
Phat Crab [ Legionista ]
Kiedy kobieta czuje sie kobieta?
Jak w temacie... i co zrobic zeby ona tak sie poczula
Prosze tylko o sensowne odpowiedzi (reszta zostanie przezemnie skwitowana cisza)
Chetnie wyslucham kobiet obecnych na forum...
Oczywiscie mam kilka swoich domnieman ale chcialbym poczytac o waszych...
Coy2K [ Veteran ]
musisz ja traktowac jak kobiete...
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Hmm... tak od 2go, kolejnego orgazmu :) Sprobuj miec kilka na raz bedac facetem :>
Phat Crab [ Legionista ]
Coy -- rozwin...
Luke - ? jak sproboj miec kilka na raz bedac facetem??

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Kobieta czuje się kobietą, gdy:
1. ma faceta
lub
2. ma fajne piersi
Mazio [ Mr.Offtopic ]
kobieta czuje sie kobieta wtedy kiedy ma ochote by sie tak czuc..
na te ochote wplywa tak wiele zmiennych, ze nie ma rownania, ktore moglyby to opisac.. zwlaszcza, ze kobiety sa rozne, ich wlasne poczucie kobiecosci rowniez sie rozni, doznania sa uzaleznione od stanu ducha, dnia i wszelkich czynnikow zewnetrznych, ktore na nie wplywaja.. dlatego tez nie ma prostej odpowiedzi na te pytanie...
dla mnie kobieta jest kobieta zawsze wtedy gdy sama sie nia czuje..

wysiu [ ]
Coy --> W dzisiejszych czasach potraktowanie kobiety jak kobiety (otwieranie przed nią drzwi, itd; chyba, ze mialec cos innego na mysli:) ) moze byc potraktowane jako seksizm, nawet w stanach bywały już procesy, więc sposób niesie ze soba pewne ryzyko..;)
Phat Crab --> Nikt tego nie wie, sprawa jest bardzo indywidualna, może napisz w jakich sytuacjach czujesz się prawdziwym mężczyzną?:)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
a może, zeby było ciekawiej - kiedy kobieta czuje się mężczyzną ?? ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ooo - wysiu sie odnalazl :)
a Ty wysiu - kiedy sie czujesz kobieta najbardziej? ;)

Justa_ [ lady in blue ]
kobieta czuje się kobietą kiedy jej facet może 3 razy lub więcej pod rząd i oczywiście kiedy dostaje codziennie prezenty :)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Justa_ -- jej facet moze trzy razy pod rzad kupowac jej prezenty dziennie? :>

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Kurcze, jeszcze tylko prezent i moja będzie się czuła kobietą!

wysia [ Chor��y ]
Mazio --> Ten wysiu to jest zawsze stuprocentową szowinistyczną meśką świnią... Jako kobieta mogę o tym zaświadczyć:)
PS. A co, nie było go kiedyś?:)

Justa_ [ lady in blue ]
Mazio inaczej, kiedy Banita nie może - kupuje prezent :)
btw. mam ich już sporo (pozdro bd :PPP )
Cainnor może niech ona się wypowie :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Justa ---> Mogłaby się wypowiedzieć. W końcy każda z Was lubi się chwalić ;)

Justa_ [ lady in blue ]
Cainnor jeśli mamy się czym chwalić to czemu nie :)
lepiej niech się wpisze bo nie uwierze póki nie zobacze :P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Niestety nie ma pojęcia o tym Forum (pomimo tego, że nawet była na Pikniku GOLa;)
W każdym razie, ilość orgazmów kobiety nie czyni? :D

Justa_ [ lady in blue ]
o jakich liczbach mówimy? :))
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Kobieta czuje sie kobieta kiedy
1 - Ktos jest o nia zazdrosny
2 - Ktos z milosci popelni samobojstwo
3 - Kiedy dostanie w pysk
4 - Kiedy zdradza
5 - Kiedy mowi "nie"
6 - Kiedy pije i mysli ze jest zajebista zabawa
I po ostatnie ... kobieta czuje sie kobnieta wtedy kiedy sie ja oklamuje i wykorzystuje ....

Mazio [ Mr.Offtopic ]
z wieloma zerami? :P
wysiu - jakos ostatnio Cie nie widzialem - ale moze dlatego, ze nie patrzylem oczami... zamulilo mnie i tyle..
*poszukiwacze zaginionego mozgu*
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
deTorquemada ---> a mężczyzna myśli wtedy, że kobieta jest dziwką...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Justa_ ---> Jak mam trochę ponad 15 minut to od trzech w górę :P
deTorquemada [ Pamiętaj ]
p_e_p_s_i --> A to czyni ja dopiero prawdziwa kobieta ...

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
myślimy podobnie :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
deTorquemada:
prawdziwa kobieta = dziwka ?

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Kobieta czuje sie kobietą...no...wtedy.....no....gdy czuje że żyje :D
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Cainoor --> Dojdziesz kiedys do tego kiedy zobaczysz co sprawia kobiecie najwieksza radosc .. i nie mowie tu o waleniu sie po katach ... oj nie ...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
prawdziwa kobieta potrzebuje prawdziwego mezczyzny..
oferty prosze skladac: ....
;)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
deTorquemada ---> Różne są kobiety.

Justa_ [ lady in blue ]
Maziu jak masz kase możesz odezwać się na maila :>
Cainoor skromność przede wszystkim :) ale nadal chce dowodów, gadać potrafi kazdy z was :PP
deTorquemada nie uogólniaj

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Cainoor --> A i ja nie mowie, ze wszystkie i nie naraz ... Nie martw sie .. Mam nadzieje, ze Twoja jest inna.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Justa ---> Jakby Ci powiedziała to i tak byś nie uwierzyła :) Dowód może być tylko jeden. Niestety (albo stety;) nie do wykonania :) Tak więc pozostańmy w pewnej niepewności hehe Jednak nie zwykłem kłamać. Spytaj się kiedy indziej ;)
deTorquemada ---> Jasne, że jest inna ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-31 23:34:36]

Justa_ [ lady in blue ]
Cainoor to ja już nie będe wnikać skąd ona może o tym wiedzieć :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-02 13:53:12]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Nie rozumiem tematu wątku - chodzi o jakies zaburzenia orientacji ? :D
No wiesz, jak twoja kobieta zaczyna czuć się jak facet i zachowywać jak facet to chyba czas zmienić toarzystwo... ;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Justa ---> ale gdzie ja napisałem coś o Sasi? ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
tylko facet może sprawić że czuję się prawdziwą kobietą..i nie pytaj jak..macie swoje sposoby:]

wysiu [ ]
OMG, niech zyje edycja postów....:)
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Cainoor --> Widzisz .. :-) Moja tez byla inna ;)

Justa_ [ lady in blue ]
Cainoor oczywiście nigdzie (skopiowałam wcześniej :P )
dlatego nie powinno być edycji postów :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
O czy Wy mówicie ;)
Tak apropo, to prawdziwa kobieta + prawdziwy facet = prawdziwy pierdolnik
zgadza się ? :)
Syxa [ Connecting people ]
Kobieta czuje się prawdziwą kobietą, gdy ma u swego boku właściwego mężczyznę.
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Cainoor --> Zmien sygnaturke -- Zycie to nie film .. nie ma opcji edytuj post - buahahahahah Sory za oftopa ;-)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
deTorquemada ---> lol :D
Syxa ---> Czyli coś w tym moim pierwszym poście jest? :P

Justa_ [ lady in blue ]
zgadzam sie z Syxą
nie zgadzam sie z Cainoorem :PP
na pewno nie cycki :)

Septi [ Starszy Generał ]
Kiedy se czesze włosy.
Syxa [ Connecting people ]
ano coś jest.. ale każda kobieta wymaga czego innego.. więc nie każdy mężczyzna może to sprawić.. musi trafić na właściwego
ale dodatkowo mogę powiedzieć, że zawsze miłym jest bukiet kwiatów, czy słodki kompement.. wtedy bardziej chce się mrużyć oczyma, i delikatnie muskać piersią przechodząc obok.. a kobiecość łatwiej się wówczas wznosi w powietrzu..
jeśli zaś chodzi o wpuszczanie pierwszej w drzwiach i takie tam, to po prosstu rzecz jasna której nie trzeba komentować Panowie

Septi [ Starszy Generał ]
Syxa ten bukiet kwaitów to chyba już nie te czasy bo coś mało tego romantyzmu jest.Oke ide oglądnąc american pie 2 może mi sie romantyzm włączy bo jak na razie działa tylko agresor.

Przem_ [ ignoruj mnie ]
deTorquemada --> powinno byc "życie to nie forum GOLa... nie ma opcji edytuj post" :-)
Syxa [ Connecting people ]
Septi- tak wpuszczania w drzwiach jak i Twojej wypowiedzi nie trzeba komentować...

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Przem_ --> Szybkom pisal ale tak wlasnie mialo byc jak tys przytoczyl ... pozdrawiam! ;)
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Az sie boje pomyslec Kiedy Mezczyzna czuje sie mezczyzna ....
Syxa [ Connecting people ]
deTorquemada ---> wtedy gdy kobieta czuje się przy nim kobietą :)
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Syxa --> No musi mi wystarczyc taka odpowiedz ... :) Nie bede wnikal bo moze sie to zle skonczyc ;) Z braku argumentow ... or sompting ;)

Syxa [ Connecting people ]
deTorquemada dokładnie hie hie :)

Septi [ Starszy Generał ]
Syxa widać twoja też nie należy do tych z górnej półki.
Syxa [ Connecting people ]
Septi--- a to niby czemu

Septi [ Starszy Generał ]
Syxa - poprostu nie lubie jak ktoś mnie ocenia,zwłaszcza kiedy wogóle mnie nie zna.A to że dodałem coś od siebie nie oznacza że musisz sie z tym zgadzać ale prosze cie żebys nie wyjeżdzała do mnie z chamskimi wypowiedziami które obrażają moją osobe.
Czamberka [ Pretorianin ]
kobieta czuje się prawdziwą kobietą, gdy ma odpowiedniego mężczynę przy sobie.. gdy zobaczy w jego oczach pożądanie, miłość i podziw dla tej właśnie kobiecości.. wiele zależy od mężczyzn, bo to własnie dla nich [ bo nie tylko dla siebie przecież ] staramy się byc tak kobiece, seksowne i pociągające.. inna sprawa, czy nam sie to uda, czy mężczyźni to zauważą i docenią.
by poczuć się naprawdę kobieco czasem potrzeba tylko pachnącej kąpieli w wannie pełnej piany, seksownej bielizny i ogólnie dobrego samopoczucia i spojrzenia na siebie przychylniejszym wzrokiem :)
Vader [ Senator ]
Jesli chodzi o te puszczanie przodem i ustepowanie -> wierzycie ze jestem jednym czlowiekiem w swoim otoczeniu ktory traktuje wszystkich na rowno ?
Zalozenie: Kobieta i mezczyzna to obywatele o rownych prawach, nalezacych do tego samego gatunku (czlowiek)
Konkluzja: Czyniac ustepstwa wobec kobiety, dyskryminuje mezczyzne. A nie powinienem tego robic, bo dyskryminacja to zjawisko negatywne.
Wyjatkiem jest moja mila - przez wzglad na szacunek jako do parnterki, zawsze ustapie :-)
Pozdrawiam.
Czamberka [ Pretorianin ]
ja tam bardzo lubie być przepuszczana w drzwiach, lubie takie gesty po prostu, choc wiem, że to tylko gesty.
ale jak jakis facet mnie w drzwaich nie przepuści to wcale nie uważam, że cos jest nie tak.
po prostu może oczekuję przepuszczania w drzwiach od tych, co dla mnie cos znaczą? :)
hmm, ale takie gesty przepuszczania w drzwiach, otwierania drzwi na przyklad samochodu, czy też przysuwania krzesła w restauracji są naprawdę miłe..
:)
bredzę już, za późno jak dla mnie chyba :) ide spać :)

Septi [ Starszy Generał ]
Nom ja też ide w kime.Syxa pokój,niechce mi sie kłócic o byle co.

Syxa [ Connecting people ]
Septi----------> wybaczam :)
yyybleble [ Legionista ]
a ja mam pytanie do dziewczyn/kobiet, co czujecie gdy chłopak/mężczyzna (nie "wasz", a może nawet nieznajomy) patrzy na was z pożądaniem?
ps. fajny nick no nie? :) ale nie przejmujcie sie nim i odpowiadajcie poważnie

przemek__ [ PRZEMEK ]
no powiedzcie :D
a co do otwierania drzwi od samochodu to nie za dużo bieganiny ??? :D

Elwiser [ Konsul ]
"i delikatnie muskać piersią przechodząc obok.. " ale numer hehe .......a facet powinien ja muskac porfelem hehe
Czamber [ Czamberka ]
yyybleble
to zależy.. jeśli patrzy tak na nas mężczyzna, ktorego szanujemy, który nam się podoba to wiadomo, że fakt, że na nas tak patrzy jest bardzo miły i może sprawić, że zrobi sie mi gorąco.. choc to też zależy w jakiej sytuacji, jak bardzo jestem blisko z tym mężczyzną, bo czasem takie spojrzenia po prostu zawstydzają..
jeśli jest to zaś facet, który budzi a nas strach, czy też może odrazę [ na przykład podpity, zarośnięty facet czy ktos podobny ] to czuję sie nieswojo i mam ochotę założyć 5 swetrów nawet jeśli jest środek lata..
jeśli patrzy tak na nas zupełnie obcy mężczyzna to mam wtedy mieszane uczucia.. wszystko zależy, czy mi się to spojrzenie podoba czy nie..
nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie...
bo widzisz, każdy mężćzyzna mimo wszystko patrzy inaczej.. jeden patrzy tak, że jego wzrok od razu mówi, że myśli tylko o tym, żeby pójść ze mną do łóżka, a są też takie spojrzenia, także pełne pożądania, ale w tym wszystkim móżna odnaleść też coś innego niż tylko chęć zaspokojenia żądz...
a poza tym kobiety też pożądają i też czasem tak patrzą... :)
przemek__
czy ja wiem, czy za dużo bieganiny? może i tak, ale nie zmienia to faktu, że mi sie to podoba. :)
przemek__ [ PRZEMEK ]
ale jak masz tuning z wyczyszczonymi zamkami to na pilota otwierasz drzwi :D:D hehehe to też sie podoba ? :P
Forest_Gump [ Centurion ]
Kobieta czuje się kobietą, kiedy jest kobietą.

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Przem_ ---> jest opcja edytuj post, ale tylko, jak sobie GOL Maxa wykupisz ;-p
regan [ Pretorianin ]
odpowiedź uzykana od mojej panny:
kobieta robi sie kobieca, kiedy jest traktowana jak kobieta i chce być tak właśnie traktowana.
wiec gdy faceci: kupują kwiatki, robią maślane oczy, gdy ich podnieca, gdy jest adorowana: przepuszczana w dzwiach, gdy podchodzi do stolika faceci wstają, gdy chce usiąść faceci podsówają jej krzesło, nie robią zbereźnych żartów, gdy całują ją w rękę, mówią komplenty.
gdy facet zachowuje sie jak dżentelment, i stosuje savoir vivre to jej sie automatyczne włącza zachowanie i klimat kobiecy.
kobieta staje sie kobieca, gdy jest w związku w którym czuje sie kochana, i zależy jej na tym mężczyźnie. zaczyna odruchowo zachowywać sie kobieco, a facet musi jej w tym pomagać. (zachowania opisane wyżej) i z pełnym przekonaniem mówic "kochanie jak ty ślicznie wyglądasz", " o wiedzę, ze schudłaś", "pięknie ci w tej bluzeczce" itd.
generalnie ona wie, ze droga do tego an czym jej zalezy jest przez kobiecość, a on ją w tym podtrzymuje.

Mysza [ ]
A mnie tylko zastanawiają wszystkie wypowiedzi facetów, które czytam w tym wątku... czujecie sie czasem kobietami, skoro potraficie odpowiedzieć na to pytanie? Nie mówię oczywiście o przypadkach, kiedy ktoś cytuje wypowiedzi innych kobiet... żeby nie było... :))))
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
regan ---> tia, szkoda, że moje na moje koleżanki to nie działa ;( może są za młode...
massca [ ]
wtedy kiedy facet zrobi jej naprawde dobrze.
yyybleble [ Legionista ]
Czamberka ---> dzięki za jedyną odpowiedź :)
muszę sobie przemyśleć, choć już teraz coś dzięki Tobie zrozumiałem.
dzrugie pytanie :)
czy możecie (specjelnie lub też nie) niezauważać pewnych nie doskonałości u facetów?

luton [ Konsul ]
---> massca
powiedziales co wiedziales....
Czamberka [ Pretorianin ]
yyybleble jasne, że tak :) przeciez nikt nie jest doskonały.. jeśli sie kogos pokocha całym sercem to drobne szczegóły nic nie znaczą.. oczywiście wszystko zależy jakie konkretnie są te niedoskonałości.. na pewno jest kilka, których kobieta mogłaby nie zaakceptować.. tak samo mężczyźni akceptują drobne niedoskonałości w kobiecie, przeciez nie każdy wygląda jak z okładki najnowszego magazynu z modą..
nie wiem, czy chodzi Ci tu jednak o niedoskonałości wyglądowe, ale podejrzewam, że tak, więc w takim kontekście odpowiedziałam :)

yyybleble [ Legionista ]
tak, rzeczywiście chodzi mi o wygląd
wielkie dzięki

Sasanka [ Generaďż˝ ]
justa- chyab kiedys o czym rozmawialysmy bedac w michaelangelo na dole....
widze ze calkowicie olalas to o co Cie prosilam :-/
i co ja mam do tego ile orgazmow ma Cainoor?

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
jak jest przy mnie...

Phat Crab [ Legionista ]
Czmberka, regan, Syxa -> wlasnie o takie odpowiedzi mi chodzilo i dziekuje wam za to :D
Daje sie zauwazyc ze duza czesc facetow mysli ze kobieta czuje sie kobieta wtedy jak ma wspanialego kochanka ktory daje jej multiorgazmy :/ ale to nie o to mi chodzilo... mialem na mysli wszystkie gesty, zdania ktore sprawiaja ze kobieta naprade czuje sie kobieco (odchodze od "kobieta" bo zauwazylem ze niektorzy maja z tym problemy)
... PROSZE O WIECEJ!
Mulier [ Junior ]
A ja myślę że mężczyxni za bardzo wyolbrzymiają swoją rolę w tworzeniu kobiecości u kobiety:) Kobieta jest skazana na bycie kobietą i i zawsze sie będzie jak kobieta ( a ma sie niby czuć jak mężczyzna?). Będzie przypominała jej o tym jej biologia a jak urodzi dziecko lub kilkoro to juz na pewno nigdy w życiu nie będzie jej dane zapomnieć o fakcie że jest kobietą Jedyme co możecie zrobić drodzy mężczyźni to soprawić że kobiety poczują się wyjatkowe, jedyne dla kochanego mężczyzny, trzeba tylko to okazywać.. a jak? każda kobieta jest inna i trzeba troszkę intuicji wykazać a nie szukać w internecie gotowych przepisów.

Phat Crab [ Legionista ]
Mulier dokladnie o cos takiego mi chodzi, wiadomo ze kobieta to kobieta i ze wszystko jej o tym przypomina (np. jak sie kapie :D wyglda "troszke" inaczej niz facet i dobrze o tym wie :P)
Oczywiscie wiem ze kazda kobieta jest inna wyjatkowa i do kazdej potrzebna by byla inna instrukcja obslugi ale chodzi mi o takie uniwersalne sposoby, ew. wasze sposoby pomysly
i na sam koniec: nie szukam przepisu w internecie - na glowe jeszcze nie upadlem... chcialem tylko zobaczyc jak inni to robia...
Mulier [ Junior ]
ok.. no to ci powiem czego nie powinieneś robić żeby nie podważyć jej poczucia kobiecości: nie dawaj do rozumienia że ci sie inne babki czasem podobają (kobiety tego nienawidzą jak mówisz np. "niezła laska z tej Liv Tyler"). Lubia natomiast kiedy im sie okazuje że to właśnie one są najpiękniejsze i najważniejsze.
Czamber [ Czamberka ]
Phat Crab :) proszę :)
chciałam jeszcze dodać, że fakt, kobiety uwielbiaja komplementy [ hehe, próżność? :) ..ale komplementy nie tylko dotyczące jej urody.. ] chyba każda chciałaby być podziwiana i ubóstwiana.
Takie słodkie zdania, jak "ślicznie dziś wyglądzasz, kochanie", "jesteś wspaniała, słonko" czy inne takie mogą sprawić, że kobiecie urosną skrzydła :)
hehe, i w sumie Mulier ma rację co do tego, że nie lubimy czegoś takiego.. to znaczy ja na przykład rozumiem, że przecież tyle pięknych kobiet naokoło, że wiele z nich się podoba facetom, mimo tego, że są z kimś innym, ale jednak chyba bym zabiła, gdyby na przykład facet, z którym idę oglądał się za jakąs laską :P i jeszcze mi mówił, że ona go kręci :D [ kobietom przeciez też się podobają różni panowie i chyba żaden z panów nie chciałby się dowiedzieć od swojej kobiety, że ten i ten jej się strasznie podoba.. no, ale może się mylę...] a jeśli chodzi o aktorki, to hmm, no fakt, niezbyt fajnie jest usłyszeć, że ta i ta się strasznie podoba.. ale aktorki są raczej nieosiągalne..
ale i tak lepiej takich rzeczy chyba nie mówić :)

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Mysza --> A mnie tylko zastanawiają wszystkie wypowiedzi facetów, które czytam w tym wątku... czujecie sie czasem kobietami, skoro potraficie odpowiedzieć na to pytanie? Nie mówię oczywiście o przypadkach, kiedy ktoś cytuje wypowiedzi innych kobiet... żeby nie było... :))))
Jak najbardziej z mojej strony ... zreszta powinienem urodzic sie kobieta ... na pewno bylbym lesbijka ... lol .. ale geyem nie jestem, zeby nie bylo ;)
Czamber [ Czamberka ]
hehe, a kiedy mężczyzna czuje sie prawdziwym mężczyzną? :)

Mysza [ ]
Czamber --> Zawsze :)))

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Czamber --> Ojoj .. nie sledzisz watku ;) ... zadalem takie samo pytanie na ktore pani Syxa odpowiedziala - Wtedy kiedy kobieta czuje sie przy nim kobieta ;) Jakze proste nieprawdaz ? hje hyje
Czamber [ Czamberka ]
Mysza :) wiesz, własnie pomyślałam, że ktos na pewno tak odpowie. Jeśli Ty się tak czujesz zawsze to tylko pogratulować. :)
deTorquemada :) ale ja chciałam, żeby to mężczyźni sie wypowiedzieli na ten temat :) a Ty zgadzasz się z Syxa? :)

Mysza [ ]
deTorquemada --> Czyli zawsze :))))

Mysza [ ]
Czamber --> Po prostu staram się... ale przecież nie mnie to oceniać... dlatego uśmieszek był na końcu... :))))
tygrysek [ behemot ]
kobieta jest kobietą kilka dłuższych (nie pamiętam jakich) chwil przed urodzeniem
ale aby kobieta stała się Kobietą, przez duże K potrzebuje jednej ważnej rzeczy
Mężczyzny przez duże M
Mężczyzna wie co zrobić aby uczynić z kobiety Kobietę ... poprostu musi być
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Czamber --> Ja sie wypowiedzialem wyzej co do ogolu, jednak podkreslajac iz nie obejmuje on jednostek .. a czy sie zgadzam z Pania Syxa ? Przyjmijmy, ze tak. Zreszta w tym temacie jestem laikiem. Mialem troche inne poglady na ten temat ale jakos odeszla odemnie taka jedna po kilku latach zwiazku i teraz wyrabiam sobie nowe poglady na ten temat .... ale bynajmniej nie ortodoksyjne !!! ;)
Mysza --> Heh .. ja juz chyba zamilcze ...

Justa_ [ lady in blue ]
Sas nie olałam, nie myślalam że o coś takiego będziesz zła, przepraszam
co do orgazmów Cainoora to było do jego posta wyżej, którego potem zedytował
Czamber [ Czamberka ]
Mysza no mnie też nie to oceniać :P :) Ale mam nadzieję, że Twoja kobieta tak właśnie o Tobie myśli.
deTorquemada.. ja byłam w związku 5 lat.. wszystko sie kiedys kończy.. czasem szybciej, czasem później. I ja też w sumie jestem laikiem, bo jestem jeszcze bardzo młoda i raczej niedoświadczona...
Ale nie o tym chciałam tutaj mówić..
Chciałam się dowiedzieć co kobieta może uczynić by jej mężczyzna czuł się przy niej cały czas prawdziwym mężczyzną.
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Czamber -->Ja tez piec lat ... ech ...
I w sumie .. moze to jednak na temat ... bo przeciez tylko kobieta czy mezczyzna ktorzy stracili swoja polowke, moze powiedziec czego jej/jemu brakuje w tym momencie ? No ale w to juz nie wnikam i wcale nie mam na to ochoty.
Phat Crab [ Legionista ]
Czamber -> tak jest u mnie: wtedy gdy czuje ze jestem jej potrzebny, ze kocham sie skryc w moich ramionach, kiedy ona sie boi a ja nie :D, kiedy sciagam swoja marynarke podczas deszczu i ide w koszulce bo jej zimno, kiedy jest czula, kocia i romantyczna, kiedy sie po porstu stara byc jak najlepsza...
jak mi sie jeszcze przypomni to napisze :D
btw. ciesze sie ze watek cieszy sie powodzeniem :D

Attyla [ Legend ]
co to znaczy "czuć się kobietą"? Przecie wszystko zależy od osobistych upodobań danego osobnika rodzaju żeńskiego:-D Często wystarczy przepuszczać w drzwiach, ustępować miejsca, podawać płaszcz, otwierać drzwi w samochodzie, prowadzić w tańcu itp. pierdoły a czasami trzeba znaaaaaaaacznie więcej. Czasami trzeba też znacznie mniej. Ale nie warto zawracać sobie głowy czymś takim - jak mi się zdaje.
Phat Crab [ Legionista ]
Moj aktualny zwiazek trwa 2 lata wiec przy waszych 5 to pikus...
Attyla [ Legend ]
Ja w styczniu miałem 15-stą rocznicę ślubu:-))))) Nie licząc okresu przedślubnego:-D
Negocjator [ * ]
Ktoś (na pewno kobieta ;)) kiedyś powiedział, że kobietę należy zdobywać całe życie.
Wtedy z pewnością będzie się czuła wyjątkowo, kobieco.

Attyla [ Legend ]
wyjątkowo nieefektywne oblężenie:-D

Mysza [ ]
Bo może taran nieadekwatny do wymagań bramy? :))))

Attyla [ Legend ]
Taran w ostateczności przecie:-D. A co z harcami?:-))))))

Mysza [ ]
A i tak najważniejsze dobre rozpoznanie... czy twierdza nie pusta w środku aby... żeby bez potrzeby zębów na blankach sobie nie kruszyć... :))))
głupia baba [ Pretorianin ]
Kazimierz Przerwa Tetmajer na pewno wiedział jak obudzić kobiecośc w kobiecie:)
Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu,
Kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu,
Gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie
I wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie.
Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi,
Gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi,
Gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem
I oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem.
I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania
Przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania
Zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia
Gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia.
Lubię to - i tę chwile lubię, gdy koło mnie
Wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,
A myśl już od niej wybiega skrzydlata
W nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.
Wtedy właśnie kobieta w stu procentach czuje sie kobietą. Dodam jeszcze że intymność emocjonalna jest dla kobiet równie ważna (a może nawet bardziej ważna:)

gofer [ ]
odnosząc się do pierwszego posta wysia -
w sobotę po zaoferowaniu pomocy w założeniu przyjaciółce płaszcza zostałem skrzyczany, że traktuję ją jak jakąś ułomną osobę, która nie potrafi sobie sama poradzić... :)))))
gofer [ ]
edycja postów dla ubogich
posta - postu
yyybleble [ Legionista ]
okrywanie dziewczyny gdy pada deszcz, lub jest zimno jest czymś dziwnym dla mnie, w końcu całkiem fajnie dziewczyny wyglądają z gęsią skórką, jeszcze do tego mokrą, błyszczącą... ehhh :P
sorry z góry, ale przypomniał mi sie pewien dowcip :)
[I]Przechodzi niewidomy obok sklepu rybnego i mówi: Cześć dziewczyny![/I]
a więc kiedy kobieta czuje się kobietą? kiedy czuje się rybą :P
Phat Crab [ Legionista ]
Atylla -> gratuluje :D
glupia baba - czy to jest wiersz to "Lubie, kiedy kobieta"?
gofer -> LOL to pewnie byla jakas feministka, albo miala "te" dni
yyybleble -> no oczywiscie ze jest to fajne, ale pomysl sobie czym Ci sie moze odplacic za to ze jednak to ty bedziesz mokry :D. A dowcip jest bleeeeeee :/

głupia baba [ Pretorianin ]
---> Phat Crab.. tak rzeczy samej taki tytuł nosi ten wiersz:)
jeżeli chodzi o mnie to podawanie mi płaszcza czy przepuszczanie w drzwiach nie zwiększa w żaden sposób nie zwiększa ilości kobiety w kobiecie:) Nie przeszkadza mi to zupełnie... nie jestem feministką... ale uważam to za oznakę dobrego wychowania u mężczyzny:)
To co zwiększa poczucie kobiecości to właśnie bycie z kochanym facetem w takiej sytuacji jak opisana w wierszu i jego spojrzenie pełne... wiadomo czego:))))
Phat Crab [ Legionista ]
glupia baba -> swoja droga to bardzo fajny ten wiersz nie :D
nie zwieksza ilosci kobiety w kobiecie? A moze za to stanie sie "bielsza od bieli" :P... i o to chodzi zeby to byla oznaka dobrego wychowania u mezczyzny o to chodzi!