GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 31

01.02.2004
10:45
[1]

Czamber [ Czamberka ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 31

Siara!!
I wszystko jasne. :)

01.02.2004
10:45
[2]

Czamber [ Czamberka ]

witam i żegnam :)

01.02.2004
10:46
[3]

Gangsta Man [ Konsul ]

Ale o co chodzi jakby? :)

01.02.2004
10:47
[4]

Gangsta Man [ Konsul ]

:))))))))))))))))))))))

01.02.2004
10:48
[5]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, nowy tutaj? :)
świeże mięsko :D :P

01.02.2004
10:56
[6]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber!

Wykrusza się "stara gwardia" :P

01.02.2004
11:37
smile
[7]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Czamber -->> Dziewczynko Miła czyżby przyszedł end na twój GOLMAX ?

Daj nam trochę czasu to coś wymyślimy:)

No małpy moje kochane - myśleć, myśleć...!!

01.02.2004
11:50
smile
[8]

..KmP.. [ Designed by AI ]

śpieszmy się kochać GOLMAXowiczów, tak szybko odchodzą. ;)

01.02.2004
12:11
smile
[9]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

chuja tam....

01.02.2004
12:12
smile
[10]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

...odchodzą

01.02.2004
12:33
[11]

Soulcatcher [ Prefekt ]

z ludzi którzy pisza w miare częto na forum, jest około 90 z abonamentami, nie wiem dlaczego nie piszą w tej kategorii :) może się boją:)

01.02.2004
12:34
smile
[12]

..KmP.. [ Designed by AI ]

a czego tu się bać :)

01.02.2004
12:34
smile
[13]

tygrysek [ behemot ]

a gryziemy ??

niee :)


może nie wiedzią jak zaznaczyć tą kategorię :) lol

01.02.2004
12:46
[14]

Czamber [ Czamberka ]

cześć :)
*daje Wam troszke czasu* :P
ale nic nie wymyślicie :D
ale może niedługo kupie znów abonament :)
hehe, ale Mazio chciał mnie troszke poobgadywać, więc muszę Wam dać trochę spokoju :) :P

01.02.2004
14:08
smile
[15]

Big Money [ Senator ]


UP
and
Down

01.02.2004
14:08
smile
[16]

..KmP.. [ Designed by AI ]

mhm ta !

01.02.2004
14:16
[17]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Czamber ---> nie namawiam cię na zakup abonamentu, bo to osobista sporawa jest, ale widzę że sporo z was tu na forum płaci 9 pln netto SMSem za dostęp tygodniowy, co daje 43,92 brutto miesięcznie, a za 58 pln płatne przelewem macie abonament na ROK.

nie płaćcie SMSami, kupcie abonament przelewem, przekazem lub kartą i wyjdzie was o wiele taniej

01.02.2004
15:39
smile
[18]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Swięte słowa

01.02.2004
16:01
[19]

Czamber [ Czamberka ]

ja mialam kupiony abonament w tamtym roku właśnie kartą i jakbym kupowała teraz to także poprzez taka forme płatności.
i oczywiście umiem liczyć i wiem co jest bardziej opłacalne :P :D
[ a ostatni mój miesiąc z Golmaxem był sponsorowany przez moje gole :) ]

01.02.2004
16:40
[20]

..KmP.. [ Designed by AI ]

no ja płaciłem narazie kilkoma smsami + błękitny abonament z EG04, ale już przymierzam się do zakupu MayClub.

01.02.2004
17:09
smile
[21]

..KmP.. [ Designed by AI ]

no to będzie up kilka minut po 17:10. ;]

01.02.2004
17:09
smile
[22]

..KmP.. [ Designed by AI ]

oj, coś mi ten zegar systemowy szwankuje ;)

01.02.2004
18:54
[23]

Sudzione [ The Legacy ]

znowu towarzystwo golmaxowe zaniedbuje wątek :) , co wy byście beze mnie zrobili ? :P

01.02.2004
19:20
[24]

Jerryzzz [ Senator ]

bede statsowal ile wlezie

01.02.2004
19:21
smile
[25]

..KmP.. [ Designed by AI ]

i tak ma być ;)

01.02.2004
19:21
[26]

Jerryzzz [ Senator ]

a nie mowilem?

01.02.2004
19:21
[27]

Jerryzzz [ Senator ]

^UP^

01.02.2004
19:22
[28]

Jerryzzz [ Senator ]

a ja jadlem przed chwila, wiecie?

01.02.2004
21:36
smile
[29]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja też niedawno.
Wątek w niebezpieczeństwie!

Czamber - przemyśl sprawę, to jedna - dwie godzinki korepetycji, co to dla Ciebie :P

01.02.2004
21:46
smile
[30]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher --->> mam do Ciebie małą prośbę, na moim koncie jest parę Goli na krzyż, są one mi zupełnie zbędne czy możesz za te gole podtrzymać konto Czamber co może da jej czas na zastanowienie się.

Z góry dziękuję.

Widzący

01.02.2004
21:57
[31]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzący ---> to nie ma nic wspólnego ze mną, nie można GOLi przenosić pomiędzy kontami gdyż doprowadziło by to do zupełnej anarchi. Mogę natomiast wynagrodzić Czamber za kreatywne udzielanie się na forum i przedłużyć jej abonament do 15 lutego

01.02.2004
22:03
smile
[32]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher -->> dziękuję Ci bardzo, z wszech miar słuszna decyzja.



01.02.2004
22:39
smile
[33]

Widzący [ Generaďż˝ ]

To jest rzeczywiście ciekawe - jedyna nie moderowana kategoria a piszących w niej tylu co kot napłakał.

Czyżby rothon miał rację że problem to frekwencja ?
A może pomimo braku nożyczek nad głową strach przed pisaniem głupot ? ale chyba nie bo głupot to tu już było bez liku.

Przecież tytuł tego wątka to też pytanie dlaczego ?
Napiszcie czemu tak jest ?? co sądzicie o tej kategorii ? czy nie jest potrzebna ??
Bo jeżeli jest zbędna to może ją uśmiercić i będzie z głowy , nikt nie będzie musiał jej podnosić broniąc przed obsunięciem się w niebyt.

01.02.2004
22:42
[34]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzący ---> głównym celem tej kategorii jest to aby ludzie posiadający abonamenty mogli porozmawiac o tematach o których nie chcieli by rozmawiac na ogólno dostępnym forum, drugim jej zadaniem jest to że mogę coś napisać w taki sposób że trafia to tylko od ludzi posiadających abonamenty

01.02.2004
22:49
[35]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Soul --> to jest oczywiste, ale dlaczego nie chcą rozmawiać ? Czy nie mają o czym ? Nawet czy ta kategoria ma sens ?
Przecież mogła by się nazywać "Ogłoszenia Admina dla posiadaczy abonamentów" i już.
Przecież gdzie jak gdzie, ale właśnie tutaj można mówić o wszystkim, a jednak wszyscy milczą.

01.02.2004
22:51
[36]

Czamber [ Czamberka ]

Soulcatcher :) dziekuję :)

Widzący :) nawet nie wiesz jak jest mi teraz miło z Twojego powodu :) dziekuję :)
a ja uważam, że ta kategoria jest potrzebna, bo mimo tego, że w większości piszemu tu głupoty to jednak jest miło i zabawnie, po prostu tak, jak na żadnym innym wątku. Może to własnie za sprawą tego, że kategoria jest niemoderowana i nie musimy uważać na słowa, możemy tu sobie zaklnąć, albo zupelnie nic nie mówić i opublikować pustego posta.
Ale mimo tej dowolności wszyscy są mili i ja bym chciała żeby tak sie achowywali ludzie na innych wątkach :)
a niska frekwencja spowodowana jest może sesją, bo cześć z nas to studenci, może brakiem czasu ostatnio, a może ktos zapragnął odpocząc od komputera? :P
a pozostali może nie lubia się udzielać na forum lub na takim wątku, gdzie rozmawia się głównie o niczym, może wolą sprecyzowane temty do dyskusji :) ja też lubie.. ale lubie także Was i lubię tu wpadać :)

hehe i muszę sie na jutro uczyć :D

01.02.2004
22:55
[37]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy w tej chwili. W każdym razie dopóki nie powstał TEN wątek, faktycznie straszyło tu pustką. Nie licząc komunikatów ekipy GOLa dotyczących "beta-testow" pewnych usług czy nowych layoutów...

Ale uśmiercanie kategorii... nie :) Za młoda jest by ją zabijać.
Tworzymy tu pewnego rodzaju towarzystwo wzajemnego lizania pa... wzajemnej adoracji, jednak o dziwo, nie odrzuca mnie od tego :)
Nie wiem w jaki sposób możnaby ją uatrakcyjnić... zakładanie "wymuszonych" i wydumanych topików nie jest dobrym sposobem... Ale może założenie jakiegoś tematu TYU, zamiast na "ogólnym" forum spowoduje odzew większej ilości GOLMAXowiczów...?

No i: last but not least - statsowanie w tej kategorii. Jak nie patrzeć, nie można tego nazwać TANIM statsowaniem ;-D

01.02.2004
22:57
smile
[38]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

przepraszam.. ktos widzial tu Czamber? ganiam ja wszedzie... :P aha.. jestes!! :)) juz mi nie uciekniesz :D

ok.. to jeszcze tylko mysl wieczoru:

Karboksylowa karbunkuła karbonizowała karawanserajnego karczocha kardioidalną karmaniolę karmuszując katabolistyczną kastrację kasyterycznym kaszmirowym kaszkietem...

ten post sponsorowala literka k jak kajak :)

01.02.2004
22:59
[39]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Czamber -->> traktuj to jako czyste samolubstwo z mojej strony;-)

W tej kategorii można założyć wątek na dowolny temat, absolutnie dowolny z gwarancją niemoderowalności i co z tego jak nikt nie zakłada?
Jest jeden wątek i to składający się tak na oko w 30% z "UP w górę", może go rzeczywiście zarżnąć z litości i czekać na ogłoszenia ?


01.02.2004
23:03
[40]

Verminus [ Prefekt ]

Witam w pierwszym odcinku programu rozmowy przekroczone. Dzisiejszy temat:
Co bys zrobil gdybys mial gitare?

01.02.2004
23:03
[41]

Czamber [ Czamberka ]

Mazio, przecież nie uciekam :)
a.i.n... cześć :)
Widzący :) nieważne jak to traktuje, jest mi miło i mam teraz usmiech na twarzy mimo, że od rana rzadko na niej gościł :)

01.02.2004
23:03
[42]

Soulcatcher [ Prefekt ]

trzeba zrozumieć ideę abonamentu, ludzie kupuja abonament z wielu różnych powodów, forum jest tylko dodatkiem, lepiej się rozmawia jeżeli ludzi jest więcej, tak jak już pisałem ciężko mi powiedziec ile osób posiadających abonamenty zagląda na forum, ale mogę powiedzieć że około 90 aktywnych forumowiczów ( takich którzy przynajmniej raz na jakiś czas pisza coś na forum) ma abonament.

Przygotowujemy teraz cos co nazywa się Strefa Premium dl aposiadaczy abonamentów, ma zamiar przekierować ze stron serwisu więcej ludzi tu na forum do tej kategorii. NP. zrobic to miejsce na wnioski, skargi, prośby itd. To powinno przyciągnąć wiecej ludzi.

Forum dyskusyjne GOLa było bardzo dobrze przemyślane jak powstawało, w pomyśle tym nie było "zamkniętych kategorii" bo to się kłuci z ideą tego forum. Ale mam nadzieję że powoli się to rozkręci. Jedni ludzie kupują abonamenty, inni przestają za nie płącić, oglnie liczba abonamentowiczów nam wzrasta.

Aby trafić do tej kategorii trzeba poza posiadaniem abonamentu znać jeszcze forum i lubieć na nim pisać. A jednak większość czytelników naszego wortalu nie do końca czuje klimat forum.

Podam ciekawy przykład, teraz gdy sprzedajemy EG2004 to część kupujących ma łącza internetowe i aktywuje darmowy abonament MayClub dodawany do encyklopedii, Od poczatku grudnia zrobiło to prawie 4000 osób :))), każda z nich może pisać na forum, lecz mało kto z nich pisze i prawie nikt w tej kategorii, tak już jest :).

Pełna funkcjonalność tej kategorii pojawi się po otwarciu Strefy Premium co mam na dzieję stanie sie już niedługo :)

01.02.2004
23:05
[43]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Kolejna sprawa, jak chcecie aby ludzie rozmawiali to podajcie konkretny temat. Nic mi do tego ale "Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich" nie jest tematem zachęcającym do rozmowy osoby niewtajemniczone :)

01.02.2004
23:09
smile
[44]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Verminus - gdybym mial gitare - z racji, ze nie umiem grac - rozbilbym Ci ja na glowie przyjacielsko usmiechajac sie do Ciebie.. :)

Czamber - jesli nie uciekasz to chetnie zabiore Cie na wycieczke po forum :)

Soul - ja czuje klimat tego forum i zycze mu dobrze.. w zwiazku z tym zycze i dobrze Tobie.. paradoks? ;) nie! po prostu to juz przywiazanie.. :)

dobranoc wszystkim

01.02.2004
23:11
[45]

Verminus [ Prefekt ]

Soul
Ja jestem jeszcze z Encyklopedii :)

Ale w marcu lub kwietniu kupie sobie "roczniaka" bo fajnie jest miec GOLA MAXA :)
Wazalina off

01.02.2004
23:12
[46]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Gdybym miał gitarę, poszukałbym dziewczątka śpiewającego "chłopak z gitarą... etc" :)

01.02.2004
23:14
[47]

Czamber [ Czamberka ]

Mazio :) jak chcesz mnie oprowadzic po forum jak idziesz spać? :P
Dobranoc :)

większość ludzi dyskutuje na forum tylko o grach.. ja też jak tu trafiłam to udzielałam sie w sumie tylko na wątku o Morrowindzie, bo mnie to interesowało. Dopiero potem poznałam paru ciekawych ludzi bliżej i zaczęłam zaglądać na inne wątki.

01.02.2004
23:15
smile
[48]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - np. tu? :)

01.02.2004
23:16
[49]

Czamber [ Czamberka ]

Verminus cześć :)
a.i.n... ja mogę pospiewać :P hehe, wtedy na pewno już sie tu nikt nie pojawi :D

edycja :)
a.i.n... tak, na przykład tutaj, choć tu trafiłam jeszcze poźniej niż na inne wątki o których także myślałam :)
na forum można poznać naprawdę wielu fajnych ludzi.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-01 23:18:23]

01.02.2004
23:17
[50]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Verminus -->> z całą pewnością nie grał bym na niej (chyba że na odwrocie w karty) ten etap prób zakończonych całkowitym fiaskiem mam już za sobą:))

Soul -->> myślę że jakiś udział w tym ma nasza polska nieumiejętność występowania publicznie. Jeżeli jesteśmy tylko trochę mniej anonimowi zaczynają się problemy, zapewne znasz dziesiątki a może setki ludzi dla których przejście przez salę pełną innych ludzi to ciężkie przeżycie. Wyjście z głębi audytorium na oświetloną katedrę wiąże się z kołataniem serca i bezmową, a powiedzenie publicznie że nie zgadzamy się z szanownym przedmówcą zakrawa na cud.
W GOLMAX ludzie chyba czują się mniej anonimowi niż na forum ogólnym i dlatego jest im trudniej mówić to co myślą.

P.s. Czy jakieś szczegóły Strefy Premium ?

01.02.2004
23:18
smile
[51]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - wystarczy, że zanucisz, zagwiżdżesz albo wymruczysz :P

01.02.2004
23:18
[52]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Verminus --> powiem ci tak, tak naprawdę od serca :))

gdybym musiał zapłacic za GOLMAX to 4.9 PLN miesięcznie to bardzo mała kwota za to co oferuje, a realne około 10 miesięcznie pln za MayClub jest naprawdę OK uwzględniając poradniki w PDF. Naprawdę uważam że ceny mamy OK.

Njzabawniejszą rzeczą jaką mamy na GOLu to fakt że przez ostatni rok ludzie wysłali około 50 000 smsów, co jest narpawdę bardzo nielogiczne :) zamiast zapłącić abonament wolą wysyłać SMSy ;)

01.02.2004
23:20
smile
[53]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Soulcatcher ---> Macie swojego człowieka w USA? np. pilnującego serwerów? ;)

01.02.2004
23:22
smile
[54]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Czamber -- to ja mam pecha niestety. Gry mnie całkowicie nie interesują, jeżeli w jakąś gram (niezmiernie rzadko) to nie szukam ułatwień, wszystkie gry mam wyłączone, sport i różne takie też. Można by się zastanowić co ja tutaj robię ? przecież to GRY-Online w końcu!!

01.02.2004
23:24
[55]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzący ---> ogólnie strefa premium (już o niej pisałem kiedyś w tejej kategorii) ma "zrobić dobrze" :) tym co mają abonamenty. Wiele więcej niż to co w tej chwili nie bedzie, ale mam nadzieję zę będzie lepiej poukładane.

największą zmianą bedzie to że pojawią się materiały premium.

Obieg informacji teraz jest taki
open dla wszystkich przez 14 dni --> do archwium

a będzie
dla abonamentowiczów ---> open dla wszystkich przez 14 dni --> do archwium

niby mała to zmiana ale to bardzo ważna zmiana, będziesz miał poradnik, reckę zapowiedź na np. miesiąc wcześniej niż inni :))

Nie zmieni to jakości materiałów ogólno dostępnych, po prostu materiały zamiast leżeć u nas na dysku będą czekały na "premierę" w strefie premium :)), ci co nie płacą nic nie stracą, ci co płacą zyskają sporo :))) <--- ten pomysł to owoc mojego zdegenerowanego i chorego geniuszu :))


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-01 23:26:30]

01.02.2004
23:25
[56]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Cainoor ---> nie mamy nikogo na stałe, serwerami zajmuje się amerykańska firma

01.02.2004
23:28
[57]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... okej, to ja może wymruczę :D *mruczy* [ piosenke oczywiście :> ]

Widzący :) w sumie ja też zwykle nie szukam ułatwień jesli chodzi o gry, ale po prostu czasem sie utknie w pewnym miejscu i nie można sie ruszyc :) ale ostatnio to tylko pomagałam innym a nie zadawałam pytania, bo akurat tą grę mam już za sobą :) [ i nie tylko tą ofkorz ]
A co Ty tutaj robisz? :) nie mam pojęcia, ale dobrze, że jesteś :)

01.02.2004
23:29
[58]

Verminus [ Prefekt ]

Soul tez Ci powiem calkiem szczerze

Co do MayClub - fajna rzecz ale zupelnie nie dla mnie.
Moze pisze infantylnie ale jestem juz 20 letnim facetem, ktorego nie jaraja poradniki w PDF zwlaszcza ze za rok bede mial je wszystkie w EG 2005 ;). Juz to liczylem, nie kupuje tyle nowych gier zeby mi sie to kalkulowalo (wiekszosc kupuje w reedycjach). Darmowy mail na WP mi wystarcza a strony www mi sie nie chce robic.

A GOLA MAXA kupie bo:
1. Jestem leniem i nie bedzie mi sie chcialo szukac wszystkich materialow i recek na zachodnich serwisach
2. Probowalem pisac do darmowych serwisow wiem jak to wyglada od drugiej strony i podziwiam Was za to co osiagneliscie i do cholery moge wydac 60 zl na rok skoro odwiedzam GOLa codziennie.

01.02.2004
23:31
smile
[59]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber :P

01.02.2004
23:32
[60]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Verminus ---> poradniki nie miały być wszystkie w EG2004 :)) ale nas wydawca do tego "gorąco" namawiał, cieszę sie że wierzysz w to że będą wszytstkie w 2005 :)))

Al eni przejmuj się mając GOLMAX z pewnością bedziesz miał doste do wszystkich zawsze przez WWW :)

01.02.2004
23:33
smile
[61]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Soul --->>> co do stanu Twojego geniuszu zgadzam się całkowicie ;-)) Zalecam płodozmian :-))
Swoją drogą to powinniście jak najbardziej popierać SMSy, myślę że macie tam najwyższą wartość dodaną.
To też wynika ze swoiście po naszemu pojmowanego interesu, lepiej dla zachcianki wydać na SMSa niż wykalkulować stały dostęp do materiałów.
Chyba będę musiał zacząć czytać materiały o grach, trzeba wykorzystać "inwestycję", a swoją drogą ciekawa dla mnie byłaby kalkulacja na jakiej opieraliście stawki za dostęp, żelazna kalkulacja z modelowaniem czy raczej metoda docenta Macajewa ?

01.02.2004
23:45
[62]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzący ---> :)) w firmie GRY-OnLine sa 4 osoby władne podjąc decysję.

Jest "1" - on jest ryzykantem, typem gracza w ruletkę - ale trzeba przyznać że jest naprawde dobry - jego decyzje są nieszblonowe ale niesamowicie trafne.

jest "2" - on wszystko bardzo dokłądnie rozbiera na czynniki pierwsze i analizuje warianty, trzeba przyznać że ma głowę nie od parady, jest typem człowieka któremu oszukanie banku swiatowego przyszło by z łatwością.

jestem "ja" czyli przejaw "kobicej intucji" i myślenia abstrakcyjnego, nie skalanego wiedzą :) choć zaliczyłem również 3 lata na Enonomii i Ekonometrii :)

i jest "4" który zajmuje się wyłacznie liczeniem, szczególnie kasy

każda decyzja jest efektem ścierania się tych czterech postaw. Daje to dosyć wyważone, nie koniecznie bardzo sensowne ale całkiem skuteczne decyzje :)

Tak właśnie postał cennik usług GOLa :)

Oczywiście nie płączę z powodu nadmiaru SMSów, ale trzeba pamiętać że SMSy są wyłącznie efektem braku w PL kart płatniczych. Pamiętaj że dostajemy z SMSa około od 30 do 40% :(.

01.02.2004
23:57
smile
[63]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Soul -->> to i tak całkiem sporo te prawie 40 % a stosunek cena/koszt jest chyba najwyższy. Życzyć Wam pozostaje dalszego wzrostu i szybkich a trafnych decyzji takich jak przenosiny serwera.
Firma Piotrasqa sięgnęła już szczytów głupoty i dna kompetencji, to żenujące patrzeć jak w sumie zasłużona dla internautów TePSa zaczyna podcinać sobie korzenie.
Te informacje o degradacji ruchu, o nowych Super Wąskopasmowych Łączach Stałych zaczynają mnie wpieniać i coraz poważniej zastanawiam się nad porzuceniem ich całkowicie.

02.02.2004
00:05
[64]

Czamber [ Czamberka ]

Dobranoc :)

02.02.2004
00:06
[65]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dobranoc.

02.02.2004
00:08
[66]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Dobranoc :P

02.02.2004
02:29
smile
[67]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Widzę,że temat powraca niczym bumerang. Otóż, moim zdaniem niska frekwencja (jeżeli można o czymś takim w ogóle mowić) spowodowana jest faktem, iż zupełnie naturalnie nie ma potrzeby mnożyć wątków właśnie w tej kategorii. Tuż za ścianą mamy najlepsze polskojęzyczne forum o grach. Nie wydaje mi się też, aby posiadacze abonamentu namaszczeni byli jakimś darem szczególnych umiejętności erytsycznych zresztą, nie o to przecież chodzi. Więcej, z uwagi na ograniczoną ilość odbiorców sens publikowanie wątków ma obniżony potencjał. To tak jakby zależało komuś na mniejszej liczbie słuchaczy. Osobiście mam wrażenie, że ta kategoria to taki kantorek gdzie można wpaść na fajkę i pogadać z tym którym już wolno ;) palić. I dobrze. Rozmowy na fajce bywają czasem wielce interesujące. Już to mówiłem ale idea "forum" w forum jest dla mnie zabawna, zwłaszcza że jak mówiłem, za ścianą jest GOL. Golmaksiarzem stałem się z wdzięczności. Za to, że komuś się chce robić taką dobrą robote.

Zakończe starym chińskim przysłowiem.

Tylko gracz, zrozumie gracza

02.02.2004
09:28
[68]

zarith [ ]

bry:)

02.02.2004
10:29
smile
[69]

zarith [ ]

niby up...

02.02.2004
11:10
smile
[70]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Witajcie małpy moje kochane!!

Widać taka tego wontka rola, zapraszam na fajeczkę.
Jak by co to mogę o d.. Maryni i o absolucie pogadać (o tym płynnym tyż;-))

02.02.2004
11:20
[71]

Czamber [ Czamberka ]

dzień dobry :)

ja tam nie palę papierosów :P

02.02.2004
11:25
smile
[72]

zarith [ ]

a coś innego?

02.02.2004
11:29
smile
[73]

Czamber [ Czamberka ]

czasem :>

02.02.2004
11:29
smile
[74]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Oooo.... witajcie Czamberko i zarithcie (ciężko Cię odmieniać) :-)

02.02.2004
12:08
smile
[75]

zarith [ ]

uppa

witaj widzący

brawo czamber


wracam do pracy


zarith out

02.02.2004
12:21
[76]

Czamber [ Czamberka ]

cześć Widzący :)
brawo zarith ( za powrót do pracy :P )

a ja musze sprzątać, gotować, uczyć się i iść na zakupy.. hmm, nie wiem kiedy niby mam to zrobić :D ale chyba dobrym wyjściem będzie odejście od komputera :D tak na jakis czas... :> [ hehe,w sumie i tak się uczę na kompie :P ]

02.02.2004
12:24
smile
[77]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Co dzisiaj gotujesz ?
Ostatnie moje chyba jednak nie smakowało bo nie pytasz o przepis na dziś.

02.02.2004
12:46
[78]

Czamber [ Czamberka ]

smakowało Widzący :)
hehe, nie kłamałam wcześniej tydzien temu jak pytałes :)
tylko myślałam, że dziś ominie mnie gotowanie :P no, ale niestety..
a dziś będa mieli zapę pomidorową a na drugie danie zrobię naleśniki z serem białym lub dżemem jagodowym [ hehe, moje ulubione danie, a co mi tam, dziś będzie wegetariańsko :D ]
ale jak masz jeszcze jakieś ciekawe przepisy to oczywiście potrzebne będą już za tydzień :)
moim rodzicom podobaja się moje eksperymenty kiuchenne. w sobotę nawet upiekłam ciasto.. hmm, co sie ze mną dzieje? :P

02.02.2004
13:24
smile
[79]

zarith [ ]

no tak, człowiek chwilę popracuje i nikt wątku nie upuje:)

02.02.2004
13:25
[80]

tygrysek [ behemot ]

ten kto pracuje
ten sobie upuje

02.02.2004
13:27
smile
[81]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Rilaaaax

02.02.2004
13:28
smile
[82]

tygrysek [ behemot ]

siat de fak ap ju bastad !!

02.02.2004
13:29
smile
[83]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.

02.02.2004
14:17
[84]

zarith [ ]

i on wtedy za sekator, i ciach! ciach! a, ze drut był kolczasty....

02.02.2004
14:52
[85]

zarith [ ]

zauważyłem że koło 14 ruch jakby większy i trzeba upować co pół godziny:)

02.02.2004
14:54
smile
[86]

tygrysek [ behemot ]

o ruchu głowa nie boli

02.02.2004
15:09
smile
[87]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

uaaaaaaa BRY!
Wy ranne ptoki, no! :)

02.02.2004
15:10
smile
[88]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Cześć Słonik i tygrysek.

Piotrasqu czy ty jesteś z krainy podziemnej pomarańczy tak jak tygrysek ?

02.02.2004
15:11
smile
[89]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

sex end wajlens

02.02.2004
15:13
smile
[90]

zarith [ ]

ooo słuchamy exploited... pochwalić...

modyfikacja posta: czy to sex pistolsi byli? bo odkąd zgoliłem irokeza zaczęło mi się mylić:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-02 15:14:11]

02.02.2004
15:14
smile
[91]

tygrysek [ behemot ]

niee, Piotrasq nie jest z królestwa szczęścia i dobrobytu :)

02.02.2004
15:16
smile
[92]

tygrysek [ behemot ]

zarith --> miałeś irokeza ?? :)

02.02.2004
15:20
smile
[93]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Tak to miejsce gdzie wschodzą procenty a kredyt umiera, ludzie są szczęśliwi jak wyjeżdżają a dobrobyt mają królowie :-D

P.s. tak naprawdę to lubię te strony, a najbardziej Wrocek.
Dobre jedzenie, ładne dziewczyny ino kierowcy mnie trochę wnerwiają;-)

02.02.2004
15:22
smile
[94]

..KmP.. [ Designed by AI ]

cześć !!!!!

02.02.2004
15:24
smile
[95]

tygrysek [ behemot ]

no, to fakt
w Poznaniu są najpiękniejsze kobiety :)

02.02.2004
15:25
smile
[96]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

tygrys - ja mam... w domu... ale nieswojego :)

Widzący - czemu Cię wnerwiają, bardzo porządnie jeżdżą :)

02.02.2004
15:27
smile
[97]

zarith [ ]

tygrys --> miałem ale takiego.. no... jak słoneczko, wiesz długie włosy rozpaćkane na jajku i piwie:). a co do najpiękniejszych kobiet, no cóż, od razu widać że nie byłeś w Łodzi:)

02.02.2004
15:29
smile
[98]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Bo ja mam taką przypadłość (można by rzec że od dziecka) jak na mnie jakiś frajer trąbi ( a w Poznaniu trąbek to mają bez liku) to zatrzymuję autko, włączam awaryjne i idę się zapytać co się stało. A właśnie w Poznaniu kierowcy jakoś nie potrafią odpowiedzieć tylko klną okrutnie, dziwni jacyś.

02.02.2004
15:29
smile
[99]

tygrysek [ behemot ]

zarith --> mój rekord to 20 cm na głowie :)

ain --> a czyjego ??

02.02.2004
15:52
smile
[100]

zarith [ ]

tygrys --> no ja podobnie:)

02.02.2004
15:53
[101]

Czamber [ Czamberka ]

w Katowicach i obok tez czasem sa ładne dzieczyny :) :P
ale tylko czasem. :D
ale za to jakich mamy kulturalnych kierowców :D

02.02.2004
16:23
smile
[102]

zarith [ ]

byłem w katowicach i faktyucznie niebrzydkie, przynajmniej na ile mogłem dostrzec poprzez smog :)))))

02.02.2004
16:39
smile
[103]

kiowas [ Legend ]

Witam gromadke.
Wlasnie wrocilem z Powrotu krola - wspaniale zakonczenie wspanialej basni. Szkoda naprawde, ze to juz koniec....

Btw - najpiekniejsze dziewczyny sa oczywiscie w Lublinie :)))

02.02.2004
16:52
[104]

Czamber [ Czamberka ]

Powrót Króla..
ehh, oglądałam wczoraj juz po raz trzeci :D
i to nie koniec, bo będzie wersja rozszerzona :)

02.02.2004
16:59
smile
[105]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

tygrys - siostrzanego :)

Widzący - to może ze względu na warszawskie blachy, o ile na takich jeździsz :)

BTW - ja tam mam ogromną sympatię do Poznaniaków i Wielkopolski. Pewnie dlatego, że stamtąd pochodzę, tam mieszka moja babcia itd... :D

02.02.2004
17:42
smile
[106]

zarith [ ]

02.02.2004
18:17
smile
[107]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

The Exploited.

02.02.2004
18:44
[108]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Znikam na parę dni. Jakby co - piszcie na Berdyczów!

02.02.2004
19:37
smile
[109]

Verminus [ Prefekt ]

Jutro mam pierwszy egzamin z informatyki - zyczcie mi powodzenia i trzymajcie wasze tluste kciuki :)

ps. najpiekniesze dziewczyny sa w Krakowie

02.02.2004
19:43
smile
[110]

Widzący [ Generaďż˝ ]

a.i.n... -- blachy mam nasze polskie, krew z krwi, kość z kości, bałwan bałtycki z bałwana bałtyckiego...

Co ja gadam, co ja gadam ...?

02.02.2004
19:56
smile
[111]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Dobry wieczór, Milusińscy :)

02.02.2004
20:05
smile
[112]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Ooo.. witamy, witamy.
Dzień dobrywieczór, wontek natenczas bardziej taki gwardyjski się zrobił.
I wcale nie jest to "Młoda Gwardia" ;-))

02.02.2004
20:57
smile
[113]

zarith [ ]

kino takie, młoda gwardia, w łodzi kiedyś było, imperium kontratakuje ze 100 razy tam widziałem, dziecięciem of course będąc:)

02.02.2004
21:12
smile
[114]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

02.02.2004
21:14
[115]

Widzący [ Generaďż˝ ]

"A na czele maszeruje robotnicza Łódź, Łódź rewolucyjna, Łódź czerwona" itd. itp.

02.02.2004
21:20
smile
[116]

Sudzione [ The Legacy ]

dzieńdybry







ps. jak piękne dziewoje to tyyylko w Lublinie ! : )

02.02.2004
21:22
smile
[117]

Sudzione [ The Legacy ]

tymczasem zmykam oglądać "Bitwę o Midway" czego również Wam życzę !

02.02.2004
21:23
smile
[118]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Najpiękniejsze dziewczyny tylko w Warszawie!

Znam taką jedną... drugą... trzecią... itd.

02.02.2004
21:23
[119]

zarith [ ]

eee to ja lepiej wkradnę się do kwatery CIA w splinter cellu, narta:)

02.02.2004
21:35
smile
[120]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Właśnie popijam wodę mineralną i czytam etykietkę. A na niej same cuda "wydobywana z obszaru górniczego" i "Śląskie Centrum Chorób Serca". Jedno i drugie czytane bezpośrednio nie napawa optymizmem;-)

02.02.2004
22:50
[121]

Czamber [ Czamberka ]

:D

modyfikacja:
a.i.n... no wiesz, opuszczasz nas? :> <papapa>
Verminus ja tłustych chyba nie mam, ale no powiedzmy, że będę je trzymała :> :P
AnnataR cześć :)
zarith cześć :)
Cainoor cześć :)
Widząćy :) "wydobywana z obszaru górniczego" szczególnie powinna napawać przecieżoptymizmem :D :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-02 22:53:33]

02.02.2004
23:44
[122]

Czamber [ Czamberka ]

dobranoc :)

02.02.2004
23:45
smile
[123]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

czesc i branoc :)

Chciałoby się mieć teraz te nascie lat...

03.02.2004
00:56
smile
[124]

zarith [ ]

ale zajebiste radio znalazłem, nazywa się monkey radio i jest do znalezienia pod kategorią funk w winampie

a tak w ogóle to up i dobranoc

03.02.2004
06:48
[125]

Czamber [ Czamberka ]

dzień dobry :)

03.02.2004
09:32
[126]

zarith [ ]

bry:)

03.02.2004
11:12
smile
[127]

zarith [ ]

uppa

03.02.2004
12:08
smile
[128]

zarith [ ]

ależ ten gałczyński skubany pisał...

Były dwie siostry- Noc i Śmierć
Śmierć większa, a Noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a Śmierć...
Śmierć była jeszcze piękniejsza


tak wam wierszyki cytuje bo samo uppa mnie nudzi:)


uppa

03.02.2004
12:29
smile
[129]

..KmP.. [ Designed by AI ]

bry

03.02.2004
12:32
[130]

zarith [ ]

jo

03.02.2004
12:33
smile
[131]

..KmP.. [ Designed by AI ]

co tam

03.02.2004
13:12
smile
[132]

zarith [ ]

hipopotam

03.02.2004
13:14
smile
[133]

..KmP.. [ Designed by AI ]

byłem pewien

03.02.2004
13:20
smile
[134]

zarith [ ]

ta? to cfaniaczek jesteś:P

03.02.2004
14:20
smile
[135]

zarith [ ]

2.5 godzinki i do domu...

03.02.2004
14:54
smile
[136]

zarith [ ]

[kaznodzieja mode]
albowiem powiadam wam, upne ten wątek gdyż to godne i mądre, słuszne i sprawiedliwe!
[/kaznodzieja mode]

03.02.2004
14:58
smile
[137]

..KmP.. [ Designed by AI ]

championship manager wymiata :›

03.02.2004
15:00
[138]

zarith [ ]

nie mówię że nie, chociaz twój wynik wisłą (same zwycięstwa) trochę nierealny:). mnie osobiście cm nieco nudzi, idealnym menadzerkiem dla mnie był ultimate soccer manager, ale znów mam chętkę pyknąć w cm-a arsenalem:)

03.02.2004
15:02
smile
[139]

..KmP.. [ Designed by AI ]

owszem, nierealny w prawdziwym świecie
ale w cm-ie to mi się udało i nie po raz pierwszy :›
z czego jestem dumny

w usm grałem, nawet bardzo mi się podobał.
ale nic nie przebije cm.... :›

03.02.2004
15:09
smile
[140]

zarith [ ]

gdyby usm, ta ostatnia wersja, chodziła pod XP to wiem co by cm-a przebiło :)

a grałeś może w total club manager? bo mam ochotę na jakiegoś menadzera ostatnio ale nie wiem czy akurat na cm-a... a ten tcm podobno całkiem-całkiem, ale nie spotklałem jeszcze nikogo kto by w to grał

03.02.2004
15:13
smile
[141]

..KmP.. [ Designed by AI ]

jasne, że grałem w TCM.
tyle, że w wersję 03, nawet do Revoltera reckę pisałem. ;P
i miałem okazję zagrać w demko 04

gierka jest nawet bardzo fajna, ciekawa alternatywa dla ceema.
na początku połapać się będzie trudno, ale gierka ma parę bardzo fajnych elementów.
jakbyś chciał się dowiedzieć więcej, to w którymś tam numerze Revoltera jest moja beznadziejna recenzja 03. ;)

03.02.2004
15:16
smile
[142]

zarith [ ]

a ten revolter to jak rozumiem jakiś zin czy cuś? zarzucisz linką?

03.02.2004
15:17
smile
[143]

..KmP.. [ Designed by AI ]

heh, o wiele lepsze recki znajdziesz na jakichś serwisach, ale proszę bardzo ;)

03.02.2004
15:19
smile
[144]

zarith [ ]

no wiesz, jak mówisz że jest beznadziejna, to sobie nie daruję :PPP

03.02.2004
15:23
smile
[145]

..KmP.. [ Designed by AI ]

ehehehehh :›
no ja już lepiej sobie pójdę ;›

a tamtą reckę pisałem już jakiś kawał czasu temu...
dlatego jest beznadziejna ;›

03.02.2004
15:23
smile
[146]

zarith [ ]

przeczytam w domu, bo widzę że to trzeba zassać:)

03.02.2004
16:10
smile
[147]

zarith [ ]

no więc przeczytałem, bo szef sobie poszedł, i zagram. a recka spoko

03.02.2004
16:45
smile
[148]

zarith [ ]

no, do domu czyli zuhause :) do widzenia czyli auf wiedersehen:)

03.02.2004
20:44
[149]

Czamber [ Czamberka ]

spaaać.. :)

03.02.2004
21:03
[150]

zarith [ ]

nieeeee.. ;)

03.02.2004
22:14
smile
[151]

Sudzione [ The Legacy ]

jak zwykle w dzień powszedni pustka na tym wątku panuje : ) , trzeba to zmienić up^

03.02.2004
22:17
smile
[152]

zarith [ ]

pomogę ci

03.02.2004
22:18
[153]

Sudzione [ The Legacy ]

no to razem UP^ : )

03.02.2004
22:22
smile
[154]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No małpy moje kochane... cy nie cas na nowy wontek ??


03.02.2004
22:23
[155]

zarith [ ]

e, myślę że dopykajmy do 200:)

03.02.2004
22:32
[156]

Sudzione [ The Legacy ]

jasne że dopykamy do 2setki , btw czy obecna aura również na Was wpływa tak .. hmm rozleniwiając .. ja już od przeszło 2 dni nie robie nic budującego , nawet po książkę sięgnąć ochoty nie mam ... i narazie nie zapowiada się na zmianę ... są jakieś sposoby na takie postępujące rozleniwienie ?

03.02.2004
22:35
smile
[157]

Verminus [ Prefekt ]

Czy jest moze suchy chleb dla konia?

03.02.2004
22:38
[158]

Sudzione [ The Legacy ]

Verminus -> no niestety chleb wyszedł :) , smalec może być ?

03.02.2004
22:45
smile
[159]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Sudzione -->> są sposoby.
Żeby wzmóc takie postępujące i przyjemne rozleniwienie należy wzbogacić je o odrobinę starannie dobranego i we właściwej temperaturze ............., oczywiście we właściwej półleżącej pozycji.

........... - tu wstawiamy zależnie od preferencji - piwo, wino, drinki, whisky, wódeczke, likier, nalewkę, miodzik pitny, ..itd.itd.

04.02.2004
03:05
[160]

Soulcatcher [ Prefekt ]

yupi wszystkie niebieskie do góry :)

04.02.2004
08:19
smile
[161]

Verminus [ Prefekt ]

Dzien dobry!

04.02.2004
08:21
smile
[162]

zarith [ ]

mam nadzieję

04.02.2004
09:06
smile
[163]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Dzień Dobry Małpy Moje Kochane !!!!

Co za dzień, jaki piękny dzisiaj dzień...

"
Jest piąta rano
śnieg, mróz, zawieja
ludzie idą do roboty
jak dobrze że nie ja
"

04.02.2004
09:20
smile
[164]

zarith [ ]

mi sie tak w robocie nie chce siedzieć że myślę że uruchomię emulator grypy:)

04.02.2004
09:27
smile
[165]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Dzien dobry bardzo wspaniale w ten deszczowy dzien :)
Ja na szczescie ide dzis do roboty dopiero na 15, ale mnie eksploatowali ostatnio ... :|
Miedzyczasie poudzielam sie w moim ulubionym watku i wezme sie za prace redaktorska ...

04.02.2004
11:39
[166]

zarith [ ]

hmmmm

04.02.2004
12:41
smile
[167]

Widzący [ Generaďż˝ ]

zarith jak tam grypa ??
Masz już gorączkę ??

Ty lepiej idź do domu co będziesz innych zarażał.

04.02.2004
12:47
smile
[168]

zarith [ ]

no więc wyprzedziłeś mnie widzący:) emulator grypy działa, wskoczę na moment do would be klienta i idę się 'kurować' przed domowym kompem:)

04.02.2004
12:55
smile
[169]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Pamiętaj żeby dbać o Siebie, grzane wino z korzeniami, ciepłe papucie, wygodny fotelik i uważaj na przeciągi od kompa :-)

04.02.2004
14:43
smile
[170]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Co w głebokim kolorze smurfów to do góry. UP

04.02.2004
16:02
[171]

Czamber [ Czamberka ]

Dzień Dobry :)

ooo, Toldi sie pokazał :) :*
zapracowany człowiek :>

a ja sobie zaraz idę, dziś 3 godzinki korepetycji.. uwielbiam jak moi uczniowie przypomna sobie nagle, że mają klasówkę :> :D i chcą wszystko zrobić dzień przed nią :D

04.02.2004
16:05
smile
[172]

zarith [ ]

jesteśmy z tobą czamber :D

04.02.2004
16:07
[173]

Czamber [ Czamberka ]

dzięki :D
<papapa>

04.02.2004
17:01
smile
[174]

Sudzione [ The Legacy ]

bry :)

04.02.2004
19:38
smile
[175]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Te wontek !!
A kto pozwolił upaść tak nisko ??

Paszoł won !!!

04.02.2004
19:42
[176]

..KmP.. [ Designed by AI ]

;]

04.02.2004
20:10
[177]

..KmP.. [ Designed by AI ]

up

04.02.2004
21:14
[178]

Verminus [ Prefekt ]

Plusk?

04.02.2004
21:45
smile
[179]

Sudzione [ The Legacy ]

chlup ?

04.02.2004
21:55
smile
[180]

Widzący [ Generaďż˝ ]

w dziup !!!

04.02.2004
21:56
smile
[181]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pisze się wątek, czy wontek ?

04.02.2004
22:02
[182]

Sudzione [ The Legacy ]

Cainoor-> wiesz , to zależy od kontekstu

04.02.2004
22:06
smile
[183]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

ja nie wiem

04.02.2004
22:24
smile
[184]

Verminus [ Prefekt ]

a o so chozi?

04.02.2004
22:53
smile
[185]

Sudzione [ The Legacy ]

a czy to ważne ? ;)

04.02.2004
23:14
[186]

Czamber [ Czamberka ]

dobranoc :)
*zieeeeewa*

04.02.2004
23:15
smile
[187]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Czamber - mokrych snow zyczy wodnik Szuwarek :)))

:*

siema all :)

04.02.2004
23:19
[188]

Czamber [ Czamberka ]

dzięki Mazio :* i nawzajem :D :P

04.02.2004
23:50
smile
[189]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Cainoor --->>

Natenczas wontek długi i kręty wsparł się był o krosno co stojało opodal i cóż widzi ?
Tam wątek śmigły przecina osnowę tkając pas przecudnej urody.



I tutaj też Dobranoc :-)

05.02.2004
00:07
[190]

zarith [ ]

godzina duchów?


dobranoc

05.02.2004
00:07
smile
[191]

zarith [ ]

ach cóz za różnica czasu systemowego z gol-owym:)

05.02.2004
00:08
smile
[192]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kiedys w szkole pani od polskiego w klasie humanistycznej chcac zagiac ucznia spytala jak ow Wojski mial na imie..

padla odpowiedz:

Natenczas Wojski :D

05.02.2004
00:28
smile
[193]

zarith [ ]

no i prawidłowo :)

05.02.2004
01:39
smile
[194]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

i tak nie rozumiem :-)

duuuuuuuuu..........plikat tego postu prosze przeslac listem gończym na adres: mó[email protected]

05.02.2004
07:37
[195]

zarith [ ]

bosz co ja o tej porze przed kompem robię... bry *ziewa*

05.02.2004
08:24
[196]

Czamber [ Czamberka ]

Dzien Dobry..

najchętniej bym znowu wskoczyła do łóżka.. ehh..
*ziewa*

zarith cześć :)
i w sumie od razu <papapa> bo mnie nie ma :)

05.02.2004
08:29
smile
[197]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

najchętniej bym znowu wskoczyła do łóżka.. ehh..

I slusznie. To odstresowuje, wyszczupla, poprawia krazenie i pewnie jeszcze kilkanascie innych pozytecznych rzeczy powoduje ;-)

05.02.2004
08:32
[198]

Czamber [ Czamberka ]

tak, ale żeby tak było potrzeba drugiej osoby w łóżku :D
a ja spie sama.

ok, zmykam, bo sie spóźnie :)

05.02.2004
08:34
smile
[199]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No to w takim razie nie rozumiem dlaczego najchętniej bym znowu wskoczyła do łóżka.. ehh.. :-))

No chyba, ze spac, ale to bez sensu :-)))

05.02.2004
08:37
[200]

Czamber [ Czamberka ]

a tam, jakiś szczątkowy sens jest :D :>

05.02.2004
08:48
smile
[201]

Czamber [ Czamberka ]

jest już kolejna część naszego wspaniałego wątku :)

[ a co mi tam, nawet lika podam :D ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.