smile
[1]

KrzysiekW [ Konsul ]

Mostostal

Właśnie skończył sie mecz siatkówki rozgrywany między Mostostalem a Olympiakosem w Lidze Mistrzów. Naprawde cos nieprawdopodobnego stalo sie w trzecim secie... byl wynik 24-18 sla Olympiakosu, ale na zagrywke wszedłMusielak i świetnymi serwisami doprowadził do tego, że Mostostal wygrał tego seta :))). Grecy najwyraźniej złapali przez to strasznego doła i jush w 4 secie jakos poszło... zostały jeszcze 2 mecze ze słabszymi bułgarami i austriakami i jesteśmy w ćwierćfinale :)). Z tego co wiem to Olympiakos jest finalistą poprzednich rozgrywek Ligi Mistrzów, więc wygrana Mostostalu to nie mały sukces :) Może ktoś poza mną oglądał jeszcze ten mecz albo jakis inny :P... i chcialby sie wypowiedziec

08.01.2002
20:24
smile
[2]

Nooo... ja tu widze samych fanów siatkówki :/. O piłce noznej to umiecie nawijac a o duzo lepszej grze, którą jest siatkówka to co? :/

Pijus [ Legend ]

Ja bardzo lubie siatkowke (zarowno gre jak i ogladanie), ale niestety meczu nie ogladalem... Zaluje. Cholera - dlaczego nikt takich meczow nie reklamuje!!!

08.01.2002
22:42
[7]

Jutro powtórka... moze to nie to samo co relacja na zywo, ale wierzcie mi, ze warto obejrzec, chocby po to, zeby posluchac sepleniącego sie Huberta Wagnera w roli komentatora ;-) TV 4 09-01-2002 09:20 Liga Mistrzów - mecz Mostostal Kędzierzyn Koźle - Olympiakos Piraeus J utro będzie takze mecz Galaxia - Calcit Kamnik Pucharu Top Teams. Ale niestety nie będzie nawet retransmisji w tv :(, podobno to dlatego bo ten mecz jest na wyjeździe, a mają pokazywac tylko te w polsce. W telewizji regionalnej jeszcze nie dawno pokazywane były mecze ligi polskiej, ale okazało sie, ze ich "nie stać" i pokazują zamiast meczów jakies głupie filmy :(... w lutym mają nadawac retransmisje o jakiejs beznadziejnej godzinie. Informacje o transmisjach mozna znalezc na tej stronce: