GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[email protected]'S l3g4cy cz. 40 (VL #40)

30.01.2004
15:18
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected]'S l3g4cy cz. 40 (VL #40)

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbl
iżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: kamil210
Cywile: Natasha, Brisk,
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Grand Armourer: Vania
Chief Mechanic: Sayet

Missing In Action: ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn, ..KmP.., Sp4wN
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienie Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
Sayet: 'Czif' Mechanic Vandenberg'a. Mówił że naprawił własnoręcznie hulajnogę, choć dowódctwo bacznie obserwuje czy osobnik ów w ogóle potrawi przykręcić śróbkę i wymienić spaloną żarówkę. Po wnikliwych obserwacjach jednoznacznie tego określić jak na razie się nie udalo... :D. Dalsze badnie in progress.

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!.

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), Katana - nowej generacji :).
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego myśliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: Tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w wersji Pickup z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.

Nickname: Fett
Broń: Desert Eagle .44 magnum, Beretta 9000s
Wyposażenie dodatkowe: pancerz wpsomagany, nóz
Pojazdy: zmodyfikowany MLRS


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się"


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

30.01.2004
15:19
smile
[2]

Torn [ Merces Letifer ]

bez obrazka this time, bo coś się kopało...
have a nice day.

30.01.2004
15:20
[3]

Fett [ Avatar ]

#1 poza Tornem ;)

kurcze ale tytułledwo sie połapałem co to :D

30.01.2004
15:20
smile
[4]

Voorhees [ Centurion ]

cool tytuł, taki niecodzienny :)

30.01.2004
15:22
smile
[5]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - hehe, dlatego jeszcze dopisałem VL #40 żeby było jaśniej :P (chociaż z tego co pamiętam wyszukiwarka działa począwszy od 3 znaków... trzeba będzie jakiegoś taga zrobić 3 literowego conajmniej...)
może [VaL] [VsL] [VbL] nie wiem co w środek dać...
ale to nieważne.. to mój taki jednorazowy wybryk z okazji 40!

30.01.2004
15:26
[6]

Fett [ Avatar ]

Torn wladnie dzieki temu (VL #40) sie połapałem :P

30.01.2004
15:30
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

w wyszukiwarce mozecie: wpisac "VL " - i nie musicie wtedy kombinowac z 3 literowymi tagami - wystarczy space po VL :) - wyszukiwarka zainterpretuje to jako dodatkowy znak

Allan - to, zes mnie z ta POlska zaskoczyl - tez tak mam - jutro jade spalic dom Gatesowi :>

z nowosci na nomaniekozoki.kgb.pl - dzial z grafikami i lodowka - zrobiony - niestty server ftp i http im siadly :/ - no tak darmowe konta :P

30.01.2004
15:31
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

Ktoś Wam szyld Vandenberg's Legacy pobazgrał jakimiś hieroglifami!! :D

30.01.2004
15:31
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik - ano fakt z tą spacją..
ja też się przyłącze z tym paleniem...

30.01.2004
15:32
smile
[10]

Voorhees [ Centurion ]

a ja go chlasnę maczetą na dodatek

30.01.2004
15:43
smile
[11]

[email protected] [ Wirnik ]

Dzieki za wstepniaka.

30.01.2004
15:46
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK i to teraz musiało paść jak jest już lodówka :D

30.01.2004
15:51
[13]

Fett [ Avatar ]

no kurde na lodowke czekałem a tu taka kupa :(

30.01.2004
15:52
smile
[14]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - co to jest Beretta 9000s????

30.01.2004
16:04
[15]

M'q [ Schattenjager ]

Joł :)

Torn -> nie wiesz? To jest Beretta na pociski atomowe wystrzeliwane pod średnio-niskim ciśnieniem, pod wpływem gazu hermetycznie nie zamkniętego w próżni pełnej powietrza i innych przeźroczystych ciał stałych ;D

30.01.2004
16:05
[16]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - aaaahaaaaa

30.01.2004
16:14
smile
[17]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - Awaken burned and waiting for transportation. :)

30.01.2004
16:34
smile
[18]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie znacie jakiegoś fajnego programiku do katalogowania filmów (CD)? Bo mi sie excel znudził...
(tylko nie chce czegoś na wzór WhereIsIt, tylko jakaś baza danych prosta). Chciałem ponumerować cidiki, ale nie chce mi sie w excelu każdego CD osobno teraz pisać... (wiem, nudzi mi sie :P)

30.01.2004
17:04
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś ----> link a potem zobacz sobie to okno co zaznaczyłem na screenie (pare ray bo sie zmienia występ:D)

30.01.2004
17:52
smile
[20]

M'q [ Schattenjager ]

Torn -> thnx :)

30.01.2004
17:52
smile
[21]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Joł :D


Brisiu muahahahahahahahahahah dobre :P a powiedz kto tam występuje w roli głównej ? :P

30.01.2004
17:56
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś nie zawstydzaj mnie :D

30.01.2004
17:58
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no przecież nic nie mówie :P to bedzie nasz wielki sekret :D

30.01.2004
18:00
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

Wileki to ma tylko jeden z nas ale OK niech Ci bedzie że wielki nasz :D

30.01.2004
18:00
smile
[25]

Brisk. [ Chomik ]

Wileki = Wielki

30.01.2004
18:02
smile
[26]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu teraz Ty mnie nie zawstydzaj :P wiem wiem, że jest wielki no, ale mogłeś to zachować dla siebie a nie tak przy wszystkich :D

30.01.2004
18:04
smile
[27]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś tak tak jest wielki :D *szeptem* Jeeez jak długo ja mam go tak okłamywać :D

30.01.2004
18:08
smile
[28]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hiehie zapomniałeś, że jako wąpierz mam wyczulony słuch także wszystko słyszałem :D tak tak wiem, że mi zazdrościsz nie musisz sie z tym ukrywać :D

30.01.2004
18:11
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś o tym też musimy pogadać o tych Twoich wyobrażeniach dotyczących tego kim jestes i co niby masz dużego a czego wogóle nie masz :D

30.01.2004
18:11
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu specjalnie dla Ciebie dedykuje piosenke zespołu Kombi - "Nasze randez-vous" :P :P hiehiehie

30.01.2004
18:12
smile
[31]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

dobra dobra kiedyś pogadamy o tym czego Tobie brakuje a czego ja mam nadmiar :P

30.01.2004
18:16
smile
[32]

[email protected] [ Wirnik ]

Witam :-)

Koncze dostosowywac system po formacie :-P Wie ktos gdzie w lindowzie wylacza sie ta animacje otwierania podgrup menu start ? :-P

30.01.2004
18:19
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] YoO :D

Shakkuś dobra dobra lepiej nie bo mógłbyś sie załamać a i tak kiepsko u Ciebie już teraz z kondycja :D

30.01.2004
18:20
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu i kto to mówi pfff :D

[email protected] dźoł :D :D

30.01.2004
18:21
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu coś specjalnie dla Ciebie :P:P

>>>>>

30.01.2004
18:25
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś buehehe własnie zaznaczyłem że tam byłem :D

30.01.2004
18:28
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu buehehehehe "zaznaczyłęm" no ja nic nie chce mówic w tej chwili :P :P

30.01.2004
18:29
smile
[38]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Hehe, czy jako rekrut mam jakieś bojowe zadanie do wykonania?

30.01.2004
18:30
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś a idź sie pobaw świtlikiem :D Tylko baterie se wymień :D

30.01.2004
18:30
smile
[40]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu dzisiaj sie nie bawie świetlikiem bo zdechł :D

30.01.2004
18:31
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

kamil210 tak :D Idź wyrzucić śmieci :D

30.01.2004
19:01
smile
[42]

[email protected] [ Wirnik ]

Kamil, idz i sprawdz do garazu czy Sayet wyczyscil Smiercza :-) Wiesz, ten woz z wielkim dzialem przeciwlotniczym z tylu ;-P

30.01.2004
19:11
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś współczuje :D

buehehe jutro porabany dzień a u mnie looozik :D

30.01.2004
19:27
[44]

SULIK [ olewam zasady ]

Hejka - jestem caly czas z wami - to tak dla przypomnienia i statsu :]

30.01.2004
19:31
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK no ja sie zaczynałem o Ciebie martwić :D

30.01.2004
19:35
[46]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - ucieszyles mnie :) - chociaz jedna osoba sie o mnie martwila... w nagrode wlasnie robie Ci z lodowka na stronie - jak skoncze to dam info :)

30.01.2004
19:35
smile
[47]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Co za strategiczne znaczenie mojej misji...już lece....sprawdzić... :D

30.01.2004
19:38
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK jużem widział lodówke :D Zreszta patrz na wpisy :D thx :D hehe

30.01.2004
19:39
[49]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisu - lodowka byla jeszcze nie dokonczona :)
wlasnie laduje na server mala niespodziewanke - a dokadnie mowiac druga ksiee gosci :]
ale bardziej alkoholicka :P

30.01.2004
19:53
[50]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - ok - dodalem :D

All - zapraszam na nomaniekozoki.kgb.pl :D

30.01.2004
20:26
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK tak tak widzieć widze ale na tym sie kończy bo wpisu nie chce dodać grrrrrrrr

30.01.2004
20:33
[52]

Archaniol Gabriel [ Legionista ]

Brisk - ja glupi :/ nie ustawic chmodow :/

30.01.2004
20:36
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

Za pózno wpisałem sie gdzie indziej :D Co nie szkodzi żebym powtórzył moją wypowiedz bo jest ciagle dostepna pod magiczną komendą ctrl + v :D Tak jakoś bałem sie że cooś nie pójdzie i zrobiłem wczesnie ctrl + c :D Ma sie teń łeb :D

30.01.2004
20:42
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

OK działa :D

Shakkuś link i czytaj :D

Ide do siebie :D Musze sie ogolić bo zarosłem :D Już ostatnio pojechałem jakbym z dżungli wylazł :D CHoć brody nie bede kosił całej :D Wiecie zima jest a takie coś grzeje niezle :D

30.01.2004
20:42
[55]

Archaniol Gabriel [ Legionista ]

Brisk - juz dziala - i widze, ze skozystales :]

30.01.2004
20:43
smile
[56]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, czemu nie napisales reklamy swej strony pod swym prawdziwym nikiem ? :-P

30.01.2004
20:45
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] bo tu każdy wie kto pod jakim pisze :D

30.01.2004
20:45
smile
[58]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, tak, w tym watku, ale nie na GOLu :-P

30.01.2004
20:48
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] nie mędrkuj :D

hiehie a wiecie że jakbym troszke dłuższą brode zapuscił to bym miał gdzie ściagi chować :D

30.01.2004
20:50
[60]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - reklama jest zabroniona na forum :) a w ten sposob moglem pokazac strone wiekszej ilosci osob :]

w ciagu kilku minut z 6 ipekow w dzien podskoczylo do 47 :]

Brisk - popatrz na watek chrchaniola Gabriela - o to [email protected] chodzi :)

30.01.2004
20:51
smile
[61]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, brode mozna kupic w sklepie :-P

30.01.2004
20:52
smile
[62]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu link który podałes i czytaj :P

30.01.2004
20:59
[63]

SULIK [ olewam zasady ]

Idem sie oddelegowac na chwile :)

a co do strony - to az mi zal servera na ktorym stoi :)

30.01.2004
21:05
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK a no wiesz ja sie boje wychodzić poza te 4 karczmy :D

Shakkuś link który ja podałem i czytaj :D Albo i nie :D

[email protected] pffffff tak jak biust, zęby i włosy :D A ja mam swoje prawdziwe :D

30.01.2004
21:10
smile
[65]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, masz "biust, zęby i włosy" ? :-> Bo tak napisales, ze mozna tak pomyslec ;-P

30.01.2004
21:11
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu link który Ty podałeś przedtem i czytaj, a zresza jak chcesz :D

30.01.2004
21:14
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś jak wyżej :D

[email protected] no to w czym problem? :D

30.01.2004
21:25
smile
[68]

[email protected] [ Wirnik ]

Nie no Brisk, nic...

30.01.2004
21:26
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] i tak ma być! :D

30.01.2004
21:28
smile
[70]

[email protected] [ Wirnik ]

OK Brisk, juz nigdy mnie nie zadziwi jak powiesz ze masz biust.

30.01.2004
21:29
[71]

SULIK [ olewam zasady ]

ehhh - a Ci znowu o biustach :D

30.01.2004
21:33
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK ciesz sie ze tylko o biustach :D hmmm lodówka jest to może jeszcze biusty dodasz? :]

[email protected] i tak ma być! :D

30.01.2004
21:35
smile
[73]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu tak jak wyżej i jeszcze wyżej :P heh Brisiu no powiedz w końcu prawde o sobie [email protected] niech sie chłopak nie stresuje :D

30.01.2004
21:36
smile
[74]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, przyjalem.

30.01.2004
21:36
[75]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk: Allan tez cos wpominal o dodaniu biustow :)

heh - pomyslimy :) - zreszta ten server akceptuje erotyke w kazdej ilosci :]

30.01.2004
21:41
smile
[76]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK otóz to :D

Shakkuś jak wyżej i tam gdzies :D A nie powiem mu prawdy bo on nie jest na to gotów jeszcze :D

30.01.2004
21:48
smile
[77]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu wiesz o co chodzi :D tiaa możliwe, że nie jest jeszcze gotów, ale kto go tam wi :D

30.01.2004
21:54
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus to mam sprawdzic czy jest gotów?! :D

30.01.2004
21:55
smile
[79]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

3XTAK :P

30.01.2004
21:59
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś no to OK :D tylko musimy go najpierw złapać :D wiesz...standardowa procedura czyli do wora go :D

30.01.2004
22:01
smile
[81]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No nareszcie mówisz z sensem qrde no to już szukamy Go :P hmmm no właśnie a gdzie [email protected] polazł ? :D

30.01.2004
22:03
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus może już wlazł do wora? :D Taki chłopak niecierpliwy wkońcu jest :D

30.01.2004
22:04
smile
[83]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no to już czemu nie sprawdzisz ? qrde no, a jak już tam był i usłyszał, że chcemy Go łapu-capu i zwiał ? :D

30.01.2004
22:06
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Wiem wiem bo ja jestem przyzwyczajony że Ty i Allus to na takie propozycje to sami włazicie do wora i pod prysznic :D

30.01.2004
22:08
smile
[85]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hiehiehie coś Ci sie chyba potentegowało, bo ja nigdy nie byłem w worze, ale Ty tak i nawet tego nie pamiętasz :D

30.01.2004
22:09
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]

To wtedy jak sie robi tak nagle ciemno?! :D aha a nie to spoko :D Mi sie to podoba :D

30.01.2004
22:11
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hiehiehie i znowu coś Ci sie potentegowało, bo ciemno to Ci sie robi jak kończymy sprawy prysznicowe, bo kondycha Ci siada, a co do tego wora to już inaczej wygląda :P (nie ja nie wiem jak, bo nigdy tam nie byłem:P)

30.01.2004
22:13
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś nie byłes? :D buahaha to czemu jak powołuje sie tam zawsze na Ciebie to dostaje najlepszy prysznic? :D A co do kondycji sie nie wypowiem bo żal mi Cie :D

30.01.2004
22:16
smile
[89]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu bo ja wiem co jest najlepsze i tam też to wiedzą :D no właśnie Brisiu żal mi Twojej kondycji no, ale moge to zrozumieć jedni sie rodzą idealni, a inni troche mniej idealni :D

30.01.2004
22:20
smile
[90]

Torn [ Merces Letifer ]

No nie, przychodze do domu zmęczony, styrany, a tu co...
no jak co.. Shakka & Brisk :PPP

hehe, ale fajny wieczór miałem :P
M'q - jutro będziesz pewnie wiedział co sie działo :D jaja jak berety :D

30.01.2004
22:21
smile
[91]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hiehiehie Torn dżoł :D

30.01.2004
22:26
smile
[92]

...Soul Surfer... [ Legend ]

What the FUCK !!! ...

Torn ... cos ty bral :D tez chce (to dotyczny tytulu VL :)

30.01.2004
22:27
smile
[93]

Torn [ Merces Letifer ]

dżoł??
YoO chyba :P

30.01.2004
22:28
smile
[94]

Torn [ Merces Letifer ]

hehehehe :)))

Allan - co do WTF to akurat dziwna sprawa ale mój mini-uber-super-tajny-elitarny-klan-osiedlowy tak sie zwie [WTF] właśnie.. tak mi sie skojarzyło :P
a co brałem.... hmmmm.. 40% :P

30.01.2004
22:29
smile
[95]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

ok tłumacze dla niewtajemniczonych

dżoł=joł=YoO=coś tam jeszcze kto chce :D


dziękuje za uwage :D


SSuś dżoł :D

30.01.2004
22:30
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

Shakkuś nie mędrkuj mi tu :D

30.01.2004
22:33
smile
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

1-wsza myśl to była zrobić topic VL vol. 40% :D, ale że coś GOL nie trybił z obrazkiem to potem wymyśliłem to :P

ehhh, adrenialina ciagle w żyłach.... :D

30.01.2004
22:33
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu heh pffff :D

Branoc rano(dosłownie:P) na uczelnie trzeba pędzić :P

30.01.2004
22:33
smile
[99]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, i jak, pouczyles sie ? :)

30.01.2004
22:35
smile
[100]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ---->> Yoo :D

Torn ---->> WTH :D... what the hell :D

Bris ---->> a ty nie filozofuj :D

30.01.2004
22:39
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś ano branoc :D a na uczelnie ja jutro też ale jeszcze nie idem spac :D Lubie być po prostu nieprzytomnym na zajęciach a w przypadku najbliższych dni na zaliczeniach i egzaminach :D

30.01.2004
22:42
smile
[102]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ----->> branoc :D

30.01.2004
22:42
smile
[103]

Torn [ Merces Letifer ]

niesamowita sprawa, pierwszy raz jestem dostępny na GG i nikt mnie nie zagaduje :D
Sulik - hehe, nie będe już na liście tych 150 czy iluśtam u Ciebie, którzy są ciągle niedostępni :D

30.01.2004
22:45
smile
[104]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ---->> moze juz nikt Cie nie lubi :D :D... hehe

30.01.2004
22:46
smile
[105]

Torn [ Merces Letifer ]

<---

30.01.2004
22:47
[106]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - heh - zarz sie to moze zmienic :P

30.01.2004
22:48
smile
[107]

Torn [ Merces Letifer ]

no jakoś nikt dalej mnie nie zaczepia...
czyżby delikatny status odpychał potencjalnych rozmówców?? :]

30.01.2004
22:50
[108]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn ustaw soibie: "NOWY STUFF NA: nomaniekozoki.kgb.pl - zapraszam :)"
a tez nikt nie zagada :P

30.01.2004
22:50
smile
[109]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ---->> *glaszcze* :D

Eeee macie jakies urojone wymysly z tym GG :D...

30.01.2004
22:51
[110]

Fett [ Avatar ]

joo. Chodzmy zróbmy jakąś wojenke bo mi sie tu strasznie nudzi :)w tv nic nie ma (mortal kombat uh) a ja mam zew krwi :P

30.01.2004
22:52
[111]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q - moja mala graficzna zajawka - przerobka tatuazy -->

30.01.2004
22:53
smile
[112]

Torn [ Merces Letifer ]

ehh, wlasnie mi GG padło :(
ale status zostanie :))

30.01.2004
22:55
smile
[113]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ooo... gadu padu :D a juz mialem Briskowi poprzeszkadzac :D

30.01.2004
22:56
smile
[114]

Torn [ Merces Letifer ]

pierwszy raz dostępny i taki pech... widać ewidentnie Conspiracy Theory działa.. ktoś nie chce żebym mówił.. chcą mnie uciszyć :D

30.01.2004
22:59
[115]

SULIK [ olewam zasady ]

30.01.2004
22:59
[116]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - juz dzila GG :]

30.01.2004
23:01
[117]

Torn [ Merces Letifer ]

"..red_sun hanging in my tray.."

30.01.2004
23:04
smile
[118]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A U MNIE NIE :/....

30.01.2004
23:06
smile
[119]

Torn [ Merces Letifer ]

wiem, co sie stało.. to przeze mnie...
serwer nie był zaprojektowany aby wytrzymać tyle osób + mnie... no i musiałem w końcu kiedyś sie ujawnić i wtedy...
dym poszedł z serwera...
sorki :/

30.01.2004
23:23
smile
[120]

Torn [ Merces Letifer ]

sun_status: yellow :)

30.01.2004
23:26
smile
[121]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mi tez chodzi :D... Bris ---->> tylko bez zadnych podtekstow :D

30.01.2004
23:41
smile
[122]

[email protected] [ Wirnik ]

Wieczorny UPik :)

30.01.2004
23:46
[123]

SULIK [ olewam zasady ]

nie ma jak sobie od czasu do czasu cos pokolorowac :)
jak sie wam podoba - najpierw oryginal by Ciri -->

30.01.2004
23:47
[124]

SULIK [ olewam zasady ]

A teraz moja wizja w kolorach --->

no graficy... wasza kolej :D

30.01.2004
23:50
smile
[125]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> a te obrazki tatuazy?? To z jakiejs konkretnej strony ?? czy to z twojego kompa ?? Bo szukam jakis ciekawych wzorów :D co by sobie zrobic takie malowano.

30.01.2004
23:54
[126]

SULIK [ olewam zasady ]

Allan - na hdd mam z jakiejs strony - a potem pokolorowalem :]

31.01.2004
00:03
[127]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A duzo masz tych obrazkow ?? :>

31.01.2004
00:22
[128]

SULIK [ olewam zasady ]

Allan - do 10 (jezeli chodzi o tatoo)

31.01.2004
00:28
[129]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Acha... no nic gdyby Ci sie chcialo to bys mogl walnac kilka do VL... moze cos by sie znalalo interesujacego :)

31.01.2004
00:30
[130]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:30
[131]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:31
[132]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:32
[133]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:33
[134]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:33
[135]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:34
[136]

SULIK [ olewam zasady ]


31.01.2004
00:34
[137]

SULIK [ olewam zasady ]

koniec - wiecej nie mam w katalogu tatoo

31.01.2004
00:35
smile
[138]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś a weź se wymysł swój własny :D Jam se wymyslił :D W LO miałem kolege co niesamowite cuda potrafił narysować :D Musze go kiedyś odkurzyć i poprosić żeby mi narysował to co mi po głowie goni :D

OK rano na uczelnie więc spadam :D

Branoc :D

31.01.2004
00:38
[139]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - ostatni nie wszedl :/

31.01.2004
00:38
[140]

...Soul Surfer... [ Legend ]

brisk ---->> No ale to ma byc na moim ciele wiec nie moge sobie od tak wymyslec....

Sulik ----->> Thx... a ten smok wyglada zajebiscie :)

31.01.2004
00:43
smile
[141]

[email protected] [ Wirnik ]

Wyskakuje na nocny patrol, papapa :-P

31.01.2004
00:44
smile
[142]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś a ja myslałem że chcesz sobie pokój wytapetować :D pffffffff Wiem że jestem nisko oceniany ale przecież ja też sobie byle czego nie wytatułuje a że mam pomysł, project, podoba mi sie, i goni za mna od paru już lat to nie zrezygnuje z niego :D

.......Branoc..... :D

31.01.2004
00:53
smile
[143]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

To ja tez ide spac :)

"wylącza TV i dopija piwko " :))

Branoc :)..

31.01.2004
01:05
[144]

Torn [ Merces Letifer ]

ta czaszka imo nalepsza - lubie takie cuś skonstruowane z prostych niby kształtów.
branocka...

31.01.2004
01:06
[145]

Torn [ Merces Letifer ]

*najlepsza
:P

31.01.2004
01:06
[146]

SULIK [ olewam zasady ]

juz do wyr - ehhh - starzeejecie sie :)

31.01.2004
02:51
[147]

SULIK [ olewam zasady ]

Vandenberg Spi - a Sulik pracuje dalej :D

31.01.2004
11:04
smile
[148]

[email protected] [ Wirnik ]

POBUDKA !! :-)

31.01.2004
11:05
smile
[149]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Yoo :D

Kurna musze znalesc jakies ciekawe stronki z tatuazami :D hmm gdzie ten Google :D...

31.01.2004
11:22
smile
[150]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No i znalazlem ciekawa strone tatuazy... i co z niechecią powiem :D ale Bris widze ze mial racje ze najlepiej stworzyc swoj wlasny wzór.. dosc unikalny. Bo przeciez to bedzie malowidlo na moim ciele. Poza tym sadze ze mam jako takie zdolnosci artystyczne :D... zeby samemu choc nadac zarys tego co chcialbym aby na moim ciele sie znalazlo :D.

31.01.2004
12:15
smile
[151]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Witam :)

Pozwolicie ze stary senator sobie usiadze przy glownych stole dowodzenie i rozgladanie sie w sytuacji :))

31.01.2004
12:17
smile
[152]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Garm ---->> alez naturalnie bardzo prosimy :D poza tym tylko ty tu jestes... innych wywialo na jakies misje...

31.01.2004
12:20
smile
[153]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

No to w takim razie w ok. :) Zostane tutaj :)... *idzie po piwko* :))

Przyniesc Ci jedno ??

31.01.2004
12:21
smile
[154]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Nie dzieki wlasnie dopijam swoje Imbirowe :D *pije piwko* :D

31.01.2004
13:06
smile
[155]

Torn [ Merces Letifer ]

oj widzę nudy, nudy... SS, a nie miałeś się w weekend uczyć ? :P

31.01.2004
13:11
smile
[156]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Weekend ma 2 dni co nie ?? :D.. a dzis to i tak nic z tego...

31.01.2004
13:19
smile
[157]

Torn [ Merces Letifer ]

hyhy szybko przekreślasz dzień :-)
W sumie ja na środe.. to też mógłbym już zacząć się uczyć, bo nic nie umiem... ale to wieczorem zobaczę :)

31.01.2004
13:23
smile
[158]

[email protected] [ Wirnik ]

Ktos obiecal skombinowac te dziala obronne - i co, sa ?

31.01.2004
13:36
smile
[159]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ---->> niestety ale tak wyszlo, dzis troche niespodziewanie i co to za nauka... :/

kamil ---->> juz dawno.. Vania zamontował wszytko jest juz zainstalowane... :D

31.01.2004
14:31
[160]

Fett [ Avatar ]

eee a wiec to były działa obronne.. słuchaj moze sie jakos dogadamy, ja to niechcacy zrobiłem uregulujmy rachunek za nie u mnie :)

31.01.2004
14:33
smile
[161]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, to jak sa teraz ustawione ? Tyl jest chroniony ?

31.01.2004
15:03
smile
[162]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> po sprawy techniczne musisz sie zglosic do Vani :D Ja sie nie wtrącałem w jego plany :D.

Fett ---->> HĘ ? :D

31.01.2004
15:13
smile
[163]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Pewien bogacz zwrócił się do Herszla:
- Słuchaj, Herszl, jeżeli powiesz mi bez chwili zastanowienia kłamstwo, dam ci rubla.
- Jak to rubla? - powiedział Herszl. - Przecież obiecałeś dwa!

31.01.2004
15:15
smile
[164]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Pewna kobieta wyjechała na wakacje na Karaiby sama, bez męża. Ledwie przyjechała, a już zawarła bliską znajomość z miejscowym, szczodrze wyposażonym przez naturę mężczyzną. Po gorącej nocy kobieta pyta się kochanka:
- Jak się nazywasz?
- Nie mogę ci powiedzieć? - ten odpowiada.
Każdej nocy spotykali się, uprawiali miłość, kobieta każdej nocy ponawiała pytanie, jej kochanek każdej nocy odmawiał podania swojego imienia. W końcu jednego wieczora kobieta mówi:
- To już nasza ostania noc, jutro wracam do swojego kraju, może w końcu mi powiesz, jak się nazywasz?
- Nie mogę, będziesz się śmiać ze mnie? - on odpowiada.
- Ależ nie, nie będę? nalega kobieta.
- Dobra, mam na imię Neige (Śnieg).
Kobieta zaczyna się szaleńczo śmiać, jej kochanek wpada w złość:
- Wiedziałem, że tak będzie.
Kobieta mu odpowiada:
- Nie śmieję się z ciebie. Mój mąż nigdy mi nie uwierzy, kiedy mu powiem, że codziennie na Karaibach miałam 30 cm śniegu.

31.01.2004
15:46
smile
[165]

M'q [ Schattenjager ]

Sulik -> v. good kolekcja :) za jakiś czas się tam czymś pobawię :)

Torn -> Check Your Disc, podczas odbierania poczty znalazłem [email protected], ale nie wiem, z którego maila to było.... w każdym razie ostrzegam ;)

31.01.2004
15:47
smile
[166]

M'q [ Schattenjager ]

Aha i thnx za Awakena, narazie i tak nie pogram, bo Tactics wędruje jutro do Siary :)
I btw. płytka na jutro, czy może być za tydzień? :P:P:P

31.01.2004
16:02
[167]

[HNTR] [ Freak ]

Hej :)
O czym jest ta karczma ? :P

31.01.2004
16:06
[168]

[HNTR] [ Freak ]

Już czaje o co chodzi... Coś jakby Fallout :P Przyjmiecie mnie ? :D

31.01.2004
16:19
smile
[169]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sądze ze nie bedzie z tym prolemow a dałączyć kazdy moze, zapraszamy. :)

31.01.2004
16:24
[170]

Fett [ Avatar ]

SS nie nic zapomnijmy o całej rozmowie :) Zgłaszam sie na ochotnika spedzenia dzisiaj nocne warty przy wrotach wejsciowych :) wiecie jakby obrona nie zadziałała a mogło by sie cos stac :D

31.01.2004
16:27
smile
[171]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - no wolałbym na jutro - wrzuć te teledyski, które mi wcieło.. możesz coś jeszcze dodać, cokolwiek.

HNTR - ta karczma jest o wszystkim, fallout i te sprawy to tylko tło - read disclaimer. poza tym jest tu zgrana ekipa, która dyskutuje na tematy wszelakie. Także jak sie spodoba to czemu nie.. ostatnio kilku nowych było, ale nie wtrzymali widać z nami :>

31.01.2004
16:33
[172]

[HNTR] [ Freak ]

Torn napisał :
(..)ostatnio kilku nowych było, ale nie wtrzymali widać z nami :>

:D Może mają słabe nerwy :P

31.01.2004
16:35
[173]

[HNTR] [ Freak ]

To ja może skocze po pifko :D

31.01.2004
16:38
smile
[174]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Fett ----> as you wish :D Choc VL jest szczelnie zamykany na noc :D wiec gdyby cos sie stalo my Ci nie pomozemy :D

31.01.2004
16:39
smile
[175]

Torn [ Merces Letifer ]

Może...
btw, jesteś na forum od kilku dni, czy to jakieś alter-ego ? :)

31.01.2004
16:48
[176]

[HNTR] [ Freak ]

Je jestem na forum odm Marca 2003 czyli już prawie rok :D Po rpostu zamiast M-HUnter teraz mam [HNTR] (jakieś takie klimattyczne i wogóle :D)

31.01.2004
17:37
[177]

[HNTR] [ Freak ]

Ledwo co uszedłem z życiem. Po drodze napadł mni jakiś złodziejaszek :P Nie dziwię mu się - 6ciopak pifa w dzisiejszygc czasach to rarytas :D Przywaliłem mu z lekka w łeb kolbą od swojego Glocka - trzeba piwa bronić, nie ? :D

31.01.2004
17:39
smile
[178]

..KmP.. [ Designed by AI ]

hello, hello
no proszę, wystarczyła dwutygodniowa nieobecność, a już jestem missing in action. :D

31.01.2004
17:42
smile
[179]

M'q [ Schattenjager ]

Torn -> spróbuję na jutro :)

31.01.2004
20:26
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

Alluś czyli jednak niechetnie przyznałeś mi racje :D

A teraz spadam mam delikatnie sp...zepsuty humor i jestem wk...zdenerwowany qr....bardzo więc wole sobie iść :D Jak to mówi Brisk:" Jak nie wiesz kiedy dać sobie spokój z pisaniem i kiedy sobie iść to znaczy że to jest własnie ten moment :D"

papa :D

31.01.2004
20:29
smile
[181]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Hehe, co bede robił jak już nie będe rekrutem?
A co ma robic rekrut wogule? :)

31.01.2004
20:36
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

kamil przynieś mi papucie i zrób masaż :D

31.01.2004
20:40
[183]

Fett [ Avatar ]

ok to ja ide na patrolik a pozniej zajmuje miejsce w budze przy wejsciu. JA NIE CHCIAŁEM TO SAMO ODPADŁO ;(

*bierze swoje ubzrojenie po czym udaje sie do wyjscia*

31.01.2004
20:41
smile
[184]

..KmP.. [ Designed by AI ]

stanowczo protestuję
w 41 części już muszę być cywilem. ;)))

31.01.2004
20:42
[185]

Fett [ Avatar ]

kamil chodz ze mną na patrol, jak Ci sie chce to mozesz posiedziec dzisiaj w nocy ;) wez sobie jakas broń, wytłuamcze Ci co i jak...

31.01.2004
20:47
smile
[186]

M'q [ Schattenjager ]

Torn -> mam nadzieję, że mnie nie zatrzaśniesz, ale nie zdąże dzisiaj z tą płytkę :( Dopiero teraz wróciłem do chaty i zanim to znajdę i zaniose do nagrania, to już będzie późno, a nie chce truć dupska qmplowi w nocy :|

31.01.2004
21:39
[187]

SULIK [ olewam zasady ]

he he he - kilka spraw:

Allan - zapodaj adresem stronki :) - jezeli sa tam projekty (nie chce zdiec juz zrobionych - tylko projetow) :D

all - mam nowe komiksy :D - w nocy je zeskanuje :]

31.01.2004
21:51
smile
[188]

[email protected] [ Wirnik ]

Wieczorny UP :)

Widzial ktos Briska ? :-P

31.01.2004
22:24
smile
[189]

...Soul Surfer... [ Legend ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Odmaszerować...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.