GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam typowo lamerski problem :|

03.02.2004
13:20
smile
[1]

Urzaiz [ Pretorianin ]

Mam typowo lamerski problem :|

Sprawa wygląda tak:

Za każdym razem kiedy wpisuje jakiś wyraz w wyszukiwarce lub np. w okienku nika w czacie, ten wyraz zapisuje się na stałe.
I np. po dłuższym okresie gdy kliknę dwa razu na okienko wyszukiwarki wyskakuje cała lista tych zdań, czy wyrazów których kiedyś szukałem.

Jak można to wyczyścić??

Usówałem już pliki z folderow: Tymczasowe Pi. Internetowe i z TEMP, a także czyściłem Historie i nic!

03.02.2004
13:21
smile
[2]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Proponuje najpierw USUNĄĆ sobie mózg a na jego miejsce wstawic sobie nowy!!!

03.02.2004
13:24
smile
[3]

zarith [ ]

a jak już będziesz sobie mustrował nowy mózg, to pamiętaj nie bierz tego modelu co serafin:)

spróbuj tak: w opcjach przywróć domyślne ustawienia ie, wejdź na googla, wpisz cokolwiek i jak cię zapyta czy pamiętać wpisy odpowiedz nie.

03.02.2004
13:24
smile
[4]

Negocjator [ * ]

:Serafin: --> Masz szczęście, że to nie ode mnie zależy, bo usunął bym Ciebie z forum za takie chamskie odzywki.

03.02.2004
13:27
smile
[5]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

hej, hej, hej spokojnie. Ale jak do mnie się tak zwracają to im nikt nic nie powie. Takie coś to my ale nie nas

03.02.2004
13:30
smile
[6]

paściak [ z domu Do'Urden ]

nie wyszukuj stron z sprosnymi rzeczami ;-)
a tak powaznie to mozesz tez po prostu naciskac klawisz delete do kasowania

03.02.2004
13:30
smile
[7]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Serafin --> jak ktoś ci coś pisze głupiego to lej na to i nie staraj się byc taki sam :) chyba nie chcesz być gorszy

badz sobą :)

03.02.2004
13:32
[8]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Proszatan>>>>
Ok juz nie bedę obiecuję. Więcej grzechów nie pamiętam...

03.02.2004
13:33
[9]

Urzaiz [ Pretorianin ]

Wiec tak : Właściwości: Internet już ustawiłem domyślnie ---> niestety bez zmian, nie wyskakuje żadna proporyzja z „zapisem”.

Może jeszcze jakieś pomysły???

Serafin ==> [*]

03.02.2004
13:34
[10]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Urzaiz --> Wyczysc Historie w przegladarce.

:Serafin: --> Pajac jestes i tyle. Idz ogladac Bundych... :\

03.02.2004
13:42
[11]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Goozys>>> żebyś wiedział ze pójde oglądać. Przeczytaj post PROSZATANA. Ja nie bede lał na obelgi w moją stronę tylko na Ciebie :PPPPP

03.02.2004
13:44
smile
[12]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Opcje Internetowe - > Zawartość - > Informacje Osobiste - > Autouzupełnianie

może tam pokombinuj :)

03.02.2004
13:45
[13]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

mozesz kliknac na wyszukiwarke>pokaze sie cala lista tych rzeczy ktore zes wpisal ;)>najezdzasz na ktoras(nie klikajac)>wciskasz delete i po sprawie...( u mnie dziala )

03.02.2004
13:46
smile
[14]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Serafin --> widzisz jak chcesz to potrafisz :)

03.02.2004
13:56
[15]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

PROSZATAN>>>>>>Dobru Psycholog z Ciebie będzie :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.