GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 38

29.01.2004
00:06
smile
[1]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Vandenberg's Legacy cz. 38

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: N/A
Cywile: Natasha, Brisk,..KmP.., Sayet, Sp4wN
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Masta Stuff Man: Vania
Czif Mechanic : Sayet

Missing In Action: ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienie Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pices hehe :D.
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
Sayet: Czif Mechanic Vandenberg'a. Mówił że naprawił własnoręcznie hulajnogę, choć dowódctwo bacznie obserwuje czy osobnik ów w ogóle potrawi przykręcić śróbkę i wymienić spaloną żarówkę. Po wnikliwych obserwacjach jednoznacznie tego określić jak na razie się nie udalo... :D. Dalsze badnie in progress.

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!.

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), Katana - nowej generacji :).
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego myśliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: Tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania - Stuff Man :)
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik - Insomnia'maniaks
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w wersji Pickup z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.

Nickname: Fett
Broń: Desert Eagle .44 magnum, Beretta 9000s
Wyposażenie dodatkowe: pancerz wpsomagany, nóz
Pojazdy: zmodyfikowany MLRS


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Nigdy nie próbuj rozbrajać bomby atomowej, otwieraczem do puszek" :D


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

29.01.2004
00:07
smile
[2]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Zmienilem pare opisow poprawilem pare bledow... Raynor masz zmieniony opis.. juz bez Ehh'a :)...
aaa...

I milej zabawy :D

29.01.2004
00:09
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

Shakkuś co jakie co jakie? :D Weż i chociaż tu nie matacz :D

29.01.2004
00:13
smile
[4]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nic nie bede brał ,a już tym bardziej mataczył :D

29.01.2004
00:14
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

JAk tam chcesz ale to Twoja sprawa :D 17mln piechotą nie chodzi :D

29.01.2004
00:16
smile
[6]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> " 17mln piechotą nie chodzi :D " no ale czego 17 mln ?? :D jak panienek to dawaj :D

29.01.2004
00:16
smile
[7]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm 17mln ale czego ? :D

29.01.2004
00:17
smile
[8]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś hieheihei no prosze jakie wyczucie :D

29.01.2004
00:19
smile
[9]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus --->> widze ze te same mysli mamy :D...

29.01.2004
00:21
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

17mln kapsli po butelkach po soku kubuś czy jakims tam innym :D

29.01.2004
00:23
smile
[11]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> ze jak ? To przynajmniej powiedz 17 mln.... butelek piwa a nie ;D

29.01.2004
00:23
smile
[12]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu łeeee hmm a może te kapsle chociaż złote są hę ? :D

29.01.2004
00:24
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

Allus pustych! pustych! :D

29.01.2004
00:24
smile
[14]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś jakby one były złote to bym Ci ich nie proponował :D

29.01.2004
00:26
smile
[15]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> ja wiedzialem ze uzywasz piaksu zamiast pieprzu no ale puste butelki nam oferowac ?? To juz szczyt :D

Ok.. ja juz spadam spac... jutro mam kupe spraw do zalatwiania :)

Dobranoc

29.01.2004
00:27
smile
[16]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu pffff sknerus :D

29.01.2004
00:27
smile
[17]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś hieheihiehie a może kupe do zrobienia :D :D

29.01.2004
00:28
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś tak wiem wredny jestem :D branoc :D

Shakkuś jestesmy sami szybko pod prysznic! :D

29.01.2004
00:28
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś to pewnie tez :D

29.01.2004
00:29
smile
[20]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś no to branoc :D

Brisiu czy ja wiem hmm wole sobie nago pobiegać po VLu :D :D

29.01.2004
00:30
[21]

SULIK [ olewam zasady ]

jestem wraz z lagami ale jestem....

Witchblade odcinek 5 - ogladam

"Moje imie to Legio, bo jest nas wielu"

29.01.2004
00:31
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś to ja też! to ja tez! :D

29.01.2004
00:32
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no to ok ,a wiec gdzie biegniemy ? :D

29.01.2004
00:38
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś hmmm do łażni?? :D

29.01.2004
00:41
smile
[25]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Może być do łaźni, a potem po stolikach w barze :D zawsze chciałem to zrobić, ale zawsze było tam pełno ludzi to nie mogłem ,a teraz cisza i spokój :D

29.01.2004
00:45
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

Oooo tak tak :D Niezłe niezłe :D A nastepnie do naszych cel :D

DobraNoc dziś cięzki qrna dzień :D

29.01.2004
00:46
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to ok :D ano ja też tym razem napewno se ide a zatem branoc :D

29.01.2004
04:05
[28]

SULIK [ olewam zasady ]

Peter z Vadera
Kulig

a liczy sie ze wpadlem na kogos ? mowie o doslownym odbicu sie - powiedzeniu "sorry - a dzien dobry" - a nastepnie sprint do autobusu ?

jak tak - to aktor grajacy Boczka w Kiepskich

a omaly wlos wpadniecie pod samochud redaktora radia Zet ? (tego co petal sie po Big Brotherze) - skonczylo sie na tranieniu 0 i mojej odpowiedzi - spi***** (no co ? ja sie zawsze spiesze)

co jeszcze ?
konkurs Karaoke z zespolem "Latajace taleze" (i tak pewnie nie znacie :P )

a pozatym jeszcze grzies w Krakowie smielaem sie z Majchrowicza jak zaliczyl glebe na sniegu :P

a widziec.. to wiedzialem wiele osob - w Krakowie pelno sie tego kreci :P

29.01.2004
04:10
[29]

SULIK [ olewam zasady ]

przez te pieprzone lagi pomylilem watki :/

29.01.2004
09:14
smile
[30]

[email protected] [ Wirnik ]

Dzien dobry, wrocilemz nocengo patrolu :)

29.01.2004
09:53
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

*Cyfrowe ekrany Vandenberga włączają się ukazując wczorajszy zapis z biegania Shakki i Briska nago po całej bazie*

M'q wstaje..... WTF? :) :) :)

29.01.2004
09:57
smile
[32]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, witaj :) Cholera, zebys wiedzial co tu Brisk i Shakka wyprawiali :-P

29.01.2004
10:24
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

[email protected] & M'q jejq zawsze mogliście sie przyłączyć :D Dziś też biegamy :D Najwyżej Was obudzimy :D

29.01.2004
10:30
smile
[34]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, jednak dziekuje :)

29.01.2004
10:32
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] nie bede ukrywał że to Twoja strata :D

29.01.2004
10:38
smile
[36]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, jednak sobie daruje

29.01.2004
10:41
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] dobra dobra ja do niczego nie namawiam :D Ale no cóż stracisz tutaj poparcie z takim podejściem :D

29.01.2004
10:46
smile
[38]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, przeboleje :-P

29.01.2004
10:51
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] OK OK już nie bądź taki nachalny :D

29.01.2004
10:55
smile
[40]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, Ty jestes nachalny :-P

29.01.2004
11:42
smile
[41]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm a ja może się nastepnym razem przyłącze... o ile potem to nie będzie puszczane przez miesiąc na 'cyfrowych ekranach Vandenberga' ]:->

29.01.2004
11:45
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] i kto to mówi :D

M'q nie nie bedzie :D Tylko czasami na specjalnych pokazach :D

29.01.2004
11:51
smile
[43]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, tylko 3 tygodnie :-P

Brisk, a daj spokoj :-P

29.01.2004
11:51
smile
[44]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ahhhh jakie miłe uczucie jak ktoś Cie podgląda jak sobie swobodnie hasasz po bazie, no ale tak jak powiedział Brisiu czemu to panowie sie nie przyłączyli, aaaaa widać lubią oglądać no to tego to sie nie spodziewałem :D trzeba było tak odrazu mówić to jakiś show by sie zorganizowało, ale ale potem nie miejcie do nas pretensji, jak wpadniecie w jakieś kompleksy :D

29.01.2004
11:56
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś YoO :D JAk pięknie to powiedziałeś *chlip chlip* :D

29.01.2004
11:59
smile
[46]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu achh widzisz czasami mam takie przebłyski :D joł :D

btw. hiehiehie myślisz ,że oni są z tych ludzi co mają "Willy" ?? :D

29.01.2004
12:00
[47]

SULIK [ olewam zasady ]

Chetnie przylacze sie doi biegow :)

moze nawet Natashe namowily do biegania z nami :) (tyle ze ona pewnie i tak bedze we wrotkach :P)

a Vania zawsze mowil, ze chcial by nago pojezdzic na deskorolce - wiec... bedzie dzis komplet :)

29.01.2004
12:00
smile
[48]

[email protected] [ Wirnik ]

Cholera, to nie baza, to BigBrother :-)

29.01.2004
12:02
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK no to witamy wśród prawdziwych GOLasów! :D

Shakkuś to jest wiecej niż pewne :D

*uczy sie*

29.01.2004
12:04
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ano też tak myśle :D

Sulik no no :D ale bez Natashy sie nie pokazuj nie ważne ,że ma wrotki ja mam skrzydła i co :D

29.01.2004
13:23
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Tak sie spiesze z nauką a tu jeszcze przeciez mam cały piątek na nauke :D pfffffffffffffff

29.01.2004
13:28
[52]

Fett [ Avatar ]

uua wreszcie w opisie ;) Mam pomysł, moze sobie zrobimy jakąś wyprawkę, wojenka dobrze robi na spanie :)

Dobre lanie, dobre spanie
Good fight , good night

29.01.2004
13:30
smile
[53]

[email protected] [ Wirnik ]

Fett, sa patrole :-P Jak chcesz, to wskakuj za stery dzialka Smiercza i jedziemy :-P

29.01.2004
13:32
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

Fett YoO :D

[email protected] Ty tu rozkazów nie wydawaj :D Sie cfaniak znalazł :D

29.01.2004
13:34
smile
[55]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, umyj oczy !! Napisalem "jak chcesz" !

29.01.2004
13:37
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] musisz sie nauczyć jeszcze wiele o rozkazach i ich wypowiadaniu w odpowiedni sposób:D

*uczy sie ponownie*

29.01.2004
13:40
smile
[57]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, ja nie rozkazywalem, tylko proponowalem. i UCZ SIE !! ]:->

29.01.2004
13:47
[58]

Fett [ Avatar ]

cyzbym był tutaj tak lubiany ze sie tak cieszycie 8)
Na poatrolku moge jedynie do mutasów powalić a mam ochote komus wetknąc w ... gębe moją berette i desertem utorowac sobie droge po pączki :P

Jedzie ktoś ze mną ? Upatrzony cel krypta 11, maja duzo paczków i nas nie lubią

29.01.2004
13:49
[59]

Fett [ Avatar ]

aha Brisk jak chcesz mnie naśladowac to nie rób YoO tylko Jooo :P

29.01.2004
13:50
smile
[60]

[email protected] [ Wirnik ]

No dobra Fett, ja jade na patrol, jak chcesz to choc. Przy okazji przetestuje nowy wozek.

*Idzie do garazu. Siada za kierownica ciezko opancerzenogo przerobionego Smiercza i czeka czy Fett zejdzie na patrol*

29.01.2004
13:52
[61]

Fett [ Avatar ]

n odobra ide, ale zachaczyy o krypte 11 :]

*zasadza swoje dupsko za sterami wielkiego działa smiercza i razem z [email protected] jada po pączki do kr... na patrol*

29.01.2004
14:31
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]

Fett nasladować? :D pffff buahahaha :D Mówiłem i bede mówić YoO :D A co do tego Twojego Jooo to widze tu jakiś kompleks :D Tak Shakkuś albo Alluś powinni zaraz na mnie naskoczyć :D

29.01.2004
14:38
[63]

Sayet [ White Star Soldier ]

nooo to to ja rozumiem:D

p.s. naprawic cos komus???

29.01.2004
14:41
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet YoO :D MI nic nie trzeba naprawiać :D chyba nic ale to wyjdzie w praniu :D

Idem coś zjeść i wracam do nauki :D

*idzie jeść a potem wraca do nauki*

29.01.2004
14:58
[65]

Fett [ Avatar ]

Brisk wiem że mnie nie naśladujesz :P hmm ja nie widze tutaj żadnego kompleksu *_*

29.01.2004
16:53
[66]

Fett [ Avatar ]

co wy sobie kur** wyobrazacie :P juz drugi raz dzisiaj reaktywuje wątek. Gdzyby nie ja to by ta karczma padła :P Wrociliśmy ze "zwiadu" jak ktos chce paczka to są w spiżarni w sektorze 15 podpisane wielkimi liteami NIE RUSZAĆ BO ZABIJE. Desert eagle sprawdził się w boju, beretta też szalała. [email protected] prepadł, powiedział że poszedł jeszcze załatwić kilka spraw, miał tam chyba jakąś znajomą :> Się chłopak nie ucieszy bo nie zostawiłem nikogo przy zyciu (buhahahaha)

29.01.2004
17:14
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

Fett ludzie się ucza do sesji :D

*uczy sie*

29.01.2004
17:27
smile
[68]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Yooo :)

*i idzie spac* :D

29.01.2004
17:28
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

Allan YoO :D

*uczy sie*

29.01.2004
17:33
smile
[70]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*uczy sie* hahaha... dobra dobra... Brisk.. wlasnie widze jak sie uczysz :D... *i dalej idzie spac* PS. Tylko nie mowi ze widzisz jak ja spie :D

29.01.2004
17:53
[71]

Sayet [ White Star Soldier ]

a teraz ja ratuje watek:D co powiecie??

29.01.2004
17:55
smile
[72]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sayet ---->> sa takie dni poprostu ze nie chce sie pisac czy tam statsowac na forum... tak jak mi dzisiaj.. :)

*spi dalej*

29.01.2004
17:55
[73]

Fett [ Avatar ]

jeden madry froumowicz :P

29.01.2004
17:57
smile
[74]

[email protected] [ Wirnik ]

Fett, rozwaliles wszystkich z TYLU wozu, ja nawalalem do tych z przodu, wiec nei przyznawaj sobie wszystek zaslugi :-P

Sayet, jol :-D

29.01.2004
18:03
[75]

Sayet [ White Star Soldier ]

wszyscy sie rozleniwili a mi sie hulajnoga zepsuła i musze naprawiac bo jutro do szkoły:D

29.01.2004
18:15
smile
[76]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, ostatni dzien, tak ? Tj kiedy masz ferie ?

29.01.2004
18:19
[77]

Sayet [ White Star Soldier ]

od 16 lutego

29.01.2004
18:20
smile
[78]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, ja mam od 2 do 16 lutego :) W jakim mieszkasz wojewodztwie ?

29.01.2004
18:24
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś no właśnie nie widze :D

OK prawie skończyłem nauke :D

Shakkuś no i trzeci rozdział zawitał :D Wczesniej była jednak egzekucja osatniego Orka :D I wogóle ostatniego możliwego do zabicia tj został mi tylko: Troll ten taki wielki, Magiczny Golem i cztery Smoki :D

29.01.2004
18:25
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś no i to co chciałeś :D

29.01.2004
18:26
[81]

Sayet [ White Star Soldier ]

[email protected]>>> podkarpacie:D

29.01.2004
18:33
smile
[82]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Taaa Brisiu.... wlasnie widze .. a co to jest za Nauka ?? G ][ ?? :D

29.01.2004
18:34
smile
[83]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, rozumiem :-)

29.01.2004
18:35
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś o tak wygląda wg Ciebie spanie?! pfffffffff :D A screeny robiłem rano czy jakoś w południe....Mośku :D

29.01.2004
18:40
smile
[85]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Wydarzylo sie cos co mnie rozbudzilo... a poza tym rano tak? Chyba grasz od rana :D Mośku :D

29.01.2004
18:43
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]

Mośku taaaaaaaaa jasne własnie widze jak śpisz chyba rundami pięcio minutowymi :D

29.01.2004
18:50
smile
[87]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Jakbys dostał takiego smsa jakiego ja dostalem niedawno tez byc nie spal :D... poza tym Ty sie miales uczyc co ?? :D

29.01.2004
18:53
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

*śmieje się.....zaczyna płakać ze śmiechu....spadł z krzesła i sie turla* :D

Co do nauki nie nie miałem po 18.oo nie ucze sie :D Taka zasada :D

29.01.2004
18:54
smile
[89]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sobra dobra mosku teraz to sie mozesz tlumaczyc :D ... najpierw grał teraz na forum siedzi.. caly Brisk :D

29.01.2004
18:54
[90]

Sayet [ White Star Soldier ]

mieliscie sie uczyc:D

29.01.2004
18:55
smile
[91]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, kiedy masz poprawke weekendowych egzaminow ? ;-)

29.01.2004
18:57
smile
[92]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

hiehiehie Brisiu nie mów ,że nie zabiłeś jeszcze czarnego trolla ??? no co Ty jego można już na 9 levelu zatłuc :D jak skończe gre teraz to też pokaże mój poziom :D

29.01.2004
18:57
smile
[93]

Brisk. [ Chomik ]

Słabo kombinuje, żyje w swoim świecie ze swoimi komplexami....cały Alluś :D

Sayet idź coś napraw :D

[email protected] buehehe 3 z 4 zaliczeń to są poprawki :D A egzamu to za tydzień a potem chyba za dwa :]

29.01.2004
18:59
smile
[94]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś a na kiego go dali tak hen daleko :D Myslisz że mi sie tak chciało gonić? :D Nawet teraz sie tam nie wybiore zresztą jacyś komuniści (czerwone szaty i czerwone oczka) sie przyp....czepiają teraz do mnie :D

29.01.2004
18:59
smile
[95]

Sayet [ White Star Soldier ]

Brisk>>> ale co??

29.01.2004
19:01
smile
[96]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To Brisk mial sie uczyc... ja mialem spac :)

Shakkus ----> pewnie Brisk zobaczyl Trolla i dal nogi za pas... :D

29.01.2004
19:01
smile
[97]

[email protected] [ Wirnik ]

BRISK, TO NIE MARNUJ CZASU ALE IDZ KUJ !! ]:->V :-P

Sayet, nie wiem czy to nalezy to Twych obowiazkow ale taranujac tednego potwora zabrudzilem nioce zderzak Smiercza - mogbys wyczyscic ? :-)

29.01.2004
19:01
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu muahahahaha no nie przesadzaj aż tak daleko to on nie jest :P hiehiehie komuniści dobre :D acha zapomniałem, a ładnie tak zakradać sie za plecy orkowi ? chcesz żeby biedak zawału dostał czy co ? :D

29.01.2004
19:01
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet co? :D *rozgląda sie...zatrzymuje wzrok na tosterze, podchodzi i gwiżdząc niby przez przypadek go zrzuca na ziemie* Oooo teraz już masz co naprawiać :D Choć nie wiem czy jest co naprawiać wkońcu to czwarte pietro :D

29.01.2004
19:02
smile
[100]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś no pewnie tak i teraz sie tłumaczy ,że daleko qrna to On chyba daleko ale uciekał :D

29.01.2004
19:03
[101]

Sayet [ White Star Soldier ]

[email protected]>>> ok

Brisk>>>> ciekawy przypadek......sam spadł z 4 pietra.....no dobra ide kupic nowy*wychodzi*

29.01.2004
19:03
smile
[102]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś *zawstydzoy* bo ja lubie od tyłu *czerwieni sie* :D I jest to tak daleko :D

[email protected] wzrusza mnie Twoja troska o moją edukacje *płacze* :D

Alluś Ty to nawet Trolla nie widziałeś a takić tfardki niby :D

29.01.2004
19:03
smile
[103]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hehehehe... :)

29.01.2004
19:04
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus własnie dlatego żałuje ze w tej grze nie ma multi :D ps. Nie ma no nie multi?? :D hiehie :]

29.01.2004
19:04
smile
[105]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu aaaa no tak qrcze zawsze o tym zapominam :D

29.01.2004
19:05
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś nie strasz dzieci :D

Shakkuś no to żeby to mi było ostatni raz :D

29.01.2004
19:05
smile
[107]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś mueheheheheh :D

Brisiu nie nie ma multi :( a szkoda :P

29.01.2004
19:06
smile
[108]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, wielkie dzieki :-D

SS, super :-D

Brisk, no coz, nie chcial bym bys zostal na roku :-)

29.01.2004
19:06
smile
[109]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> nie niszcz sprzetu :D

Shakkus ----->> No ba!.... a Ci komunici co mowil to pewnie sam sie zrobił caly czernowy z tego czlego uciekania :D... i w dodatku sie pewnie jeszcze ciamajda zgubił :D

29.01.2004
19:08
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] to jest niemożliwe :D

Alluś bo co? :D A ciamajda to był smerf :D

Shakkuś no ale sie ciesz bo w JA byś manto zbierał i jeszcze tu :D

29.01.2004
19:09
smile
[111]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no właśnie nie niszcz sprzętu hiehiehie :P

SSuś no baaa :D pfff :P

29.01.2004
19:09
[112]

Sayet [ White Star Soldier ]

*wchodzi*umyłem zderzak czy cos tam tak ze błyszczy.....a tosterow niebyło....i tego sie nieda naprawic....bo nawet niema co zbierac..... ciekawe kto go wyrzucił....

29.01.2004
19:10
smile
[113]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

muahahahahahahhahaha <spadł ze stołka i turla sie po ziemi ze śmiechu> ehehehehehe kurcze Brisiu nie rób tego ponownie, bo kurde pikawa mi wysiądzie ze śmiechu :D

29.01.2004
19:11
smile
[114]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, zobaczymy :->

29.01.2004
19:12
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] tzn masz lepsze tam znajomości niż ja? :D Nie sądze :D

Shakkuś przepraszam nie chcialem :D

29.01.2004
19:14
smile
[116]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no ja myśle :D

29.01.2004
19:15
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś to ja Cie prosze nie myśl :D

29.01.2004
19:16
smile
[118]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu muehehe skąd ja wiedziałem ,że Ty to napiszesz :P i skąd wiem, że zechcesz powiedziec aby sie nie bawił w jasnowidza :D hmmm a może nie ? :D

29.01.2004
19:20
smile
[119]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ---->> no to chyba Bris nie wie co powiedziec :D

29.01.2004
19:20
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

Nie gadaj tyle Shakkuś tylko sie wkońcu odróc bo mam dość gonienia wokół Ciebie :D

29.01.2004
19:20
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś czy aby na pewno ? :D

29.01.2004
19:23
smile
[122]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu jeśli masz dość gonienia wokól mnie to poganiaj za swoim ogonem :P

SSuś acha :D

29.01.2004
19:26
smile
[123]

Brisk. [ Chomik ]

To ja mam ogon!! :D *kręci sie w kółko próbując zobaczyć czy to prawda* :D

29.01.2004
19:28
smile
[124]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, tak to co innego :)

29.01.2004
19:28
smile
[125]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu człowiek uczy sie całe życie i dowiaduje sie wielu rzeczy o których nie miał pojęcia :D

29.01.2004
19:30
smile
[126]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ----->> Tylko nie liż swojego ogona przez przypadek :D

29.01.2004
19:37
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś jaki przypadek jaki przypadek? :D hiehiehie :D

Shakkuś bo Cie zaczne traktować jak Światków pewnej organizacji niby nie rządowej ale oni są przysyłani przez rząd :D

29.01.2004
20:00
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

Ja wiem że nie jestem dla Was partnerem do rozmowy na Waszym poziomie i musze wchodzić zawsze na czwarte piętro żeby pogadać ale mogliście choćby powiedziec:"Nie chce nam się z Toba gadać:" a nie tak bez niczego se iść stąd :D

29.01.2004
20:00
smile
[129]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

pffff :D

29.01.2004
20:04
smile
[130]

M'q [ Schattenjager ]

Joł :) Shakka, Ty tutaj nie flirtuj, tylko się przygotowywuj do porażki na treningu Academy :)

29.01.2004
20:04
smile
[131]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'q pfff :D

29.01.2004
20:09
smile
[132]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ---->> jakiego treningu ?? :>

Bris ---->> nie medrkuj tutaj :D

29.01.2004
20:10
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś ciesz sie że nie ma mnie na treningu :D

Alluś sie wie :D

M'q YoO :D

29.01.2004
20:10
smile
[134]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś a mówił ,że to ja mędrkuje :P

29.01.2004
20:11
smile
[135]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu muahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pfff :D

29.01.2004
20:12
smile
[136]

M'q [ Schattenjager ]

SS --> hmmm? ja coś mówiłem? :>
Brisk --> ^^

29.01.2004
20:13
smile
[137]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ---->> Bris niekiedy sam nie wie co mowi :D

29.01.2004
20:14
smile
[138]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś ano true, true :D tak to już bywa jak sie ma kilka jaźni to można oszaleć :D

29.01.2004
20:15
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś fakt! :D

Shakkuś bo sobie krzywde zrobisz :D

29.01.2004
20:16
smile
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nie tyle krzywde co mi pikawa wysiądzie, a obiecałeś, że już nie bedziesz :(

29.01.2004
20:16
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś oj przepraszam *przytula*:D

29.01.2004
20:17
smile
[142]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisu a fujjj znowu jadłeś czosnek, bleeee wiesz ,że ja tego nie lubie :(

29.01.2004
20:18
smile
[143]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus & Bris ---->> *przytula* :D jak wszyscy to wsyscy :D

Mq ---->> a je nie wiem :D

29.01.2004
20:19
smile
[144]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś fuuuuu a Ty qrna cebule no nie :(((

29.01.2004
20:19
smile
[145]

[email protected] [ Wirnik ]

*Przytula wszystkich*

Usciskajmy sie wszyscy razem :)

29.01.2004
20:19
smile
[146]

Sayet [ White Star Soldier ]

a co tu sie kurde dzieje???

29.01.2004
20:19
smile
[147]

Brisk. [ Chomik ]

*jest w siódmym niebie* :D

29.01.2004
20:21
smile
[148]

M'q [ Schattenjager ]

:D

(czyli jeden z moich postów z ukrytym morałem)

29.01.2004
20:23
smile
[149]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmm M'q ten ukryty morał to tylko my chyba we dwóch zrozumieli :P :P

29.01.2004
20:24
smile
[150]

[email protected] [ Wirnik ]

29.01.2004
20:24
smile
[151]

M'q [ Schattenjager ]

]:->

(następny. ale wystarczy tych morałów na dzisiaj :P)

29.01.2004
20:25
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]

Ja mam nadzieje że Ty M'q tylko morały masz tak ukryte bo jak reszte też tak to ojojoj współczuje :D

29.01.2004
20:25
smile
[153]

[email protected] [ Wirnik ]

To byl post z ukrytym moralem.

Ro jest post numer 7777

29.01.2004
20:26
smile
[154]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus --->> *myje zeby* to poczekajcie :D

Mq ----->> a co to jest morał ?? :D

29.01.2004
20:28
smile
[155]

[email protected] [ Wirnik ]

SS:


morał (niem. Moral, ang. moral, fr. morale z łc. moralis ‘moralny’) pouczenie, nauka dotycząca kwestii moralnych; także taka nauka wynikająca ze zdarzeń zawartych w bajce, przypowieści itp.

Hasło opracowano na podstawie „Słownika Wyrazów Obcych” Wydawnictwa Europa, pod redakcją naukową prof. Ireny Kamińskiej-Szmaj, autorzy: Mirosław Jarosz i zespół. ISBN 83-87977-08-X. Rok wydania 2001.


Zrodlo - Onet.

29.01.2004
20:28
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

SSuś muahahahahaha przypomniała mi sie pewna piosenka :D :D

"myje zęby wystające z gęby, a pozostałe są pordzewiałe.
szczotka pasta kubek dynamitu jednak zapałka i już po krzyku." :D :D

29.01.2004
20:32
smile
[157]

[email protected] [ Wirnik ]

Shakka, ja znam w wersji zardzawiale zamiast pordzawiale i szczeka do kitu a nie juz po krzyku.

29.01.2004
20:32
smile
[158]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ---->>> baahahahahaa.... ojjj... *spadl z krzesla ze smiechu* :D

29.01.2004
20:33
smile
[159]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No widzisz [email protected] a ja znam w takiej :D

29.01.2004
20:38
smile
[160]

M'q [ Schattenjager ]

Brisk --> hmm, a o co konkretnie chodzi? ;)

29.01.2004
20:38
smile
[161]

[email protected] [ Wirnik ]

*gruby, pijacki spiew*

W zakopanym
Na roztajach
Powiesil sie
Chlop na jajach
Powiesil sie
tak paskudnie
lewym jaje na poludnie

W zakopanym
w pewnej chacie
baca bace
topil w moczu
czy go topil
czy utopil
lecz na pewno
go ozlopil

W zakopanym
na Giewoncie
piorun trafil
bace w pracie
czy go zabil
czy nie zabil
lecz na pewno
go oslabil


Nie jestem tylko pewien czy dobra kolejnosc zwrotek :-|

29.01.2004
20:40
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]

M'q a nic tak se napisałe mtylko :D hłehłehłe

[email protected] i jeszcze raz spiwamy :D

29.01.2004
20:42
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]

hłehłehłe bez chamskiego śmiania się z mojej nie-skromnej osoby :)

29.01.2004
20:43
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu to nam pomoże w śpiwaniu :D

29.01.2004
20:48
smile
[165]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

I jeszcze to :D

29.01.2004
20:48
smile
[166]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś dokładnie :D A przynajmniej mi wtedy pomaga :D

M'q ależ ja sie nie śmieje z Ciebie tylko z Allusia i Shakkusia :D

29.01.2004
20:48
smile
[167]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

no i oczywiscie to :D

29.01.2004
20:49
smile
[168]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu i jeszcze to :D >>>> znaj łaske pańską :D

29.01.2004
20:51
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Jakiś Ty dziś uprzejmy Shakkuś :D

29.01.2004
20:53
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A so raz można miećdzień dobroci dla zwierząt no nie ? :D

29.01.2004
20:54
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Ahaha czyli jednak te zwierzatka ciągle Ci tam po głowie chodzą :D

29.01.2004
20:55
smile
[172]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No szczególnie ogony :D

29.01.2004
20:57
smile
[173]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ok wybacz mi Brisiu, ale musze isc pomachać troche świetlikiem :D

29.01.2004
20:58
smile
[174]

...Soul Surfer... [ Legend ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Odmaszerować...

29.01.2004
20:59
smile
[175]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Damn it :/ - znowu zapomnialem.

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1961937&N=1

29.01.2004
21:01
smile
[176]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Buahahaha nie wytrzymam i jeszcze zlego linka dalem :/

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1962046&N=1

29.01.2004
21:04
smile
[177]

Torn [ Merces Letifer ]

hej, znalazłem antidotum na uzależnienie GOLowe = sesja :))
Nie wiem o czym tu gadaliście, jutro po południu to przeczytam.
Tak tylko daje znać iż żyje... :]
Allan - tak pobieżnie patrzałem na wstęp i widze 2 błędy :P

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.