
Ania86 [ Legionista ]
Witam wszystkich :DDD
Witam wszystkich! Od dzis będe z wami na forum :)
Bardzo mi miło :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Vitay! :DDD

Zofia [ Generaďż˝ ]
Witaj Aniu---mi też miło,baw się dobrze

zarith [ ]
witaj
+1
Hadriel [ Screener's ]
a statsne se :D
Witaj anno :D
Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Witaj, czytaj FAQ i nie zakładaj wątków takich jak ten ;)
gofer [ ]
witaj
polecam lekturę help/FAQ
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam i na początek polecam link \/
Sayet [ White Star Soldier ]
ehh wy faquarze:d
a witam witam:D
Dayton [ Generaďż˝ ]
Czesc Ania, a nie wiesz ze nowi witajacy sie wklejaja swoje zdiecia ?

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Hahahaha....3 (słownie TRZY) FAQ na minute - mocne :P
Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
" a nie wiesz ze nowi witajacy sie wklejaja swoje zdiecia ?" - oczywiście toples :P

gofer [ ]
nie no, toples to może i nie, ale dobre wychowanie wymaga pokazania swojej buzi na dzień dobry :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Toples??:D
Tak, panuje tu taki zwyczaj :> :DDD
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
siemka i witaj !!

matchaus [ Legend ]
Momencik!
A gdzie tradycyjne zdjęcie w bikini?!
<joke!>
Dzień dobry!

Drackula [ Bloody Rider ]
HH mnie uprzedzil co do fotki. aczkolwiek byla by mile widziana takowa:)
PS czesc
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Heh to czekamy na fote i witamy w "rodzinie":))

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ania ---->> "Bardzo mi miło :)"... nam tez :D...
... jak mi wyszlo ??...chyba sie nie zorietuje zemyslalem dokladnie odwrotnie :D ??

kamil210 [ Generaďż˝ ]
We are a one big family :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Soul------>napewno sie nie zorientuje:D
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Taaaa, chocby sie wszyscy forumowicze zesrali, wszyscy razem lub kazdy z osobna, to nie przebija niczym popularnosci watkow z serii "Witam wszystkich!"! A wiecie czemu? Bo to jest jak ze spaniem. Jak sie spi, to nie trzeba myslec :-D

volve16 [ Konsul ]
Będe skromny:)
Witaj!

Kajkes [ Vegetan ]
Skoro jesteś nowa to powinnaś się pokazaćtak jak cie Bóg stworzył :PPPPPPPPPP

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
witam
(*dzieki za kolejny statsiaski wątek :) )
gofer [ ]
rothon - > no, racja, myśleć nie trzeba, ale za to podczas spania zużywa się 60% energii pobranej z pokarmów...ha! trójkę mam z biologii :)
HopkinZ [ Senator ]
Witamy, witamy nową kobietę w naszym gr(a)onie =]
urizen [ Junior ]
":D" nah.. _-_
dacar [ Cult ]
no fotka musi byc... bez fotki nie ma innych przyjemnosci :)
rothon [ Malleus Maleficarum ]
gofer--> A jak tu pisza to tez zuzywaja tylko 60% energii? Z pokamow? :-)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
cze
zarith ---> a Ty tylko o jednym ;)

Qba Dębowy [ Konsul ]
Joł witamy cie na forum obys duzo pomogla nie martw sie tez ci jak cos pomozemy

Zacker [ Stanley ]
Witamy w naszych skromnych progach :)
regan [ Pretorianin ]
czesc. miło poznać nowego forumowicza.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Cześć :) Witaj na tym padole :)))) I obyś wytrwała na tym Forum 100 lat :)
gofer [ ]
rothon - > no i tu jest właśnie cały dżinks...że na wszystkie dodatkowe czynności (tu : pisanie w wątkach zapoznawczych) zużywamy jedynie 40% energii...
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Witam Anno :D Milej zabawy :> lol
40i4 [ Pretorianin ]
AVE, rocznik 84 pozdrawia rocznik 86. (84- najlepszy rocznik;])

EwUnIa_kR [ Legend ]
cześć aniu..kraków pozdrawia:))
rothon [ Malleus Maleficarum ]
A wiesz gofer, ze jestesmy tu jedynymi osobami, ktore czytaja? Reszta jeno klepie bez opamietania :-)

Qba19 [ Junior WRC ]
No to ja też se powitam nowego usera ;)

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
witaj aniu w naszym gronie (zdjęcie mile widziane)
i pamiętaj N U N ! ! ! ;-))))

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Witam!

childlike [ Konsul ]
siema
baw sie dobrze :P

Filipesco [ Centurion ]
Witaj!!!
Może troche opowiesz o sobie ;)?
Pooozdrooo :)

Conroy [ Dwie Szopy ]
Dzińdobry ;).

bone_man [ Powered by ATI ]
Ello Aniu !!
Baw sie dobrze.

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
Witamy, coz za odwaga, pierwszy post i to watek !!!

Anarki [ Demon zła ]
Witaj :)))))

Hitmanio [ KG 21 ]
Witaj ! :D

matchaus [ Legend ]
rothon ---> Tylko "dwóch sprawiedliwych"? Aby na pewno? :)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
matchaus--> Dwoch, czy trzech, niewielka roznica :-)
SULIK [ olewam zasady ]

Adamss [ -betting addiction- ]
I znowu się zaczyna statsiarstwo moi mili.
+1

Adamss [ -betting addiction- ]
Kurde, zapomniałem najważniejszego!
Cześć :).

maVes [ Konsul ]
cześć :D

HopkinZ [ Senator ]
hehe, speszyla sie takim powitaniem i nic wiecej nie napisze :D

SnT [ MokumManiac ]
Cześć Aniu :). Baw się dobrze. FAQ przestrzegaj [jest tam miedzy innymi napisane, aby zaprezentować swoje zdjęcie...trzeba czytać "między wersami" ;)]. Oby Twoje wątki służyły nam, a nasze Tobie :D.

Milka^_^ [ Potępieniec ]
Yoł. I pamiętaj, że niektórzy nie lubią zakładania głupich wątków. No ale to twój pierwszy :P

red_baron [ pVd ]
hej!
+1:)

Khelben [ PointGuard ]
Cześć :)
Qbaa [ Generaďż˝ ]
cze
zkond klikasz?
:P

MAN5ON [ Konsul ]
yo
GROM Giwera [ Sołdat ]
Siema!

Extra Galaxy [ Pretorianin ]
Yo!!!!!!!!!!!! mała, coooooooooooooooooooool
To jestem ja , how do you like me???
hahahahahahahahahahahah

Kentril [ fechmistrz ]
jest tu wogule piwo?
Lucky_ [ Konsul ]
cze
xywex [ mlask mlask! ]
Extra Galaxy --> Zaskakujące... :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Extra Galaxy to zdiecie powinno byc w +18 :)

Globus [ Generaďż˝ ]
prowokacja, w dodatku juz nie smieszna
wiuecie czemu rpowokacja... zalozyciel watku nie odezwal sie pod swoim nickiem ani razu procz przy wstepie

Extra Galaxy [ Pretorianin ]
Aniu jak chcesz to wysle ci reszte swoich zdjec, bo tutaj nie moge ich opublikowac.
Daj znac!!!!!!
gofer [ ]
rothon - > ee, nie jest tak źle...'być' dobrej myśli :)))
regan [ Pretorianin ]
extra galaxy----->
coś ty taki skromny...
i taki egosta z kolega też sie podziel. koledzy też chcą sie pośmiać.

yuppie [ Generaďż˝ ]
Co mi szkodzi :)
Witam!

Ania86 [ Legionista ]
No To jestem czekalam az zbierze sie wystarczajaca liczba kandydaów... hheheheh . Miło byc tak powitanym szczególnie ze tworzycie "rodzine". Ale zastanawia mnie jadno...Cz jestescie rodzina naturystów? Moje zdjecie toples niestety nie jest ogolnodostepne ... ale pogadamy zobaxczymy:DDDDD

gofer [ ]
Ania86 - > no dobra...nie chcesz dać topless, daj zwykłe :)
Globus - > jasne...prowokacja, bo założyciel nie pisał co 5 postów 'dzięki za tak miłe przyjęcie' 'dzięki bardzo' 'dzięki raz jeszcze' itp?
HopkinZ [ Senator ]
nie na taka tradycja juz ze kazdy GOLas daje na przywitaniiu swoja fotke topless :P bez tego masz bana :>
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ja tez Cie witam Aniu :]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
dzień dobry :-D
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
cze
to może zdjęcia na e-mail ;]

kamil210 [ Generaďż˝ ]
To może galerię małą :D
Ciekawe ile ten wątek zdobędzie postów :D
Ame_ [ Generaďż˝ ]
witaj Aniu :)
widze, ze moj rocznik... pozdrawiam tymbardziej :)
nie martw sie - Oni bywają normalni ;)
Aneta
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Anetko ---> Nie wszyscy ;)
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
aniu zdjęcia ile ja bym dał aby cię zobaczyć !!!!
amoreg1234 [ użytkownik ]
czesc ! :D
PS: wyslij fotke :D

dziku86 [ The Cure ]
witam !!!!
ps. zdjecie mile widziane :D
boro [ Generał ]
Extra Galaxy ----> zapomniales ogolic nogi ;)
Ania86 ---> witaj na Forum !!!
pozdrawiam
boro
SnT [ MokumManiac ]
Ame_ >>> ten sam rocznik ?? WTF :D - ja myslałem ze ty jestes o rok starsza :D
A co do normalnosci....to jestes pewna ?? mauhaahhahahahaahha :>

Raynor [ Big Man ]
Aniu ===> witaj :-)
ps: zgadzam się z Cainoorem :-) ^^ :D

KaGieBe [ !!! ]
witaj ;]
FAQ i piszemy ;]
pisz madrze, ładnie itd :P

Kune [ TYCHY ]
Czesc Ania... Ciekaw jestem tego zdjecia :P Moja laska ma tez tak na imie.. jak jestes rowinie ladna jak ona to moze zostaniesz miss forum, bo organizuja tu chlopaki takie zawody co jakis czas :D Pozdrowienia i mile spedzonego czasu zycze :)
+1 ;)

Stormcrow [ Pretorianin ]
:)
Witaj Aniu, milego uzytkowania Forum zgodnie z FAQ
Pozdrawiam!
+1! :)

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
jak sie wszyscy napalili na te fotki hehehe ;)

Extra Galaxy [ Pretorianin ]
Kazda kobieta jest tu mile widziana , kazdy nowy facet to tyko potencjalny lamer!!!
Moje zdjecie wam nie wystarczy?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Ania86.. :)
dobry rocznik...
dla win :)
Twoje zdrowie.. :)
Immortal_Daemon [ Konsul ]
mazio znajomy Miazio się o ciebie pytał