
GROM Giwera [ Sołdat ]
Lamerskie pytanie -> jak kopiowac CD bez CD-ROMu?
Witam, mam takie lamerskie pytanko.. nigdy tego nie robilem a teraz musze :P moj CD-ROM jest bezuzyteczny.. mam tylko nagrywarke i moje pytanie jest nastepujace:
- Jak/jakim programem mozna kopiowac plyty uzywajac tylko nagrywarki? (posiadam Nero 6) :>
peace =]
DarkStelix [ Padawan ]
wez pierwszą wez z niej wszystko na dyst a potem z dysku nagraj na plyte:)

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
plytki mozesz kopiowac kazdym programem(w nero np. przy opcji kompiowania plyty wybierasz naped zrodlowy jako nagrywarka i naped docelowy tez nagrywarka)
Darfii [ spamer ]
wystarczy, że zrobisz obraz płyty tego co kopiujesz i nie ma problemu, nagrywasz na czysty CD właśnie z tego obrazu. Odkąd podarowałem mój cd rom, korzystam właśnie z tej metody:)
maVes [ Konsul ]
Weź clonecd i zrób obraz płyty, a potem go nagraj

rg [ Zbok Leśny ]
Obraz plyty w clonecd?, kopiowanie?
Luudzie... Przeciez np. nero sam robi tymczasowy obraz...
Rob jak Troyan mowi..
BTW: Fakt, to bylo bardzo lamerskie pytanko... =|