GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy!!!Legacy of Kain

03.02.2004
12:09
[1]

iceland [ Pretorianin ]

Pomocy!!!Legacy of Kain

Gram Razielem

03.02.2004
12:12
smile
[2]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

o jebane to masz problem stary <lol>

03.02.2004
12:18
smile
[3]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Ludziska wpisujcie się!! Postatsujcie!!!

03.02.2004
13:15
[4]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Iceland:i co w zwiazku z tym?Jesli mowisz o defiance to przez cala gre grasz na zmiane raz Kainem raz Razielem.
Chociaz Razielem gra sie wedlug mnie przyjemniej...

03.02.2004
13:41
smile
[5]

iceland [ Pretorianin ]

Cneyhaz odpowiedz!!!!:) NA TYM PIERWSZYM WPISIE!!PLEASE

03.02.2004
13:55
smile
[6]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Dobre !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.