
felomon [ KaeM apel ]
Wszystko o ceemie 03/04
Wpisujecie tu talenty(oby tylko jak najwieksze) chwalcie się wynikami, opisujcie porady i WSZYSTKO co dotyczy tej wspaniałej GRY!!!!! Zbiegiem czasu napisze Wam wyrąbistych gości za darmo

Brisk. [ Chomik ]
Polecam watek seryjny:

Zacker [ Stanley ]
Toró z Brazyli jest spoko. Mało strzela bramek, ale ma 9999999 asyst. POLECAM

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Stefek Psiadupa i RAfał Wisimulacha ;-) Sorki za slownictwo ale felomon to mój qmpel z klasy (swoją drogą ma troche nie tego w głowie:))

oooololo [ Wierność ]
Talent to JO

Vinny [ Konsul ]
Johan Absalonsen, tylko ze kosztuje 2M euro
ma mnostwo asyst i strzela sporo bramek
felomon [ KaeM apel ]
A mi sie cos Ceem zwalił i nie działa
oooololo ==> w 2010 roku jest troche za drogi jak na polski klub.