GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z właściwościami pulpitu!!!

03.02.2004
10:36
[1]

Cast Away [ Konsul ]

Problem z właściwościami pulpitu!!!

Przedwczoraj zainstalowałem StyleXP , a dziś odinstalowałem go i mam problem. Wchodzę do właściwości pulpitu i gdy chcę zmienić tapete lub kompozycje (tylko te opcje) to okno mi się zamyka!!! Co mam zrobić!!?????
PS; Gdzie w WinXP jest folder z kompozycjami pulpitu????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.