GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Torrent.prv.pl

03.02.2004
02:12
smile
[1]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]

Torrent.prv.pl

Czytaliscie cos takiego

Co o tym sadzicie?

Ja juz mu wysłalem odpowiednie "podziekowania" i mam nadzieje ze to juz jest ostatni dzien jego marnego zywota.

03.02.2004
02:26
[2]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

to jest chore !!!

chyba juz wiemy czemu strona www.torrent.prv.pl zostala zamknieta. bo takie patalachy tylko na niego ,znaczy sie na Dropsika nastawaly, naciskaly az w dupie sciaska. wiec zwina stronke o mial dosyc tych zwieracz i lizodupcow.

ach zeby ktos ich zhakowal :) <marzy><zastanawia sie>

03.02.2004
07:39
smile
[3]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

A o co chodzi? Bo nie chce mi się czytać tego wszystkiego?

03.02.2004
08:16
smile
[4]

Xelloss [ Senator ]

Hahahahahaha... hehehe... pffff.. heh...

Dobra, uspokoiłem się...

Serwis, w którym są linki do pirackich gier, czyli złodziejski, ktoś oskarża o bycie... serwisem złodziejskim :). A jak rzucają w siebie błotem :). Admin serwisu złodziejskiego straszy innego złodzieja prokuraturą... ach te dzieci :).

Ale przynajmniej zamkneli torrent.prv.pl

03.02.2004
08:46
smile
[5]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Faktycznie...po przeczytaniu całości--->dziecinada.

03.02.2004
10:12
smile
[6]

GROM Giwera [ Sołdat ]

oby pozamykali wszystkie servisy z torrentami edonkey i inne!

03.02.2004
10:38
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Awantura jak na GOLu ;)

03.02.2004
10:45
[8]

Anarki [ Demon zła ]

wezz...frajerstwo!! niech ja ich dorwe..!

03.02.2004
10:46
smile
[9]

legrooch [ Legend ]

Nie lubię kiedy po drugiej stronie siedzi oszołom, który czuje się bezkarny dzięki kabelkowi.

Dziecinne podejście do sprawy z obu stron. Aczkolwiek gdyby ten daun dał namiary, gadka by się szybciej skończyła.
Byłaby bardziej treściwa.;)

Xelloss, GROM ==> prowokatorzy :)

03.02.2004
12:06
[10]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

G gowera, torrenty,ED,EM sa w pollski m prawie uznawane za legalne. mozna zamieszczac linki do plikow torrent i nic ci nie zrobia, ale jesli bedziesz je sciagac za pomoca specjalnego programu <bittirrent> to jest juz przestepstwo . wiec giwerka nie masz racji.

a co do tego oszoloma to on mi wyglada na 10 latka z kaplepksem malego penisa i bardzo duza inosci pryszczy na twarzy, genitaliach i czort wie gdzie jeszcze.

takich swirow powinni zamykac na klucz w zakladach specjlnych i poddawac terapi.

03.02.2004
12:07
[11]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

acha Xelloss, to tez jest do twojej wypowiedzi .

ED,EM sa w pollski m prawie uznawane za legalne. mozna zamieszczac linki do plikow torrent i nic ci nie zrobia, ale jesli bedziesz je sciagac za pomoca specjalnego programu <bittirrent> to jest juz przestepstwo . wiec xelloss nie masz racji

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.