu sie jest wredota nr. 1 na GOLU :D

04.02.2004
23:53
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

Allus jak Ty jesteś wredota to ja jestem Miss Piggy z Mapetów :D

04.02.2004
23:59
smile
[179]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris jak tak sie przyjrzec blizej to widac podobienstwo :D

05.02.2004
00:01
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

Tak myslisz? :D *cieszy sie i przeglada w lustrze* :D

05.02.2004
00:03
smile
[181]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris nie ciesz sie tak bo cie moga przerobic na kotlety :D

05.02.2004
00:05
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

uwielbiam kotlety! :D i pierogi, sznycle, krokiety, placki ziemniaczane, knadle, kluski, mięcho grillowe, ryby, nalesniki!, zupe grzybowa, karpia, rosołek, ehhh głodnym jest :D

05.02.2004
00:07
smile
[183]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ty ty ty kanibalu jeden :D

05.02.2004
00:09
smile
[184]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a ja wole swoja mame
co ma wlosy jak atrament
zlote oczy jak moj mis
i plakala rano dzis

..

:)

05.02.2004
00:10
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Mazio Ty sie ukrywasz przed nami! :D

Alluś wiem wiem *zawstydzony* :D

05.02.2004
00:11
smile
[186]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam! Co w polu słychać? Widze że debata wrze...czy Brisk kogoś zjadł?

05.02.2004
00:12
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

8patrzy na kamila i oblizuje sie* :D mniam mniam :D Ma ktos ketchup? :D

05.02.2004
00:12
smile
[188]

...Soul Surfer... [ Legend ]

mazio co ty wlasciwie robisz ?? :D

bris nie zachowuj sie jak dziewica ;D

05.02.2004
00:14
smile
[189]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Niestety *struwa się alkoholem i jest nie jadalny*
Hehe...Brisk....dziewica orleańska :D

05.02.2004
00:14
smile
[190]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*patrzy podejranie* ja mam... a co ?? :D

05.02.2004
00:17
smile
[191]

Brisk. [ Chomik ]






POLE ZAMKNIETE, ZAPRASZAMY NA KOLEJNE

05.02.2004
00:21
smile
[192]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

SS -- wlasciwie to jestem nikim - burak ze mnie.. :)

ale pretendowalem kiedys do bycia kims.. niestety zycie rowna mocno i bierze w cugle..

teraz jestem Waszym kumplem i z tym mi dobrze:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.