GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

no to teraz ja :DD

30.01.2004
22:10
smile
[1]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

no to teraz ja :DD

tylko szczere opinie:) moja pierwsza stronka 1,5tygodnia po tym jak miałem pierwsza lekcje w szkole o HTML:) robiłem ja w sumie 6godzin:) (wiem ze mało na niej jest ale najpierw chciałem zeby jakos wizualnie wygladała:)



https://www.tobiksite.republika.pl/INDEX.HTML


i jescze co by sie sprzetem pochwalic:

https://www.tobiksite.republika.pl/sprzet/INDEX.HTML

oceniajcie w sklai 1:10

30.01.2004
22:13
[2]

HopkinZ [ Senator ]

kiepska grafika
za duzo czcionka
zwykla strona

5-

30.01.2004
22:15
[3]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

HopkinZ ---> Strasznie krytyczny jestes ;) Mi tam sie podoba :) Zwalniam sie z oceniania.

30.01.2004
22:17
[4]

vien [ łowca pip ]

brzydka i za duża czcionka, menu takie nudne
jak byś do menu dodał przyciski z jakimis obrazkami a nie same napisy bylo by 6 a tak to tylko 4

30.01.2004
22:18
[5]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

zapomniałem grafa robiona w paincie:P

30.01.2004
22:20
[6]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Nie jest zła, nie jest idealna.

ocena 6/10

30.01.2004
22:21
smile
[7]

Anarki [ Demon zła ]

powiem ktorko 5,5/10 ;)

30.01.2004
22:32
smile
[8]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

od 1 do 10 do słaba 4

30.01.2004
22:34
smile
[9]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Nie no tydzień na to czekałem od jednego postu jestem LEGIONISTA hehe ale wolałbym być LECHITA Pozdrawiam i przepraszam za nie potrzebny stats.

30.01.2004
22:36
smile
[10]

Piaskun [ spamer ]

Masz ambicje bedzie coś z tego dlatego 7

30.01.2004
22:45
smile
[11]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

expresowo poprawiłem:) faktycznie troche za duze były :)

a tu sie sprzetem chwale:)

https://www.tobiksite.republika.pl/sprzet/INDEX.HTML

30.01.2004
23:03
smile
[12]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

-UP-

30.01.2004
23:08
smile
[13]

GROM Giwera [ Sołdat ]

jak na pierwsza strone to ladnie.. :)

Ale jednak jest duzo bledow.. poprostu takie rzeczy co imo nie powinnny byc na stronach lub sa niemile widziane.. czczionka, popatrz na GOL'a jaka jest mala a wszystko jest czytelne.. ZA DUZA CZCIONA :D, potem.. jak przechodzisz do jakiegos dzialu trzeba dac wstecz aby sie cofnelo.. poszukaj w necie kursow i zrob sobie ramke lub tabelke, a strona bedzie ladniejsza o 100% !!

30.01.2004
23:09
[14]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

a mi sie podoba. może dlatego, że sam nie umiem zrobić dobrej strony ;( 8/10

30.01.2004
23:20
[15]

Coy2K [ Veteran ]

Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.



pozdrawiam :-)

30.01.2004
23:30
[16]

grzesiek16 [ Feluś ]

masz problem z transferem na republice :(

31.01.2004
00:20
[17]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

teraz działa!! czczciake poprawiłem w menu ale widac i tak za duza :) chyba to dlatego ze ostatnio mi sie pogarsza wzrok:P

31.01.2004
00:26
[18]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

..ReD.. >>jakby tu powiedziec... hmm... dalej nie dziala :D

31.01.2004
00:29
smile
[19]

GROM Giwera [ Sołdat ]

..ReD.. ->
1.jeszcze zmniejsz :P... znajdz jakis kurs HTML i zastosuj u siebie tabelke/ramke.. aby obok menu jakis tekst wstawic :) cwicz duzo html.. a latwo przyjdzie ;)

2.A i na pierwszej stronie zrob aby odnosnik do dalszego ogladania strony, to byl obrazek, lub obrazek i pierscien.. nie sam pierscien ;p (ta druga rada to rob jak chcesz.. ja bym tak poprostu zrobil :) )

31.01.2004
00:30
smile
[20]

mruwek [ da ANT ]

wlasnie, nie dziala i tyle!

31.01.2004
00:31
[21]

Coy2K [ Veteran ]

postaw na innym serwerze, wrzucajac stronke na forum gola do oceny musisz sie liczyc z tym ze sporo osob ja zobaczy nawet jesli w watku bedzie pare postow...

31.01.2004
00:49
smile
[22]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

sproboj chociazby tam przeniesc stronke > www.piwko.pl
lepsze warunki sa... a i adres przykuje nie jedna osobe :-)

31.01.2004
00:56
smile
[23]

Adamss [ -betting addiction- ]

Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.

Ahh, ten napis, ta czcionka... ach!


31.01.2004
01:13
[24]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

no wreszcie sie wlaczylo...
co do czcionki , fakt , w kazdym dziale inna :) zmniejsz odpowiednio i wez verdane albo tahome...
te tapety maja byc takie male ? :]

31.01.2004
12:13
smile
[25]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

ahh wiem ze troche duza ale nie zmienie :) nie kazdy ma tak dobry wzorok i nie kazdy lubi czytac tekst blisko monitora:) czczciake w menu zmniejszyłem juz:)

31.01.2004
12:18
smile
[26]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hohoh ale zes przywalil czcionke :P
Jakas taka "pusta" ..... 6+

31.01.2004
12:30
[27]

@d@m [ ]

Strona imo slaba. Czcionka w menu jest zbyt duza i sa zbyt wielkie odstepy pomiedzy wersami.
Poza tym zrob jak mowi GROM Giwera i stosuj ramki/tabelki by kolo menu byla jakas tresc. Choc jesli juz musi byc tak jak jest to zrob dwa bardzo przydatne przyciski: na gore strony i wstecz. Do tekstu o Tolkienie i filmie dalbym tlo czarne, w koncu kolorystyka musi zostac zachowana.

31.01.2004
12:45
[28]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

znowu troche poprawiłem :) czekam na dalsze sugestie:) dzieki za wszystkie komentarze:)

@d@m <-- myslałem ze jak wszystko czarne zrobie to bedzie brzydko :) a tak jest raz czarne/białe/czarne/białe

31.01.2004
13:04
[29]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Bardzo ubogo, poza tym zmniejsz czcionkę.
Moja ocena: 4-/10

31.01.2004
13:08
[30]

@d@m [ ]

..ReD.. ---> Zdecyduj sie na jednolity kolor. Np czarny, zielony, fioletowy... jaki sobie chcesz... Widziales kiedys, zeby poszczegolne podstrony jakiegos serwsu byly w tak kontrastujacych kolorach?

31.01.2004
13:26
smile
[31]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

zmniejszyłem wszystkie czciaki:) co do białego i czarnego:) pomysle

31.01.2004
14:16
[32]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

hmm... jakas mala zmiana albo nie widze :) menu sproboj zrobic (czyt. zrob) mniejsze zeby nie trzebabylo przewijac na dol(zmniejsz czcionke,zmniejsz ten obrazek pierscienia)

31.01.2004
15:40
smile
[33]

maVes [ Konsul ]

5/10

31.01.2004
15:42
[34]

maVes [ Konsul ]

5/10

31.01.2004
15:43
[35]

maVes [ Konsul ]

5/10

31.01.2004
15:46
smile
[36]

maVes [ Konsul ]

o kurcze sorry za te 3 posty ale pisało żeby odświeżyć to odświerzyłem :( jeszcze raz sorry to się już więcej nie powtórzy

31.01.2004
15:52
smile
[37]

p_rwix [ Pretorianin ]

2- /10

nie ma czego komentowac.... nic mi sie nie podoba, cala strona nadaje sie do poprawki

31.01.2004
16:46
smile
[38]

Chacal [ ? ]

ale marudy :) Mi sie podoba więc skoro to twoja pierwsza to 6+/10 ale:

-niech już wszędzie będzie to czarne tło
-rozbuduj strone (np dział filmy rozbij na na poszczególne produkcje, dodaj jakieś forum, linkownie, etc )
-zrób coś z tym pustym miejscem na środku głownej ale może niech tam się nie znajdzie wielki screen
-przeczytaj dokładnie wszysto i wyłap błędy w tekstach

31.01.2004
23:00
smile
[39]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

poprawek ciag dalszy.:) jak sie robi ksiege gosci??:P grafa taka sobie bo wszystko w paincie:P obrabiane

31.01.2004
23:03
[40]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

to nie jest specjalne.. zapomniałem linka

31.01.2004
23:10
[41]

GROM Giwera [ Sołdat ]

no juz coraz lepiej :) ale oceniac nie bede.. bo w poruwnaniu ze stronami innymi to wypadla by nieciekawie :p poczekam az pouzupelniasz :)

Co do liter.. uwierz mi, daj chociaz na probe.. mniejsze litery, czcionka 10-12 i inna.. verdana

Linki tez zmniejsz
Dobrze ze dales tabelke ;) ciekawiej sie robi! hehe no daj jeszcze aby byla mozliwosc na klikniecie obrazka a nie obraczke i dopisz jakis tekstcik typu: ... poznaj magie, dolacz do druzyny pierscienia ... hehhehe :) tak jak mowili poprzednicy... wszedzie jeden kolor tła czcionki .. jednolite ma byc :)

no to pozdrawiam :p

01.02.2004
00:03
[42]

mysiek [ @#mysieks@# ]

jak na poczatek to jest dobrze nawet bardz dobrze moja stronka bo 2 tygodniach nauki htmla byla tragiczna ;p
ocen 6/10

01.02.2004
01:48
smile
[43]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

dobra to juz rev.3.0 albo 4.0:) juz przestałem liczyc:P czekam na dalsze sugestie co zmienic :)
aha i wie ktos moze jak zrobic ta ksiege gosci?

01.02.2004
02:03
smile
[44]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

khem .... albo pisz całkowicie bez znaczków PL, albo popraw wszystkie :/ Trochę ogonków Ci się pogubiło :-)

01.02.2004
02:08
[45]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

ale powiedz mi w ktorym miejscu mam usunac?

01.02.2004
08:46
smile
[46]

Kubx [ Chor��y ]

6/10 ale stronka fajna

01.02.2004
15:23
smile
[47]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

zmian ciag dalszy:) doszedł nowy dział i pare zmian graficznych

01.02.2004
15:29
smile
[48]

Zarek00 [ Konsul ]

Ja na twoim miejscu wrzucilbym na tlo pod tekst obrazek pergaminu, bo wyglad jest troche surowy. Pozatym dobry poczatek.
A ten nowy link mi sie nie otwiera.

01.02.2004
20:00
smile
[49]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

jak bys miał takie cos to byłbym wdzieczny:) czekam na dalsze propozycje porawek:)

01.02.2004
21:06
smile
[50]

TURIN9 [ Pretorianin ]

hmmm mysle ze powinienes zdefiniowac strone kodowa znakow na wejsciu i brakuje przciskow w podstronach "wstecz" i mogly by byc jeszcze "strona główna" kolory OK i mysle ze tapety powinienes podzielic tak aby sie wyswietlalo po 5-6 max a nie wszystkie naraz i jeszcze mala sugestia na glownej masz duzy odstep zrobiony tagami <br> w sumie to nic ale nie powinno sie tak robic tylko powinienes zrobic tabelke z jedna pusta komórka i tyle Fajne tapet:)!! ale jak na 1 raz to oglonie OK

02.02.2004
18:30
[51]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

nie czaje o co Ci z ta strona kodowa chodzi:) mow bardziej lodzkim jezykiem bo ja narazie to słabo HTML znam:)
prosze abyscie jednak zamieszczali oceny:)

i propozycje co zmienic . co dadac .co wywalic:)

02.02.2004
18:50
smile
[52]

red_baron [ pVd ]

red---> niezl ta stronka, mi sie podoba...

02.02.2004
23:15
smile
[53]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

doszła ksiega gosci:) zachecam do wpisywania sie :) tylko bez zartow

02.02.2004
23:53
smile
[54]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

-UP- juz ostatni..

03.02.2004
13:24
smile
[55]

m_a_c_k [ Pretorianin ]

w skali 1-10 ocena 6

03.02.2004
13:26
smile
[56]

eJay [ Gladiator ]



Mam byc surowy?? 3/10
Mam byc wyrozumialy?? 5/10

03.02.2004
15:03
[57]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

jesli mam byc szczery to jak sie cos ocenia to przynajmniej trzeba poprzec czyms swoja ocene:)
bo i winnym wypadku KAZDY moze sobie wejsc w watek wcisnac byle co od 0-10 i juz jest +1 takze prosze pisac ocene i uzasadnienie do niej czyli co sie podoba a co nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.