GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy kobieta czuje sie kobieta?

31.01.2004
22:35
smile
[1]

Phat Crab [ Legionista ]

Kiedy kobieta czuje sie kobieta?

Jak w temacie... i co zrobic zeby ona tak sie poczula
Prosze tylko o sensowne odpowiedzi (reszta zostanie przezemnie skwitowana cisza)
Chetnie wyslucham kobiet obecnych na forum...

Oczywiscie mam kilka swoich domnieman ale chcialbym poczytac o waszych...

31.01.2004
22:36
[2]

Coy2K [ Veteran ]

musisz ja traktowac jak kobiete...

31.01.2004
22:38
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Hmm... tak od 2go, kolejnego orgazmu :) Sprobuj miec kilka na raz bedac facetem :>

31.01.2004
22:39
[4]

Phat Crab [ Legionista ]

Coy -- rozwin...
Luke - ? jak sproboj miec kilka na raz bedac facetem??

31.01.2004
22:40
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Kobieta czuje się kobietą, gdy:
1. ma faceta
lub
2. ma fajne piersi

31.01.2004
22:42
[6]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kobieta czuje sie kobieta wtedy kiedy ma ochote by sie tak czuc..

na te ochote wplywa tak wiele zmiennych, ze nie ma rownania, ktore moglyby to opisac.. zwlaszcza, ze kobiety sa rozne, ich wlasne poczucie kobiecosci rowniez sie rozni, doznania sa uzaleznione od stanu ducha, dnia i wszelkich czynnikow zewnetrznych, ktore na nie wplywaja.. dlatego tez nie ma prostej odpowiedzi na te pytanie...

dla mnie kobieta jest kobieta zawsze wtedy gdy sama sie nia czuje..

31.01.2004
22:45
smile
[7]

wysiu [ ]

Coy --> W dzisiejszych czasach potraktowanie kobiety jak kobiety (otwieranie przed nią drzwi, itd; chyba, ze mialec cos innego na mysli:) ) moze byc potraktowane jako seksizm, nawet w stanach bywały już procesy, więc sposób niesie ze soba pewne ryzyko..;)


Phat Crab --> Nikt tego nie wie, sprawa jest bardzo indywidualna, może napisz w jakich sytuacjach czujesz się prawdziwym mężczyzną?:)

31.01.2004
22:47
[8]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

a może, zeby było ciekawiej - kiedy kobieta czuje się mężczyzną ?? ;)

31.01.2004
22:48
smile
[9]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ooo - wysiu sie odnalazl :)

a Ty wysiu - kiedy sie czujesz kobieta najbardziej? ;)

31.01.2004
22:50
smile
[10]

Justa_ [ lady in blue ]

kobieta czuje się kobietą kiedy jej facet może 3 razy lub więcej pod rząd i oczywiście kiedy dostaje codziennie prezenty :)))

31.01.2004
22:52
smile
[11]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Justa_ -- jej facet moze trzy razy pod rzad kupowac jej prezenty dziennie? :>

31.01.2004
22:52
smile
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Kurcze, jeszcze tylko prezent i moja będzie się czuła kobietą!

31.01.2004
22:55
smile
[13]

wysia [ Chor��y ]

Mazio --> Ten wysiu to jest zawsze stuprocentową szowinistyczną meśką świnią... Jako kobieta mogę o tym zaświadczyć:)

PS. A co, nie było go kiedyś?:)

31.01.2004
22:55
smile
[14]

Justa_ [ lady in blue ]

Mazio inaczej, kiedy Banita nie może - kupuje prezent :)
btw. mam ich już sporo (pozdro bd :PPP )

Cainnor może niech ona się wypowie :)

31.01.2004
22:57
smile
[15]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Justa ---> Mogłaby się wypowiedzieć. W końcy każda z Was lubi się chwalić ;)

31.01.2004
23:05
smile
[16]

Justa_ [ lady in blue ]

Cainnor jeśli mamy się czym chwalić to czemu nie :)
lepiej niech się wpisze bo nie uwierze póki nie zobacze :P

31.01.2004
23:08
smile
[17]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Niestety nie ma pojęcia o tym Forum (pomimo tego, że nawet była na Pikniku GOLa;)

W każdym razie, ilość orgazmów kobiety nie czyni? :D

31.01.2004
23:14
smile
[18]

Justa_ [ lady in blue ]

o jakich liczbach mówimy? :))

31.01.2004
23:15
[19]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Kobieta czuje sie kobieta kiedy
1 - Ktos jest o nia zazdrosny
2 - Ktos z milosci popelni samobojstwo
3 - Kiedy dostanie w pysk
4 - Kiedy zdradza
5 - Kiedy mowi "nie"
6 - Kiedy pije i mysli ze jest zajebista zabawa
I po ostatnie ... kobieta czuje sie kobnieta wtedy kiedy sie ja oklamuje i wykorzystuje ....

31.01.2004
23:16
smile
[20]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

z wieloma zerami? :P

wysiu - jakos ostatnio Cie nie widzialem - ale moze dlatego, ze nie patrzylem oczami... zamulilo mnie i tyle..

*poszukiwacze zaginionego mozgu*

31.01.2004
23:17
[21]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

deTorquemada ---> a mężczyzna myśli wtedy, że kobieta jest dziwką...

31.01.2004
23:17
smile
[22]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Justa_ ---> Jak mam trochę ponad 15 minut to od trzech w górę :P

31.01.2004
23:21
[23]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

p_e_p_s_i --> A to czyni ja dopiero prawdziwa kobieta ...

31.01.2004
23:22
smile
[24]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

myślimy podobnie :)

31.01.2004
23:22
smile
[25]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

deTorquemada:

prawdziwa kobieta = dziwka ?

31.01.2004
23:23
smile
[26]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Kobieta czuje sie kobietą...no...wtedy.....no....gdy czuje że żyje :D

31.01.2004
23:24
[27]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Cainoor --> Dojdziesz kiedys do tego kiedy zobaczysz co sprawia kobiecie najwieksza radosc .. i nie mowie tu o waleniu sie po katach ... oj nie ...

31.01.2004
23:25
smile
[28]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

prawdziwa kobieta potrzebuje prawdziwego mezczyzny..

oferty prosze skladac: ....

;)

31.01.2004
23:27
[29]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

deTorquemada ---> Różne są kobiety.

31.01.2004
23:28
smile
[30]

Justa_ [ lady in blue ]

Maziu jak masz kase możesz odezwać się na maila :>

Cainoor skromność przede wszystkim :) ale nadal chce dowodów, gadać potrafi kazdy z was :PP

deTorquemada nie uogólniaj

31.01.2004
23:29
smile
[31]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Cainoor --> A i ja nie mowie, ze wszystkie i nie naraz ... Nie martw sie .. Mam nadzieje, ze Twoja jest inna.

31.01.2004
23:30
smile
[32]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Justa ---> Jakby Ci powiedziała to i tak byś nie uwierzyła :) Dowód może być tylko jeden. Niestety (albo stety;) nie do wykonania :) Tak więc pozostańmy w pewnej niepewności hehe Jednak nie zwykłem kłamać. Spytaj się kiedy indziej ;)

deTorquemada ---> Jasne, że jest inna ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-31 23:34:36]

31.01.2004
23:33
smile
[33]

Justa_ [ lady in blue ]

Cainoor to ja już nie będe wnikać skąd ona może o tym wiedzieć :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-02 13:53:12]

31.01.2004
23:34
smile
[34]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Nie rozumiem tematu wątku - chodzi o jakies zaburzenia orientacji ? :D
No wiesz, jak twoja kobieta zaczyna czuć się jak facet i zachowywać jak facet to chyba czas zmienić toarzystwo... ;)

31.01.2004
23:34
smile
[35]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Justa ---> ale gdzie ja napisałem coś o Sasi? ;)

31.01.2004
23:36
smile
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tylko facet może sprawić że czuję się prawdziwą kobietą..i nie pytaj jak..macie swoje sposoby:]

31.01.2004
23:36
smile
[37]

wysiu [ ]

OMG, niech zyje edycja postów....:)

31.01.2004
23:37
[38]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Cainoor --> Widzisz .. :-) Moja tez byla inna ;)

31.01.2004
23:37
smile
[39]

Justa_ [ lady in blue ]

Cainoor oczywiście nigdzie (skopiowałam wcześniej :P )
dlatego nie powinno być edycji postów :)

31.01.2004
23:39
smile
[40]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

O czy Wy mówicie ;)

Tak apropo, to prawdziwa kobieta + prawdziwy facet = prawdziwy pierdolnik
zgadza się ? :)

31.01.2004
23:41
[41]

Syxa [ Connecting people ]

Kobieta czuje się prawdziwą kobietą, gdy ma u swego boku właściwego mężczyznę.

31.01.2004
23:42
[42]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Cainoor --> Zmien sygnaturke -- Zycie to nie film .. nie ma opcji edytuj post - buahahahahah Sory za oftopa ;-)

31.01.2004
23:44
smile
[43]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

deTorquemada ---> lol :D

Syxa ---> Czyli coś w tym moim pierwszym poście jest? :P

31.01.2004
23:45
smile
[44]

Justa_ [ lady in blue ]

zgadzam sie z Syxą

nie zgadzam sie z Cainoorem :PP
na pewno nie cycki :)

31.01.2004
23:45
smile
[45]

Septi [ Starszy Generał ]

Kiedy se czesze włosy.

31.01.2004
23:48
[46]

Syxa [ Connecting people ]

ano coś jest.. ale każda kobieta wymaga czego innego.. więc nie każdy mężczyzna może to sprawić.. musi trafić na właściwego

ale dodatkowo mogę powiedzieć, że zawsze miłym jest bukiet kwiatów, czy słodki kompement.. wtedy bardziej chce się mrużyć oczyma, i delikatnie muskać piersią przechodząc obok.. a kobiecość łatwiej się wówczas wznosi w powietrzu..

jeśli zaś chodzi o wpuszczanie pierwszej w drzwiach i takie tam, to po prosstu rzecz jasna której nie trzeba komentować Panowie

31.01.2004
23:50
smile
[47]

Septi [ Starszy Generał ]

Syxa ten bukiet kwaitów to chyba już nie te czasy bo coś mało tego romantyzmu jest.Oke ide oglądnąc american pie 2 może mi sie romantyzm włączy bo jak na razie działa tylko agresor.

31.01.2004
23:50
smile
[48]

Przem_ [ ignoruj mnie ]

deTorquemada --> powinno byc "życie to nie forum GOLa... nie ma opcji edytuj post" :-)

31.01.2004
23:51
[49]

Syxa [ Connecting people ]

Septi- tak wpuszczania w drzwiach jak i Twojej wypowiedzi nie trzeba komentować...

31.01.2004
23:52
smile
[50]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Przem_ --> Szybkom pisal ale tak wlasnie mialo byc jak tys przytoczyl ... pozdrawiam! ;)

31.01.2004
23:55
[51]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Az sie boje pomyslec Kiedy Mezczyzna czuje sie mezczyzna ....

31.01.2004
23:57
[52]

Syxa [ Connecting people ]

deTorquemada ---> wtedy gdy kobieta czuje się przy nim kobietą :)

01.02.2004
00:01
[53]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Syxa --> No musi mi wystarczyc taka odpowiedz ... :) Nie bede wnikal bo moze sie to zle skonczyc ;) Z braku argumentow ... or sompting ;)

01.02.2004
00:02
smile
[54]

Syxa [ Connecting people ]

deTorquemada dokładnie hie hie :)

01.02.2004
01:29
smile
[55]

Septi [ Starszy Generał ]

Syxa widać twoja też nie należy do tych z górnej półki.

01.02.2004
01:30
[56]

Syxa [ Connecting people ]

Septi--- a to niby czemu

01.02.2004
01:34
smile
[57]

Septi [ Starszy Generał ]

Syxa - poprostu nie lubie jak ktoś mnie ocenia,zwłaszcza kiedy wogóle mnie nie zna.A to że dodałem coś od siebie nie oznacza że musisz sie z tym zgadzać ale prosze cie żebys nie wyjeżdzała do mnie z chamskimi wypowiedziami które obrażają moją osobe.

01.02.2004
01:38
[58]

Czamberka [ Pretorianin ]

kobieta czuje się prawdziwą kobietą, gdy ma odpowiedniego mężczynę przy sobie.. gdy zobaczy w jego oczach pożądanie, miłość i podziw dla tej właśnie kobiecości.. wiele zależy od mężczyzn, bo to własnie dla nich [ bo nie tylko dla siebie przecież ] staramy się byc tak kobiece, seksowne i pociągające.. inna sprawa, czy nam sie to uda, czy mężczyźni to zauważą i docenią.
by poczuć się naprawdę kobieco czasem potrzeba tylko pachnącej kąpieli w wannie pełnej piany, seksownej bielizny i ogólnie dobrego samopoczucia i spojrzenia na siebie przychylniejszym wzrokiem :)

01.02.2004
01:41
[59]

Vader [ Senator ]

Jesli chodzi o te puszczanie przodem i ustepowanie -> wierzycie ze jestem jednym czlowiekiem w swoim otoczeniu ktory traktuje wszystkich na rowno ?
Zalozenie: Kobieta i mezczyzna to obywatele o rownych prawach, nalezacych do tego samego gatunku (czlowiek)
Konkluzja: Czyniac ustepstwa wobec kobiety, dyskryminuje mezczyzne. A nie powinienem tego robic, bo dyskryminacja to zjawisko negatywne.

Wyjatkiem jest moja mila - przez wzglad na szacunek jako do parnterki, zawsze ustapie :-)

Pozdrawiam.

01.02.2004
01:48
[60]

Czamberka [ Pretorianin ]

ja tam bardzo lubie być przepuszczana w drzwiach, lubie takie gesty po prostu, choc wiem, że to tylko gesty.
ale jak jakis facet mnie w drzwaich nie przepuści to wcale nie uważam, że cos jest nie tak.
po prostu może oczekuję przepuszczania w drzwiach od tych, co dla mnie cos znaczą? :)
hmm, ale takie gesty przepuszczania w drzwiach, otwierania drzwi na przyklad samochodu, czy też przysuwania krzesła w restauracji są naprawdę miłe..
:)

bredzę już, za późno jak dla mnie chyba :) ide spać :)

01.02.2004
01:51
smile
[61]

Septi [ Starszy Generał ]

Nom ja też ide w kime.Syxa pokój,niechce mi sie kłócic o byle co.

01.02.2004
11:41
smile
[62]

Syxa [ Connecting people ]

Septi----------> wybaczam :)

01.02.2004
16:14
[63]

yyybleble [ Legionista ]

a ja mam pytanie do dziewczyn/kobiet, co czujecie gdy chłopak/mężczyzna (nie "wasz", a może nawet nieznajomy) patrzy na was z pożądaniem?

ps. fajny nick no nie? :) ale nie przejmujcie sie nim i odpowiadajcie poważnie

01.02.2004
16:29
smile
[64]

przemek__ [ PRZEMEK ]

no powiedzcie :D

a co do otwierania drzwi od samochodu to nie za dużo bieganiny ??? :D

01.02.2004
16:32
smile
[65]

Elwiser [ Konsul ]

"i delikatnie muskać piersią przechodząc obok.. " ale numer hehe .......a facet powinien ja muskac porfelem hehe

01.02.2004
16:36
[66]

Czamber [ Czamberka ]

yyybleble
to zależy.. jeśli patrzy tak na nas mężczyzna, ktorego szanujemy, który nam się podoba to wiadomo, że fakt, że na nas tak patrzy jest bardzo miły i może sprawić, że zrobi sie mi gorąco.. choc to też zależy w jakiej sytuacji, jak bardzo jestem blisko z tym mężczyzną, bo czasem takie spojrzenia po prostu zawstydzają..
jeśli jest to zaś facet, który budzi a nas strach, czy też może odrazę [ na przykład podpity, zarośnięty facet czy ktos podobny ] to czuję sie nieswojo i mam ochotę założyć 5 swetrów nawet jeśli jest środek lata..
jeśli patrzy tak na nas zupełnie obcy mężczyzna to mam wtedy mieszane uczucia.. wszystko zależy, czy mi się to spojrzenie podoba czy nie..
nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie...
bo widzisz, każdy mężćzyzna mimo wszystko patrzy inaczej.. jeden patrzy tak, że jego wzrok od razu mówi, że myśli tylko o tym, żeby pójść ze mną do łóżka, a są też takie spojrzenia, także pełne pożądania, ale w tym wszystkim móżna odnaleść też coś innego niż tylko chęć zaspokojenia żądz...
a poza tym kobiety też pożądają i też czasem tak patrzą... :)

przemek__
czy ja wiem, czy za dużo bieganiny? może i tak, ale nie zmienia to faktu, że mi sie to podoba. :)

01.02.2004
16:39
[67]

przemek__ [ PRZEMEK ]

ale jak masz tuning z wyczyszczonymi zamkami to na pilota otwierasz drzwi :D:D hehehe to też sie podoba ? :P

01.02.2004
16:47
[68]

Forest_Gump [ Centurion ]

Kobieta czuje się kobietą, kiedy jest kobietą.

01.02.2004
16:50
smile
[69]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Przem_ ---> jest opcja edytuj post, ale tylko, jak sobie GOL Maxa wykupisz ;-p

01.02.2004
16:59
[70]

regan [ Pretorianin ]

odpowiedź uzykana od mojej panny:

kobieta robi sie kobieca, kiedy jest traktowana jak kobieta i chce być tak właśnie traktowana.
wiec gdy faceci: kupują kwiatki, robią maślane oczy, gdy ich podnieca, gdy jest adorowana: przepuszczana w dzwiach, gdy podchodzi do stolika faceci wstają, gdy chce usiąść faceci podsówają jej krzesło, nie robią zbereźnych żartów, gdy całują ją w rękę, mówią komplenty.

gdy facet zachowuje sie jak dżentelment, i stosuje savoir vivre to jej sie automatyczne włącza zachowanie i klimat kobiecy.

kobieta staje sie kobieca, gdy jest w związku w którym czuje sie kochana, i zależy jej na tym mężczyźnie. zaczyna odruchowo zachowywać sie kobieco, a facet musi jej w tym pomagać. (zachowania opisane wyżej) i z pełnym przekonaniem mówic "kochanie jak ty ślicznie wyglądasz", " o wiedzę, ze schudłaś", "pięknie ci w tej bluzeczce" itd.
generalnie ona wie, ze droga do tego an czym jej zalezy jest przez kobiecość, a on ją w tym podtrzymuje.

01.02.2004
17:18
smile
[71]

Mysza [ ]

A mnie tylko zastanawiają wszystkie wypowiedzi facetów, które czytam w tym wątku... czujecie sie czasem kobietami, skoro potraficie odpowiedzieć na to pytanie? Nie mówię oczywiście o przypadkach, kiedy ktoś cytuje wypowiedzi innych kobiet... żeby nie było... :))))

01.02.2004
17:23
[72]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

regan ---> tia, szkoda, że moje na moje koleżanki to nie działa ;( może są za młode...

01.02.2004
17:28
[73]

massca [ ]

wtedy kiedy facet zrobi jej naprawde dobrze.

01.02.2004
17:57
[74]

yyybleble [ Legionista ]

Czamberka ---> dzięki za jedyną odpowiedź :)
muszę sobie przemyśleć, choć już teraz coś dzięki Tobie zrozumiałem.

dzrugie pytanie :)
czy możecie (specjelnie lub też nie) niezauważać pewnych nie doskonałości u facetów?

01.02.2004
18:01
smile
[75]

luton [ Konsul ]

---> massca

powiedziales co wiedziales....

01.02.2004
19:05
[76]

Czamberka [ Pretorianin ]

yyybleble jasne, że tak :) przeciez nikt nie jest doskonały.. jeśli sie kogos pokocha całym sercem to drobne szczegóły nic nie znaczą.. oczywiście wszystko zależy jakie konkretnie są te niedoskonałości.. na pewno jest kilka, których kobieta mogłaby nie zaakceptować.. tak samo mężczyźni akceptują drobne niedoskonałości w kobiecie, przeciez nie każdy wygląda jak z okładki najnowszego magazynu z modą..
nie wiem, czy chodzi Ci tu jednak o niedoskonałości wyglądowe, ale podejrzewam, że tak, więc w takim kontekście odpowiedziałam :)

02.02.2004
00:31
smile
[77]

yyybleble [ Legionista ]

tak, rzeczywiście chodzi mi o wygląd
wielkie dzięki

02.02.2004
00:37
smile
[78]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

justa- chyab kiedys o czym rozmawialysmy bedac w michaelangelo na dole....
widze ze calkowicie olalas to o co Cie prosilam :-/

i co ja mam do tego ile orgazmow ma Cainoor?

02.02.2004
00:43
smile
[79]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

jak jest przy mnie...

02.02.2004
00:44
smile
[80]

Phat Crab [ Legionista ]

Czmberka, regan, Syxa -> wlasnie o takie odpowiedzi mi chodzilo i dziekuje wam za to :D

Daje sie zauwazyc ze duza czesc facetow mysli ze kobieta czuje sie kobieta wtedy jak ma wspanialego kochanka ktory daje jej multiorgazmy :/ ale to nie o to mi chodzilo... mialem na mysli wszystkie gesty, zdania ktore sprawiaja ze kobieta naprade czuje sie kobieco (odchodze od "kobieta" bo zauwazylem ze niektorzy maja z tym problemy)

... PROSZE O WIECEJ!

02.02.2004
01:02
[81]

Mulier [ Junior ]

A ja myślę że mężczyxni za bardzo wyolbrzymiają swoją rolę w tworzeniu kobiecości u kobiety:) Kobieta jest skazana na bycie kobietą i i zawsze sie będzie jak kobieta ( a ma sie niby czuć jak mężczyzna?). Będzie przypominała jej o tym jej biologia a jak urodzi dziecko lub kilkoro to juz na pewno nigdy w życiu nie będzie jej dane zapomnieć o fakcie że jest kobietą Jedyme co możecie zrobić drodzy mężczyźni to soprawić że kobiety poczują się wyjatkowe, jedyne dla kochanego mężczyzny, trzeba tylko to okazywać.. a jak? każda kobieta jest inna i trzeba troszkę intuicji wykazać a nie szukać w internecie gotowych przepisów.

02.02.2004
01:08
smile
[82]

Phat Crab [ Legionista ]

Mulier dokladnie o cos takiego mi chodzi, wiadomo ze kobieta to kobieta i ze wszystko jej o tym przypomina (np. jak sie kapie :D wyglda "troszke" inaczej niz facet i dobrze o tym wie :P)
Oczywiscie wiem ze kazda kobieta jest inna wyjatkowa i do kazdej potrzebna by byla inna instrukcja obslugi ale chodzi mi o takie uniwersalne sposoby, ew. wasze sposoby pomysly

i na sam koniec: nie szukam przepisu w internecie - na glowe jeszcze nie upadlem... chcialem tylko zobaczyc jak inni to robia...

02.02.2004
01:15
[83]

Mulier [ Junior ]

ok.. no to ci powiem czego nie powinieneś robić żeby nie podważyć jej poczucia kobiecości: nie dawaj do rozumienia że ci sie inne babki czasem podobają (kobiety tego nienawidzą jak mówisz np. "niezła laska z tej Liv Tyler"). Lubia natomiast kiedy im sie okazuje że to właśnie one są najpiękniejsze i najważniejsze.

02.02.2004
13:09
[84]

Czamber [ Czamberka ]

Phat Crab :) proszę :)
chciałam jeszcze dodać, że fakt, kobiety uwielbiaja komplementy [ hehe, próżność? :) ..ale komplementy nie tylko dotyczące jej urody.. ] chyba każda chciałaby być podziwiana i ubóstwiana.
Takie słodkie zdania, jak "ślicznie dziś wyglądzasz, kochanie", "jesteś wspaniała, słonko" czy inne takie mogą sprawić, że kobiecie urosną skrzydła :)

hehe, i w sumie Mulier ma rację co do tego, że nie lubimy czegoś takiego.. to znaczy ja na przykład rozumiem, że przecież tyle pięknych kobiet naokoło, że wiele z nich się podoba facetom, mimo tego, że są z kimś innym, ale jednak chyba bym zabiła, gdyby na przykład facet, z którym idę oglądał się za jakąs laską :P i jeszcze mi mówił, że ona go kręci :D [ kobietom przeciez też się podobają różni panowie i chyba żaden z panów nie chciałby się dowiedzieć od swojej kobiety, że ten i ten jej się strasznie podoba.. no, ale może się mylę...] a jeśli chodzi o aktorki, to hmm, no fakt, niezbyt fajnie jest usłyszeć, że ta i ta się strasznie podoba.. ale aktorki są raczej nieosiągalne..
ale i tak lepiej takich rzeczy chyba nie mówić :)

02.02.2004
13:18
smile
[85]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Mysza --> A mnie tylko zastanawiają wszystkie wypowiedzi facetów, które czytam w tym wątku... czujecie sie czasem kobietami, skoro potraficie odpowiedzieć na to pytanie? Nie mówię oczywiście o przypadkach, kiedy ktoś cytuje wypowiedzi innych kobiet... żeby nie było... :))))


Jak najbardziej z mojej strony ... zreszta powinienem urodzic sie kobieta ... na pewno bylbym lesbijka ... lol .. ale geyem nie jestem, zeby nie bylo ;)

02.02.2004
13:24
[86]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, a kiedy mężczyzna czuje sie prawdziwym mężczyzną? :)

02.02.2004
13:26
smile
[87]

Mysza [ ]

Czamber --> Zawsze :)))

02.02.2004
13:29
smile
[88]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Czamber --> Ojoj .. nie sledzisz watku ;) ... zadalem takie samo pytanie na ktore pani Syxa odpowiedziala - Wtedy kiedy kobieta czuje sie przy nim kobieta ;) Jakze proste nieprawdaz ? hje hyje

02.02.2004
13:33
[89]

Czamber [ Czamberka ]

Mysza :) wiesz, własnie pomyślałam, że ktos na pewno tak odpowie. Jeśli Ty się tak czujesz zawsze to tylko pogratulować. :)

deTorquemada :) ale ja chciałam, żeby to mężczyźni sie wypowiedzieli na ten temat :) a Ty zgadzasz się z Syxa? :)

02.02.2004
13:34
smile
[90]

Mysza [ ]

deTorquemada --> Czyli zawsze :))))

02.02.2004
13:37
smile
[91]

Mysza [ ]

Czamber --> Po prostu staram się... ale przecież nie mnie to oceniać... dlatego uśmieszek był na końcu... :))))

02.02.2004
13:38
[92]

tygrysek [ behemot ]

kobieta jest kobietą kilka dłuższych (nie pamiętam jakich) chwil przed urodzeniem

ale aby kobieta stała się Kobietą, przez duże K potrzebuje jednej ważnej rzeczy
Mężczyzny przez duże M

Mężczyzna wie co zrobić aby uczynić z kobiety Kobietę ... poprostu musi być

02.02.2004
13:38
[93]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Czamber --> Ja sie wypowiedzialem wyzej co do ogolu, jednak podkreslajac iz nie obejmuje on jednostek .. a czy sie zgadzam z Pania Syxa ? Przyjmijmy, ze tak. Zreszta w tym temacie jestem laikiem. Mialem troche inne poglady na ten temat ale jakos odeszla odemnie taka jedna po kilku latach zwiazku i teraz wyrabiam sobie nowe poglady na ten temat .... ale bynajmniej nie ortodoksyjne !!! ;)

Mysza --> Heh .. ja juz chyba zamilcze ...

02.02.2004
13:43
smile
[94]

Justa_ [ lady in blue ]

Sas nie olałam, nie myślalam że o coś takiego będziesz zła, przepraszam
co do orgazmów Cainoora to było do jego posta wyżej, którego potem zedytował

02.02.2004
13:48
[95]

Czamber [ Czamberka ]

Mysza no mnie też nie to oceniać :P :) Ale mam nadzieję, że Twoja kobieta tak właśnie o Tobie myśli.

deTorquemada.. ja byłam w związku 5 lat.. wszystko sie kiedys kończy.. czasem szybciej, czasem później. I ja też w sumie jestem laikiem, bo jestem jeszcze bardzo młoda i raczej niedoświadczona...

Ale nie o tym chciałam tutaj mówić..
Chciałam się dowiedzieć co kobieta może uczynić by jej mężczyzna czuł się przy niej cały czas prawdziwym mężczyzną.

02.02.2004
13:51
[96]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Czamber -->Ja tez piec lat ... ech ...

I w sumie .. moze to jednak na temat ... bo przeciez tylko kobieta czy mezczyzna ktorzy stracili swoja polowke, moze powiedziec czego jej/jemu brakuje w tym momencie ? No ale w to juz nie wnikam i wcale nie mam na to ochoty.

02.02.2004
13:55
[97]

Phat Crab [ Legionista ]

Czamber -> tak jest u mnie: wtedy gdy czuje ze jestem jej potrzebny, ze kocham sie skryc w moich ramionach, kiedy ona sie boi a ja nie :D, kiedy sciagam swoja marynarke podczas deszczu i ide w koszulce bo jej zimno, kiedy jest czula, kocia i romantyczna, kiedy sie po porstu stara byc jak najlepsza...
jak mi sie jeszcze przypomni to napisze :D
btw. ciesze sie ze watek cieszy sie powodzeniem :D

02.02.2004
13:55
smile
[98]

Attyla [ Legend ]

co to znaczy "czuć się kobietą"? Przecie wszystko zależy od osobistych upodobań danego osobnika rodzaju żeńskiego:-D Często wystarczy przepuszczać w drzwiach, ustępować miejsca, podawać płaszcz, otwierać drzwi w samochodzie, prowadzić w tańcu itp. pierdoły a czasami trzeba znaaaaaaaacznie więcej. Czasami trzeba też znacznie mniej. Ale nie warto zawracać sobie głowy czymś takim - jak mi się zdaje.

02.02.2004
13:56
[99]

Phat Crab [ Legionista ]

Moj aktualny zwiazek trwa 2 lata wiec przy waszych 5 to pikus...

02.02.2004
14:10
[100]

Attyla [ Legend ]

Ja w styczniu miałem 15-stą rocznicę ślubu:-))))) Nie licząc okresu przedślubnego:-D

02.02.2004
14:15
[101]

Negocjator [ * ]

Ktoś (na pewno kobieta ;)) kiedyś powiedział, że kobietę należy zdobywać całe życie.
Wtedy z pewnością będzie się czuła wyjątkowo, kobieco.

02.02.2004
15:14
smile
[102]

Attyla [ Legend ]

wyjątkowo nieefektywne oblężenie:-D

02.02.2004
15:17
smile
[103]

Mysza [ ]

Bo może taran nieadekwatny do wymagań bramy? :))))

02.02.2004
15:22
smile
[104]

Attyla [ Legend ]

Taran w ostateczności przecie:-D. A co z harcami?:-))))))

02.02.2004
15:26
smile
[105]

Mysza [ ]

A i tak najważniejsze dobre rozpoznanie... czy twierdza nie pusta w środku aby... żeby bez potrzeby zębów na blankach sobie nie kruszyć... :))))

02.02.2004
16:32
[106]

głupia baba [ Pretorianin ]

Kazimierz Przerwa Tetmajer na pewno wiedział jak obudzić kobiecośc w kobiecie:)

Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu,
Kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu,
Gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie
I wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie.

Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi,
Gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi,
Gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem
I oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem.

I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania
Przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania
Zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia
Gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia.

Lubię to - i tę chwile lubię, gdy koło mnie
Wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,
A myśl już od niej wybiega skrzydlata
W nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.


Wtedy właśnie kobieta w stu procentach czuje sie kobietą. Dodam jeszcze że intymność emocjonalna jest dla kobiet równie ważna (a może nawet bardziej ważna:)


02.02.2004
16:35
smile
[107]

gofer [ ]

odnosząc się do pierwszego posta wysia -

w sobotę po zaoferowaniu pomocy w założeniu przyjaciółce płaszcza zostałem skrzyczany, że traktuję ją jak jakąś ułomną osobę, która nie potrafi sobie sama poradzić... :)))))

02.02.2004
16:39
[108]

gofer [ ]

edycja postów dla ubogich

posta - postu

02.02.2004
18:29
[109]

yyybleble [ Legionista ]

okrywanie dziewczyny gdy pada deszcz, lub jest zimno jest czymś dziwnym dla mnie, w końcu całkiem fajnie dziewczyny wyglądają z gęsią skórką, jeszcze do tego mokrą, błyszczącą... ehhh :P

sorry z góry, ale przypomniał mi sie pewien dowcip :)
[I]Przechodzi niewidomy obok sklepu rybnego i mówi: Cześć dziewczyny![/I]
a więc kiedy kobieta czuje się kobietą? kiedy czuje się rybą :P

02.02.2004
22:06
[110]

Phat Crab [ Legionista ]

Atylla -> gratuluje :D
glupia baba - czy to jest wiersz to "Lubie, kiedy kobieta"?
gofer -> LOL to pewnie byla jakas feministka, albo miala "te" dni
yyybleble -> no oczywiscie ze jest to fajne, ale pomysl sobie czym Ci sie moze odplacic za to ze jednak to ty bedziesz mokry :D. A dowcip jest bleeeeeee :/

02.02.2004
22:14
smile
[111]

głupia baba [ Pretorianin ]

---> Phat Crab.. tak rzeczy samej taki tytuł nosi ten wiersz:)

jeżeli chodzi o mnie to podawanie mi płaszcza czy przepuszczanie w drzwiach nie zwiększa w żaden sposób nie zwiększa ilości kobiety w kobiecie:) Nie przeszkadza mi to zupełnie... nie jestem feministką... ale uważam to za oznakę dobrego wychowania u mężczyzny:)
To co zwiększa poczucie kobiecości to właśnie bycie z kochanym facetem w takiej sytuacji jak opisana w wierszu i jego spojrzenie pełne... wiadomo czego:))))

03.02.2004
10:36
[112]

Phat Crab [ Legionista ]

glupia baba -> swoja droga to bardzo fajny ten wiersz nie :D
nie zwieksza ilosci kobiety w kobiecie? A moze za to stanie sie "bielsza od bieli" :P... i o to chodzi zeby to byla oznaka dobrego wychowania u mezczyzny o to chodzi!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.