GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione w sieci: Konkurencja Tepsy tez nie spi;)

02.02.2004
18:13
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

znalezione w sieci: Konkurencja Tepsy tez nie spi;)

Jesli ktos uwaza ze rozmowa goscia z niejakim Lebiedziem z Tepsy byla mocna to posluchajcie tej:) Boki mozna zrywac:D

02.02.2004
18:27
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

Cos cinko idzie - 2,4K/sec :/
Jak sie sciagnie, odslucham, wypowiem sie na ten temat :P

02.02.2004
18:29
[3]

sMOOker [ Konsul ]

to jest piekne!!!!!!!!!!! znam to juz, ale nadal jest cudowne!!

02.02.2004
18:33
smile
[4]

sMOOker [ Konsul ]

'pan mnie tylko ulagodzi swym slodkim pierdzeniem' !! 'ja juz skonczylem z grzecznoscia, bo to co pan uskutecznia i cala panska firma jest po prostu POPIER#$E' :D

02.02.2004
18:33
smile
[5]

davis [ ]

dzizas :)))

02.02.2004
18:36
[6]

Big Money [ Senator ]


W Tepsie to chyba same lebiedzie pracuja...

02.02.2004
18:40
smile
[7]

bone_man [ Powered by ATI ]

O Jezu :)

02.02.2004
18:56
[8]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Nieźle gość bluzga, ale moim zdaniem jest on trochę niedorozwinięty i powinien się leczyć. Choć ma rację że płaci i wymaga.

03.02.2004
06:17
smile
[9]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Promocja :)

03.02.2004
07:33
smile
[10]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

W jakiej Tepsie Big Money?
Przecież to telefon to TELE2 - konkurencji TP SA.

03.02.2004
08:17
[11]

mDoro [ Chor��y ]

Polska rzeczywistość.

03.02.2004
10:43
smile
[12]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Dajcie linka do tego Lebiedzia. Bo TELE2 jest boskie :))

03.02.2004
10:52
smile
[13]

Anarki [ Demon zła ]

hehe wypas ;]

03.02.2004
10:55
smile
[14]

soze [ sick off it all ]

...bo to polska nie elegancja francja...

ale lebiedz lepszy:))

03.02.2004
10:59
smile
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

i to jest polska właśnie...

03.02.2004
11:01
smile
[16]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

E tam, Lebiedzia i tak nic nie pobije :D

03.02.2004
11:11
smile
[17]

legrooch [ Legend ]

Koleś niezły czub. Skąd tacy ludzie się biorą...
Ale zastanawiam się czy to nie było ustawione....

03.02.2004
11:17
smile
[18]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To dacie linka do Lebiedzia ?

03.02.2004
11:19
[19]

eJay [ Gladiator ]

Piotrasq------------------>Poszukaj sam w wyszukiwarce, bylo tego pelno na tym Forum.

03.02.2004
11:19
smile
[20]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

ee tam.. Lebiedz i Czaban mieli wieksza klase:)))

03.02.2004
11:28
smile
[21]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Poczatek najlepszy ...Najpierw spokojnie "...mam taki problem ze jest niedziela i nie moge sie przebic...w ni *** ***** nigdzie! "
:))))

03.02.2004
11:29
[22]

dziura7 [ Legionista ]

Mam to :( Mam sporą kolekcje takich mp3 i jak co s nie jest nowe to na pewno to to mam

03.02.2004
11:44
smile
[23]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mam tego Lebiedzia. Dobre. Ale na jakiej podstawie twierdzicie, ze to chodzi o Telekomunikacje ? Ta wiadomosc byla zostawiona na poczcie Idei.

03.02.2004
13:50
[24]

trustno1 [ Born Again ]

Piotrasq ----> a idea to czasem nie centertel? a centertel to czasem nie grupa telekomunikacji. bo jesli nie, to jutro w gazetach nie bedzie o niczym innym:)
p

03.02.2004
13:54
[25]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

trustno1 ---> oni rzadza sie sami, a my sami. Nic do siebie nie mamy.

03.02.2004
17:45
smile
[26]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

wielki LOL ganiany przez ROTFLa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.