GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witam wszystkich :DDD

02.02.2004
15:55
smile
[1]

Ania86 [ Legionista ]

Witam wszystkich :DDD

Witam wszystkich! Od dzis będe z wami na forum :)
Bardzo mi miło :)

02.02.2004
15:56
smile
[2]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Vitay! :DDD

02.02.2004
15:57
smile
[3]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Witaj Aniu---mi też miło,baw się dobrze

02.02.2004
15:57
smile
[4]

zarith [ ]

witaj


+1

02.02.2004
15:57
[5]

Hadriel [ Screener's ]

a statsne se :D
Witaj anno :D

02.02.2004
15:58
[6]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Witaj, czytaj FAQ i nie zakładaj wątków takich jak ten ;)

02.02.2004
15:58
[7]

gofer [ ]

witaj

polecam lekturę help/FAQ

02.02.2004
15:58
[8]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam i na początek polecam link \/

02.02.2004
15:59
[9]

Sayet [ White Star Soldier ]

ehh wy faquarze:d


a witam witam:D

02.02.2004
16:00
[10]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Czesc Ania, a nie wiesz ze nowi witajacy sie wklejaja swoje zdiecia ?

02.02.2004
16:00
smile
[11]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Hahahaha....3 (słownie TRZY) FAQ na minute - mocne :P

02.02.2004
16:01
[12]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

" a nie wiesz ze nowi witajacy sie wklejaja swoje zdiecia ?" - oczywiście toples :P

02.02.2004
16:03
smile
[13]

gofer [ ]

nie no, toples to może i nie, ale dobre wychowanie wymaga pokazania swojej buzi na dzień dobry :)

02.02.2004
16:03
smile
[14]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Toples??:D
Tak, panuje tu taki zwyczaj :> :DDD

02.02.2004
16:03
[15]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

siemka i witaj !!

02.02.2004
16:04
smile
[16]

matchaus [ Legend ]

Momencik!

A gdzie tradycyjne zdjęcie w bikini?!
<joke!>


Dzień dobry!

02.02.2004
16:04
smile
[17]

Drackula [ Bloody Rider ]

HH mnie uprzedzil co do fotki. aczkolwiek byla by mile widziana takowa:)

PS czesc

02.02.2004
16:05
[18]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Heh to czekamy na fote i witamy w "rodzinie":))

02.02.2004
16:09
smile
[19]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ania ---->> "Bardzo mi miło :)"... nam tez :D...

... jak mi wyszlo ??...chyba sie nie zorietuje zemyslalem dokladnie odwrotnie :D ??

02.02.2004
16:10
smile
[20]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

We are a one big family :)

02.02.2004
16:10
smile
[21]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Soul------>napewno sie nie zorientuje:D

02.02.2004
16:12
[22]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Taaaa, chocby sie wszyscy forumowicze zesrali, wszyscy razem lub kazdy z osobna, to nie przebija niczym popularnosci watkow z serii "Witam wszystkich!"! A wiecie czemu? Bo to jest jak ze spaniem. Jak sie spi, to nie trzeba myslec :-D

02.02.2004
16:14
smile
[23]

volve16 [ Konsul ]

Będe skromny:)
Witaj!

02.02.2004
16:14
smile
[24]

Kajkes [ Vegetan ]

Skoro jesteś nowa to powinnaś się pokazaćtak jak cie Bóg stworzył :PPPPPPPPPP

02.02.2004
16:14
smile
[25]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

witam


(*dzieki za kolejny statsiaski wątek :) )

02.02.2004
16:15
[26]

gofer [ ]

rothon - > no, racja, myśleć nie trzeba, ale za to podczas spania zużywa się 60% energii pobranej z pokarmów...ha! trójkę mam z biologii :)

02.02.2004
16:16
[27]

HopkinZ [ Senator ]

Witamy, witamy nową kobietę w naszym gr(a)onie =]

02.02.2004
16:16
[28]

urizen [ Junior ]

":D" nah.. _-_

02.02.2004
16:17
[29]

dacar [ Cult ]

no fotka musi byc... bez fotki nie ma innych przyjemnosci :)

02.02.2004
16:17
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

gofer--> A jak tu pisza to tez zuzywaja tylko 60% energii? Z pokamow? :-)

02.02.2004
16:18
[31]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

cze

zarith ---> a Ty tylko o jednym ;)

02.02.2004
16:20
smile
[32]

Qba Dębowy [ Konsul ]

Joł witamy cie na forum obys duzo pomogla nie martw sie tez ci jak cos pomozemy

02.02.2004
16:21
smile
[33]

Zacker [ Stanley ]

Witamy w naszych skromnych progach :)

02.02.2004
16:21
[34]

regan [ Pretorianin ]

czesc. miło poznać nowego forumowicza.

02.02.2004
16:24
smile
[35]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Cześć :) Witaj na tym padole :)))) I obyś wytrwała na tym Forum 100 lat :)

02.02.2004
16:27
[36]

gofer [ ]

rothon - > no i tu jest właśnie cały dżinks...że na wszystkie dodatkowe czynności (tu : pisanie w wątkach zapoznawczych) zużywamy jedynie 40% energii...

02.02.2004
16:42
[37]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Witam Anno :D Milej zabawy :> lol

02.02.2004
16:43
[38]

40i4 [ Pretorianin ]

AVE, rocznik 84 pozdrawia rocznik 86. (84- najlepszy rocznik;])

02.02.2004
16:45
smile
[39]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześć aniu..kraków pozdrawia:))

02.02.2004
16:49
[40]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A wiesz gofer, ze jestesmy tu jedynymi osobami, ktore czytaja? Reszta jeno klepie bez opamietania :-)

02.02.2004
16:49
smile
[41]

Qba19 [ Junior WRC ]

No to ja też se powitam nowego usera ;)

02.02.2004
16:52
smile
[42]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

witaj aniu w naszym gronie (zdjęcie mile widziane)

i pamiętaj N U N ! ! ! ;-))))

02.02.2004
16:52
smile
[43]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Witam!

02.02.2004
16:55
smile
[44]

childlike [ Konsul ]

siema

baw sie dobrze :P

02.02.2004
16:55
smile
[45]

Filipesco [ Centurion ]

Witaj!!!
Może troche opowiesz o sobie ;)?
Pooozdrooo :)

02.02.2004
17:01
smile
[46]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Dzińdobry ;).

02.02.2004
17:18
smile
[47]

bone_man [ Powered by ATI ]

Ello Aniu !!
Baw sie dobrze.

02.02.2004
17:33
smile
[48]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

Witamy, coz za odwaga, pierwszy post i to watek !!!

02.02.2004
17:34
smile
[49]

Anarki [ Demon zła ]

Witaj :)))))

02.02.2004
17:36
smile
[50]

Hitmanio [ KG 21 ]

Witaj ! :D

02.02.2004
17:40
smile
[51]

matchaus [ Legend ]

rothon ---> Tylko "dwóch sprawiedliwych"? Aby na pewno? :)

02.02.2004
17:44
smile
[52]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

matchaus--> Dwoch, czy trzech, niewielka roznica :-)

02.02.2004
17:47
[53]

SULIK [ olewam zasady ]


02.02.2004
17:50
smile
[54]

Adamss [ -betting addiction- ]

I znowu się zaczyna statsiarstwo moi mili.

+1

02.02.2004
17:50
smile
[55]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kurde, zapomniałem najważniejszego!

Cześć :).

02.02.2004
18:02
smile
[56]

maVes [ Konsul ]

cześć :D

02.02.2004
18:06
smile
[57]

HopkinZ [ Senator ]

hehe, speszyla sie takim powitaniem i nic wiecej nie napisze :D

02.02.2004
18:33
smile
[58]

SnT [ MokumManiac ]

Cześć Aniu :). Baw się dobrze. FAQ przestrzegaj [jest tam miedzy innymi napisane, aby zaprezentować swoje zdjęcie...trzeba czytać "między wersami" ;)]. Oby Twoje wątki służyły nam, a nasze Tobie :D.

02.02.2004
18:45
smile
[59]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Yoł. I pamiętaj, że niektórzy nie lubią zakładania głupich wątków. No ale to twój pierwszy :P

02.02.2004
18:47
smile
[60]

red_baron [ pVd ]

hej!

+1:)

02.02.2004
18:49
smile
[61]

Khelben [ PointGuard ]

Cześć :)

02.02.2004
18:56
[62]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

cze
zkond klikasz?


:P

02.02.2004
19:09
smile
[63]

MAN5ON [ Konsul ]

yo

02.02.2004
19:16
[64]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Siema!

02.02.2004
19:18
smile
[65]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


Yo!!!!!!!!!!!! mała, coooooooooooooooooooool

To jestem ja , how do you like me???

hahahahahahahahahahahah

02.02.2004
19:19
smile
[66]

Kentril [ fechmistrz ]

jest tu wogule piwo?

02.02.2004
19:19
[67]

Lucky_ [ Konsul ]

cze

02.02.2004
19:20
[68]

xywex [ mlask mlask! ]

Extra Galaxy --> Zaskakujące... :)

02.02.2004
19:22
smile
[69]

SirGoldi [ Gladiator ]

Extra Galaxy to zdiecie powinno byc w +18 :)

02.02.2004
19:26
smile
[70]

Globus [ Generaďż˝ ]

prowokacja, w dodatku juz nie smieszna

wiuecie czemu rpowokacja... zalozyciel watku nie odezwal sie pod swoim nickiem ani razu procz przy wstepie

02.02.2004
19:30
smile
[71]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


Aniu jak chcesz to wysle ci reszte swoich zdjec, bo tutaj nie moge ich opublikowac.

Daj znac!!!!!!

02.02.2004
19:54
[72]

gofer [ ]

rothon - > ee, nie jest tak źle...'być' dobrej myśli :)))

02.02.2004
20:14
[73]

regan [ Pretorianin ]

extra galaxy----->
coś ty taki skromny...
i taki egosta z kolega też sie podziel. koledzy też chcą sie pośmiać.

02.02.2004
20:19
smile
[74]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Co mi szkodzi :)
Witam!

02.02.2004
20:28
smile
[75]

Ania86 [ Legionista ]

No To jestem czekalam az zbierze sie wystarczajaca liczba kandydaów... hheheheh . Miło byc tak powitanym szczególnie ze tworzycie "rodzine". Ale zastanawia mnie jadno...Cz jestescie rodzina naturystów? Moje zdjecie toples niestety nie jest ogolnodostepne ... ale pogadamy zobaxczymy:DDDDD

02.02.2004
21:14
smile
[76]

gofer [ ]

Ania86 - > no dobra...nie chcesz dać topless, daj zwykłe :)

Globus - > jasne...prowokacja, bo założyciel nie pisał co 5 postów 'dzięki za tak miłe przyjęcie' 'dzięki bardzo' 'dzięki raz jeszcze' itp?

02.02.2004
21:28
[77]

HopkinZ [ Senator ]

nie na taka tradycja juz ze kazdy GOLas daje na przywitaniiu swoja fotke topless :P bez tego masz bana :>

02.02.2004
21:48
[78]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ja tez Cie witam Aniu :]

02.02.2004
21:49
smile
[79]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

dzień dobry :-D

02.02.2004
21:59
[80]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

cze

to może zdjęcia na e-mail ;]

02.02.2004
22:01
smile
[81]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

To może galerię małą :D
Ciekawe ile ten wątek zdobędzie postów :D

02.02.2004
22:10
[82]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

witaj Aniu :)
widze, ze moj rocznik... pozdrawiam tymbardziej :)


nie martw sie - Oni bywają normalni ;)


Aneta

02.02.2004
22:12
[83]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Anetko ---> Nie wszyscy ;)

02.02.2004
22:12
[84]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

aniu zdjęcia ile ja bym dał aby cię zobaczyć !!!!

02.02.2004
22:13
[85]

amoreg1234 [ użytkownik ]

czesc ! :D


PS: wyslij fotke :D

02.02.2004
22:29
smile
[86]

dziku86 [ The Cure ]

witam !!!!
ps. zdjecie mile widziane :D

02.02.2004
22:33
[87]

boro [ Generał ]

Extra Galaxy ----> zapomniales ogolic nogi ;)

Ania86 ---> witaj na Forum !!!


pozdrawiam
boro

02.02.2004
22:48
[88]

SnT [ MokumManiac ]

Ame_ >>> ten sam rocznik ?? WTF :D - ja myslałem ze ty jestes o rok starsza :D
A co do normalnosci....to jestes pewna ?? mauhaahhahahahaahha :>

02.02.2004
23:09
smile
[89]

Raynor [ Big Man ]

Aniu ===> witaj :-)

ps: zgadzam się z Cainoorem :-) ^^ :D

02.02.2004
23:18
smile
[90]

KaGieBe [ !!! ]

witaj ;]
FAQ i piszemy ;]
pisz madrze, ładnie itd :P

02.02.2004
23:20
smile
[91]

Kune [ TYCHY ]

Czesc Ania... Ciekaw jestem tego zdjecia :P Moja laska ma tez tak na imie.. jak jestes rowinie ladna jak ona to moze zostaniesz miss forum, bo organizuja tu chlopaki takie zawody co jakis czas :D Pozdrowienia i mile spedzonego czasu zycze :)

+1 ;)

02.02.2004
23:53
smile
[92]

Stormcrow [ Pretorianin ]

:)
Witaj Aniu, milego uzytkowania Forum zgodnie z FAQ
Pozdrawiam!

+1! :)

03.02.2004
00:16
smile
[93]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

jak sie wszyscy napalili na te fotki hehehe ;)

03.02.2004
00:22
smile
[94]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


Kazda kobieta jest tu mile widziana , kazdy nowy facet to tyko potencjalny lamer!!!

Moje zdjecie wam nie wystarczy?

03.02.2004
00:23
smile
[95]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Ania86.. :)

dobry rocznik...

dla win :)

Twoje zdrowie.. :)

03.02.2004
00:38
[96]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

mazio znajomy Miazio się o ciebie pytał

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.