iceland [ Pretorianin ]
Pomocy!!!Legacy of Kain
Gram Razielem

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
o jebane to masz problem stary <lol>

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Ludziska wpisujcie się!! Postatsujcie!!!
cneyhaz [ Generał dywizji ]
Iceland:i co w zwiazku z tym?Jesli mowisz o defiance to przez cala gre grasz na zmiane raz Kainem raz Razielem.
Chociaz Razielem gra sie wedlug mnie przyjemniej...

iceland [ Pretorianin ]
Cneyhaz odpowiedz!!!!:) NA TYM PIERWSZYM WPISIE!!PLEASE

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dobre !