GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" - dyskusja 436

30.01.2004
19:47
[1]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" - dyskusja 436

"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.

Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.

Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.

To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka - smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.

Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.

I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.



30.01.2004
19:48
[2]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

MENU by Vilya

30.01.2004
19:49
[3]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Hall of fame by Hugo

30.01.2004
19:50
[4]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Wnętrze 1 by Iarwain

30.01.2004
19:51
[5]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Wnętrze 2 by Iarwain

30.01.2004
19:51
[6]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Wnętrze by Drak'kan

30.01.2004
19:53
[7]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

I piwo dla pierwszego gościa - zapraszam póki zimne:)

30.01.2004
19:57
[8]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!!
Jetem Pirwsza!!! Lubie byc pierwsza!!!
Pirix--> thx za piwo!!! a jak Ty te obrazki dodales??
Zgnam i zycze dobrej nocy, bo juz dzisiaj nie wpadne... ide jutro o swicie kupis ksiazke w ksiegarni... papapa!!!!!!!!!les??

30.01.2004
20:01
[9]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>normalnie. Zapisałem na dysku jako *.jpg i się bez problemów dodały. Dobranoc Avi.

A i wszystkich przepraszam za brak pogrubień w pierwszym poście - myśle, że mnie nie zabijecie - pierwszy raz zakładam kolejną część karczmy:) Poprawie się następnym razem - obiecuje!

31.01.2004
14:38
[10]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Daaawno mnie tu nie bylo i, hurraa, bede coraz rzadziej. Az do konca matury i egzaminow...To tylko 4 miesiace...a potem examy i...albio wroce trumfalnie, albo sie zabije;)

A zeby uniknac zabijania(siebie) ide sie pouczyc biologii. (DAMNIT!!)

31.01.2004
15:14
[11]

następny [ Rekrut ]

Witam :-) Ciekawe czy ktoś mnie pamięta? Ale napewno teraz będe częściej tu bywał :)

31.01.2004
15:36
[12]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam karczmowiczów!

Cody----->maturka jest prosta:) Nie będzie potrzeby zabijania się:)

następny----->witam

31.01.2004
15:47
[13]

następny [ Rekrut ]

Co tak pusto?

31.01.2004
15:54
smile
[14]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

..ak pusto?

31.01.2004
16:03
[15]

następny [ Rekrut ]

Ano pusto :) Ale dla tych którzy są stawiam--->

31.01.2004
16:09
[16]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

piwo,zloty srodek na rowiazanie jezyka

czy tylko mi koncza sie ferie?

ostatnie dni spedzilem u mojej babci,odjechalem sobie niezle,zabierajac troche marchewki i cala sage wiedmina + opowiadania..dodatkowo dziadek pedzi bimber..ale cicho sza..z malin,och ach,jedno wialem do domu i z porzeczek..
mial tez starsze roczniki,mial nawet jedno 4-letnie.musujace.odlot!
w gory nie pojechalem,za malo "pieniazkow"

sagi jeszcze nie skoczylem,zostala mi ostatnia czesc,pani jeziora.

a teraz mykam do wanny sie wyszorowac,bo w koncu
sssobota,moje sskarby :)

31.01.2004
16:12
[17]

następny [ Rekrut ]

Bardzie--> Mi się nawet ferie nie zaczęły :) Miłej kompieli.

31.01.2004
16:12
smile
[18]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Aha,pamietam ze w tej karczmnie ktos mnie przyrownal do Jaskra..wtedy nie wiedzialem co poczac,czy to zle czy dobrze o mnie swiadczy,teraz wiem,ze mimo licznych podobienstw,to nie moze byc nic innego jak obelga..zabije..

A i o wiele bardziej podobaja mi sie sapkowscy krasnoludowie od tolkienowskich;)

31.01.2004
16:19
[19]

następny [ Rekrut ]

Bard-->Sapkowscy? ee nie czytałem ;) ale mi podobają się Tolkienowscy krasnoludowie

31.01.2004
17:20
[20]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!!

Pirix--> Anu tak.... moze u Ciebie sie dalo, bo u mnie nie...

następny--> ja Cie napewno nie pamietam:P:P:P

31.01.2004
18:16
[21]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->następnym razem Ci się uda:) A teraz znikam i wracam do mechaniki...

31.01.2004
18:25
[22]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Na pewno... bo jak ja zapisuje to moge zapisac tylko jako mape bitowa ale jak juz zapisze to moge zmienic:P:P...

31.01.2004
18:55
[23]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>jak masz plik zapisany jako *.bmp to się nie dziw, że nie możesz dodać do posta obrazka. To forum przyjmuje tylko *.jpg.

31.01.2004
19:02
[24]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

No wiem... ale mi sie wczesniej zawsze zapisywalo na JPEG ale od 2 dni mi sie cos przestawilo i nawet na to uwagi nie zwrocilam... ale sie niedawno skapnelam

31.01.2004
19:08
[25]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->zdarza się:)

31.01.2004
19:18
[26]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

taaa... wiem... tylko nie wiem kto mi przestawil to ze jak sie zapisuje mozna tylko w formacie BMP... chyba ze sie samo przestawilo...

31.01.2004
19:20
smile
[27]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Buźka, młodzieży :-)

I cześć, Mysza ;-)

31.01.2004
19:29
[28]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->ty powinnaś wiedzieć najlepiej kto grzebie w twoim kompie:)

Trzy Kawki----->czołem:-) Może się napijesz?

31.01.2004
19:31
[29]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

TrzyKawki--> witaj!

Pirix--> to nie jest tylko moj komp... z tego kompa korzystaja takze moi rodzice i brat...;/;/;/;/

31.01.2004
19:33
smile
[30]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Dzięki Pirix , ale ... już nie mogę :-D

31.01.2004
19:34
[31]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

oooooo.... to gdzie sie bywalo?:>:> zamiazt tu do karczmy przyjsc to sie po barach latalo:>:>?

31.01.2004
19:39
smile
[32]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->to ścigaj tych co przy kompie siedzą:)

TrzyKawki----->zamiast włuczyć się po barach, czy podrzędnych knajpach to piwo byś u Nazgula wypił. Chyba, że wolisz kawę:-)

31.01.2004
19:44
[33]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Nie moge... cos ty... nie tylko ja mam prawo przy nim siedziec... a TrzyKawki woli trzy kawy:P:P

31.01.2004
20:30
[34]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->a ile on kaw wypije to już jego sprawa:) Ja zaproponowałem kawę jako napój, nie napisałem, że może dostać tylko jedną:)

31.01.2004
20:49
[35]

następny [ Rekrut ]

Kawka dla Was :)

31.01.2004
20:56
[36]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> tak ale Ty powiedziales "kawę" czyli w liczbie pojedynczej... gdybys powiedzial "kawy" to by bylo w liczbie mnogiej i znaczyloby, ze moze dostac ile sobie zazyczy...

następny--> ale bezkofeinowa:>:>?

31.01.2004
21:02
[37]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>napisałem w liczbie pojedyńczej bo mu przecież kilku filiżanek naraz nie postawie:)

następny----->dzięki, ale może innym razem:)

31.01.2004
21:04
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Melduję się...










.... i odmeldowuję zarazem....







.... dobhranoc :o)

31.01.2004
21:05
[39]

następny [ Rekrut ]

Avi--> A jaką chcesz? :o) Poza tym można by powiedzieć "troche" lub łyk kawy i nie było by to w liczbie mnogiej chociaż wygląda z początku :P

31.01.2004
21:06
[40]

następny [ Rekrut ]

Paudyn--> Dobranoc, miłych snów.

31.01.2004
21:09
[41]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> No ale on moze chce od razu trzy... chociaz nie bede mowila za niego... bo nie wiem co on chce a czego nie chce...

nastepny--> ehhh.... tu masz racje...
no nie wiem... niech pomysle... a jakie sa...?

31.01.2004
21:13
[42]

następny [ Rekrut ]

Będzie taka jaką sobie zażyczysz ;-)

31.01.2004
21:15
[43]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>no właśnie, ile kawy pije Trzykawki to jego sprawa. A rodzaje kawy są w Menu karczemnym:)

31.01.2004
21:18
[44]

następny [ Rekrut ]

Ktoś mi poda deser lodowy? :-)

31.01.2004
21:27
[45]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

to ja poprosze kawe Mrdor.... a czy swieza krefffffff tez jest do zamowienia czy sie juz skonczyla??

31.01.2004
21:35
[46]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->kawy Mrdor nie mamy:P Może być kawa Mordor? A co do krwi to nie moja działka - zaczekaj na Cody:)

następny----->obsłuż się sam.

31.01.2004
21:35
[47]

następny [ Rekrut ]

Prosze bardzo -->
Ja spadam papa

31.01.2004
21:36
[48]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

BarD --> Jaskier jest świetny:P Co Ty od niego chcesz?:)) Rewelacja;))) A co do Krasnolódów, to sa oni- ze tak powiem- zintegrowani z ksiazką wiec nie mozna ich porownywac; oczywiście możesz powiedziec, ze Krasnoludowie Sapkowskiego są Ci bliźsi ;) I tez sie zgodze, bo Yarpen rzadzi;>>>

Avi --> miałas na myslu Mordor? OME, nie widziałm czegos takiego w menu;))

31.01.2004
21:42
[49]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Ale jestes dowcipny... ha ha ha... bardzo smieszne... niech Ci bedzie ta kawa Mordor!!! a na COdy nie musze cvzekac!!!:P:P

następny-->thx i zegnaj!!!

Cody--> tak, mialam na mysli kawe Mordor... a tak w ogole to chce Ci powiedziec, ze nie ma lepszej krfffffffi niz od Ciebie...:P:P (wiem, tamten kieliszek byl od nastepnego:P:P)

31.01.2004
22:43
[50]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Avi --> hehe, moze powinnam swoj podpisac?:P Ale ejsli moja Krew(przeze mnie zdobyta, of course;) tak Ci samkuje to proszę :)
Swiezutka, z dzisiejszego zlecenia;)

31.01.2004
23:09
smile
[51]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cody--> Och... thx... mmmmmmmmmm... mniam mniam... jaka pyyyyyyyszna...mmmmmmmmmmm:P:P:P

31.01.2004
23:12
[52]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ciesze sie, ze smakuje:))

A tymczasem musze isc. Na razie i Erotycznych Snow:))

31.01.2004
23:21
[53]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cody--> ja rowniez...:-)

Ja takze musze konczyc... zycze erotycznych snow...

01.02.2004
01:12
[54]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Również ja kończę już ferie... katastrofo - do maja wyjadę z Krakowa najwyżej dwa razy i to najwyżej na trzy dni ;) Horror. Nigdzie w końcu nie pojechałam, Wasze zdrowie ;D

01.02.2004
12:48
[55]

cronotrigger [ Rape Me ]

Heloo zerotomani!!!!


dobry dan!!!!
jestem juz w polowie harrego pottera (511/941) ..fajna ksiazka... ;)
musze sie uczyc biologii a mam dzisiaj gosci... ( w sumie to moj brat ma urodziny) ...

01.02.2004
14:26
[56]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!

crono--> ale czytasz "Zakon Feniksa"? Ja tez, ale nie jestem niestety jeszcze w polowie, bo nie mialam czasu pisac (wczoraj bylam na kuligu)

01.02.2004
14:27
[57]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

crono--> napisalam "bo nie mialam czasu pisac' a chcialam napisac "bo nie mialam czasu czytac"...

01.02.2004
14:57
[58]

następny [ Rekrut ]

Cześć wszystkim :)
Cody-->Czemu nie odwiedzasz Dziurawego Kotła?

01.02.2004
15:38
[59]

następny [ Rekrut ]

Co tutaj tak pusto? Ja będe czytał w poniedziałek :-)

01.02.2004
17:14
[60]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!!

Avi------>wiem, wiem...

następny----->wszyscy się uczą:) Zresztą wieczorami jest tu więcej gości:)
A teraz ja też znikam się uczyć.

01.02.2004
17:34
smile
[61]

Mysza [ ]

Witajcie Nazgulątka... :)))

Grabulka Kawkowski :)))

Mokro, błoto, ciapa i ponuro... znaczy ta... wiosna? :P :)))))

01.02.2004
17:46
[62]

następny [ Rekrut ]

Mysza--> Witam. Wiosna? Eee..

01.02.2004
18:15
[63]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich daweno mnie tutaj nie bylo, co prawda zagladam codziennie ale nigdy nic nie pisze.... Co u Was?

Ezrael -> : )

Pirix -> skoro tak mówisz... ale to nie zmienia faktu ze jej nie lubie...

01.02.2004
18:32
smile
[64]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Mysza------>jaka wiosna?? Kilka godzin temu powiedzieli w radiu, że zima jeszcze sobie o nas przypomni:( choć też bym chciał wiosne.

sarenka----->tak mówię....polubisz:)

01.02.2004
19:34
[65]

sarenka [ Senator ]

Pirix -> Zobaczymy.. a co u Ciebie?

01.02.2004
19:56
[66]

następny [ Rekrut ]

Znowu pustki....Lekcje odrabiacie? A propo ja chyba pójde zobacze czy miałem coś zadane :D

01.02.2004
20:26
[67]

cronotrigger [ Rape Me ]

AAACH.. to jest to... zajebisty harry potter.. the best book

skonczylerm!!!!!!! moj rekord 950 stron jednego dnia...

01.02.2004
20:40
smile
[68]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Witam :o)

Jutro mam egzamin i chyba dziś nockę zarwę :o)

PS. Nie ma się czym chwalić, Potter to czytadło do pociągu i pierwszy tom przeczytałem w półtorej godziny, jeśli tak wszystkie zlatują, to najnowszy da się pewnie przeczytać w coś ok. 6 godzin, jak nie mniej ;>

01.02.2004
20:47
[69]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!
Jestem aktualnie u sarenki, wiec nie bede pisala duuzo...

Pirix--> Nu ta chlapa ciapa... a jak snieg topnieje to znaczy ze wiosna idzie... ale ja watpie w to, ze szybko przyjdzie....

crono--> fajnie masz... mi sie nie chce ktualnie czytac... ale... moze zaraz usiade i udastepnie komp sarence...

Paudyn--> Masz pecha... mi by sie tak nie chcialo:P:P:P

01.02.2004
20:50
[70]

cronotrigger [ Rape Me ]

tee... paudyn co?? no??? czloweik ma prawo sie cieszyc.. po za tym....nie czytalem przeciez bez przerwy no nie?????

01.02.2004
20:58
smile
[71]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Avi ::::>
A co by Ci się chciało?? ;>

crono ::::>
Coś mi tu brzydko pachnie... zaraz zaraz taka zajefajna książka i Ty zdołałeś się od niej oderwać?? Wstyd :oPPP

01.02.2004
21:20
smile
[72]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

sarenka------->u mnie...02. 02. 2004, godz 12:15, pierwszy rok fizyki i astronomii vs prof. dr hab. R. Cach:( Mówiąc krótko egzamin z mechaniki:(

Paudyn------>powodzenia! A z czego ten egzamin?

Avi----->no fakt...objawy wiosenne...ale do wiosny jeszcze dużo czasu...niestety:(

01.02.2004
21:29
smile
[73]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ekonomia matematyczna :o) Potem jeszcze tylko Zarządzanie produkcją w czwartek i może uda się zaliczyć sesję bez poprawki ;o)

01.02.2004
21:31
[74]

następny [ Rekrut ]

witam ponownie

01.02.2004
21:35
[75]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Paudyn----->niech zgadne...studiujesz jakiś kierunek ekonomiczny? Ale to chyba nie jest takie trudne... Napewno zaliczysz bez poprawek.

01.02.2004
22:19
[76]

następny [ Rekrut ]

Znowu wszyscy poszli...To ja też się zaraz zmywam.

01.02.2004
22:38
smile
[77]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pirix ::::>
No nie jest... cięzko zaczyna być dopiero w sesji :o) Jak Będę jutro po examie, to Ci napiszę parę fajnych przedmiotów z naszego kierunku ;>

02.02.2004
00:20
[78]

sarenka [ Senator ]

pirix -> Nie pozostaje mi nic innego jak życzeć Ci powodzenia... będę trzymac kciuki:P

Ja teraz uciekam... spokojnej nocy i erotycznych snow...

02.02.2004
09:51
[79]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Paudyn------>nie przejmuj się:) W sesji wszędzie jest ciężko:D Czekam na przedmioty - zobaczymy czy faktycznie takie fajne:)

02.02.2004
14:29
[80]

cronotrigger [ Rape Me ]

wITAM!

JESTEM AN INFORMATYCE A OBOK MNIE SMIEJE SIE JAKIS IDIOTA I PODOBNO NIE WYLOCZYLEM KAPSLOCKA a rzeczywiscie......

02.02.2004
15:07
smile
[81]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie Nazgule!!

crono----->bo nie wyłączyłeś:)

Przed chwilą wróciłem z egzaminu - i cóż moge powiedzieć...napisać napisałem, a jak to się okaże w czwartek...nie powinno być bardzo źle, ale świetnie to ja też tego nie napisałem...poczekamy zobaczymy...a wcale nie był taki trudny...

02.02.2004
16:12
[82]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Następny --> a istnieje jeszcze w ogole?:) Nie mam czasu na Nazgula a co tu mowic o innych karczmach...ech. Zobaczymy...

A co tam u Was?:)

02.02.2004
16:18
[83]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam serdecznie!!!

Paudyn--> .... no.... pare rzeczy by mi sie chcialo:P:P:P

Pirix--> no ja wiem czy niestety.... w sumie to jeszcze nie zdazylam sie bardzo ta zima nacieszyc... ale moze i bym chciala, zeby bylo cieblej i zeby po kuligu nie trzeba bylo tylka przy piecu grzaz...:P:P:P

crono--> to Ty nie widzisz jak piszesz??:D:D:D

Cody--> u mnie spoxik... wlasnie mi sie udalo cudem do kompa dobic...:P:P ale niestety nie bede przy nim dlugo siedziala bo nie mam co robic... ehhh... a u Ciebie?:-)

02.02.2004
16:22
[84]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->niestety dla mnie - ja nie lubię zimy:(

Cody---->nie jest źle...nie jest super...ogólnie ok.

02.02.2004
18:04
[85]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> ano wiem... juz mi to mowiles...:P:P ale skoro nie lubisz zimy to i tak powinienes sie cieszyc, ze przyjdzie, a nie marudzic, ze "do wiosny jeszcze dużo czasu"...

02.02.2004
19:17
smile
[86]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->ale ja wole ponarzekać, że do wiosny jeszcze tak daleko - bo ja chce wiosne już dziś!

02.02.2004
19:36
[87]

cronotrigger [ Rape Me ]

ee.. no bo sie lekcja koczczyla a chcialem cos skorzystac.... na ogol gdy mi sie spieszy nie sprawdZma jak pisze.....


WITAM!

02.02.2004
20:07
[88]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> to se narzekaj... czy ktos Ci zabrania?:>

crono--> skad ja to znam...:P:P:P

02.02.2004
20:09
[89]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->ty mi próbujesz wmawiać, że mam się cieszyć, że wogóle przyjdzie a nie narzekać. Czyli próbujesz mi zabronić narzekania:P

02.02.2004
20:52
[90]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> ja Ci niczego nie probuje wmowic ani zabronic... to Ty probujesz mi wmowic, ze ja probuje Ci wmowic, ze masz sie cieszyc... ja tylko mowie, ze powinieneś sie cieszyc, ze idzie wiosna... ale ja za to widze, ze Ty chcesz bardzo sie ze mna klucic

02.02.2004
20:59
[91]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>ja się nie kłóce z tobą i wcale tego nie chcę. A wracając do tematu, skoro mówisz mi co ja powinienem robić to wmawiasz mi co mam robić, czy ja tego chcę czy nie!
P.S. dlaczego nie zamknełaś underline'a? :P

02.02.2004
21:16
[92]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Kazdy moze zapomniec nie?
Ja mowiac powinienes mialam na mylslo to, ze jest to oczywiste... ze kazdy (chyba) kto nie lubi zimy cieszylby sie z tegp powodu...:P:P

02.02.2004
21:23
[93]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->jeśli to miałaś na myśli to magłabyś to wyrażać innymi słowami. A jak ktoś nie lubi zimy to chce wiosne jak najszybciej, nie cieszy się z tego, że ona kiedyś przyjdzie. Zaczyna się cieszyć jak ona przychodzi! Jasne, że może zapomnieć. Pytałem z ciekawości:)

Spokojnej nocy i erotycznych snów. Ja znikam.

02.02.2004
21:26
[94]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> dobranoc!

Ja chyba tez juz znikam, ale moze zajrze tu troche poozniej (nie jest konieczne, ze cos napiosze) erotycznych snow!

02.02.2004
21:53
smile
[95]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ello :o)

Wy to macie problemy :oP

Avi :::>
Jakieś konkrety?? :o))

Pirix ::::>
Specjalnie dla Ciebie kilka przykładów naszych co fajniejszych przedmiotów :oPPP

Technologia produkcji - wszystko o różnorakich procesach produkcji, pod kątem przede wszystkim ekonomicznym... szkoda słów :oPP

Analiza rynku - analiza wszelakich możliwych rynków (a jest ich sporo) pod kątem tendencji i głównych zależności... koszmar!!!!

Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw - najtrudnijeszy egzamin na roku. Złożenie takich przedmiotów jak mikro i makroekonomia, matematyka, prawo, technologia produkcji, rachunkowość, doradztwo, podstawy zarządzania, fianase i bankowość, prognozowanie i symulacje... jakieś pytania?? :oPPP

to te największe kombajny... a jest jeszcze parę mniejszych :o)))


02.02.2004
21:54
smile
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tam miało być... najtrudniejszy egzamin w ciągu całego toku studiów ;o)

03.02.2004
09:46
smile
[97]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Paudyn----->szczególnie ten ostatni zapowiada się ciekawie:) To są interesujące tematy.

03.02.2004
12:44
[98]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

WItam Nazguli!!!

Paudyn--> Jesli juz chcesz wiedziec to "czasem" moge sobie poczytac... chce mi sie siedziec przy komuterze... chce mi sie "czaem" na dwor wychodzic... no jeszcze tam jakies drobiazgi sa... ale to sczegol... nie badzmy drobiazgowi:P:P

04.02.2004
15:27
smile
[99]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam wszystkich!

Co u was słychać?
Czemu tu takie pustki?

Pozdrawiam
Pirix

04.02.2004
21:29
[100]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Ostatnio jak tu byłem to była 305 część a wy tu mówicie coś 436 :)
ps. jest jeszcze arachno ?? :)

04.02.2004
21:34
[101]

następny [ Rekrut ]

101!
Witam wszystkich.

04.02.2004
23:29
[102]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich... Co u Was słychać? Ja juz nie mogę się doczekać sobotniego wyjazdu do Wrocławia.. .wreszcie odpocznę od Bełchatowa...

04.02.2004
23:48
smile
[103]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

czesiek czapka

Marcio->Arahno is ded,bejb,arahno is ded;]

Cody->Mi nie chodzi o to,ze on jest do kitu,tyle ze zrownanie mnie z nim.juz zakladajac,ze nie jestem wyzej,to jestem zupelnie gdzie indziej:]
a no i Regis byl bezbledny:
'czuje w sobie taka sile,ze moglbym to wszystko,kurwa, rozpieprzyc'

no i jeszcze 3Kawki..heh pare pseudonimow z forum sie 'wyjasnilo'

sarenka->czapaczka

05.02.2004
00:29
[104]

sarenka [ Senator ]

BarD -> Witaj...

A ja juz uciekam... Zycze spokojniej nocy i erotycznych snow

05.02.2004
08:26
[105]

cronotrigger [ Rape Me ]

zakladam nowa czesz...

05.02.2004
08:30
[106]

cronotrigger [ Rape Me ]

Follow the white rabbit to next part -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.