GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wszystko o ceemie 03/04

29.01.2004
19:49
smile
[1]

felomon [ KaeM apel ]

Wszystko o ceemie 03/04

Wpisujecie tu talenty(oby tylko jak najwieksze) chwalcie się wynikami, opisujcie porady i WSZYSTKO co dotyczy tej wspaniałej GRY!!!!! Zbiegiem czasu napisze Wam wyrąbistych gości za darmo

29.01.2004
19:50
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Polecam watek seryjny:

29.01.2004
19:51
smile
[3]

Zacker [ Stanley ]

Toró z Brazyli jest spoko. Mało strzela bramek, ale ma 9999999 asyst. POLECAM

18.02.2004
13:08
smile
[4]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Stefek Psiadupa i RAfał Wisimulacha ;-) Sorki za slownictwo ale felomon to mój qmpel z klasy (swoją drogą ma troche nie tego w głowie:))

13.03.2004
12:51
smile
[5]

oooololo [ Wierność ]

Talent to JO

13.03.2004
12:55
smile
[6]

Vinny [ Konsul ]

Johan Absalonsen, tylko ze kosztuje 2M euro
ma mnostwo asyst i strzela sporo bramek

13.03.2004
13:47
[7]

felomon [ KaeM apel ]

A mi sie cos Ceem zwalił i nie działa

oooololo ==> w 2010 roku jest troche za drogi jak na polski klub.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.