Cast Away [ Konsul ]
Problem z właściwościami pulpitu!!!
Przedwczoraj zainstalowałem StyleXP , a dziś odinstalowałem go i mam problem. Wchodzę do właściwości pulpitu i gdy chcę zmienić tapete lub kompozycje (tylko te opcje) to okno mi się zamyka!!! Co mam zrobić!!?????
PS; Gdzie w WinXP jest folder z kompozycjami pulpitu????