
eJay [ Gladiator ]
znalezione w sieci: Konkurencja Tepsy tez nie spi;)
Jesli ktos uwaza ze rozmowa goscia z niejakim Lebiedziem z Tepsy byla mocna to posluchajcie tej:) Boki mozna zrywac:D
bone_man [ Powered by ATI ]
Cos cinko idzie - 2,4K/sec :/
Jak sie sciagnie, odslucham, wypowiem sie na ten temat :P
sMOOker [ Konsul ]
to jest piekne!!!!!!!!!!! znam to juz, ale nadal jest cudowne!!

sMOOker [ Konsul ]
'pan mnie tylko ulagodzi swym slodkim pierdzeniem' !! 'ja juz skonczylem z grzecznoscia, bo to co pan uskutecznia i cala panska firma jest po prostu POPIER#$E' :D

davis [ ]
dzizas :)))
Big Money [ Senator ]
W Tepsie to chyba same lebiedzie pracuja...

bone_man [ Powered by ATI ]
O Jezu :)
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Nieźle gość bluzga, ale moim zdaniem jest on trochę niedorozwinięty i powinien się leczyć. Choć ma rację że płaci i wymaga.

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Promocja :)

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
W jakiej Tepsie Big Money?
Przecież to telefon to TELE2 - konkurencji TP SA.
mDoro [ Chor��y ]
Polska rzeczywistość.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dajcie linka do tego Lebiedzia. Bo TELE2 jest boskie :))

Anarki [ Demon zła ]
hehe wypas ;]

soze [ sick off it all ]
...bo to polska nie elegancja francja...
ale lebiedz lepszy:))

EwUnIa_kR [ Legend ]
i to jest polska właśnie...

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
E tam, Lebiedzia i tak nic nie pobije :D

legrooch [ Legend ]
Koleś niezły czub. Skąd tacy ludzie się biorą...
Ale zastanawiam się czy to nie było ustawione....

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To dacie linka do Lebiedzia ?
eJay [ Gladiator ]
Piotrasq------------------>Poszukaj sam w wyszukiwarce, bylo tego pelno na tym Forum.

banan [ Leniwiec Pospolity ]
ee tam.. Lebiedz i Czaban mieli wieksza klase:)))

Luremaster [ Siewca Zagłady ]
Poczatek najlepszy ...Najpierw spokojnie "...mam taki problem ze jest niedziela i nie moge sie przebic...w ni *** ***** nigdzie! "
:))))
dziura7 [ Legionista ]
Mam to :( Mam sporą kolekcje takich mp3 i jak co s nie jest nowe to na pewno to to mam

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Mam tego Lebiedzia. Dobre. Ale na jakiej podstawie twierdzicie, ze to chodzi o Telekomunikacje ? Ta wiadomosc byla zostawiona na poczcie Idei.
trustno1 [ Born Again ]
Piotrasq ----> a idea to czasem nie centertel? a centertel to czasem nie grupa telekomunikacji. bo jesli nie, to jutro w gazetach nie bedzie o niczym innym:)
p
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
trustno1 ---> oni rzadza sie sami, a my sami. Nic do siebie nie mamy.

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
wielki LOL ganiany przez ROTFLa