GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 35 - Powoli mamy dość tego białego g... :))

26.01.2004
11:48
smile
[1]

Scandal [ S P Q R ]

Vandenberg's Legacy cz. 35 - Powoli mamy dość tego białego g... :))

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: N/A
Cywile: Natasha, Brisk,..KmP.., Sayet, Sp4wN
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Masta Stuff Man: Vania

Missing In Action: ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor & Ehhh: Z polecenia dowódcy mianowani za udaną misję przywiezienia Raptora dowódcy, na potencjalnych założycieli Elitarnego oddziału Vandenberg'a. W skład którego sami będą wchodzić. Odmaszerować !! :)
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokuj :D. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)

Zapotrzebowanie na funkcje

Funkcja Głównego Mechanika połączonego z nadzorowaniem miejsc parkingowych ;)
Aktualnie szukamy też i kelnerek :)

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), ponadto Dark Blade - XXI wieczna Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego mysliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, nazwany pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania - Stuff Man :)
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik - Insomnia'maniaks
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, buty wojskowe typy Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w werski Pikap z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Umiejętność budowania latryn w terenie otwartym jest bardzo przydatna i niejednokotnie decydująca o przeżyciu. Ćwicz ją tak często jak to tylko możliwe." :D


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

26.01.2004
11:48
smile
[2]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Pierwszy.... :P

26.01.2004
11:51
smile
[3]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Garm ---->> i gdzie sie wpychasz ?? :D

Poza tym .... dowodctwo zyczy milej zabawy... :D

26.01.2004
11:51
smile
[4]

[email protected] [ Wirnik ]

Drugi :-)

26.01.2004
11:55
smile
[5]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Hehe... wyprzedzilem szefa... hehe...

26.01.2004
11:57
smile
[6]

Scandal [ S P Q R ]

Jak dowiem sie kto to jest Garm to udusze... normalnie udusze nie wazne czy Senator czy nie bedzie to uduszony Senator :D

26.01.2004
11:58
smile
[7]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Garmuś my sie chyba nie znamy ? :P :P :P

26.01.2004
11:59
smile
[8]

Scandal [ S P Q R ]

Sayet ---->> to Ty chciales byc tym mechanikiem ??... jak tak to daj znac a cos sie dopisze w nastepnej czesci...

26.01.2004
12:01
smile
[9]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Shakka >> chyba nie i tylko prosze nie mow (po raz kolejny juz) ze ja to Brisk... to to nie ja a on to nie on... tzn. ja nie on oni nie ja :))

26.01.2004
12:03
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Garm >>>> ok skoro nalegasz to nie powiem tego co chciałem powiedzieć, bo wiesz co chciałem powiedzieć :P :P

26.01.2004
12:05
smile
[11]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Garm >>>> widze, że i Ty nie lubisz Briska, ale nie przejmuj sie tutaj nikt Go nie lubi dobrze ,że już Go nie ma :))))

26.01.2004
12:06
smile
[12]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Echh.. nie wazne ... :).

26.01.2004
12:09
smile
[13]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

:D

26.01.2004
12:14
smile
[14]

[email protected] [ Wirnik ]

Garm, szef musial sie przelogowac, dlatego go wyprzedziles :-P

26.01.2004
12:17
smile
[15]

Scandal [ S P Q R ]

Co tam jeszcze.... mialem zobaczyc odnosnie Comandierowaniem VL...

Ktos cos chcial moze jeszcze? Bo ja naprawde nie pamietam... jakies sprzeciwy co do wstepniaka? Pisac, pisac.. jak cos jest zle. A jak wszytko ok to ok :D

26.01.2004
12:30
smile
[16]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, wywal ostatnie zdanie z mego opisu :-P


PS. Dzieki, dopiero teraz zauwazylem :-D

26.01.2004
12:32
smile
[17]

Scandal [ S P Q R ]

Kamil ---->> hehe zapomnialem dodac ze Ciebie to nie dotyczy :D

26.01.2004
12:33
smile
[18]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, hehe :-D

26.01.2004
12:34
smile
[19]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, hehe :-D

26.01.2004
12:36
smile
[20]

Torn [ Merces Letifer ]

hej.
widzę poprawność w ostatnim zdaniu o [email protected] :D
A ja mam takie pytanie co do poprzedniej części - co to znaczyło `słońca i nie` bo coś nie kumam teraz...
poza tym ja jestem orędownikiem schludnych topiców - jak założe next part to bez comments :) chyba, ze to bedzie jubileusz znowu :)
a tak poza tym to juz nie zrzędze, bo nie mam powodów. dzis 2 oceny kapły dobre nawet, ale jutro mam egzamin, nic nie umiem jeszcze wiec wypadałoby 'coś' porobić.

26.01.2004
12:40
smile
[21]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, :-( ;-(

26.01.2004
12:40
smile
[22]

Scandal [ S P Q R ]

Torn ---->> literówka mialo byc "slońca nie ma" :) Tyy oredownik... idz sie lepiej ucz a nie o topicach mysl :D :P

26.01.2004
12:41
smile
[23]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected], ale jesteś łatwowierny, przecież żartowałem :-)

26.01.2004
12:56
smile
[24]

Scandal [ S P Q R ]

Hmm wiecie tak sobie wlasnie wyswietlilem wsystkie częsci Vandenberga i jezeli tak dalej bedzie to mniej wiecej w lutym dojdziemy do 50 czesci. W samym tylko grudniu zalozonych bylo 13 czesci, w styczniu juz jest 12 łacznie z ostatnią, to naprawde rewelacyjne wyniki biorac pod uwage ze od sierpnia do grudnia wszytkich w sumie tylko 11 czesc przez 3 miesiace. Fakt ze mnie w tym czasie nie bylo sporo czasu, Torn tez jakos tak nie bardzo mogl. A poza tym sporo ludzi siagnelo do nas z PGT a i nowych pojawilo sie paru. Nie mowie tu o alter egach oczywiscie.

To takie male podsumowanie naszej juz poł rocznej działalnosci !! :) *oklaski* :)) *kwiaty*, *szampan* :D

26.01.2004
13:05
smile
[25]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, nie widziales zoltej mordy przy mym poscie ? :-)

Scandal, no co Tym za kilka tygodni bedzie srednia jedna czesc na jeden dzien :-P

26.01.2004
13:07
smile
[26]

Scandal [ S P Q R ]

Kamil ---->> hehe gonimy Smoka ;D

26.01.2004
13:08
smile
[27]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, racja :-P

+1 :-P

26.01.2004
13:24
smile
[28]

[email protected] [ Wirnik ]

Te sluchajcie, ale jak nie bedziemy pisac nie uda sie...

26.01.2004
13:29
[29]

Scandal [ S P Q R ]

Ale tez nie mozna jak by to Soul powiedzial "statsowac o samym statsowaniu" :)... poza tym mam gdyby VL byl zakladany raz na 1 dzien to bylo by zwykle statsiarstwo... a zakladajac te karczme z Tornem nie mielismy zamiaru doprowadzic to takiego stanu. :) Mnie osobiscie wystarczy nasz obecny bilans czyli 2 karczmy na 3 dni :).

26.01.2004
13:30
smile
[30]

[email protected] [ Wirnik ]

Scandal, w sumie racja :-)

26.01.2004
13:39
smile
[31]

Torn [ Merces Letifer ]

Nikogo gonić nie będziemy.. będzie jak jest...
dobra, gdzie ten szampan... :)

[email protected] - widziałem, ale Ty mojej chyba nie widziałeś :PP

26.01.2004
13:41
[32]

SULIK [ olewam zasady ]

in da last part:
Allan - przeciez "Hash" jest moj
Voorthesh - chyba Torna
A Brisk jest Brisk Shoteerm :)

in da this part:
Allan - Torna nie bylo, Ciebie nie bylo i ja czasu nie mialem - wiec nikt nie upowal watku i Brisk sie nie mial gdzie wpisywac :P

26.01.2004
13:41
smile
[33]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, widzialem :-)

26.01.2004
13:51
smile
[34]

Scandal [ S P Q R ]

Sulik ---->> a jakos nie widzialem tego Hashberrego :). Ale teraz juz widze ok.

Voorhees to chyba Torn... tez mam takie podejrzenia :)

A co do Briska hehe... :D


Hehe... mam przed soba pare slow w jezyku Esperanto:

jak sie masz - Kiel vi fartas
dzien dobry - Saluton!
Do widzenia - Gis revido
Nie rozumiem - Mi ne komprenas :D:D hehe.. nie wiem czemu ale z tego najbardziej sie brechtam :D
dziekuje - dankegon
przepraszam - pardonon
Jak masz na imie - Kiel vi nomi gas?
Dobrze - Bone
Zle - melbone :)

26.01.2004
13:55
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

Allan - esperanto to fajny pomysl - tylko szkoda, ze chyba nigdzie go nie ucza w szkolach (chodzi mi nawet o Unie) - szkoda :/

26.01.2004
14:03
smile
[36]

Scandal [ S P Q R ]

Esperanto nazley do grupy trzech jezykow sklasyfikowanych jako sztuczne. Posluguje sie nim okolo 2 mln ludzi w 115 krajach. Dla dwoch tysiecy osob jest pierwsym jakiego sie ucza. A w Unii sa tylko dwa jezyki urzedowe, angielski i francuski.

Ok. ja musze isc popracowac ciezko :).. bede po 22. GIS REVIDO :))

26.01.2004
15:50
smile
[37]

M'q [ Schattenjager ]

Jak dogonimy smoka będzie źle :) Po włączeniu kompa około 1-2h na przeczytanie postów, potem można będzie standardowo statso... eee pisać :)

26.01.2004
16:29
smile
[38]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, nie rpzesadzaj - ja w Smoku nie czytam wszystkich postow i jakos zyje :-P

26.01.2004
16:56
smile
[39]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Witam Was :-)))

m'q ===> ja też troche robie w grafice ;]]]]]

26.01.2004
16:59
smile
[40]

[email protected] [ Wirnik ]

Ja tez sie bawie w grafice :-P

26.01.2004
18:01
[41]

SULIK [ olewam zasady ]

A ja sobie robie strone z m.in. komiksami ktore publikowalem na forum :)
tyle, ze teraz mam predkosc wysylania: 230 bajtow/ sekunde :/

26.01.2004
20:07
smile
[42]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Sulik ===> ;/ takie życie :( Ja też nie mam dziś wielkich transferów ;/

26.01.2004
21:09
[43]

SULIK [ olewam zasady ]

nad tym wlasnie pracuje :]
https://nomaniekozoki.kgb.pl/

26.01.2004
21:28
smile
[44]

SULIK [ olewam zasady ]

he he he :)
widze, ze juz zagladacie :]

to very good :)

26.01.2004
21:29
smile
[45]

Cap'n Pimp [ Generał ]

no i się wpisłem nomanie ;]]

26.01.2004
21:33
[46]

SULIK [ olewam zasady ]

he he he - beda beda i zdiecia - tylko necik musi mi zaczac smigac :]

26.01.2004
21:48
smile
[47]

Raynor [ Big Man ]

Poczekamy :-) ja mam ciepliwość ;]

26.01.2004
21:48
smile
[48]

Raynor [ Big Man ]

przerpraszam, zapomniałem dodać. Przedewszystkim to muszą być libacje :D

26.01.2004
21:50
[49]

SULIK [ olewam zasady ]

spoko - to beda libacje :)

26.01.2004
22:07
smile
[50]

[email protected] [ Wirnik ]

Hehe, pomagalem Tornowi woz wybrac :-) Rany, ale wykombinowalismy :-P Wymyslilismy tez wspolny woz dla nas dwojga, pojazg mogacy byc obslugiwany przez minimum jedna osobe, dwie sa zalecane, 3 tez moga byc :-) Niezly woz sie z tego zrobil :-P A jutor bedziemy sie bawic tworzac woz czysto transportowy lub polowe centrum dowodzenia :-D

26.01.2004
22:09
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected] --- ? co.. jak... wtf??

26.01.2004
22:12
smile
[52]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, cicho :-) Zapomnialem powiedziec ze Torn wybral tez sobie woz tylko dla siebie - calkiem ladny :-P

26.01.2004
22:12
smile
[53]

[email protected] [ Wirnik ]

o Kurwa !! Sorry ! Fett mi sie z Tornem pomylil :-D Jaka wpadka ;-(

26.01.2004
22:16
[54]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - no..no... pomylic szefa... no no no nie ladnie - a chcieli miec kogos zdegradowanego do rekruta :P

26.01.2004
22:18
[55]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - weź już nie dawaj niepełnoletnim alkoholu.
[email protected] - no wiesz.... masz szczescie ze mam dobry humor :)

26.01.2004
22:19
smile
[56]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, myslalem ze jak jestes Elite Trooper to bedziesz opiekowal sie i chronil swych podwladnych :-(

Torn, sorka jeszcze raz :-P

26.01.2004
22:22
smile
[57]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected] - ee, zmieniłem zdanie... idź sprawdź czy w Gatlingach się coś nie zawieruszyło.. zerknij tam do luf...

26.01.2004
22:24
smile
[58]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, nie latwiej wystrzelic ? :-)

26.01.2004
22:24
smile
[59]

[email protected] [ Wirnik ]

PS. Nie smiac sie - co to sa Gatlingy ? :-P

26.01.2004
22:27
smile
[60]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Co ja ?? nigdy nie daje ani nie sprzedaje alkoholu niepełnoletnim :D a pozatym [email protected] nie pije na nim to bym tylko z torbami poszedł :P :P

26.01.2004
22:28
[61]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - wlasnie, jestem tylko Elite Trooperem i nie mam ZADNYCH podwladnych :)
ja tu jetsem podwladnym :)

26.01.2004
22:28
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] ---> buehehehe to nawet ja wiem :D

Shakkuś YoO :D

26.01.2004
22:29
smile
[63]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ano joł :P

26.01.2004
22:32
[64]

SULIK [ olewam zasady ]

A tak przy okazji : dziki za wpisy w ksiedze gosci :)

26.01.2004
22:34
smile
[65]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Heh....

26.01.2004
22:34
[66]

Torn [ Merces Letifer ]

Vania, weź ukaż [email protected] co to Gatling, ja musze spadać do xer już..
*i zniknął w odmętach kwatery*

26.01.2004
23:01
[67]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Torn - ale to trzeba zaobaczyc na wlasne oczy :)

[email protected] - Gatlingi to sytem obrony naszego Vandenberga... polega to na tym, ze kazdy wychwycony ruch na obszarze 250m bedzie wlanczal spusty naszych Gatlingow, a co za tym idzie... kilogramy olowiu leca w tamta strone
zapytasz zapewne dlaczego - nie dzialaja na ciebie - a no sprobuj sciagnac z nadgarstka nadajnik, a sie przekonasz jak dzialaja :]

26.01.2004
23:20
smile
[68]

...Soul Surfer... [ Legend ]

kurwa 3 raz zamiezsczam ten obrazek :/.... tym razem pomnijszony moze teraz sie ruszy :/

Tak graficznie wygladaja nasze Gatlingi....

26.01.2004
23:52
[69]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Allan - ano dokladnie tak - tyle, ze zdiecie jest z czasow ich nowosci - teraz trzeba by bylo dodac troche rdzy i w niektorych miejscach peknieci - na szczescie dzialaja jak najbardziej prawidlowo :]

acha [email protected] - my mamy wersje na pociki olowiane - sa tez laserowe, gaussowe i plazmowe - akle tamte zabieraja za duzo energii potrzebnej vandenbergoi, wiec zostaly przebudowane na stary dobry olow ktorego mamy dosc sporo - i zawsze mozemy odzyskac z cial trupow :]

26.01.2004
23:57
smile
[70]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Rdza jak rdza grunt ze dzialaja :D

27.01.2004
00:03
smile
[71]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Jak chcecie to moge wam przemycic nowe Gatlingi :))

27.01.2004
00:17
smile
[72]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Garm ---->> 8 sztukatos... zaplacimy Ci w ... sosie pomidorowym :D

27.01.2004
00:20
smile
[73]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Wystarczy wygodna prycz, TV i skrzynka piwa :)))

27.01.2004
00:22
[74]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - w ciagu okolo 3-4h licznik zaliczyl 151 odwiedzin - no niezle :)
daje to mi tylko jedno... to ze chce mi sie pracowac dalej nad strona :]

27.01.2004
00:24
[75]

SULIK [ olewam zasady ]

Garm - prysz sie znajdzie
TV - chyba tez... cos ostatnio Vania wnosil - coprawda lampowe to bylo, ale powinno dzialac
skrzynka poiwa - a to, sie znajdzie na 100% :]

27.01.2004
00:26
smile
[76]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

To w takim razie w ciagu 5 dni bedziecie mieli nowe Gatlingi :))...

27.01.2004
00:31
[77]

SULIK [ olewam zasady ]

Garm - tylko kto to zamontuje :P

27.01.2004
00:35
smile
[78]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Niech tylko Garm dostarczy w koncu mamy juz mechanika.... tak mysle Sayet !!!

27.01.2004
02:45
[79]

SULIK [ olewam zasady ]

Ok - dodalem zdiecia - na razie z kategorii: inne... a libacyjne dojda pozniej - pewnie jutro :)

27.01.2004
11:03
smile
[80]

SULIK [ olewam zasady ]

ponad pol nocy siedzialem nad dodaniem zdiec z libacyjek - i mi sie nie udalo (heh cizko wgrac okolo 200 zdiec przy nawalajacych transferach :] )

27.01.2004
11:25
[81]

M'q [ Schattenjager ]

Joł :)

Sulik -> byłem, zobaczyłem, wpisałem

]:->

27.01.2004
11:29
smile
[82]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A ja wczoraj w nocy wygrzebalem pewna gierke nazywa sie X2 - The Threat symulator kosmiczny z baaaaardzo rozbudowanymi mozliwosciami handlu, samodzielnej dubowy itp. Mozna byc piratem, mozna byc lowca nagrud, mozn byc handlarzem, mozna tez i poprostu walczyc na prawo i lewo... zawsze jakis taki niedostyt mialem do tego typu gierek ktorych wsrod tych pierdolnietych FPP jest jak na lekarstwo. RTSow dobrych tez nie ma.. na Homeworlda 2 mnie nie stac :(, wiec chyba inaczej bede musial go zdobyc. Ale wracajac do X2... gierka wymiata, sciagnąłem sobie demo tylko ze to demo raczej robi jako benchmark i pokazówka gierki jak wyglada taki filmik niby. Ale, jak na dzisiejsze standardy to wymiata... gra kozysta z Bumbmappingu czyli z polskego srodowiskowe mapowanie wybojów :), co na tych roznych stacjach i statkach zajebiscie wyglada :). Pierwotnie na zachodzie miale byc wydana juz rok temu ale dopiero w octoberze ja wydali.. a u nas dopiero w marcu !! :( Nigdy nie lubialem Play-Itu.. echh na ale na oslode trzeba dodac ze wersja PL bedzie zawierac wszelekie poprawki tudziez inne bajery, a co najwaznieszje to ma kosztowac tylko 50 zl. Heh.. juz tych pudeł od gier nie ma gdzie trzymac :).
A co chyba jest nowatorskim rozwiazaniem w tego typu grach to mozliwosc budowawnia !! swojej wlasnej floty w swojej wlasnej stoczni :)... no tego mi brakowalo. Nie tylko tutaj kupuje sie pojazdy, i bron mozna tez wybudowac wlasne :))... no to w koncu jakas perełka sie pojawila posród tego syfu jaki na rynku jest :)

A tak poza tym to Yo ! :D

27.01.2004
11:49
smile
[83]

[email protected] [ Wirnik ]

YOL :-D

Shakka, hehe, ja na szczescie pije tylko niegazowane napoje :-P

Sulik, aaaa, mozna jeszcze odebrac Trooper jako Szeregowy.... To co innego :-P

Vania [tj Sulik], rozumiem :-) Czyli takie jakby zautomatyzowane dzialka :-P A czemu one nie wale do pojazdow naszych ? ;-)

SS, dzieki za obrazek :-P

Vania [tj Sulik], rozumiem :-P A kiedy uzywacie pociskow laserowych, gaussowyc [co to jest :-P] i plazmowych ? Na potezniejsze cele ?

Garm, a skad je przemycisz ? :-P

27.01.2004
12:03
smile
[84]

M'q [ Schattenjager ]

Kamil -> Działo Gauss, to będzie coś w rodzaju strumienia energii (moja teoria => fizyka & Ufo:Enemy Unknown :)

27.01.2004
12:27
smile
[85]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, dzieki :-P

27.01.2004
12:29
smile
[86]

M'q [ Schattenjager ]

No problem :)

A tak btw. to może dobudujemy przy wejściu działo antymaterii? ]:->

27.01.2004
12:34
smile
[87]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, a po co ? :)

27.01.2004
12:41
smile
[88]

M'q [ Schattenjager ]

Bo to największa potęga i będzie fajnie, jak reszta zawiedzie :) W końcu to stary sprzęt :)

27.01.2004
12:43
smile
[89]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, jak reszta zawiedzie to wsiadamy w wozy i rozwalamy recznie :-P A zreszta nie zawiedzie, a jak zawiedzie nasz mechanik pokladowy straci prace ;-P

27.01.2004
12:45
smile
[90]

M'q [ Schattenjager ]

A my stracimy głowy :)

27.01.2004
12:50
smile
[91]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, a ile tych dzielek jest i jak sa rozstawione ? :)

27.01.2004
12:52
smile
[92]

M'q [ Schattenjager ]

Kamil -> Hmmmm...... dobre pytanie ]:->

Eeeee.... gdzie jest Torn/SS ? :)

27.01.2004
12:53
smile
[93]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ---->> a wlasnie ze nie strumien energii... hehe... gry suxx :D


Teoria broni Gausa: To jest poprostu akcelerator magnetyczny, ktory rozpedza idealna kule do olbrzymich predkosci powyzej 5 machów tzw. super sonicznej). Przy czym zadnen obecnie uzywany pistolet, czy karabin nie jest do tego zdolny). Taka kula uderza w cel z ogromna predkoscia przebijajac na swojej drodze wszystko co napotka. Praktycznie zadna oslona czy to pancerna czy betonowa nie mogla by sie temu przeciwstawic. Idealna bron np. do niszczenia gleboko osadzonych bunkrów czy silnie opanceronych pojazdow.

Teoria broni plazmowej : plazma czyli super goracy gaz, w postaci energii. Chyba nie musze tlumaczyc ze taka bron wszytko topi. :) Idealna na piechote i opancerzone pojazdy.

27.01.2004
12:54
smile
[94]

[email protected] [ Wirnik ]

M,q, najlepiej byloby zrobic cos w stylu mapki wrzucie z gory. I nie zapomnij, ze jak bedzie bardzo duzo dzial moga byc problemy z ustawieniem ich tak by przypadkiem nie strzelaly do siebie. Trzeba bedzie mocno pokombionowac - nie za duzo dzial, bo przeciez kazde zre sporo amunicji, ale zeby sie nawzajem oslanialy i w razie zniszczenia jakiegos nie bylo "dziury":-)

27.01.2004
12:55
smile
[95]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, rozumeim :-) A wytlumacz mi, czemu te dziala nie nawalaja do naszych pojazdow :-P

27.01.2004
13:00
[96]

SULIK [ olewam zasady ]

dzialka nie strzelaja do naszych pojazdow z tego samego powodu co do nas :) - czyli z podowdu nadajnikow w nich wbudowanych z gpsem i polaczeniem satelitarnym - w Vandenberdu jest nadajniko odbiornik - ktory to filtruje nasze sgnaly, atym samym dzialka nas nie zauwazaja :)

satelita tez przydaje sie nam, a dokladnie mnie do celowania do odleglch i trudnych do namierzenia celow :]

a co do... gaussa - to czasem po porstu nie sa karabiny na pociski bezluskowe ?

a co do dzialka antymaterii - to bedzie klopot - nie wiem czy instalacja elektryczna Vandenberga wytrzymala by taki nagly pobor pradu :/ - co prawda nasz reaktor powinien dac rade - chodz juz tez troche stara ta maszyna :) (ale dobrzez piecze sie klielbaski na jej plaszczu chlodzacym :D)

a co do skutecznosci - to nie potrzeba nam dzialek laserowych nawet na duze cele - powod ?
gdy nasze dizalka obronne sie rozkreca to w powietrzu miedzy celem, a dzialkami tworzy sie tak jakby sciana... olowianych kul :D - ktora zmiecie wszytsko - nawet armrmie w power armorach :)

a jak nie zmiecie - to wrota Vandenbergu maja zaprogramowane zamykanie sie :] - a jak ktos wejdzie do srodka - to i tak dlugo, nie pozyje - bo przygotowalem troche polapek i z Vania udalo nam sie w srodku odpalic kilka dzilaek, a tez sa 2 miotacze plomieni w scianach - tylko sa troche niebezpieczne (za duzo ognia) - wiec przy ich uruchomieniu wlanczaja sie automatycznie ogniotrwale grodzie z 2 stron i z osoby w srodku robia sie tosty - bardzo wysmarzone tosty :]

27.01.2004
13:00
smile
[97]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Dzialek jest 8... tak 8 ?? Torn, Vania HELP !! :D...

No to 8 chyba ze o jakis nie wiem lub ktos nam poprostu buchnął :D... a rozmieszczone sa calkiem tradycyjnie... 2 przed samym wejsciem do glównych drzwi naszego schronu. 2 oddalone jakies 250 metrów od glownego schronu rozmieszczone symetrycznie na specjalnych podstawach, 2 kolejne rozmieszczone jakies 200 m. w kierunku połnocnym :D, a pozostale 2.. no tego ... gdzies :D..

27.01.2004
13:01
[98]

M'q [ Schattenjager ]

SS -> no mój błąd ;) No a co do plazmy, to tutaj coś wiem coś takiego, że to jest mocno zjonizowany gaz, niektórzy uważają to za 4 stan skupienia. A faktycznie, gry sux pod tym względem :D

27.01.2004
13:04
[99]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - a kto powiedzial, ze dziala strzelaja po sobie ? - ich skret osiek jest tak ustwiony, aby nie mialy mozliwoscui wcelowania w siebie - a jak nie moga niemrzyc celu - to nie strzelaja :)

a co do ammo - jak juz mowilem - wystarczy zebrac lopata trupy wraz z ammo - a nastepnie ammo przetopic na nowe naboje - tym sie z reguly zajmuje Vania - robi to na otwartym reakorze skubaniec :]

27.01.2004
13:07
[100]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ---->> Ano :). Choc na bron plazmowa pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekac. Mamy klopoty z plazmą w reaktorach termonkleranych a co dopiero w broni reczniej ktorą mial by przenosic zwykly piechór. Poza tym z reaktorami termonuklearnymi w ogole mamy klopoty i do tego czasu nie udalo sie zbudowac efektywnego egzemplarza :)...no chyba ze nie ujawniono tego :). A zywkle reaktory nuklearne to kupa zlomu tak naprawde...

27.01.2004
13:08
[101]

SULIK [ olewam zasady ]

Allan - mylisz sie :]
jest ich: 20 - i sa rozstawione co okolo 50 metrow - zasieg taktyczny to: 250 metrow :)

sa rozstawione w lini prostej :)
bo z naszego schronu widac tylko taki luk jak budka suflera w teatrze - atyl jest odporny na prawie wszytko - zreszta z tylu - gdyby sie ktos wspinal - spotka go nie mila niepodzianka :] na calej tylnej i bocznych liniach zainstalowalismy z Vania pole minowe (taaa... Vania sam robil miny - wiec radze nie zblizazc sie za bardzo od tylu :] )

27.01.2004
13:09
smile
[102]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> "Vania - robi to na otwartym reakorze skubaniec :]" to teraz wiem dlaeczego nie potrzebuje w nocy wlaczac swiatla w swojej kwaterze :D.. bo Vania nam swieci :D

27.01.2004
13:11
smile
[103]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik --->> no to moze 20... nie wiem Vania jest od logistyki i uzbrojenia nie ja :D, ja tu tulko Comandieruje ;)

27.01.2004
13:13
[104]

SULIK [ olewam zasady ]

taaak kilometr lini dzialek :]

tyle, ze tylko polowa lezy przy vandenbergu - reszta jest oddalona w lini - i te bardziej oddalone - moga obracac sie o 360 stopni, ale przy stopniu 0 i 180 maja blokowany spust - aby nie rozwalac samych siebie :)

27.01.2004
13:16
smile
[105]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> wlasciwie zasieg taktyczny prawdziwych Gatlingow np. na lotniskowcach to cos ok. 3 km :D.

27.01.2004
13:25
smile
[106]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to ze pojedyncze dzialo moze obracac sie o 360 stopni, ale jak jest ich kilka nie moze strzelac we wszystkie 360 stopni :-) A co do dzial - moglbys walnc schematyczny rysunek jak to wyglada z gory ? :-P Albo nie, jak mowisz ze w linii prostej... A czy na dachu schronu sa jakies dzialka ? :-) A ajk mowisz ze polowa lezy przy bazie... Moglbys zaznaczyc to na moim rysunku ? :-) Bo sa 2 przy wejsciu, a gdzie reszta z tych osmiu co maja przy bazie lezec ? :-P

27.01.2004
13:36
smile
[107]

[email protected] [ Wirnik ]

Cisza... Sulik rysuje :-P

27.01.2004
13:42
[108]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ----->> nigdy nie umieszcza sie w ten sposob dzialek do skutecznej ochrony z sposob jaki ty to pokazales.

Ze wzgledu na:
1. mozna by je latwo zniszczyc i to w tylko jedym ataku.
2. Nie mialy by mozliwosci obrotu i musialy by obracać sie tylko o pare stopni w kazda ze stron i to tylko na wprost.
3. bardzo maly obszar dzialania. W ogole nie chroni tyłów ani boków.

Stad narysowalem wlasna mapke :P teoretycznego roztawienia takich dzialek.
1. Zielone kropki to sa te twoje... czyli zle
2. Niebieskie kropki to jest moje rozmieszczenie dzialek.
3. Czarne kreski to teoretyczne pole razenia, gdyby bylo wiecej miejsca to te kreski musza sie spotykac i przecinac w pewnej odleglosci aby obrona byla szczelna.

27.01.2004
13:45
[109]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Zapomnialem dodac ze dzialka po calkowicie po bokach musialy by sie obracac o pelne 180 stopni, dzilka odpowiednio na zachodzie, wschodzie, poludniu i polnocy juz tylko o 90 stopni. Bo zakres strzalu tych dzilek objął by te dwa bo bokach... a tu nie chodzi zeby niszczyc wlasne dzialka :).

27.01.2004
13:53
smile
[110]

[email protected] [ Wirnik ]

SS czyli zle Cie zrozumielem. O godzinie 13:08 Sulik napisal "sa rozstawione w lini prostej :)" i to mnie zmylilo. Mi tez sie zdawalo ze cos nie pasuje z tym nieoslonietym tylem. Wyobrazalem sobie to tak ===>
Te kreski od dzialek to ich pole zasiegu, to z tylu to pole minowe :-P

27.01.2004
13:58
[111]

SULIK [ olewam zasady ]

nasze dzialka maja miejszy zasieg tylko z tego, ze dzieki temu ziwkszylismy ich moc o kilka set procent - teraz nawet jednod zialko rozwalilo by slabo opancerzony czolg :]

[email protected] - tak rysowalem - ale co innego :P

a tutajk macie moja wyzje :] - co prawda atak z boku - no coz :P
ale bedzie trzeba je inaczej rozmiescic jak Garm przemyci nowe :]

27.01.2004
13:59
smile
[112]

[email protected] [ Wirnik ]

Czyli jak rozumiem tak jest poprawnie :) ===>

Na rysunku co prawda powinny byc wieksze te kola, wedlug mnie zasieg powienien obejmowac minimum najblizsze dzialko i polowe drogi do nastepnego, ale nei chcialo mi sie rysowac :-P Te zieloke kola to oczywiscie zasiegi :-P

Ale tu jest tylko 10 dzialek - gdzie jest pozostala dziesiatka ?

27.01.2004
14:01
smile
[113]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, aaa.... Przyznaje ze wole projekt SS :-P Jak ktos sie przedrze przez pole to ma dostep do bazy latwy. A co sadzicie o mej propozycji umieszczenia z dwoch dzialek na dachu bazy, co by nawalaly w 360 stopni ? :-)

27.01.2004
14:08
[114]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - sciagnij nadajnik i wejdz do korytarza miedzy wejsciem, a ostatnia grodzia ogniotrwala - i powtorz raz jeszcze "latwe wejscie"

27.01.2004
14:14
[115]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, ale jak ktos przeleci nad polem minowym i bedzie stal bardzo blisko tylnej sciany lub na dachu dziala go nei dosiegna. Inna sprawa ze masz racje, nie wejdzie :-) Chyba ze sie przeryje przez dach.

27.01.2004
14:14
smile
[116]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - zartowalem, zakladaj ten nadajnik spowortem i wracaj - no ze chyba masz ochote na grzanki we wlasnym sosie :/

27.01.2004
14:18
smile
[117]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, nigdzie nie zamierzam isc :-)

PS. Mam poytanko - co oprocz naszych pojazdow garazuje w garazu ? :-)

27.01.2004
14:19
smile
[118]

M'q [ Schattenjager ]

Kamil -> wrotki Natashy :)

27.01.2004
14:21
smile
[119]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, a cos bardziej mechanicznego ? :-P

27.01.2004
14:23
smile
[120]

M'q [ Schattenjager ]

[email protected] ---> Hmm to chyba poza pojazdami nic tam nie 'przebywa' aktualnie, chociaż mogę się mylić, rzadko tam bywam :)

Ps. wrotki od Natashy chyba są zmechanizowane ]:->

27.01.2004
14:25
smile
[121]

M'q [ Schattenjager ]

A tak właściwie to najlepsze miejsce w bazie to bar Shakki :) Jak mnie nie ma, to tam jestem :)

27.01.2004
14:28
smile
[122]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, ktos tu kiedys mowil ze jest tam sporo rzeczy...

Nudzi mi sie wiec sie bawie :-) Tak bym rozstawil dziala, co o tym sadzicie ? ===>

Wyjasnienie - kwadrat najbardziej zewnetrzny - dziala o slabej sile ognia, ale bardzo wysokim zasiegu. Kwadrat srodkowy - sila wieksza, zasieg tez. Kwadrat najblizej srodka - uzywany w ostatecznosci - dziala o bardzo malym zasiegu, ale gigantycznej sile ognia.

I jak, dobrze rozstawilem ? :-P

27.01.2004
14:33
[123]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - i co zrobi bedac na dachu ? poskacze ? - tam sa wzmocnienia - zreszta nim by zaczol sie przebijac - to i tak alarm nas sciagnie :]

pamietaj, ze ten schron przetrwal prawie bezposrednie trafienie pociskiem atomowym :) (okolo 1.5 kilosa stad jest lej po pocisku :] )

a co do latania ? - ha ha ha - nomadzi i pojazdy latajace ?? :)

a co do pojazdow - to Vania cos zawsze wnosi :) ostratnio jakies 2 mechy w rozypce przywiuzl i je montuje - wczesniej zmontowal 2 inne :)

jakis pojazd latajacy - ale ja bym do niego nie wsiadl :)

M'q - erotki natashy sa na baterie - myslisz ze jej sie chce machac nogami ? Vania zamontowal jej tam silniczki - zreszta ona sciaga e tylko do spania :P

27.01.2004
14:37
smile
[124]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, a ja myslalem ze to wyschle jezioro... :-) Zaraz, to tu sa pojazdy latajace ? To ja zmieniam specjalizacje sa na Kierowce :-P

27.01.2004
14:41
smile
[125]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> hehe moj mysliwiec :) a i gdzies tam widzialem pare butów odrzutowych :D

27.01.2004
14:42
smile
[126]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, bedzie trza skombinowac jakis helikopter :-P Juz wczoraj z Fettem wymyslilismy przerobke Smiercza, ze teraz jest to ruchome "dzialo" przeciwlotnicze :-P

27.01.2004
14:45
smile
[127]

Torn [ Merces Letifer ]

geezus, ale was wzieło :D

pamięta ktoś Gauss guny z Syndicate ? :)) Albo z Synd. Wars - Graviton Gun :P To były bronie :>
*dowódca po egazminie jest wyczerpany i wkurzony, wiec idzie sobie postrzelać do czegoś... może do [email protected] :P*

27.01.2004
14:46
smile
[128]

[email protected] [ Wirnik ]

Rozmyslilem sie z helikoptera - za latwo ustrzelic :-P

Torn, wez Ty se nie pozwalaj *wyciaga G36* :-P

27.01.2004
14:51
smile
[129]

Torn [ Merces Letifer ]

*[email protected] wyciąga G36, wtem skończyły mu się Action Points bo miał go w plecaku, wtedy Torn wyciągnął obrzyna zza pasa i wymierzył w kolana... strzał i koniec rudny.*
Wow, fajny ten holoprojektor.. można sobie ćwiczyć i ćwiczyć.
*holoprojekcja znikła, dwie postacie stoją na środku niebieskiego pokoju z kijkami w dłoniach*
:P

27.01.2004
14:52
[130]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - smiglowiec tey jest - ale jak juz mowilem, nie wsiadl bym do niego :]

Torn - heh Sindicate to ja pamietam jeszcze z Amigi :]
to byly czasy - a ten karabinek chyba byl najlepsza bronia w grze :]

27.01.2004
14:54
smile
[131]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, och Ty :-D

Sulik, czemu ? W zlym stanie jest ?

27.01.2004
14:57
[132]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik - no ja też na Amidze w to grałem.. te chodzące kartoflane worki :)) a jak każdemu dawałem Gaussy i dawałem żeby strzeliali na raz to była rzeźnia :D (to wlasciwie wygladalo jakby Apache strzelał z zasobnika pocisków niekierowanych :D)
A w Syndicate Wars nikt nie grał? tam byly mocniejsze zabawki.. ehh i to burzenie budynków :]

27.01.2004
14:58
[133]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - no ze tak powiem... Vania go po pijaku znalazl gdzies w okolicy - podobno powodem spadniecia byla jakas awaria smigiel - a nastepnie po pijaku w nocy swiecac sobie oczami go skladal i naprawial - wiec nie zdziw sie jak zobaczysz uzbrojenie pokladowe skierowane w pilota :P

27.01.2004
14:58
smile
[134]

[email protected] [ Wirnik ]

Co do tytulu watku - ktos mi kiedys mowil ze w swiecie w ktorym zyjemy nie ma sniegu :-P Czyzby tytul odnoisil sie do czegos innego ? :-)

27.01.2004
15:00
smile
[135]

[email protected] [ Wirnik ]

Sulik, hehe... Sayet [mechanik] naprawi :-P

Sayet, masz robote !!

A jakei sa tam inne pojazdy ? :-) Tylko bez zaawansowanego slownictwa :-P

27.01.2004
15:01
[136]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - w Sindycate Wras tez gralem - ale tylko demo :/
a full wersji niegzie do dzis nie znalazlem :/

a co do Sindicate z amigi - tam kazda bron byla ciekawa: shotun, miotacz ognia, karabinek laserowy :)

dobra ja sobie juz tego ide - bede okolo 22 :)

27.01.2004
15:08
smile
[137]

[email protected] [ Wirnik ]

To jakei sa wozy w garazu ? :)

27.01.2004
15:08
smile
[138]

...Soul Surfer... [ Legend ]

"wtem skończyły mu się Action Points bo miał go w plecaku"

ROTFL :D:D:D buahahahaha... *smieje sie*

*dalej sie smieje*....

*placze ze smiechu* ....

27.01.2004
15:09
smile
[139]

[email protected] [ Wirnik ]

Ludzie, nie smiejcie sie ale... co to sa "Action Points" ? :-P

27.01.2004
15:20
[140]

[email protected] [ Wirnik ]

Ej no, chyba nie pekliscie ze smiechu ? :)

27.01.2004
15:20
smile
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

OK, nie bede sie smial ( ;) ). AP to punkty akcji. W grach turowych opisują one zdolność danej jednostki do wykonywanych ruchów, jej zdolność mobilną etc... a jak wiadomo wyjęcie czegoś z plecaka kosztuje extra :PPP (zagraj w końcu w Fallouta dajmy na to ! ;> )

27.01.2004
15:22
smile
[142]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, rozumiem :-P To teraz mi wyjaznij do czego odnosi sie to "biale gowno" z tytulu :-P

27.01.2004
15:24
smile
[143]

Torn [ Merces Letifer ]

heheh, to nie mnie się pytaj :P
A co do śniegu w naszych czasach to jest, ale tylko wysoko w Górach Skalistych.

27.01.2004
15:25
smile
[144]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, rozumiem :-) A czy w garazu oprzocz helikoptera, rolek i naszych pojazdow cos jest ? Tj nie czy cos jest, ale co jest ?

27.01.2004
15:26
smile
[145]

Torn [ Merces Letifer ]

Hmmm, chyba moje zakupy tam leżą z wczoraj... poza tym nic :P

27.01.2004
15:32
smile
[146]

...Soul Surfer... [ Legend ]

"Hmmm, chyba moje zakupy tam leżą z wczoraj... poza tym nic :P"

Hehehe.. *znowu sie smieje*.... hehe....

27.01.2004
15:32
smile
[147]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, jak to, ktos mowil w moich pierwszych dnaich tutaj ze jest tam masa rzeczy :-(

27.01.2004
15:36
smile
[148]

Torn [ Merces Letifer ]

hehehehe, nie wiem czy to widzieliście już ?? »»»

27.01.2004
15:37
smile
[149]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, widzialem, fajne :-) Moze ktos stworzy gre jak pingwin odbija yetiego :-P

27.01.2004
15:37
smile
[150]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected] - fakt... tam miałem kilof i motyke jeszcze... pewnie Brisk przehandlował za bimber, już ja go dorwe :))

27.01.2004
15:39
[151]

Torn [ Merces Letifer ]

no... co do tego obrazka, to sam próbowałem w photoshopie zrobić podobne, ale brakło czasu i chęci... poza tym krew wyszła mi niezbyt naturalnie (ale to nie yeti był poszkodowany :PP)

27.01.2004
15:41
smile
[152]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*smieje sie* z obrazka :)

27.01.2004
15:41
smile
[153]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, kurde, bede musial wymyslic jakies pojazdy bojowe do zapelnienia garazu :-P

27.01.2004
15:43
smile
[154]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> bo tam jest masa rzeczy ale poprostu my boimy sie tam wchodzic :D

27.01.2004
15:45
smile
[155]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, ale trzemu sie boicie ? :-)

27.01.2004
15:49
smile
[156]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No moze zle sie okreslilem nam tam nie chce sie schodzic :D.

27.01.2004
15:50
smile
[157]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, ale czemu ?

27.01.2004
15:54
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Widze że Wam sie nudzi :D Moze pójdziecie na zwiad ? :D

27.01.2004
15:55
smile
[159]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, dobrze :-)

*idzie do garazu*

27.01.2004
15:56
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

LoL po raz pierwszy ktoś wykonał mój rozkaz :D hiehie

27.01.2004
15:57
smile
[161]

M'q [ Schattenjager ]

Synicate :) też miodzio była gierka :] w sumie to była chyba pierwsza taka cyberpunkowa :)

27.01.2004
16:00
smile
[162]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> przestan filozofowac :D

Bris --->> Yoo :D

27.01.2004
16:00
smile
[163]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, ja nie wykonuje rozkazow. Robie co mi sie podoba. A ze Twa sugestia mi sie spodobala, wykonuje ja.

27.01.2004
16:04
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] przestań filozofować :D Wykonałeś rozkaz i dobrze :D

Allan YoO :D

27.01.2004
16:09
smile
[165]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, nie wykonalem ! Robie co chce ! A zreszta mysl se ze Cie slucham :-P

27.01.2004
16:11
smile
[166]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] nawet ściemniać nie potrafisz pffffffff :D

27.01.2004
16:14
smile
[167]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, to Ty sie upierasz ze masz racje a nie masz :-P

27.01.2004
16:17
smile
[168]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk --->> Yoo :D

Kamil ---->> To wez odrazu odkurzacz i troche tam posprzataj :D... a przy okazji jakies kwiatki posadz :D

27.01.2004
16:17
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Tak tak oczywiście a swistak siedzi i zawija :D Jestes przykładem jak łatwo manipulować innymi :D Ja bym Cie do rekrutów wrzucił spowrotem za takie łatwe wmanewrowanie Cie przeze mnie, zwykłego cywila w rozkaz zwiadu :D Bierz przykład np. z Allana który nie dał sie tak załatwić :D Aż strach pomyslec jakbym zarzadał czegoś o wiekszym znaczeniu strategicznym dla obrony VL :D Wstyd Panie [email protected] :D

27.01.2004
16:18
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Allan YoO :D

[email protected] i słuchaj sie Allana :D Panie sprzątaczu - ogrodniku :D

27.01.2004
16:23
smile
[171]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, ani mysle :-P

Brisk, a idz Ty :-P

*Olewa patrol, sieda na krzesle i laduje nogi na stol*

27.01.2004
16:23
smile
[172]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> Yoo :D

Hmm... sie rozpisales :D.

27.01.2004
16:26
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] pffffffffff olać teraz se możesz :D Wkońcu juz go wykonałes zwiad i nawet zrobiłes to co Allan Ci kazał :D

27.01.2004
16:27
smile
[174]

[email protected] [ Wirnik ]

Brsik, caly czas gadalem z Wami, nawet nie wyszedlem poza teren bazy :-P

27.01.2004
16:28
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

qrna

Allan YoO :D Tak wiem ostatnio mam słowotok czy cós takiego :D Musze sie wygadać :D

27.01.2004
16:29
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] bueehehehe a to myslisz że jak wyjdziesz poza baze to nie możesz z nami gadać? :D CHłopie wez sie obudz to nie średniowiecze :D

27.01.2004
16:31
smile
[177]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> Yoo :D

Tak ??... hmm jakos trudno mi w to uwiezyc :D

Kamil --->>gadales z niami przez komunikator teraz tutaj nie sciamniaj :D. Brisk moze potwierdzic :D

27.01.2004
16:31
smile
[178]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

hmmm :D taaaa :D no właśnie :P :P

27.01.2004
16:33
smile
[179]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ----->> jestes gdzies tutaj ?? zakladasz nowa czesc ?? czekam powiedzmy 5 minut...

27.01.2004
16:34
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] własnie! Konia zagrasz! :D

Allan YoO:D tzn że co? że kłamie? :D

Shakkuś YoO :D

27.01.2004
16:35
smile
[181]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ano joł :P hmm ale dalej nie wiem co miałem powiedzieć :P

27.01.2004
16:36
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś YoO :D Jak zwykle nic nie miałeś powiedziec tylko poszukaj mydła i pod prysznic :D

Allan YoO :D

27.01.2004
16:37
smile
[183]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu NIE :P :P coś miałeś jeszcze do powiedzenia ? :D

27.01.2004
16:39
smile
[184]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus ja? :D

27.01.2004
16:39
smile
[185]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, wiem, tylko ze ja caly czas bylem w garazu gdzie sprawdzalem stan uzbrojenia mego wozu :-)

SS, WTF ? :-)

Jak ktos zaklada czesc, neich wywali ostatnie zdanei z mojego opisu :-P Prosze.

27.01.2004
16:40
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] dobra dobra zwiad zrobiłes i tak :D Nie ukryjesz tego bo wszędzie sa wkońcu kamery :D

27.01.2004
16:40
smile
[187]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Tak Brisiu Ty :P

27.01.2004
16:41
smile
[188]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, pozycz Shakkie myslo, jest w Twym wyposazeniu... ===>

27.01.2004
16:42
smile
[189]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, a idz Ty :-D

27.01.2004
16:42
smile
[190]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

[email protected] >>>>> Shakkie myslo muahahahahahahahahahhahaha <leży i kwiczy> :P :P

27.01.2004
16:43
smile
[191]

Scandal [ S P Q R ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Odmaszerować...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.