GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 36

27.01.2004
16:41
smile
[1]

Scandal [ S P Q R ]

Vandenberg's Legacy cz. 36

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: N/A
Cywile: Natasha, Brisk,..KmP.., Sayet, Sp4wN
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Masta Stuff Man: Vania

Missing In Action: ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor & Ehhh: Z polecenia dowódcy mianowani za udaną misję przywiezienia Raptora dowódcy, na potencjalnych założycieli Elitarnego oddziału Vandenberg'a. W skład którego sami będą wchodzić. Odmaszerować !! :)
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokuj :D. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)

Zapotrzebowanie na funkcje

Funkcja Głównego Mechanika połączonego z nadzorowaniem miejsc parkingowych ;)
Aktualnie szukamy też i kelnerek :)

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), ponadto Dark Blade - XXI wieczna Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego mysliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, nazwany pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania - Stuff Man :)
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik - Insomnia'maniaks
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, buty wojskowe typy Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w werski Pikap z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Umiejętność budowania latryn w terenie otwartym jest bardzo przydatna i niejednokotnie decydująca o przeżyciu. Ćwicz ją tak często jak to tylko możliwe." :D


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

27.01.2004
16:44
smile
[2]

[email protected] [ Wirnik ]

Pierwszy :-D

27.01.2004
16:44
smile
[3]

Scandal [ S P Q R ]

Nowa czesc jak widac :)... milej zabawy :)

27.01.2004
16:44
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] widze że znów sie wyrywasz na zwiad :D Bardzo dobrze :D

27.01.2004
16:45
smile
[5]

[email protected] [ Wirnik ]

Shakka, to tylko mala literowka :-P Zobacz np na to:

"[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokuj :D. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)"


:-P

27.01.2004
16:46
smile
[6]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no pożyczysz mi swoje myslo jak to [email protected] powiedział hiehiehie jeszcze do tej pory sie śmieje z Jego postu na ten temat :D :P :P

27.01.2004
16:47
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus akurat to jest poza moimi skromnymi możliwościami :D

27.01.2004
16:47
smile
[8]

Scandal [ S P Q R ]

Briś ---->> Yoo :D Nie mowie ze klamiesz a ze nie mowisz do konca prawdy :D

Kamil ---->> jakie zdanie? Zdanie ostatni zostaje.. myslisz ze Brisk tez jest zadowolony z tego bimbru ?? :D

27.01.2004
16:47
smile
[9]

Sayet [ White Star Soldier ]

to jak bedzie z ta funkcja mechanika???i zaopatrzeniem???

27.01.2004
16:48
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

[email protected] hiehiehie tak tak wiem wiem :P ale strasznie śmiesznie to zabrzmiało :D

btw. Brisiu gram znowu w G2 i chce osiągnąć rekordowy level w tej grze a czy mi sie uda ? hmmm zobaczymy :P :P

27.01.2004
16:49
smile
[11]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Kamil ->> juz sie nie martw skad zalatwie nowe Gatlingi :)), mam swoje sekrety :).

27.01.2004
16:49
smile
[12]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ojjj jak mi przykro :>

27.01.2004
16:49
smile
[13]

[email protected] [ Wirnik ]

Shakka, zobacz jaka jest mala odleglosc miedzy literkami "s' i "d" :-P

Sayet, o wreszcie jestes. Do garazu i naprawiac helikopter ! JUZ ! :-P

27.01.2004
16:50
smile
[14]

[email protected] [ Wirnik ]

Garm, w sumie to teraz wedlug mnie nie potrzeba dodatkowych, tylko wystarczyloby inaczej ustawic te co sa :-)

27.01.2004
16:52
[15]

Sayet [ White Star Soldier ]

TAK JEST!!!!!

27.01.2004
16:53
smile
[16]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, widzisz ? To ja tu umiem wydawac polecenia. Powiedzialem i Sayet od razu slucha :-P

27.01.2004
16:53
smile
[17]

Scandal [ S P Q R ]

Sayet ---->> a napewno chcesz ?? To sie Ciebie dopisze do nestepnej czesc :)

Kamil ---->> spokój ma byc :P

27.01.2004
16:53
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś tak jasne :D BTW G][ to....czy Tobie sie nudzi? :D ps. A pamietasz z jakim poziomem wchodziłes w 3 rozdział?

Allan YoO :D TZn kłamie? :D

27.01.2004
16:54
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] jemu kazdy rozkazuje i biedak nawet o tym nie wie :D Myslisz że skad on sie tu wziął? :D

27.01.2004
16:54
smile
[20]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Kamil >> ale ja oferuje calkiem nowe a nie te co macie, stare zardzewiale.. fuj :) Poza tym dowodca juz mi mowil ze chce wiec ide zalatwiac :)...

BTW... SS >>> bede utrzymywal radiowa łacznosc :D

27.01.2004
16:55
smile
[21]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nie nie nudzi mi sie :P a co do tego z jakim poziomem wchodziłem kiedyś w 3 rozdział hmm 23-24 bodajże, a teraz gram i dopiero weszłem w rozdział 4 i mam 40 :P :P

27.01.2004
16:56
smile
[22]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, ale ja jestem wiceszefem :-P

Garm, a na ile masz zamowienie ?

27.01.2004
16:56
[23]

Sayet [ White Star Soldier ]

Scandal>> oczywiscie. jestem najlepszym mechanikiem ......w......wszedzie:D

27.01.2004
16:58
smile
[24]

Sayet [ White Star Soldier ]

Brisk>>>> taak????? taki cfaniak???oooo zobaczymy...

27.01.2004
16:59
smile
[25]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś wchodziłem kiedyś w 3 rozdział hmm 23-24 bodajże, wez mnie nie rozśmieszaj :D To faktycznie nie dziewie Ci sie że grasz od nowa :D

[email protected] tak a ja jestem Merry Christmas :D

27.01.2004
16:59
smile
[26]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, ten "cfaniak" to o mnie ? :-P

Wiecie co tak mysle ? Moze zmienie sobie specjalizacje z nieokreslonej na "Driver" :-)

27.01.2004
17:01
[27]

Sayet [ White Star Soldier ]

[email protected]>>> przeciez pisze BRISK>>

27.01.2004
17:01
smile
[28]

Scandal [ S P Q R ]

Sayet ---->> w takim razie ok. Bedziesz mechanikiem od nastepnej czesci :).. tzn. juz jestes ale jeszcze nie oficjalnie ;D

Briś ---->> ja tylko zasugerowalem taka mozliwosc ;D

27.01.2004
17:02
[29]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, wybacz, chwilowe zacmienie umyslowe.

27.01.2004
17:02
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu taaa to pochwal sie z jakim Ty wchodzisz do 3 rozdziału ? bo tym razem jak gralme to weszłem z 34 ,a moglem spokojnie i 45 wejsc :D ale straciłem zapał :D

27.01.2004
17:02
smile
[31]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Kamil >> 8 sztuk. Tyle moge bez problemu dostarczyc. :)

SS >> hehe... BTW pozyczylem sobie Twojego Vandergriffa ;)))... no to lece :))

27.01.2004
17:03
[32]

Sayet [ White Star Soldier ]

yyyyyeeeeesssssttt!!!!!!!!

27.01.2004
17:06
smile
[33]

[email protected] [ Wirnik ]

Garm, cholera, szkoda ze nie 20... by sie wywalilo te co sa i nowe wstawilo....

Sayet, co jest ? :)

27.01.2004
17:09
smile
[34]

Scandal [ S P Q R ]

Co moj samolot !!.. grna Garm wracaj !!! :D. udusze... normalnie udusze :).

27.01.2004
17:10
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet lezeć :D

Alluś YoO :D Czyli jednak kłamie?! :D

Shakkus ja jeszcze nie wszedłem do 3 rozdziału :D

a moglem spokojnie i 45 wejsc
buehehehe
straciłem zapał :D
buahahaha *płacze żze śmiechu i mało brakowało i by sie utopił w łzach*:D

27.01.2004
17:12
smile
[36]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hiehiehie co nie wierzysz mi ?? :D widać nie poznałeś jeszcze duuużo sekretów G2 i dlatego ja właśnie gram tyle razy w niego hiehiehie :P ale ok smiej sie smiej bo jak mi powiesz ,że Ty możesz osiągnąc wyższy poziom to ze śmiech spadne ze stołka :D :D :D

27.01.2004
17:12
smile
[37]

Sayet [ White Star Soldier ]

Brisk>>>>> tarzaj sie w błocie i czochraj boba:P

27.01.2004
17:14
smile
[38]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, wybierasz sobie jakis woz i wyposazenie ?

27.01.2004
17:16
[39]

Sayet [ White Star Soldier ]

nom.

POJAZD: hulajnoga
WYPOSAZENIE: glocek z magazynkiem na 100 naboi
skrzynka na 10 granatow 10 swiec dymnych i snajperke na podczerwien:D

27.01.2004
17:19
smile
[40]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet boba? :D A nie wiewiórki?? :D

Allan YoO :D

Shakkus a gdzie ja powiedziałem że Ci nie wierze?:D

27.01.2004
17:21
smile
[41]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu a tego nie powiedziałeś, ale co Ty se tam myślisz to ja tego nie wiem :P :P wole sie upewnić :D

27.01.2004
17:23
smile
[42]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, ale wejsc jakas rzeczywista bron :-P Glocki nie maja magazynkow 100 naboi :-)

27.01.2004
17:26
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś??!! :D Czekaj czekaj bo wyczywam jakis podstep :D "myslisz"?:D To było na pewno do mnie z tym "myslisz"? :D

27.01.2004
17:28
[44]

Sayet [ White Star Soldier ]

no to dobra: magnuma 10 nabojowego:D

27.01.2004
17:29
smile
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu tak było do Ciebie :P :P wiesz każdy sie może pomylić kurcze no nie :D :D hmm podstęp ? nie jakis znowu podstęp :P :P

27.01.2004
17:30
smile
[46]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, najlepiej podaj link do broni bysmy mogli zwerywikowac prawdziwosc :-P

27.01.2004
17:30
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus to żebyś mi sie wiecej razy nie myslił :D A ja wiem jaki podstep? :D Nie wiem :D pffffffff

27.01.2004
17:30
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

myslił = mylił

Chyba ide pograć w G][ lub w DoD'a :D

27.01.2004
17:33
smile
[49]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu tak tak idz pograć, bo tam nie trzeba za dużo myśleć :D :D no ja teżnie wiem :D pfff :D

27.01.2004
17:34
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

EJ Shakkuś hehe :] mam takie pytanko bo brat już nie pamieta :D Kiedy sie przechodzi do 3 rozdziału? :D

27.01.2004
17:36
smile
[51]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu muahahahahahahahahahahaha teraz to mnie rozwaliłeś mało sie nie zakrztusiłem "babką" :P którą teraz jadłem :P :P jak wykonasz zadanie powierzone Ci przez Garonda czyli chodzi o kopalnie i wrócisz do Khorinis to bedzie 3 rozdział :D :D

27.01.2004
17:39
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś aha OK :D hiehie no to ja nie wracam jeszcze :D Moze cos do wyruchania tfu to zabicia zostało :D

27.01.2004
17:41
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

eeeeeeeeee A Garond to ten co w zamku siedzi czy ten co w mieście siedzi? :D Bo widzisz ja nie byłem ani tu ani tu od baaaaaaaardzo dawna :D

27.01.2004
17:41
smile
[54]

Sayet [ White Star Soldier ]

mam cos z tej stronki wybrac??

27.01.2004
17:42
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Garond jest w zamku, a Hagen w Khorinis :D

27.01.2004
17:43
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus aha OK :D No to nie ide do zamku :D Poszwędam sie może na cos natrafie do ubicia :D Ale chyba postrzelam sobie teraz do Nazistów :D

27.01.2004
17:44
smile
[57]

Scandal [ S P Q R ]

Sayet ---->> to ma byc cos realnego nie fantasy :)

Bris ---->> Yooo :D... ja juz nic nie mowie. Poza tym o czym wy z Shakka gadacie :> ??

27.01.2004
17:44
smile
[58]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hiehiehie to ubij odemnie tam któregoś :P

27.01.2004
17:44
[59]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, wybierz skad chcesz, tylko wez bron ktora istnieje :)

27.01.2004
17:47
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś no tak czyli kłamie :D A o czym? :D No nie wiem czy Shakkus sie nie obrazi jak Ci powiem :D

Shakkus nie ma problemu :D Tylko potem wiesz pryszic i mydło :D

27.01.2004
17:49
smile
[61]

Scandal [ S P Q R ]

Brisiu ----->> ty mnie towazyszu tutaj nie bajerujcie :D... pytam sie raz jeszcze: o czym wy gadacie ;D

27.01.2004
17:50
smile
[62]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu >>> No nie wiem czy Shakkus sie nie obrazi jak Ci powiem :D muahahahahahahahha :D tiaaaaa :P

27.01.2004
17:52
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś OK o G][ :D

Shakkuś no cio? :D

27.01.2004
17:52
smile
[64]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no nic :D

27.01.2004
17:53
smile
[65]

Scandal [ S P Q R ]

haha... very funny... grna :]...

27.01.2004
17:58
smile
[66]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś Gothic ][ :D

Shakkuś no tak tez myslałem :D

27.01.2004
18:05
smile
[67]

Scandal [ S P Q R ]

No juz lepiej :D... eee zreszta nie moj typ gry :)

27.01.2004
18:06
smile
[68]

Brisk. [ Chomik ]

Allus tak tak wiem za mało zwierzatek :D

27.01.2004
18:11
smile
[69]

Scandal [ S P Q R ]

Ee Brisumlody jestes malo jeszcze wiesz .. :D

27.01.2004
18:12
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś no tak Dziadku :D

27.01.2004
18:28
smile
[71]

[email protected] [ Wirnik ]

Co tam porabiacie ? :)

27.01.2004
18:37
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

Nic a co? :D

27.01.2004
18:38
smile
[73]

[email protected] [ Wirnik ]

Tak se pytam

27.01.2004
18:39
[74]

[email protected] [ Wirnik ]

Wyskakuje na zwiad, wroce za czas nieokreslony

27.01.2004
18:46
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Jak chcesz :D

27.01.2004
18:55
smile
[76]

Scandal [ S P Q R ]

Kamil --->> to czesc :D

Bris ---->> co robisz ?? :D

27.01.2004
19:03
[77]

Fett [ Avatar ]

nawet nie wziął drugiego sniadania

27.01.2004
19:16
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś a co? :D

27.01.2004
19:26
smile
[79]

Scandal [ S P Q R ]

A nic tak sie pytam z ciekawosci :D ... Yoo :D

Fett ---->> wroci jak zglodnieje :D

27.01.2004
19:27
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Aha no to OK YoO :D

27.01.2004
19:28
smile
[81]

[email protected] [ Wirnik ]

Wrocilem :-) Zatuklem pare czegos, fajna przejazdzka :)

27.01.2004
19:34
smile
[82]

Scandal [ S P Q R ]

Bris --->> Yoo :D. A co bedziesz robil za 10 minut ?? :D..

Kamil ---->> juz wrociles ?... jaka szkoda... znaczy sie ciesze sie ze Cie widze ;D

27.01.2004
19:37
smile
[83]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, ja przynajmniej robie cos pozytecznego :)

27.01.2004
19:47
smile
[84]

Scandal [ S P Q R ]

*chowa pospiesznie swierszczyki ze stołu* alez Kamil ja tutaj robie mase pozytecznych funkcji :D. Comandieruje to najwazniejsze :D

27.01.2004
19:48
smile
[85]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, ja jestem wiceszefem, czeyli tez czesciowo rzadze, ale wylatuje tez na patrole i dbam o bezpiecznstwo bazy. Jak na Zolnierza przystalo :)

27.01.2004
20:02
smile
[86]

Scandal [ S P Q R ]

Kamil --->> " czeyli tez czesciowo rzadze " .... *smieje sie* hehe... *smieje sie* :D

27.01.2004
20:07
smile
[87]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, jestem zastepca szefa :-) :-P

27.01.2004
20:14
smile
[88]

Torn [ Merces Letifer ]

właśnie wróciłem ze wastelandów a tu na przywitanie od razu [email protected] mnie rozśmiesza :D
;)
No i rispekt dla Allana za brak komentarzy w topicu :P

27.01.2004
20:15
smile
[89]

Torn [ Merces Letifer ]

[ze wastelandów]
hahah, aż sam się uśmiałem...
z wastelandów

27.01.2004
20:17
smile
[90]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, dobra, zartuje :-P Wiem przeciez ze dopuki sa tu szefowie mam taka sama wladze jak zwykly szeregowiec :-P

27.01.2004
20:34
smile
[91]

[email protected] [ Wirnik ]

Ej no, nie zasypajcie :-P

27.01.2004
20:36
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś a co?? :D

[email protected] a czemu nie? :D

27.01.2004
20:36
smile
[93]

Torn [ Merces Letifer ]

*chrrrrrr...*
- Eeee... co... jak?

27.01.2004
20:36
smile
[94]

Scandal [ S P Q R ]

Torn ---->> to zdecyduj sie w koncu skad wrociles :D

Kamil ---->> " mam taka sama wladze jak zwykly szeregowiec :-P " bym to jeszcze po swojemu skomentowal ale juz nie bede taki wredny ;D.

Bris ---->> gdzie jestes ?? :D Yooo :D

27.01.2004
20:37
smile
[95]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś a co?? :D YoO :D

27.01.2004
20:38
smile
[96]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, Torn, taki piekny wieczor... :-)

Scandal, no dobra, dajmy temu spokoj ;-)

27.01.2004
20:39
smile
[97]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] a idź mi stąd z tym pieknym wieczorem :D pfffffffff

27.01.2004
20:41
smile
[98]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

*transmisja z pokladu Vandergriffa*

Hej szefie... jak narazie wszystko w pozadku, musze przyznac ze ta kupa zlomu nadwyraz dobrze sie trzyma :))... "piiiii" "piiiii" aaa szefie musze sie na troche rozlaczyc bo pare rakiet ziemia - powietrze leci w moim kierunku ... ale nie martw sie o mnie :)).

*transmition ended*

27.01.2004
20:43
smile
[99]

Torn [ Merces Letifer ]

wlasnie obejrzałem telesynca, który wyciekł Lucasowi z Ep3 :D
:)
*force getting stronger...*

27.01.2004
20:44
smile
[100]

[email protected] [ Wirnik ]

Brsik, a jak. Spojrz na ta piekna lune zachodzacego slonca na horyzoncie... a nie, to cos sie pali...

Garm, jak bedziesz potrzebowal pomocy wolaj :-P

27.01.2004
20:44
smile
[101]

Scandal [ S P Q R ]

Bris ---->> a nic tak sie pytam tylko :D Yooo :D

Kamil ---->> gdzie Ty masz tutaj wieczór ??... jeszcze mloda godznia :D

Garm ---->> o Ciebie sie nie martwie !!! marwie sie o moj jet !! :D

27.01.2004
20:45
smile
[102]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] OK to Ci sie udało :D Big LoL :D

Alluś aha a dlaczego pytasz? :D YoO :D

27.01.2004
20:46
smile
[103]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, wiem, ale dla wielu ludzi to juz wieczor :-P

Brsik = Brisk

27.01.2004
20:50
smile
[104]

Scandal [ S P Q R ]

Torn ----->> slyszalem o tym wlasnie sie przymierzam poznej do sciagniecia tego filmiku, podobno koszmarna jakosc ale zawsze cos :D

Bris ----->> a tak sie pytam, sprawdzam czy ten ukryty nadajnik w Twoim ciele dziala :D hehe...

Kamil ---->> To bierz pistolet na wode i lecimi gasic :D...

27.01.2004
20:51
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]

Allus a własnie weź zobacz co z kamerkami w moim pokoju bo wczoraj robiłem striptiz ale jakoś nikt nie przyszedł na dalszą zabawe i boje sie że kamerki ppadły u mnie w pokoju tj w celi :D

27.01.2004
20:53
smile
[106]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, po co gasic ? To dopiero na horyzoncie, nie ma zagrozenia. O ile Garm sie tam nie rozbije. Wtedy osmali samolot :-(

27.01.2004
20:58
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

Ej a gdzie Shakkuś? :D

27.01.2004
20:58
smile
[108]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

*Transmisja z pokladu Vandergriffa, w oddali widac lakki dym :))*

Kamil ---->> ja jestem na terenie bylej Rosji :)), Zanim Ty do mnie przybedziesz ja juz dawno wroce do Vandenberga :))

Szefie... wszystko w pozadku tylko ... *zaklócenia*... ale to *zaklócenia* wszytko. :)))

*Transmission terminated*

27.01.2004
21:05
[109]

SULIK [ olewam zasady ]

NIE BYLO MNIE ZALEDWIE KILKA h :// a tyle postow na pykaliscie ://

[email protected] - powtarzam: w garazu sa tez 2 mechy + 2 rozwalone
a Vania codziennie cos nowego przywozi - i sam juz nie wiem co tam jest

a po co miales wychodzic po za teren bazy ?? garaze sie pietro nizej :]

OK a teraz z tej czesci :]

[email protected] - ty sie nie czepiaj broni Skayeta - bo sam nie byles lepszy na pczatku :P

27.01.2004
21:07
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK YoO :D

Uwaga promocja :D Jak ktoś mi chce powiedziec cos niemiłego to prosze walić i o nic nie pytać :D ps. Nie obraże sie :Dpps. Moze sie nie obraże :D

27.01.2004
21:12
smile
[111]

Raynor [ Big Man ]

to PPP gg mnie denerwuje ;]]]

27.01.2004
21:14
smile
[112]

Brisk. [ Chomik ]

Raynor dziekuje Ci za zainteresowanie moją akcją :D
Czy cos jeszcze? :D

27.01.2004
21:15
smile
[113]

Scandal [ S P Q R ]

Brisk ---->> Yoo :D

Dobra sam chciales :D... Brisku ty *cenzura* by Cie *cenzura* i jeszcze *cenzura* a na dodatek *cenzura* i w ogole *cenzura*... :D

*glaszcze* :D:D

27.01.2004
21:15
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]

Allus słabizna :D Postaraj sie jeszcze raz :D YoO :D

27.01.2004
21:19
smile
[115]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - ty... ty... ty statsiarzu!

27.01.2004
21:27
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]

Torn ooooo to zabolało :D

Do reszty: uczcie sie od Torn'a :D

27.01.2004
21:31
smile
[117]

Scandal [ S P Q R ]

No i Torn mnie ubiegl :D....

27.01.2004
21:31
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Allus przyznaj sie nie stac Cie było na wymyślenie czegos takiego Ty Ty ...Mośku :D

27.01.2004
21:36
smile
[119]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, ale przynajmniej wybralem bron realna :-P

27.01.2004
21:40
smile
[120]

Scandal [ S P Q R ]

Brisk ---->> juz to kiedys wymyslilem..... :)

Kamil ---->> no ale chciales nosic i miotacz ognia i karabin a tak se ne da :D

27.01.2004
21:41
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Allus kiedyś to wiesz też wymyslałem różne dziwne rzeczy :D

27.01.2004
21:44
smile
[122]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, a trzemu sie nie da ? :)

27.01.2004
21:53
smile
[123]

[email protected] [ Wirnik ]

Ide na calonocny zwiad. Papapa.

27.01.2004
21:54
smile
[124]

Scandal [ S P Q R ]

Kamil ---->> no nie wiem czy byś wytargał na plecach 50 kg samego miotacza ognia :). PS. *czemu* :).

Bris ---->> YOoo :D.. ja tam wole nie wiedziec jakie ty tam rzeczy wymyslales oszczedz mi szczegółow :D

27.01.2004
21:54
smile
[125]

Brisk. [ Chomik ]

No to papa [email protected] :D

27.01.2004
21:55
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś jak chcesz jeszcze bys sie zaczerwienił :D

27.01.2004
22:02
smile
[127]

Scandal [ S P Q R ]

Ja nie jestesm mloda dziewica zeby sie czerwienić :). A zgorszyc sie mnie juz bardziej nie da ::D

27.01.2004
22:04
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

Tak tak Alluś ofkorz :D

27.01.2004
22:12
smile
[129]

Scandal [ S P Q R ]

Ide sie pochlapac w wanience ... sam ! :D

27.01.2004
22:14
smile
[130]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm ktoś mnie wołał ?? aaa to tylko Brisiu łeeeee mówiłem tylko w sprawach największej wagi przeszkadzać :D hmmm ja bym coś powiedział o Brisiu ,ale nie powiem, bo sie jeszcze chłopak na mnie obrazi do końca forum :D :D :D

27.01.2004
22:14
smile
[131]

Brisk. [ Chomik ]

Shit *mówi wychodząć z łazienki* A byłem tak blisko *usmiechając sie pod nosem mruczy* Hłehłe ale widziałem hiehie widziałem :D

27.01.2004
22:15
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus no to teraz sie dopiero obraziłem :D

[tamto było do Allana ofkorz :D]

27.01.2004
22:18
smile
[133]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu aaa widzisz wiem jak Cie obrazić :D nikt inny nie potrafi tego lepiej odemnie :D

27.01.2004
22:20
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus no tu Ci przyznaje całkowita racje ale mimo wszystko powienienes wiecej ćwiczyć :D

27.01.2004
22:20
[135]

Voorhees [ Centurion ]

ale nudy....

27.01.2004
22:21
smile
[136]

Brisk. [ Chomik ]

Voorhees ---> YoO :D Gdzie? :D

27.01.2004
22:22
smile
[137]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ćwiczyć to ja ćwicze, ale co innego :P a moje zdolności odkrywam baaardzo powoli tak jak przy grze w pokera nigdy nie odkrywaj odrazu wszystkich kart :P :P czy coś takiego :D

27.01.2004
22:23
smile
[138]

Brisk. [ Chomik ]

Sie filozof znalazł od siedmiu boleści :D

27.01.2004
22:28
smile
[139]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

a żebyś qrna wiedział, żem fizo...filzo...filozf... no nie ważne :D :D

27.01.2004
22:32
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Aaaaaaa to wiele wyjasnia :D No tak no tak :D hmmm czy chcesz coś dodać do swojej poprzedniej wypowiedzi czy tez mam uznać że na wiecej Cie nie stać :D

27.01.2004
22:34
smile
[141]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hiehiehie teraz to sie qrna dopiero filozof znalazł :P :P może i chce coś dodać, a może i nie :D

27.01.2004
22:39
smile
[142]

Brisk. [ Chomik ]

CZyli nie zaprzeczasz że cos CI lezy na języku?! :D

27.01.2004
22:41
smile
[143]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm co gdzie mi ?? zaraz sprawdze poczekaj <idzie do lustra> hmmm nie no na języku nic nie mam no to raczej nic mi tam nie leży :P :P

27.01.2004
22:41
smile
[144]

Scandal [ S P Q R ]

Briś ---->> muahahaha... co widziales pochwal sie :D

bris &shakus ---->> przestancie obaj filozof... no wiecie bo ktos pomysli ze tutaj sa inteligentni ludzie :D

27.01.2004
22:45
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus jakos mnie to nie zdziwiło :D

Alluś no widzisz i tu mamy a w zasadzie Ty masz problem bo NIC nie widziałem :D

27.01.2004
22:46
smile
[146]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Pffff a teraz sie qrna w jasnowidza bawi :DD

SS hmmm a kto tutaj filozuje :P :P

27.01.2004
22:47
smile
[147]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś jak chcesz to moge i w lekarza :D

27.01.2004
22:49
smile
[148]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A co chcesz sprawdzić mój język ?? :D

27.01.2004
22:51
[149]

Scandal [ S P Q R ]

Shakus ---->> Hehehe....

Brisk ---->> malo zabawne *obrazony*...

27.01.2004
22:55
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś nie!!.....choc z drugiej strony :D

Allus nie pierwszy i nie ostatni raz :D ps. Czyli cos tam prawdy w tym jest? :D Bo jakby nie było to nie byłoby sie o co obrażac czy jakoś tak :D

27.01.2004
22:58
smile
[151]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nigdzie nie ide z drugiej strony :P :P

SSuś :P :P hiehiehie :D

27.01.2004
23:02
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]

Patrzcie go przeszedł na wyższa filozofie :D

27.01.2004
23:04
smile
[153]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu a co to jest wyższa filozofia ?? :D ostatnio tylko przechodziłem przez ulice, a skoro żyje to znaczy, że mi sie udało :D

27.01.2004
23:05
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus bo akurat wtedy mi jakis taxiarz droge zajechał i nie miałem jak Cie tentego :D

27.01.2004
23:06
smile
[155]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A zgadnij kto temu taxiarzowi zapłacił, aby zajechał Ci droge ? hmmm samochodem mnie ?? pewnie jeszcze chciałeś od tyłu ? :D

27.01.2004
23:12
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

To wolisz jemu płacić jak u mnie możesz miec za darmo? :D No za mydło dokładniej mówiąć :D

27.01.2004
23:14
smile
[157]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu wole u niego, bo Ty jesteś tani :D :D Tobie wystarczy mydło :D (oho teraz to sie zacznie :P)

27.01.2004
23:15
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Co sie zacznie? :D Aha robisz mi reklame żem tańszy? :D OK może być :D

27.01.2004
23:18
smile
[159]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hiehiehie no skoro tak chcesz to rozumieć to ok ja tam nie mam nic przeciwko :P :P

27.01.2004
23:19
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś za duzo kombinujesz :D

27.01.2004
23:20
smile
[161]

M'q [ Schattenjager ]

AAAAA luuuudzie pyrzyyystopuuujcie :)

27.01.2004
23:21
smile
[162]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ja wcale nie kombinuje przynajmniej nie w tej chwili co byś mnie źle nie zrozumiał :D

27.01.2004
23:21
[163]

M'q [ Schattenjager ]

To był normalnie rekord, jak długo przebywam w tej bazie... nie chce nawet myśleć, jakby to było jakbym znikł na parę dni :>

27.01.2004
23:22
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]

M'q YoO :D Gdzies Ty był tyle czasu :D Aż sie niektórzy zaczeli martwić o Ciebie :D

27.01.2004
23:22
smile
[165]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'q hmmm co sie stało ??? jakie znowu ludzie ? gdzie kiedy ? :D

27.01.2004
23:27
smile
[166]

Brisk. [ Chomik ]

M'q wzbudzasz tylko panike :D Patrz jak Shakkus już sie boi :D

27.01.2004
23:30
smile
[167]

M'q [ Schattenjager ]

Shakka -> Ty mi tutaj dzisiaj nie ściemniaj, bo wrzuce cytata normalnie ]:->

27.01.2004
23:30
smile
[168]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ja sie niczego nie boje jestem Tarzan hmmm zaraz zaraz a gdzie moja Jane ? :D :D :D

27.01.2004
23:31
smile
[169]

M'q [ Schattenjager ]

Brisk -> mnie nie było 5h, to Wy tyle nastats... ekhm... napusaliście :D

27.01.2004
23:31
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'quś ściemnic to ja moge światło w pokoju :D chcesz ? :D

27.01.2004
23:32
smile
[171]

M'q [ Schattenjager ]

no bardzo proszę :D

27.01.2004
23:32
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś Juhu! Tytaj Mój Tarzanie to ja Twoja Jane :D

M'q ale jadymy na pojedynczych xywkach :D

27.01.2004
23:33
smile
[173]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'quś musisz poczekać chwile :D lece poszukać mojej Janem, bo gdzieś słyszałem jej piękny głos :D juuuhuuuuu Jane gdzie jesteś kochanie ??!! :D

27.01.2004
23:34
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

*słychac przyjemny kobiecy głos* Shakkus tutaj pod prysznice :D

27.01.2004
23:35
smile
[175]

M'q [ Schattenjager ]

No i bardzo dobrze, bo bym się wogóle nie połapał jakby każdy pisał na swoich 30 xywach :P

27.01.2004
23:37
smile
[176]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm no tak, Mejziq przychodzi, a wszyscy się zwijają na zwiad/prysznic/do swojej 'Jane' ;P/do baru itp.itd. :)

27.01.2004
23:37
smile
[177]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jane już lece kochanie !!! a masz ze sobą mydło i jesteś ładnie namydlona czy musze Ci pomóc ?!! :D

M'quś eeee tam nie ma to jak rozmowa sam ze sobą :D

27.01.2004
23:37
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

M'q no własnie :D

*znikam na chwile* :D

27.01.2004
23:42
smile
[179]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm no okiej, ja tu będe, no chyba, że mnie nie będzie, ale to wtedy będziecie widzieć, bo nie będe pisał, a jak będe pisał to znaczy, że jestem ]:-> buhahah

27.01.2004
23:44
smile
[180]

M'q [ Schattenjager ]

Torn i SS --> nic nie brałem, nic nie piłem ;)

27.01.2004
23:51
[181]

Fett [ Avatar ]

M`q to sie napij lepiej :P

uuh robiłem sobie iglo poza stacją i wykopałem w śniegu zdechła zmutowaną wiewiórkę :/ Nienawidze zdechłych zmutowanych wiewiórek ! a pozatym to był chyba jakiś szpieg bo miał kamere zamontowaną na grzbiecie.. miał 8] aha zrobilem juz opis swoich zbawek

Nickname: Fett
Broń: dwa Desert Eagle .44 magnum, nóż
Wyposażenie dodatkowe: pancerz wpsomagany,
Pojazdy: zmodyfikowany MLRS

27.01.2004
23:52
[182]

Fett [ Avatar ]

a tu macie zdjecie mlrs :) Ahh wyjechac takim na ulice to dopieto szpan :)

27.01.2004
23:53
smile
[183]

M'q [ Schattenjager ]

Fett -> to znaczy nic nie piłem w większych ilościach, bo jak jest kasa, to piwko obowiązkowo musi być :)

27.01.2004
23:58
smile
[184]

...Soul Surfer... [ Legend ]===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Odmaszerować...

27.01.2004
23:58
[185]

Fett [ Avatar ]

ee ze w sensie .. ALKOHOL ?

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.