GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Creative Inspire 5500 z dekoderem DD5.1 warto ?

03.02.2004
14:26
[1]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

Creative Inspire 5500 z dekoderem DD5.1 warto ?

warto taki cus kupić? Do pogrania (SB Live! 5.1 Digital) oraz do ogladania DVD (YAMAHA S530) w pokoju 11m2 ? Starczą na taki (maly) pokoj ? Potrzebuje głośniki 5.1 Z DEKODEREM bo niechce kupowac amplitunera do DVD za 1500zl...apotem głośnikow za kolejne 1500zl...wole kupic głośniki z wbudowanym dekoderem DD (DTS malo mnie rusza) do 1000zl...niejestem audiofilem :D

03.02.2004
16:06
[2]

Jam_łasica_ [ Konsul ]

Axl2000 ---> Na pewno nie warto, jeśli chcesz oglądać DVD. Wiele tracisz i nie chodzi mi tylko o całkowity brak , DTS, DTS-ES, czy DPL II i DPL II-EX, ale także fakt, że głośniki są jednodrożne. To tak samo jakbyś próbował słuchać filmów DVD na zwykłych słuchawkach. Przestrzenność pewnie usłyszysz, ale dźwięk będzie dość kiepski, nie usłyszysz jego głębi.
A nikt Ci nie każe kupować głośników za 1500zł i amplitunera za drugie tyle. Jeśli nie zależy Ci na nowym sprzęcie i wymienionych trybach, to możesz kupić używany (amplituner za 400zł DD 5.1) i głośniki za jakieś 1000zł. Wydasz niewiele więcej ale jakość będzie o niebo lepsza. I nie trzeba wcale być audiofilem, by usłyszeć różnicę. No chyba, że jesteś naprawdę zdesperowany, to kup, ale gwarantuję, że po pewnym czasie zechcesz to zmienić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.