GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 30

28.01.2004
16:14
smile
[1]

zarith [ ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 30

Siara!!! Iiiii szysko jasne... hic

28.01.2004
16:14
smile
[2]

zarith [ ]

pierszy... hic ;->

28.01.2004
16:16
smile
[3]

zarith [ ]

drugi?

28.01.2004
16:16
smile
[4]

zarith [ ]

i trzeci :P

28.01.2004
16:38
smile
[5]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

4

28.01.2004
16:39
[6]

zarith [ ]

no rzutem na taśmę :PP


PIĄĄĄTYYYYY!!!!

28.01.2004
16:57
smile
[7]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

no dobra - szósty (?)

28.01.2004
17:18
smile
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szescdziesiaty czwarty! :-)
To ktory z panow glosowal za banowaniem za wyscigi w karczmie, ha? Bo sie posypaly wtedy. Bedzie odwazny, ktory sie przyzna, bo szukac mi sie nie chce?

28.01.2004
17:21
smile
[9]

kiowas [ Legend ]

Ja, ja, ja, to bylem ja............

28.01.2004
17:21
smile
[10]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ze Ty kiowas, to ja wiem. Innych szukam jeszcze! :-)

28.01.2004
17:23
smile
[11]

kiowas [ Legend ]

Reszta sie nie przyzna bo to kurczaki.

28.01.2004
17:24
smile
[12]

zarith [ ]

ja nie. nie sika sie do własnego łóżka :)

28.01.2004
17:26
smile
[13]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

kiowas--> A to ja chyba faktycznie poszukam w tych wnioskach i propozycjach. Se kurna zrobie liste zasluzonych :-) Biednego Pella wtedy zabanowali na tydzien. A bogu byl ducha winny, nie czytal i nie mial pojecia, ze jest zamek na wyscigi, bo sie poziom w ten sposob podobno zaniza :-))

28.01.2004
17:28
smile
[14]

kiowas [ Legend ]

rothon ---> tak jest !!!! I mydlem go, i mydlem !!!

28.01.2004
17:28
smile
[15]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja głosowałem tylko za jednym:

ŻE TO NIE JEST KARCZMA DO DIABŁA! :P

28.01.2004
17:34
[16]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

a.i.n...--> No i co z tego? Po co nam to mowisz?

28.01.2004
17:36
smile
[17]

kiowas [ Legend ]

rothon ---> nie zalapales ukrytego przekazu widac

28.01.2004
17:39
[18]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

To musi byc jakis naprawde wielki przekaz w takim razie. Ja zlapalem tylko taki, ze kolega nie rozumie o czym ja mowie. O zasadzie, nie o miejscu.

28.01.2004
17:40
[19]

tygrysek [ behemot ]

bry komuno

28.01.2004
17:41
smile
[20]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Komuno...

28.01.2004
17:41
smile
[21]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

rothon - oczywiście, że wielki, wielki jak moja niechęć do karczm :)
A, że przyrzekłem sobie NIGDY nie pisać w żadnej karczmie, w związku z tym... no :)

28.01.2004
17:44
smile
[22]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No i są !! Małpy moje kochane !!
Zróbmy głosowanie, a może wybory, takie wiecie z kandydatami, a potem niech demokracja pokaże swoją siłę !!

28.01.2004
17:55
[23]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hehehehe, trzymajcie mnie. Oto bog hipokryzji. a.i.n..., posluchaj mnie, poziom pisaniny na GOLMAXIE do fiuta najgorszej karczmie nie dorasta. Cozes przysiegal? Zastanow ty sie. Nie moooge :-D Zreszta, mimo, ze karczm innych nie znam poza jedna, to i tak wiem, ze pewnie by cie w zadnej nie chcieli. Hipokryty nikt nie chce :-)
Poszukam ja tych argumentow w 'uwagach i propozycjach', oj poszukam *smieje sie*

28.01.2004
17:57
[24]

zarith [ ]

blah blah blah

28.01.2004
17:58
[25]

tygrysek [ behemot ]

dobre :)

28.01.2004
18:00
[26]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

rothon - nie chodzi mi o statsowanie, ale sposób w jaki wyglądają te karczmy.

Jak widziałem w karczmach to "stawianie" browarów i innych alkoholi, które jest wklejaniem obrazków, to mnie cholera bierze. Dlatego tam nie zaglądam. jak chcę się napic, albo komuś postawić, to idę do normalnej knajpy :)

A gdzie tu hipokryzja? Miałem ja coś kiedykolwiek przeciw uczciwym statsom? :P

28.01.2004
18:01
smile
[27]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No małpiki wy moje !!!
Macie tu po bananie i uściśnijcie sobie łapki.

<banan>
<banan>
<banan>


28.01.2004
18:01
smile
[28]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

tygrys--> Zle mowie? "Poziom niedobry, zgnilizna, statsiarstwo" pisali nadeci. A tu co? Kloca na srodek walniesz, a zaraz batalion sie znajdzie piewcow, ze to 'szczyt surrealistycznego uniesienia'! Pokroic sie dzadza za to. W koncu placa, a glupi, kto placi za szajs nie? Wiec sie dorabia... idee i zmysla roznice *smiech*

28.01.2004
18:04
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dobra a.i.n..., faktycznie. Odszczekuje hipokryzje. Sorry :-) Ale okazuje sie, ze znasz jedynie wierzch tego balaganu. Przyznam ci sie, za nie raz i nie dwa w konflikt ze stawiaczami wchodzilem zarzucajac im brak polotu. Byly pyskowki i obrazania. Zapytaj tygrysa. Prawda tygrysie?

28.01.2004
18:08
[30]

Adamus [ Gladiator ]

Rothon --> DZIĘKUJĘ

28.01.2004
18:09
smile
[31]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

rothon - raz, na początku mojej tu "kariery" odważyłem się "obśmiać" ten... "zwyczaj" stawiania, ale po serii postów - "jak się nie podoba, to nie zaglądaj" - wyłączyłem sobie kat. "karczmy" :D

*daje na zgodę*



PS. edit: nie, to bylo jednak później, jakoś po wprowadzeniu oficjalnej kategorii "karczmy" :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-28 18:10:52]

28.01.2004
18:09
[32]

tygrysek [ behemot ]

rothonie --> bardzo dobrze mówisz.




a dlaczego Angelo juz tutaj nie ma ?? bo się znudził :)

28.01.2004
18:10
[33]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Adamus--> Taaaaa, oto odezwal sie ten, ktory nic innego poza wklejaniem obrazkow nie robil. Oj Adamus, Adamus, chociaz Ty mnie nie dobijaj. ja chyba faktycznie nie umiem pisac w jezyku ojczystym i jasno okreslic o co mi lata. Wtorny analfabetyzm. Dobrze wiedziec, bo zmilcze wreszcie.

28.01.2004
18:11
smile
[34]

Widzący [ Generaďż˝ ]

rothon -->> przyszedłeś tu żeby powiedzieć mi że jestem głupi jak but i nawet jak postawisz tu "klocka" to ja zapieję z zachwytu ?
Już postawiłeś swojego klocka i pomyśl którędy on wyszedł na wolność. Spadaj i łap miękkie lądowanie w swoich karczmach, ja do nich nie wchodzę żeby tobie i innym tłumaczyć że są idiotami.

28.01.2004
18:16
smile
[35]

Adamus [ Gladiator ]

Rothon --> No co Ty, na zartach sie nie znasz :-)????

28.01.2004
18:19
smile
[36]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Widzacy--> Łooo matkow :-DD Jezeli sadzisz, ze za swoj abonament mozesz pisac do mnie wszelkie slowa jakie przyjda ci do glowy, to informuje, ze darmo buzce jesc nie daje. A i metoda na obicie pupki sie znajdzie jak bedzie trzeba. Pomysl wiec najpierw zanim i nie pisz takich postow, bo jedynie potwierdzasz, ze lepiej nic nie mowic i uchodzic za idiote niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci. Uderzylem w stol, jakos nikt poza toba nie zaczal sie obruszac. Cos nie teges? :-D
Nic nie postawilem *rozglada sie*
Miejsca pobytu wybieral beda sobie sam. Teraz popatrze na ciebie. Rozumie osoba? :-))

28.01.2004
18:19
smile
[37]

kiowas [ Legend ]

Jakby to massca powiedzial - czas na popcorn i piwo.

Round 1 !!! [gong]

28.01.2004
18:22
smile
[38]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czas się przewietrzyć. Wam też proponuję.

Pax, pax między GOLasy!

28.01.2004
18:22
smile
[39]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ty mnie Adamus do grobu chesz wpedzic? Ladne mi zarty! :-D
Zobacz co tu sie dzieje. Byle porownanie, a juz sie winni (we wlasnej ocenie, oczywiscie) znajduja, ktorzy w falszywie pojetej obronie swego polotu lzyc mnie gotowi. Chociaz Ty mnie oszczedz, bo z nerw zejde :-))

28.01.2004
18:25
smile
[40]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A w ogole Widzacy, to ty tu przyszedles. Ja tu jestem od dawna *smieje sie*

28.01.2004
18:28
smile
[41]

zarith [ ]

oj napisałbym wam coś ale wole pograć w finala 7

28.01.2004
18:29
smile
[42]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Proponuję zakonczyć tę część wcześniej i założyć następną, w trybie awaryjnym :)

28.01.2004
18:34
smile
[43]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

a.i.n...--> Jest opcja [edytuj post]. Osobiscie moge jej uzyc i bedzie po sprawie. Ale sam ja to chyba troche malo :-)

28.01.2004
18:34
smile
[44]

Widzący [ Generaďż˝ ]

rothon-->> choćbyś naklepał postów i milionik to "osoba" ma to gdzieś, a czy inni się obruszą to "osobę" też nie obchodzi. W żadnej karczmie czy innym bałaganie nie znajdziesz takiego wejścia "osoby" jak Twoje tutaj. I nic do rzeczy niema czy są tu Twoi przeciwnicy, adresowałeś wypowiedź do wszystkich to i masz odpowiedź od "osoby" nie związanej z Twoimi niegdysiejszymi bojami. I nie strasz mnie bo się Ciebie nie boję i zdecydowanie "Pomysl wiec najpierw zanim i nie pisz takich postow, bo jedynie potwierdzasz, ze lepiej nic nie mowic i uchodzic za idiote niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci".

I również okraszę to uśmiechem.

28.01.2004
18:38
[45]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Nie, edycja tych postow nie wchodzi w grę... od tego tylko krok do wprowadzenia "Ministerstwa Prawdy" :/

Tak czy siak, jest pierwszy zgrzyt w miłej zawsze atmosferze tej kategorii :/

28.01.2004
18:43
[46]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ja to mysle Widzący, ze zbyt wiele sytuacji traktujesz osobiscie. To bardzo zle, bo mozna sie czasem zapedzic. Zupelnie niepotrzebnie. A w tym przypadku tak wlasnie bylo.
Poza tym to co napisalem tutaj, to zadne wejscie, prosze pana. Szczegolnie, ze niemal wszystkich znam z ogolnego forum. Zreszta, na 'wejscia' to ja juz jestem za stary. Zazwyczaj jedynie pojawaim sie po cichu :-) Ale nawet, gdyby to byl debiut z serii 'taadaaam', to sam przyznasz, ze nie ma poziomu, ktory uwlaczalby tytulowi tego watku :-D

28.01.2004
18:47
[47]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

a.i.n...--> Przepraszam, ze z moim udzialem. Tak chyba cholera zawsze zostanie. "Jam jest ta świata cząstka fatalna, co tylko dobra pragnąc, zło czyni wciąż..."

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-29 12:46:54]

28.01.2004
18:58
smile
[48]

Widzący [ Generaďż˝ ]

rothon , jestem tak stary że życie dotyczy mnie osobiście, cóż wieku się nie wybiera. Znam to forum dość dawno przynajmniej od czasu kiedy drapieżniki były tylko sierściuchami a wszyscy na forum byli jeszcze młodzi. Mnie też znałeś pod innym imieniem i co z tego ? Ano to że od takich starców trzeba wymagać więcej i nie jest to zapędzanie się tylko popędzanie i przypominanie.
Co do tytułu wątku to jak widzisz nikt w tej kategorii nie mnoży wątków ponad konieczną potrzebę i można w nim pisać prawie wszystko a nawet nie pisać nic;-)

=
--------- To jest łapka wyciągnięta na zgodę
=

28.01.2004
19:04
smile
[49]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

*wyciaga reke na zgode*
Widzacy, to mi teraz powiedz, z ciekawosci pytam, ktora kategoria jest mnozona ponad konieczna potrzebe? I w jaki sposob jest od czasu do czasu reanimowana? Bo skoro zapotrzebowania niet, to ktos te kategorie jakos kopac na top musi :-)

28.01.2004
19:09
smile
[50]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

chuja tam łapka...

28.01.2004
19:10
smile
[51]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

ŁAPISZCZE

:D

28.01.2004
19:11
smile
[52]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A ten wulgaryzmy upowszechnia! *smieje sie* Kanon, a jezeli tu sa dzieci, to nie bedzie Ci wstyd? :-))

28.01.2004
19:13
smile
[53]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Dzieci, teraz to mogłyby słowniki wulgaryzmów publikować.

A chuj to słowo,bez którego nie da się,przejść przez życie ;o)

28.01.2004
19:14
smile
[54]

Widzący [ Generaďż˝ ]

rothon - to nie tak, kategorie są (względnie) stałe tylko w ramach kategorii mnożą się wątki. W GOLMAX wystarczy zasadniczo jeden wątek reszta jest najczęściej efemeryczną informacją od adminów. Co do mnożenia się ponad konieczną potrzebę to jest to kryterium zwane "brzytwą Ockhama". :-D (np. "wątki pingwinie")

28.01.2004
19:17
smile
[55]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Kanon - niech będzie - grabie !

P.s. na razie, obowiązki wzywają.

28.01.2004
19:29
smile
[56]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

OK to pogram sobie w ... SimCity... 2000 (TAK!) :D

28.01.2004
19:31
smile
[57]

tygrysek [ behemot ]

popcorn się skończył

hmmm

28.01.2004
19:32
smile
[58]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Non sunt multiplicanda entia sine necessiate :-) ... jasne, rozumiem :-)) Ale tutaj to raczej wynika z frekwencji. Zaloze sie :-)) Pozdrawiam!

28.01.2004
20:27
smile
[59]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Sugerujecie, że to takie "forum" w forum ?

Perwersiarze ;o)P

28.01.2004
20:29
[60]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nie. Ja na ten przyklad sugeruje, ze jeden watek w calej kategorii oznacza mala frekwencje i... [nie powiem] :-)))) *zakrywa buźke*

28.01.2004
20:41
smile
[61]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Co to są frekwencje ? :o)

28.01.2004
20:45
smile
[62]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Kanon--> Czyje imieninki? :-DDD

28.01.2004
20:48
smile
[63]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

rothon ----> a niczyje, zaszyłem i się wbrew przeciwnościom losu postanowiłem dzisiaj pookupować ORB'a i jutro też mam wolne hehehehehe ;DDD

28.01.2004
22:16
smile
[64]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

upik..

28.01.2004
22:56
smile
[65]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ale pożar, ledwo miasto wybroniłem, a i tak ratusz i moją rezydencję szlag trafił :)

28.01.2004
23:47
[66]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

mały pstryczek do góry..

29.01.2004
00:02
smile
[67]

zarith [ ]

no, sephiroth dostał w tubę:)

up

29.01.2004
00:13
smile
[68]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

asz Ty franco jedna!! Ty kozokoniu cherlawcu!! Ty gniadoszyja gnido faraonska!! idz sobie i daj mi spokoj.. a sio!! :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-29 00:13:32]

29.01.2004
01:00
[69]

zarith [ ]

napisałbym coś śmiesznego ale mi sie nie chce


dobranoc

29.01.2004
01:02
smile
[70]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mazio - bądź delikatny dla niej :P

29.01.2004
08:56
smile
[71]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Dzieńdobry!! Małpy moje kochane !!!

Poranny kop w górę.

29.01.2004
09:26
smile
[72]

zarith [ ]

ał, ał... nie tak mocno widzący :)

bry;->

29.01.2004
10:04
smile
[73]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Jako samarytanin podnoszę upadłe wątki w górę :-)

A że mocno je pocieszam, cóż twarde jest prawo dżunglii....


29.01.2004
11:26
smile
[74]

zarith [ ]

ano twarde *łup*

29.01.2004
12:33
[75]

zarith [ ]

uuuuch

29.01.2004
12:52
smile
[76]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

upik leki jak piórko....

29.01.2004
13:18
[77]

tygrysek [ behemot ]

łaaa ... dopiero chwila wytchnienia

29.01.2004
13:27
smile
[78]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.
Widze, ze byl najazd rothona ? :))

29.01.2004
13:40
smile
[79]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

29.01.2004
13:44
smile
[80]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tam zaraz najazd. Tak gadalismy sobie. Z nudow to czlowiekowi do glowy rozne glupoty przychodza :-)))
A potem sie w smoku wywalilem i taki to byl magiczny wieczor :-)))

29.01.2004
13:47
smile
[81]

tygrysek [ behemot ]

to przez tą magiczną lodówkę ?? :)

29.01.2004
14:44
smile
[82]

zarith [ ]

no jak ja nie upnę to....



... będę miał posta mniej:P



magiczna lodoofka? chciałbym miec coś takiego w domu, z nieograniczonym zapasem zimnych heńków stefków i żywców:)

29.01.2004
15:23
smile
[83]

Widzący [ Generaďż˝ ]

zarith --> pomysł delikatnie mówiąc do dupy. Miałem taką magiczną lodówkę przez prawie dwa tygodnie a efekt.....

1 kobita obrażona że taki bajzel pod jej nieobecność
2 prace remontowe na takim samym etapie jak przedtem czyli "planowania"
3 wygląd plugawy, ciało umęczone, mózg zaczadziały

jedynie pozytywnie wypowiadał się o nas sklep z piwem i dostawcy fast foodów.

Nie - stanowczo nie polecam magicznych lodówek.

29.01.2004
15:25
smile
[84]

Sudzione [ The Legacy ]

bry :)

widze żę mała burza przeszła wczoraj przez nasz najkochańszy wątek , heh

29.01.2004
16:17
smile
[85]

zarith [ ]

o nie, taka magiczna lodóweczka by mi się bardzo przydała... tak tak, mój ssskarbie... *tuli butelkę heńka*

29.01.2004
16:39
smile
[86]

kiowas [ Legend ]

Gud myrning.

Uwalilem dzis egzamin i jestem uchachany po pachy - co jest ze mna nie tak?

29.01.2004
16:40
smile
[87]

zarith [ ]

wygląda na to że wszystko w porządku... ale pokaż język i powiedz aaaaaaaaaa

29.01.2004
16:50
[88]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

kiowas--> Z czego?

29.01.2004
16:53
[89]

kiowas [ Legend ]

rothon ---> z teorii panstwa i prawa - zupelny absurd jesli mam byc szczery :)

zarith ---> male a czy duze A ? ;D

29.01.2004
16:58
[90]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Kiedys uczylo sie tego z Olszewskiego min. A teraz co polecaja?

29.01.2004
17:02
[91]

kiowas [ Legend ]

Jeszcze dwa lata temu z Zielinskiego albo Wroblewskiego, ale teraz nasz szanowny dziekan (bo to wlasnie on prowadzi zajecia z tego cudownego przedmiotu:) wydal wlasna ksiazke i z tego cudu poligrafii idzie nam sie uczyc.

Btw - chodzi ofkoz o prof. Leszczynskiego.

29.01.2004
17:04
smile
[92]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Obecny!

29.01.2004
18:41
[93]

zarith [ ]

cześć rik :P

kiowas --> moduluj na zmianę małe i duże ;->

29.01.2004
19:54
smile
[94]

zarith [ ]

uppa uppa

29.01.2004
20:27
smile
[95]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Sesja trzebi czcicieli samotnego wątka GOLMAXa.

Jak tak dalej pójdzie to se będę mógł zmienić ksywke na "Tragarz wątka"

29.01.2004
20:30
smile
[96]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Pomoge :-)

29.01.2004
20:46
smile
[97]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Dzięki :-)

W starcach ostatnia nadzieja.

29.01.2004
20:48
[98]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Dobry wieczór bardzo!:)

29.01.2004
20:51
[99]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No a ktoz inny, jak nie 'kabaret starszych panow'? :-))))
Widzacy, dlaczego zmieniles nicka?

29.01.2004
20:53
smile
[100]

Widzący [ Generaďż˝ ]

To jest piękno języka polskiego.

Bardzo wieczór dobry!:)
Bardzo dobry wieczór!:)
Wieczór bardzo dobry!:)
Wieczór dobry bardzo!:)
Dobry wieczór bardzo!:)
Dobry bardzo wieczór!:)



29.01.2004
20:53
smile
[101]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Gdyby tu była jakaś Murzynka ps. "Mała czarna", to mogłaby nosić wątek na głowie....

29.01.2004
20:54
[102]

The LasT Child [ GoorkA ]

WoW
wiec to jest ten slawny golmax?

no to go sobie wyprobuje :)
--

yeah i moge edytowac posty!

---

ale fajnie, jeszcze raz!!!

--
jestem lepszym użyszkodnikiem tego 4rum :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-29 20:57:01]

29.01.2004
20:54
[103]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

No pewnie. A świstak siedzi...

29.01.2004
20:55
[104]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

... bo sreberka były kradzione

29.01.2004
20:55
smile
[105]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Proza życia rothonie, byłem, potem mnie nie było, luki w pamięci, znowu jestem, nick nowy a łeb coraz starszy.

29.01.2004
20:57
smile
[106]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Sam nie wiem czemu, ale nie mysle, zeby to bylo takie odruchowe :-))
Pamietasz poprzedni? (tak/nie)

29.01.2004
20:57
[107]

Sudzione [ The Legacy ]

łobecny , zwarty i gotowy na wszystko ;)

29.01.2004
21:03
smile
[108]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Przeca pisze że mam no te luki..., a tak an marginesie nie przywiązuję wagi do staży, stopni i tym podobnych.

29.01.2004
21:13
[109]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Widzący--> Wiem, ze nie szarza wazna, pytalem z ciekawosci, czy pamietasz. Sentymenty, te rzeczy :-)

29.01.2004
21:24
smile
[110]

Widzący [ Generaďż˝ ]

rothon-->> po prostu nie pamiętam, a różne się pozmieniały rzeczy jak byłem poza ... Więc łatwiej zacząć od nowa, zresztą u Ciebie też nie widać pogrubień ;-)
Korzystam dosyc często z encyklopedii i wydało mi się że będzie uczciwie jak Gry On-line za dobrą robotę dostaną trochę kasy (zresztą co to za kasa). To tylko chyba u nas pokutuje przekonanie że wszystko w necie powinno być za darmo, ja uważam że trzeba płacić za pracę innych.
Forum jest tylko przy okazji i momentami żałuję że używam go na nowo, pożera za dużo mojego czasu ( taka mała słabość, chyba jednak sentymentalna).

29.01.2004
21:26
[111]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Otóż mam dla was smutną wiadomość, spać mi się chcę i muszę was już opuścić

29.01.2004
21:30
smile
[112]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Alerik --> Pa pa pa ...chlip..chlip..chlip...

29.01.2004
21:31
[113]

zarith [ ]

hmmmm

29.01.2004
21:33
smile
[114]

kiowas [ Legend ]

A ja zamiast dziobac do egzaminu z UE pisze jakies bzdety na forum....


I niech mi ktos teraz powie ze nie jestem addicted....

29.01.2004
21:34
[115]

zarith [ ]

nie, nie jestes addicted :)

29.01.2004
21:36
smile
[116]

kiowas [ Legend ]

Oż ty rzop twoju mać.......

29.01.2004
21:37
[117]

kiowas [ Legend ]

I tak nie wiem co to znaczy............;D

29.01.2004
21:37
[118]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja dziś skromnie, jeden wpis :/
Łeb boli, wszystko popieprzone... lampa w podłodze...

29.01.2004
21:40
[119]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ok - drugi:
kiowas - co masz na UE?

Ja pewnie po feriach będę miał poprawki, psia mać :/

PS.
I jeszcze łącze ciągle pada w dupe jeża...

29.01.2004
21:41
[120]

Widzący [ Generaďż˝ ]

a.i.n... --> ale masz doła :-((((

29.01.2004
21:43
[121]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> chodzi ci o zakres materialu na exam?

29.01.2004
21:51
[122]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Widzący - nie tyle doła, co generalnie syfiasty dzień... i próbuję się przestawić na tryb:
noc - spać
dzień - nie spać ;)

kiowas - uhm :)

29.01.2004
21:52
[123]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> instytucje, zrodla prawa, swobody, prawo konkurencji

29.01.2004
21:57
[124]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kiowas - OK :)
Miałem i mam to i pewnie będę jeszcze w jakimś zagadnieniu niestety przerabiał...

29.01.2004
21:58
[125]

kiowas [ Legend ]

Znaczy sie, ze Unie masz w plecy?

A na czym poleciales?

29.01.2004
22:11
[126]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Znaczy się, że studiuję integrację europejską i jeszcze z rok będę się w tym obracał. A już mam dość :) Robię licencjat i na magisterkę chcę iść na trzyletnią amerykanistykę.

A w tej sesji umoczyłem pewnie "WHO i integrację gosporadczą" - czy jakoś tak i "Rozstrzyganie sporów w prawie międzynarodowym" - tu głownie chodzi o ETS, jego jurysdykcję i takie tam.
Mam alergię na przedmioty prawnicze i ekonomiczne :)

29.01.2004
23:01
smile
[127]

Widzący [ Generaďż˝ ]

23 na zegarze, pora wziąć się do roboty. Pa małpki moje kochane!!!


29.01.2004
23:04
[128]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> czy mi sie wydaje, czy na twoim kierunku gros przedmiotow to takie, ktore sa albo prawnicze albo ekonomiczne? :)))


Ja tez juz zmykam. Trza isc do wanny, a potem cosik jeszcze poczytac.

29.01.2004
23:14
[129]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kiowas - no właśnie i to jest prawdziwy pain in da ass :P

29.01.2004
23:20
smile
[130]

Coy2K [ Veteran ]

.

30.01.2004
00:45
[131]

zarith [ ]

upne sobie, rano będę miał mniej szukania:)

branoc

30.01.2004
00:53
smile
[132]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

e=mc2*cos(fi)

30.01.2004
00:58
[133]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

branoc

30.01.2004
01:07
[134]

zarith [ ]

l33t

30.01.2004
01:08
smile
[135]

zarith [ ]

łał! prawie jak prawdziwy internetowy twardziel :P

30.01.2004
01:13
smile
[136]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

hough

30.01.2004
01:22
smile
[137]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

no zarith, w końcu jesteś trędi jak by nie patrzeć :)

30.01.2004
01:44
smile
[138]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

...----....

30.01.2004
02:19
smile
[139]

Widzący [ Generaďż˝ ]

No włazić do klateczek, mościć gniazdka i śpimy.
Łapki na kołderkach, jutro też jest dzień.

:-)

30.01.2004
07:35
smile
[140]

zarith [ ]

lajf saks

30.01.2004
08:29
smile
[141]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wcale nie.

30.01.2004
08:49
[142]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kaman! samtajms it das :/

30.01.2004
10:10
[143]

zarith [ ]

oł jes it siurli das...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-01-30 10:10:19]

30.01.2004
10:40
smile
[144]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

30.01.2004
11:56
smile
[145]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

come on baby find my lighter...

30.01.2004
12:47
smile
[146]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Topik Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 30 ys dałn!

Aj ripit: topik dałn! Topik dałn!

Ol junits riport imidietli!

30.01.2004
13:03
smile
[147]

zarith [ ]

zarith riporting ser! redi for orders!

30.01.2004
13:03
smile
[148]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ski for 2 weeks, cu, bye, bye ....

30.01.2004
13:06
[149]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

On Dżamajka wery najs ewrybady smołk cigars

30.01.2004
13:09
smile
[150]

zarith [ ]

baj vin end rimember not tu brejk jor leg :)

30.01.2004
13:10
[151]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zarith - czek de krasz sajt end pamp-ap de topik es macz es ju ken! Aj sej egen - pamp-ap es macz es ju ken! Dys ys kruszal ;P


VinEze - łer łil ju ski?

30.01.2004
13:15
smile
[152]

zarith [ ]

ser jes ser! aj łont feil, ser!

30.01.2004
13:19
[153]

kiowas [ Legend ]

Hey hey, tu NBA

Witam siewodnia z rana jak smietana ;)

30.01.2004
13:20
smile
[154]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Aj noł ju łont! Ałer pipl dont feil :)

30.01.2004
13:29
smile
[155]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wszyscy jestescie powaleni.

30.01.2004
13:31
smile
[156]

zarith [ ]

soł ar ju piotrasq, soł mejk dis smajl disapir from jur fejs!

30.01.2004
13:31
smile
[157]

kiowas [ Legend ]

Soł du ju Piotrasq :)))



Łot e rajm hew aj mejd - am soł talentyd ;D

30.01.2004
13:33
[158]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> Fok - ju łer fasta wen aj łos - łot e szejm :)

30.01.2004
13:35
[159]

zarith [ ]

heh, mor dan dat - aj didnt mejk de mistejk ju did :)

30.01.2004
13:36
smile
[160]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kiowas - eksplejn tu mi, łot du ju min baj "rajm". Ajm efrejd aj dont get det part...

Piotrasq - dont dżadż as, kors ju łil bi dżdżd ;)

30.01.2004
13:38
smile
[161]

zarith [ ]

ain --> 'dżdżd' - buuuhahaha:)

30.01.2004
13:41
[162]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> maj mistejk łos anfogiwebul - aj em dałn on maj nis wys moment kisin maj ołn es :)

a.i.n. ---> rid maj sentens łans egejn, wys tajm speling yt baj sylabul (mejbi dis łil łork :)

30.01.2004
13:43
smile
[163]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> dis is samfin lajk połlisz 'dżdża', jes? :)))

30.01.2004
13:44
[164]

zarith [ ]

oł kaman kiowas dont bi soł aszejmd, nofing rili hepend:)

30.01.2004
13:47
smile
[165]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> hał ken ju sej wet? Aj hew dżast lyk majn ołn... ups, enawa rajm :)))

(wys tajm maj mistejk los in perpes:)

30.01.2004
13:48
smile
[166]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kiowas - dont hert jor bek łajl kisin jor es ;)

Yt supołst tu bi "dżadżd" - aj dżast mispeld - forgot de "a" wowel :D

Oł - end aj fink aj hef tu czek sam dikszonery, kos aj stil dont noł lot "rajm" mins :)

30.01.2004
13:53
smile
[167]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> mej bi aj ken help ju - czek ande 'rhyme' :)))

End łan mo - 'wowel'? Aj fink rawe 'wałel' (olmołst lajk 'wałek' :)

30.01.2004
13:57
smile
[168]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

kiowas - oł, nał aj get yt! :D

End jes, jur rajt - "wałel",
ol dys "w & v" end ałer spelink ys e bit konfjusink

30.01.2004
13:59
smile
[169]

zarith [ ]

bat onli a litl bit:)

30.01.2004
14:01
[170]

kiowas [ Legend ]

zarith ---> bit, bajt, łot a difrens :))

30.01.2004
14:02
smile
[171]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zarith - ofkors :)

oł szit, aj hef tu czardż maj bateris - aj gat onli ejt persent left, dats dżast for ebałt tłenti-tu minyts!
Szit, nał onli tłenti minyts! :P

30.01.2004
14:06
smile
[172]

zarith [ ]

if ju łer juzing ej desktop pi ci, ju łudnt hew dat problem, łud ju:)

30.01.2004
14:08
smile
[173]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Heloł laki bojs !!!

30.01.2004
14:09
smile
[174]

zarith [ ]

haj kejnon! hał ar ju, mon?

30.01.2004
14:11
[175]

kiowas [ Legend ]

Oł men, aj hef tu gol nał.

Aj hef e gejm tu łocz et siks end aj dydnt finiszd ripitin fo maj egzam :(

Baj fo nał end skłiz jo fams es hard es ju ken fo mi :)

Si ja :)))

30.01.2004
14:14
[176]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Bat on di ader hend, aj łudynt... aj kudynt bi soł mobajl, kud aj :)

Bisajds, der ys enader problem - durink łinter, aj dżast kant łerk et maj desk. Yts dżast horible:
de desk is skrułd tu de łol. Ander det desk aj gat a hiter, łen yts turned on, de hit ys devastejting, de er ys soł draj, aj dżast kent stend yt!
Maj ajs, skin gets draj es e dezert in fju mynyts.

Aj dżast nid tu ridekorejt maj rum.

30.01.2004
14:15
smile
[177]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Baj kiowas! Indżoj dat gejm :)

30.01.2004
14:16
smile
[178]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Oł! Kanon - hałdi!

30.01.2004
14:48
smile
[179]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Topik ys gołink dałn! aj sej egen - topik golink dałn!
Mej dej! Mej dej!

Aj kent hold yt macz longa!

30.01.2004
14:52
smile
[180]

zarith [ ]

okej ain, de kawalry has arajwd:)

30.01.2004
14:54
smile
[181]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

gud tu hew ju hijer!
Aj łil bi ałt són, samłan szud tejk ker of dys topik :)

30.01.2004
14:56
smile
[182]

zarith [ ]

konsider yt dan :)

30.01.2004
15:17
[183]

zarith [ ]

let mi ap dis peti topik :)

30.01.2004
15:45
smile
[184]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Rodżer det!

Aj fink, in det kejs, ajm fri tu goł.
ain ower end ałt :)

30.01.2004
16:38
[185]

zarith [ ]

ap ap en ałej

30.01.2004
17:06
[186]

Sudzione [ The Legacy ]

ap ap ap ! end goł :)

30.01.2004
17:26
smile
[187]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Tenks brada for jor atenszyn :o)

RIMEMEMBER ! DONT FOLOŁ ŁAJT RABIT, KILLIM ! :D

30.01.2004
19:43
smile
[188]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

O maj gudnes! olmołst last pejdż !!!!

Łer ar ju feles ?

30.01.2004
19:52
[189]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


what the fuck ?
Yo niggas ! :P
I'm back yo.

30.01.2004
20:48
smile
[190]

Jerryzzz [ Senator ]

if ju fajf fajf fajf, ajm siks siks siks

30.01.2004
20:50
[191]

Jerryzzz [ Senator ]

stats stats

30.01.2004
20:51
[192]

Jerryzzz [ Senator ]

to moze jeszcze troszke?? stats stats

30.01.2004
21:22
smile
[193]

zarith [ ]

jakby to ująć... up.

30.01.2004
23:40
smile
[194]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Sluchajcie na tym linku pisza sami powaleni :D

30.01.2004
23:53
[195]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Oł maj, aj newer fot ajl bi et hołm soł irli dat frajdej najt, łen aj supołs tu bi ałt. End aj łos, end nał ajm bek, nat wery sober, bat aj em hijer, soł czirs tu ja ol felas :P

30.01.2004
23:54
smile
[196]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Twoj link wiedzie donikad Kanon i do tego donikad z banerem reklamowym :)

Aloha Platni Przyjaciele :)

30.01.2004
23:55
[197]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Kanonm - nał dets fany dl;')-

30.01.2004
23:58
[198]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

mazio ys de ła end onli łamn

31.01.2004
02:48
smile
[199]

Sudzione [ The Legacy ]

łon-handret-najtin-najn

31.01.2004
11:51
smile
[200]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Allotropiczne almandynowe allosomy alogamicznie alomorfowały alonżowo alofaniczną alokucję alumentując alumożel ambalażowo-aluwialnym alweolarnym alumnem...

ten post sponsorowała literka a jak atrofia mózgu :)

31.01.2004
13:03
smile
[201]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

czas zmienic beczke...

31.01.2004
13:40
[202]

kiowas [ Legend ]

Witam wszystkich pieknie w tym chujowym dniu.......

31.01.2004
13:50
smile
[203]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Cześć małpy moje kochane!!!

kiowas --> gdybyś był kobietą to może by to był piękny dzień ;-)

31.01.2004
15:07
[204]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Widzący ---> motyw małp przewija się ostatnio bardoz częto w twoich wypowiedziach, o co chodzi?

31.01.2004
17:59
smile
[205]

..KmP.. [ Designed by AI ]

po długiej przerwie:
cześć !

31.01.2004
20:35
smile
[206]

..KmP.. [ Designed by AI ]

up ! :D

31.01.2004
20:46
[207]

Soulcatcher [ Prefekt ]

..KmP.. ---> jak to sie mówi ....???? "Yo man"

31.01.2004
20:51
smile
[208]

..KmP.. [ Designed by AI ]

yooo ! ;]
ależ mi brakowało GOL-a przez te dwa tygodnie.
normalnie chyba zaraz wykupię siakiegoś MayClub :))

aha - nie chcę być nudny, ale jak tam wizytówki ? ;)

31.01.2004
20:51
[209]

Coy2K [ Veteran ]

Soul >>> zamiennie mozesz stosowac "Yo brotha" badz tez "Yo my nigga" ;-)))

31.01.2004
21:06
[210]

Soulcatcher [ Prefekt ]

..KmP.. ---> wszystko bedzie :))

plan był taki, mnie więcej:
ugrade do EG2004 - i to jest zrobione
upload obrazków na forum, nowe skrypty
komentarze z powrotem na forum
strefa premium i uproszczone abonamenty
wizytówki.

poza tym mamy jeszcze inne projekty niezwiązane z GOLem i wszystko musi się zgrać, poza tym dalej nie mamy odpowiednio skonfigurowanego serwera w USA pod wizytówki, to bedzie na linuxie i jeszcze chwilę to potrwa, bo w tej chwili konfigurujemy nowy serwer pocztowy.


coy2K ---> dhats rajt :)

31.01.2004
21:09
smile
[211]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Soulcatcher - > rozumiem. Widzę, że opłaca się czekać, bo na każdym kroku ulepszenia :)

a tak BTW - czemu Czamber teraz kręci się z dodatkiem "ka" na końcu nicka? ;)

31.01.2004
21:17
smile
[212]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ulegla ogolnej modzie na jazdy na komodzie..

tak to z Czamberkami juz przeciez bywa
ze "ka" nie zmienia nic wcale, wdzieku przybywa...

31.01.2004
22:43
[213]

Czamber [ Czamberka ]

pfff :P
Mazio :)

a tak wogóle to chcialam powiedziec "do widzenia", bo kończy mi sie abonament i juz tu raczej nie zajrzę :)
niestety większość z Was nie zagląda na te [ czasem głupawe :) ] wątki co ja więc małe prawdopodobieństwo, że pogadamy.
ale no, jak ktos chce, to wie gdzie mnie szukać :)

no więc..
"do widzenia" :)

31.01.2004
22:46
smile
[214]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobrze przynajmniej Czamber, ze nie znikniesz wogole z forum

ale szkoda, ze tu Cie niebedzie... Twoje literki sa takie kobiece :>


(przynajmniej bezie gdzie Cie obgadywac bez strachu na wpadke :D :) ;) )

31.01.2004
22:49
[215]

Czamber [ Czamberka ]

nie, nie znikne Mazio :) :*
a obgadywac mnie raczej nie będziesz mial z kim, bo ze wszystkich tu obecnych akurat tylko Ty znasz mnie na tyle, by cokolwiek o mnie powiedzieć... :)

31.01.2004
23:38
smile
[216]

Coy2K [ Veteran ]

no ja tez sie chce pozegnac bo juz dzisiaj mi sie ten 7-dniowy "testowy" okres abonamentu konczy :-) bylo milo, kocham Was wszystkich, do zobaczenia w moderowanych kategoriach hehehe

01.02.2004
10:13
smile
[217]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber! No jak to!? :/

Mogłabyś jeszcze na pożegnanie założyć nową część? :(
Czaaaambeer!

01.02.2004
10:44
[218]

Czamber [ Czamberka ]

no to sie żagnam i na pożegnanie zakładam nową część :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.