GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lamerskie pytanie -> jak kopiowac CD bez CD-ROMu?

03.02.2004
16:43
smile
[1]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Lamerskie pytanie -> jak kopiowac CD bez CD-ROMu?

Witam, mam takie lamerskie pytanko.. nigdy tego nie robilem a teraz musze :P moj CD-ROM jest bezuzyteczny.. mam tylko nagrywarke i moje pytanie jest nastepujace:

- Jak/jakim programem mozna kopiowac plyty uzywajac tylko nagrywarki? (posiadam Nero 6) :>

peace =]

03.02.2004
16:46
[2]

DarkStelix [ Padawan ]

wez pierwszą wez z niej wszystko na dyst a potem z dysku nagraj na plyte:)

03.02.2004
16:47
smile
[3]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

plytki mozesz kopiowac kazdym programem(w nero np. przy opcji kompiowania plyty wybierasz naped zrodlowy jako nagrywarka i naped docelowy tez nagrywarka)

03.02.2004
16:50
[4]

Darfii [ spamer ]

wystarczy, że zrobisz obraz płyty tego co kopiujesz i nie ma problemu, nagrywasz na czysty CD właśnie z tego obrazu. Odkąd podarowałem mój cd rom, korzystam właśnie z tej metody:)

03.02.2004
16:53
[5]

maVes [ Konsul ]

Weź clonecd i zrób obraz płyty, a potem go nagraj

03.02.2004
16:57
smile
[6]

rg [ Zbok Leśny ]

Obraz plyty w clonecd?, kopiowanie?
Luudzie... Przeciez np. nero sam robi tymczasowy obraz...
Rob jak Troyan mowi..

BTW: Fakt, to bylo bardzo lamerskie pytanko... =|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.