GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 33 - Środek nuklearnej zimy ciąg dalszy :)).

24.01.2004
11:44
smile
[1]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Vandenberg's Legacy cz. 33 - Środek nuklearnej zimy ciąg dalszy :)).

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: N/A
Cywile: Natasha, Brisk,..KmP.., Sayet, Sp4wN
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Masta Stuff Man: Vania

Missing In Action: ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłą, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wechikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor & Ehhh: Z polecenia dowódcy mianowani za udaną misję przywiezienia Raptora dowódcy, na potencjalnych założycieli Elitarnego oddziału Vandenberg'a. W skład którego sami będą wchodzić. Odmaszerować !! :)
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.

Zapotrzebowanie na funkcje

Funkcja Głównego Mechanika połączonego z nadzorowaniem miejsc parkingowych ;)
Aktualnie szukamy też i kelnerek :)

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), ponadto Dark Blade - XXI wieczna Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego mysliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, nazwany pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania - Stuff Man :)
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik - Insomnia'maniaks
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, buty wojskowe typy Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w werski Pikap z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Umiejętność budowania latryn w terenie otwartym jest bardzo przydatna i niejednokotnie decydująca o przeżyciu. Ćwicz ją tak często jak to tylko możliwe." :D


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

24.01.2004
11:46
smile
[2]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hyhyh obrazek we wstepniaku inspirowany stronką z boobsami :D.... chcialem dac cos bardziej sexi ale wtedy trzeba by zmianic kategorie :D

24.01.2004
11:51
smile
[3]

Torn [ Merces Letifer ]

brak rekrutów :) jeszcze tak nie było... trzeba by kogoś zdegradować bo N/A tak nieładnie wyglada...
Co do obrazka to jak na środek zimy to ta pani mało ma na sobie :>
A co do twórczości własnej to kiedyś bawiłem się grafiką 2D, teraz juz nie mam weny raczej i czasu, ale macie cuś takiego »

24.01.2004
11:54
smile
[4]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ---->> thx za @ ;).

By The Way 3 razy probowalem dodac nowy watek i za kazdym razem wywalalo mi blad, nawet F5 nie pomagalo :|.. ech nie wiem poprzedni obrazek mial 215 kb wiec miescil sie w granicach normy :\

24.01.2004
12:08
[5]

M'q [ Schattenjager ]

->

24.01.2004
12:19
[6]

M'q [ Schattenjager ]

Torn --> poznajesz? ;P

24.01.2004
12:27
[7]

Torn [ Merces Letifer ]

poznaje :)
Ten obrazek miał być docelowo na moje drzwi, ale nigdy go nie powiesiłem na nich :)
Prosze sie nad nim bardzo nie pastwić.

a co do pastwienia to możecie sobie zrobić (zapaleńcy-graficy) jakąś zabawę w stylu - ktoś daje jakis obrazek a wy go przerabiacie..

24.01.2004
12:33
smile
[8]

Raynor [ Big Man ]

mieki kobiecy głos powiedział

hehe ;)

Można się tak kied pobawić ;]

Kurde, ja swojego obrazka nie moge za cholere dodać :(

zmniejsze troche...troche..znacznie ;/

24.01.2004
12:33
smile
[9]

Raynor [ Big Man ]

ups...

pomyślcie ze ten mięki kobiecy głos jest na końcu ;]

24.01.2004
12:40
smile
[10]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Aaaa Raynor cos ty mi kompa zhackowal ??? :D Trzeba zalozyc sobie firewalle bo sie tu niebezpiecznie robi :D...

24.01.2004
14:11
smile
[11]

[email protected] [ Wirnik ]

Widzicie co sie pieknie szarzy obok mego nicka ? :-P

24.01.2004
14:24
smile
[12]

Raynor [ Big Man ]

[email protected] ===> nie widzimy :]

24.01.2004
14:27
smile
[13]

[email protected] [ Wirnik ]

Raynor, umyj oczy :]

24.01.2004
14:29
smile
[14]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> *bierze lupe* nie.. ja nic nie widze :].

24.01.2004
14:49
smile
[15]

Raynor [ Big Man ]

[email protected] ===> Prefekci Cię nie lubią :>>>>

24.01.2004
15:03
smile
[16]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, Raynor, patrzcie :-) =======>

24.01.2004
15:26
smile
[17]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Znowu bylem na Monsterze :)

Podobno autentyczny przypadek:
Szef pewnej firmy chciał kupić ziemię w Luizjanie z zamiarem postawienia tam nowego oddziału swojej fabryki. Chciał na ten cel uzyskać rządową dotację. Jego prawnik złożył wszystkie wymagane formularze i dokumenty – łącznie z wykazem właścicieli ziemi od 1803 roku.

Urzędnicy rządowi po analizie dokumentów odpisali co następuje:

„Otrzymaliśmy Państwa dokumenty dotyczące prośby o dotację. Jednak musimy z przykrością stwierdzić, że nie zostały dołączone dokumenty wskazujące właścicieli terenów, które Państwo chcą zakupić, przed rokiem 1803. Przedstawienie tych dokumentów jest konieczne, jeżeli dotacja ma zostać przyznana.
Z poważaniem...”

W odpowiedzi prawnik odpisał:

„W odpowiedzi na Państwa pismo dotyczące braujących aktów własności ziemi informuję, że Luizjana została zakupiona przez Stany Zjednoczone od Francji w 1803 roku. Prawo własności do tej ziemi Francja uzyskała od Hiszpanii drogą podboju. Hiszpania uzyskała prawo własności w 1492 roku, gdy Krzysztof Kolumb odkrył tą ziemię podczas szukania nowej drogi do Indii. Kolumb uzyskał prawo podboju nowych terenów w imieniu Hiszpanii od Królowej Izabelli. Królowa Izabella, kobieta głęboko wierząca i zapobiegawcza, uzyskała przed wysłaniem Kolumba w podróż błogosławieństwo papieskie na podbój nowych ziem w imię Chrześcijaństwa. Papież, jak zapewne Państwo wiedzą, jest przedstawicielem Jezusa Chrystusa, syna Boga. A Bóg stworzył świat. Myślę, że można założyć, że stworzył również tą część Stanów Zjednoczonych zwaną Luizjaną, a tym samym tę część Luizjany, którą zamierzamy kupić. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia są satysfakcjonujące dla Państwa i dotacja zostanie przyznana.
Z poważaniem...”

24.01.2004
15:30
smile
[18]

Raynor [ Big Man ]

[email protected] ===> idź... bo ja przyjde do ciebie ;] a jak ja przyjde to oo ho ho ho ;]]]

24.01.2004
15:33
smile
[19]

Raynor [ Big Man ]

SS ===> ja bym się nie odważył tak napisać :-)

24.01.2004
15:33
smile
[20]

[email protected] [ Wirnik ]

Raynor, o co chodzi :-P

24.01.2004
15:36
[21]

SULIK [ olewam zasady ]

Allan - zajeiste :)

24.01.2004
15:47
smile
[22]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Fakt faktem ze prawnik mial glowe na karku :). Ale tez i zajebiste poczucie humoru :D

PS. A czy w ogole dzisiaj widzieliscie Kamila ?? :> hehe...

Dobra: SS over & out bede pozniej :)

24.01.2004
16:06
smile
[23]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, byles u okulisty ? :-)

24.01.2004
17:32
[24]

M'q [ Schattenjager ]

Mafia VLowców się powiększa :P dobrzeeee ;D

SS ->> spox, to tak samo jak czytałem w tej książce o stuffie paranormalnym: gościu się modlił do bankomatu chyba godzinę, a w tym czasie mu nowa kasa cały czas sukcesywnie wpływała na konto :D W sądzie wygrał, a prawnicy stwiedzili, że jedyna szansa, żeby przegrał, była by w takiej sytuacji, jeżeli by prokuratorek udowodnił, że Bóg nie istnieje :D

24.01.2004
17:33
smile
[25]

M'q [ Schattenjager ]

Ale oczywiście nie wiem, czy to fakt, czy ktoś po prostu kiedyś to wymyślił i plotka poszła w świat :D (wiadomo, media=potęga)

24.01.2004
19:12
smile
[26]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, jak to sie stalo w stanach jestem gotow uwierzyc :-)

24.01.2004
20:14
smile
[27]

[email protected] [ Wirnik ]

Zyje ktos ?

24.01.2004
20:15
smile
[28]

Sayet [ White Star Soldier ]

ja moge byc mechanikiem:)

24.01.2004
20:18
smile
[29]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, to poczekaj na dowodcow :-)

24.01.2004
20:19
smile
[30]

Sayet [ White Star Soldier ]

nom....a kiedy beda:)

24.01.2004
20:22
smile
[31]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, oj, nie wiem :-)

24.01.2004
20:23
smile
[32]

Sayet [ White Star Soldier ]

qrde.....bo zaraz musze spadac....jak cos to podaj im moja propozycje...ok??

24.01.2004
20:27
smile
[33]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, dowodztwo czyta caly watek i zauwazy :-)

24.01.2004
20:43
[34]

Fett [ Avatar ]

witam witam po dluzszej przerwie :) jak sie zastanpwie nad uzbrojeniem to tu wlepie. A narazie ide sobie pogreac W helbretha :P

24.01.2004
20:47
[35]

Sayet [ White Star Soldier ]

to zrobie tak zeby było lepieje widac:)

zgłaszam sie na mechanika, i chciałbym miec bron w postaci glocka,miotacza ognia,snajperki
wyposazenie dodatkowe: pojemnik o nieskonczonym miejscu na naboje granaty i inn bajery
Pojazd:hulajnoga


oczywiscie jezeli sie da:)

24.01.2004
20:51
smile
[36]

[email protected] [ Wirnik ]

Sayet, bez rzeczy neirzeczywtych - ten nieskonczony pojemnik nei przejdzie :-P

24.01.2004
20:53
[37]

Sayet [ White Star Soldier ]

nieprzejdzie mowisz?? to niech bedzie na 10 granatow 100 sztuk nabojow i 20 innych bajerow:D

24.01.2004
22:40
[38]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Witam was....

24.01.2004
22:44
smile
[39]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ----->> hehe Ty przypadkiem nie chcesz byc tutaj zastepca ?? :>

Sayet ---->> wymysl cos, opublikuj tutaj, jak to bedzie mialo sens to sie doda do wstepniaka :D

Kmp ----->> stary a Ty gdzie sie ostatnio obijasz ?? :>

24.01.2004
22:49
smile
[40]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Ja tu sobie tak niesmialo poprzegladam co i jak.. choc bardziej mi chodzi o droge do mojej home planet Korelli... cholera sie zgubilem :)

24.01.2004
22:53
smile
[41]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Garm ---->> witamy :). Widze ze fan gwiezdnych wojen sie trafil :). Rozgosci sie poczytaj faq, zapoznaj sie z wszytkimi a i nie pisz zajebiscie glupich watkow... to wszytko bedzie dobrze :)

24.01.2004
22:55
smile
[42]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Soul Surfer > ok. Nie ma sprawy nie chce zhanbic swojego statusu w Republice nie martw sie a faqa juz ide poczytac :).

24.01.2004
22:57
smile
[43]

...Soul Surfer... [ Legend ]

GBL ---->> ok. BTW.. witalka raz jeszcze :D. Acha i uwazaj na pewnego wredziache Brisk sie nazywa... nie mily typek :D.

24.01.2004
22:58
smile
[44]

Brisk. [ Chomik ]

Że co? :D

24.01.2004
22:59
smile
[45]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

SS ---->> nie ma sprawy bede na niego uwazal :). A teraz dasz mi w koncu poczytac tego FAQa czy nie ?? :)

24.01.2004
23:00
smile
[46]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> hej :D

Garm ---->> Ok ja juz nic nie mowie... :)

24.01.2004
23:09
smile
[47]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Dobra juz po czesc wiem o co biega :).. ale zadnej kelnerki nie chce, ani mechanika ja jestem w koncu grand general :))... moze ktos potrzebuje zastepce ?? :)

24.01.2004
23:11
smile
[48]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Garm ----->> a szukam godnych zastepcow... moze sie na cos przydasz :D. Umiesz gotowac ?? :D

24.01.2004
23:12
smile
[49]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Gotowac nie ale mam niezwykle zdolnosci taktyczne :), szmuglowac tez umiem choc nigdy sie tym nie lubie chwalic :)

24.01.2004
23:13
smile
[50]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A to skoro szmuglowac umiesz to masz wystarczajace kwalifikacje jak dla mnie :D

24.01.2004
23:14
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Garm Bel Iblis A bimber lubisz? :D

24.01.2004
23:16
smile
[52]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

No to ok... moge byc zastepca :))... a i jak cos to nawet przeszmugluje nieraz :))

24.01.2004
23:18
smile
[53]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

brisk >> mnie sie nie pytaj czy lubie, raczej pytaj: w jakich ilosciach lubie :)))

24.01.2004
23:20
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

Garm Bel Iblis aha to ja mam do Ciebie takie małe cóś: NIE zbliżaj sie do Bloku Więziennego gdzie Shakkus i ja mamy swoje cele bo mój bimber jest mi bardzo drogi :D

24.01.2004
23:22
smile
[55]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Brisk >> sam sobie moge przeszmuglowac :P.

24.01.2004
23:23
smile
[56]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> taaa a ty tylko juz o jednym... echh wstyd mi za Ciebie :D

24.01.2004
23:23
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

Ok no problemo tylko mój zostaw w spokoju :D

24.01.2004
23:24
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Allan czyli jednak jakieś kompleksy masz? :D

24.01.2004
23:31
smile
[59]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> poprostu musze sie powstrzymywac zebys ty nie wpadal w zadne kompleksy :D... bo nie chce aby wyszlo na jaw ze jestem doskonaly :D

24.01.2004
23:32
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

Allus nie przeginaj palny Mośku :D

24.01.2004
23:35
smile
[61]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisiu ---->> <glaszcze> no coz... sa lepsi i gorsi :D

24.01.2004
23:36
smile
[62]

...Soul Surfer... [ Legend ]

acha... skoro Gram sie tutaj zadomowiles chyba... to :

"Miękki komputerowy głos kobiecy oznajmił pojawienie się nowego rekruta"

Garm Bel Iblis - you're logged in

24.01.2004
23:38
smile
[63]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Soul Surfer ---->> fenks :) Juz czuje sie zadomowiony :)

PS. Ty z Briskiem chyba musicie sie strasznie lubic ;)))

24.01.2004
23:45
[64]

M'q [ Schattenjager ]

Witaj Garm..... a może powinienem napisać... Brisk? ]:->

24.01.2004
23:52
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

M'q Ty tez nie medrkuj :D

Alluś tak mi tez jest przykro że Ty nalezysz do tej drugiej grupy :D Ale kto wie może za pare lat :D

25.01.2004
00:00
[66]

M'q [ Schattenjager ]

Tu nie trzeba mędrkować :) Zdradziło Cię PPP ]:->

25.01.2004
00:02
smile
[67]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> chyba chciales powidziec ze masz nadzieje ze ty dolaczysz za pare lat do mojej doskonalosci :D

25.01.2004
00:03
smile
[68]

Brisk. [ Chomik ]

M'q jakie PPP :D

Allus nie kombinuj :D

qrna jutro mam wykłady ma których chce sie pokazac ale potrzebuje jakis pomocy naukowych czyt. babka pierniczy trzy po trzy i chce se cóś znaleść do wydrukowania żebym miał co czytać :D Jakies pomysły? :D

25.01.2004
00:04
smile
[69]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Mq > Brisk czemu Brisk ? Garm to Garm a Brisk to Brisk, nikt tutaj sie pod nikogo nie podszywa :|. A PPP to skrot od Po Pierwsze Przyjaciele...

25.01.2004
00:06
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

M'q własnie a ja przeciez zawsze wale PPP = Przedstawicielki/a Płci Pieknej :D Chyba widac róznice :D

25.01.2004
00:06
[71]

M'q [ Schattenjager ]

R
O
T
F
E
L
:
)

25.01.2004
00:15
[72]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Mq >> zwykle przypadkowe podobienstwo... ale raz jeszcze mowie ze Brisk to nie Garm.

25.01.2004
00:19
[73]

M'q [ Schattenjager ]

Dobra, whatever ]:-> nie będę się kłócił ;P

25.01.2004
00:30
smile
[74]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ---->> a mi sie wydaje ze szukasz nie tam gdzie trzeba ... ale moge sie mylic :)..

Dobranoc :)

25.01.2004
00:34
smile
[75]

M'q [ Schattenjager ]

SS --> a mi sie wydaje ze szukasz nie tam gdzie trzeba Hę? :>

25.01.2004
00:36
smile
[76]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Mq > Mi tez sie wydaje ze szukasz tam gdzie nie trzeba lub w ogole szukasz... ;)

To ja tez mowie Dobranoc ...

25.01.2004
00:39
smile
[77]

M'q [ Schattenjager ]

Dobra niech Wam będzie :)

25.01.2004
01:44
[78]

M'q [ Schattenjager ]

Dobranoc (jest źle, gadam sam do siebie :)

25.01.2004
09:59
smile
[79]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Status updated:
grna wstalem przed 9...
sniegu lezy cala kupa...
jest slonecznie, ale mrozno

A tak poza tym jest NIEDZIELA :D !!... i witam :D

25.01.2004
10:43
[80]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Witam rowniez ... u mnie tez slonecznie ale mrozno... :)

25.01.2004
10:46
[81]

M'q [ Schattenjager ]

Witam, tutaj tak samo niestety, bardzo niedobrze :/

25.01.2004
10:59
smile
[82]

...Soul Surfer... [ Legend ]

oooo znalazlem w lodowce piwko sobie :D... nie ma to z rana napic sie zimnego piwka szczegolnie w taki zimny i morzny dzien :D

25.01.2004
11:09
smile
[83]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ---->> wlasnie znasz moze jakas dobra stronke ze swiata SW ? Chodzi mi przede wszytkim o opisy ludzi i statkow ?

25.01.2004
11:51
smile
[84]

[email protected] [ Wirnik ]

Witajcie :-D

Garm Bel Iblis, witaj :-)

SS, zastepca szefa ? Trzemu nie :-) O ile fucha wolna :-P

25.01.2004
12:34
smile
[85]

Torn [ Merces Letifer ]

dowództwo wita :)
Garm - fresh meat, huh? :))

25.01.2004
12:51
smile
[86]

[email protected] [ Wirnik ]

Witaj Torn :-)

25.01.2004
12:53
smile
[87]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> ale zastepca to powany obowiazek, bedziesz musial pilnowac nie dopilnowanych i w ogole... to cholernie ciezka praca :D. Poza tym spadna na Ciebie sprawy kadrowe, bedziesz musial rowniez oczywisice w razie nieobecnosci mnie czy Torna odpowiadac na rozne pytania ;D...

25.01.2004
12:58
smile
[88]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, dobra :-D Tylko co to sa sprawy kadrowe ? I to you're logged in to moja dzialak w razie nieobecnosci szefostwa ? :-) Co do pytan - bede improwizowal :-P Co do pilnowania niedopilnowanych - lubie opierdalac ludzi ;-)

25.01.2004
13:05
smile
[89]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sprawy kadrowe to to... no wiesz tego no.. poprostu bedziesz musial ochrzaniac ludzi i tyle :D

25.01.2004
13:06
smile
[90]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, biore :-D

A szefami jestes Ty i Torn, tak ? :)

25.01.2004
13:13
smile
[91]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No tak szefostwo to my :) tzn. ja i Torn... Ty jestes prawa raką no moze najpierw lewa :D... co by nie bylo .. zobaczy sie jak sie sprawdzisz :D.

25.01.2004
13:16
smile
[92]

[email protected] [ Wirnik ]

Dobra SS :-P

25.01.2004
13:37
smile
[93]

M'q [ Schattenjager ]

SS --> znałem... kiedyś miałem tego w cholere w 'ulubionych'... ale był niekontrolowany format już jakiś czas temu :/
Poszukaj Brotherhood of Sith, o ile dobrze sobie przypominam... lub Akademia Sukro, to jedyne nazwy, które mi się teraz przypominają :)

25.01.2004
13:42
smile
[94]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected] - z tym zastępstwem to jesteś co najwyżej zastępcą SS'a. Ja jestem samowystarczalny :) Jakby miało mi się coś stać to wyznacze zastępstwo, póki co ciesze się zdrowiem :)

25.01.2004
13:45
smile
[95]

Torn [ Merces Letifer ]

Allan ---
https://www.starwars.com/
https://www.jedinet.com/
https://www.swcombine.com/
https://starwars.org.pl/
https://www.junkyard.zut.pl/
https://www.theforce.net/

25.01.2004
13:47
[96]

SULIK [ olewam zasady ]

Witam po "goraczce sobotniej nocy"
heh - to byla noc :D

zreszta mam nastepny komiks :D "Sulik i Kozak spotykaja Jezusa :)" (ale to pozniej :] )

Sayet - Ci nowi zawsze przesadzaja ze sprzetem... jak ty chcesz nosic ze soba snajperke i miotacz ognia ? - moze miales na mysli: zapalniczke i saperke :D
a pojemnik na nieskonczona ilosc naboi i innych bajerow to od razu mozesz sobie podarowac

Garm Bel Iblis - czesc BRISK :)

Brisk - psycho - nie gadaj ze soba - tylko ja mam do tego prawo :P

M'q - tez to zauwazylem juz w jego pierwszym poscie tutaj :]

25.01.2004
13:49
smile
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

a właśnie
Sayet - jak już pozostali trafnie orzekli - pojemnik odpada :)
Poza tym znasz sie na mechanice? byle kogo nie przyjmujemy - wiesz, musimy trzymać pewien poziom.

czemu wszyscy mysla, ze Garm to Brisk?

25.01.2004
13:52
smile
[98]

SULIK [ olewam zasady ]

A co Torn - Ciebie mialem zdradzic mowiac czesc Torn do Grama ? nie lepiej wkopac Briska ? :D

25.01.2004
13:54
smile
[99]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> "moze miales na mysli: zapalniczke i saperke :D" hehehehehe to mnie rozbawiles :D...

Juz znalazlem sobie strony o SW ale tago jest w ch... i od groma :)

25.01.2004
13:57
smile
[100]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Torn >> ja tez nie wiem, ale dobra niech im bedzie .. w koncu miliony ludzi wierzy w UFO ale tak naprawde nikt ich jeszcze nie widzial... :))

25.01.2004
13:58
smile
[101]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra Sulik - koniec cackania się. Przyznaj się, że wzieło Cie na SW bo wczoraj dostałeś wszystkie części na VHS i oglądałeś w 'sobotnią noc' w towarzystwie gorączki i wypieków, czego następstwem było stworzenie kolejnego xx nicka :))

25.01.2004
13:59
smile
[102]

Voorhees [ Centurion ]

przyłącze się do 'mieszania szyków' z chęcią :P

25.01.2004
14:02
smile
[103]

Torn [ Merces Letifer ]

Garm - ja widziałem raz :)

Voorhees - joł :D

25.01.2004
14:02
smile
[104]

Voorhees [ Centurion ]

Torn - joł szefie :D

25.01.2004
14:03
smile
[105]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hmm zaraz sie zaczna na wzajem oskarzac ... echh... no nic.. to ja ide :D

PS. Torn ... Garma Bel Iblisa nie ma w zadnej czesc filmowej .... jest tylko w ksiazkach.

25.01.2004
14:04
smile
[106]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Voorhees ---->> patrzcie kto w koncu zawital :D... to teraz odluz grzecznie maczete i usiadz w spokoju :D

25.01.2004
14:05
smile
[107]

Torn [ Merces Letifer ]

Allan - domyślam się. Widziałem wszystkie i nie przypominam sobie go :) Ale Sulik w tej gorączce mógł od razu przeszukać wszystkie biblioteki w poszukiwaniu kolejnych podniet... tego nie napisałem. Ale wszyscy wiedzą, że tak właśnie było. amen.

:P

25.01.2004
14:05
smile
[108]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Torn >> to pewnie dzialanie snu na podswiadomosc i teraz Ci sie wydaje ze widziales a wcale nie widziales :))

25.01.2004
14:06
smile
[109]

...Soul Surfer... [ Legend ]

grr... "odłóż"

25.01.2004
14:06
smile
[110]

Voorhees [ Centurion ]

Allan - trochę byłem w hibernacji :D
ok, odkładam...

25.01.2004
14:08
smile
[111]

half empty [ Legionista ]

hmmm, co jest ludzie?

25.01.2004
14:11
[112]

Torn [ Merces Letifer ]

dobra, spokój bo już sam nie wiem kto jest kto.. :)

25.01.2004
14:12
smile
[113]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Voorhees ----->> w delegacji powiadasz :D... mam nadzieje ze pozostalo na gorze troche jeszcze organizmow zywych co ?? ;D.

Half ---->> w sumie to po staremu :D

25.01.2004
14:13
smile
[114]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Torn >> ja tez juz nie wiem :)... ale jak wszyscy mowia to chyba wszystko to Brisk :)

25.01.2004
14:14
[115]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Chcialbym zwrucic uwage na to, ze Star Warsy mam wszytkie juz od dawna na DivXach - grama nie znam z filmow, ksiazeik, ani komiksow nie czytam - a z GW lubie tylko kilka mometow - jak Luk prawie przechodzi na zla strone moczu, imperial marsh (muzyka), te male miski, i ta zimowa platene gdzie luk musial siedziec w jelitach tego "konia"

a goraczka sobotniej nocy tyczyla sie tego, ze dziewczyna u mnei byla na noc... NIE NIE BALA SIE MNIE :P

25.01.2004
14:14
smile
[116]

Torn [ Merces Letifer ]

Garm Bel Iblis » też mi się tak wydaje..

25.01.2004
14:17
smile
[117]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Vania >> jak mozna nie lubic SW ?? :>.

Torn >> no to sie zgadzamy :)

25.01.2004
14:18
[118]

Nienamierzalny Czeslaw [ Legionista ]


Zreszta popatrzcie na srednia postow grama :>

25.01.2004
14:18
smile
[119]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Dobra qrna... przyznac sie kto ukrywa sie pod Voorheesem i Half Empty ?? !!!!! ... czyzby Brisk ?? :> :D

25.01.2004
14:19
[120]

Natasha256 [ Chorąży ]

SS - a kto sie moze ukrywac ?

25.01.2004
14:20
smile
[121]

Narrator [ Legionista ]

Natasha - a co to za roznica kto jest kto ?

25.01.2004
14:21
smile
[122]

half empty [ Legionista ]

ja przecież się nie ukrywam, także byłem na delegacji :)
i znów wyjeżdzam. do zobaczenia za jakiś rok, wtedy będę poważany, bo będę miał mało postów i duży staż :D LOL

25.01.2004
14:22
smile
[123]

...Soul Surfer... [ Legend ]

ja nie chce nic mowic ale Brisk jest na zajeciach chyba... mowil ze ma od 10 w Kraku...

A poza tym .... moze Garm i inni to KAMIL ?? Patrzcie jak go wywialo .... :>

25.01.2004
14:22
[124]

Killer from Elm St. [ Legionista ]

Woooo widze, ze nawet z komkurencji ktos zawital :D

25.01.2004
14:23
[125]

Maykel Mayers [ Junior ]

SS - pewny jestes wszystkiego co widzisz ? bo ja nie bardzo :]

25.01.2004
14:24
[126]

Torn [ Merces Letifer ]

Allan - hmmm, możliwe... :>

25.01.2004
14:25
smile
[127]

Voorhees [ Centurion ]

Killer - jeszcze tu jesteś?? grrrrr...
*wyciąga zza pasa maczete*

25.01.2004
14:25
smile
[128]

Elektronic Mordulec [ Legionista ]

Jak mnie dawno tu nie bylo - trzeba by bylo cos uelektronic czekajac na 4 czesc Elektronic Mordulca :D

25.01.2004
14:25
smile
[129]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Jaka srednia postow ? Przywitalem sie w jednym watku i tak jakos wyszlo... to wszytko :>

25.01.2004
14:26
[130]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> czyli te wszystkie nicki to Twoje ?? Garm tez ?? :>

25.01.2004
14:26
smile
[131]

Hashberry [ Junior ]

Przygladam sie wam od dluzszego czasu i dopiero dzis pisze tutaj - tak, aby zaznaczyc swa obecnosc - witam wszytkich - moze sie zadomowie :)

25.01.2004
14:27
smile
[132]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Voorshees ---->> jaka maczete ?? usiadz sobie spokojnie cos Ci sie przewidzialo z tym Killerem :D

25.01.2004
14:28
[133]

SULIK [ olewam zasady ]

witam wszytkich - suie was namnorzylo :/ - a tylko wyszedlem po herbate do kuchni - a tu tyle postow wiecej :/

Allan - ja sie przyznaje tylko do kilku reszta nie moja

25.01.2004
14:28
smile
[134]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, jestem tez Twoim zastepca :-)

Kurde, iel tu legionistow i juniorow :-P

25.01.2004
14:28
smile
[135]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik = voorhees, killer, maykel (powinno byc Michael :P), electronic, garm, brisk, [email protected], narrator, natasha, half, czesiu. :) wiem to z niepodważalnego źródła (wiem.onet.pl) :DD

25.01.2004
14:29
smile
[136]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

O i kolejny jakis nowy Junior w dodatku... witam :).

25.01.2004
14:29
[137]

SULIK [ olewam zasady ]

macie tez taie cos jak ja - ze jak piszecie pod innym nickiem to... musicie sie wylogowywac - bo nie zobaczycie tej strony - a jak pisze pod Sulikiem to nie ma zadnych klopotow ?

DZIWNE

czyzby jednak legendy byly lepiej traktowane przewz server :]

25.01.2004
14:30
smile
[138]

Torn [ Merces Letifer ]

[email protected] - nie ma mowy :) jestem uber-dowódcą. nie mam zastępcy :)

Dobra, przyznać się kim jest Hashberry :) Brisk ??

A jak nie to - cześć Hash :)

25.01.2004
14:30
smile
[139]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Nie no istny dom wariatow :D....

Hehe... od 30 minut jestesmy chyba watkiem ktory najszybciej zwieksza swoja objetosc :D.

25.01.2004
14:32
smile
[140]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Jaki Sulik, jaki Kamil ?? co wy mowicie ?? Ja jestem Garm i koniec... senator i szmugler choc co do tego ostatniego sie nie lubie przyznawac :)

25.01.2004
14:33
smile
[141]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, ja mam tylko jedna, swoja ksywke :-) A co do zastepstwa - jak zachorujesz lub spisz to zajme sie kierownictwem ;-)

SS, i tak ma byc :-D

25.01.2004
14:33
smile
[142]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> czy tam Sulik diabli teraz wiedza :D... nakrzycz na Torna to moze zmieni zdanie a jak nie to Trudno... :D

25.01.2004
14:33
smile
[143]

[email protected] [ Wirnik ]

Garm, Ty Brisku jeden, numer GG Cie zdradzil :-P

25.01.2004
14:35
[144]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Sulik >> do legenda mi jeszcze daleka droga wiec mnie o to nie pytaj ... :)

25.01.2004
14:36
smile
[145]

Archaniol Gabriel [ Legionista ]

Torn - czy aby na pewno ?

25.01.2004
14:37
smile
[146]

SULIK [ olewam zasady ]

Obwiszczenie:
Od dzis zwracam sie do was bez osobowo - albo jako per:" towarzysze" - bo nie wiem juz kto jest kto :/

25.01.2004
14:39
[147]

SULIK [ olewam zasady ]

Co tak wszytcy zaniemowili ??
poszliscie wszyscy masowo zakladac nowe nicki ? czy jak ?

25.01.2004
14:39
smile
[148]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Gabriel ---->> a ty kto ?? :>

Sulik ---->> Kamil czy kto tam ... cholera ja tez juz nie wiem...

25.01.2004
14:40
[149]

[email protected] [ Wirnik ]

Dulik, kurde, masz racje, ja tez stracilem orientacje :-| Jeszcze sie okaze ze tu pisuje tylko 3 osoby - ja, Ty, i ktos ukrywajacy sie pod pozostalymi nickami.

25.01.2004
14:40
smile
[150]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Mnie to juz tez przestalo smieszyc... moze najlepiej bylo by gdyby sie kazdy przyznal .. kto jest kto..

ja jestem Garm... tylko Garm.

25.01.2004
14:41
smile
[151]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, do cholery, ja mam tylko jeden nick - tj mialem kiedys drugi, ale nie pisalem tutaj i mnie zabanowano po pierwszym poscie :-P

25.01.2004
14:42
smile
[152]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> a dlaczego Ty i Sulik :>... ja osobiscie uwazam ze Ty i On to ta sma osoba :D... A Brisk jest Wami dwoma... :D

25.01.2004
14:42
smile
[153]

SULIK [ olewam zasady ]

Gram - tu nie ma czegos takiego ze jest tylko gram i juz :]

nawet we wstepniaku kilka osob ma po kilka nickow :]

[email protected] - latego tych co nie wiesz kto to nazywaj: Allan (tak jak ja to robie :P )

25.01.2004
14:44
smile
[154]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, kurde, daj se spokoj, sam masz miimum 3 ksywki :-P

Sulik, racje :-D

25.01.2004
14:47
smile
[155]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> a dlaczego Allan przeciez rownie dobrze moze byc i Sulik... ale patrzcie jakos zniknął Torn i wszyskto ucichlo :>

25.01.2004
14:48
smile
[156]

[email protected] [ Wirnik ]

A juz kapuje :-D To jest test, majacy sprawdzic jak poradze sobie jako zastepca z chaosem :-P No dobra:

Teraz kazdy przyznaje sie kim jest:

[email protected] - brak innych ksywek
Allan - Soul Surfer - ScandalWypelniac :-P

25.01.2004
14:49
smile
[157]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Sulik >> no to dla mnie bedzie wyjatek .... Garm zreszta Bel Iblis.. takze :))

25.01.2004
14:50
smile
[158]

Torn [ Merces Letifer ]

Gabriel - czy aby na pewno 'co'? bo juz sie pogubiłem :)

[email protected] - dobra, dobra, niech Ci się wydaje, że tak jest :) (co to pucz jaki czy co...) Do szeregu, bo jak nie to wyśle Cie na tygodniowy zwiad do "the glow".. a racja, nie grałeś w F... :/

Całe szczęście, że ja wiem kto je kto.. oprócz 2 nowiucjuszy :PP ale i tak sie dowiem :)

25.01.2004
14:50
smile
[159]

Torn [ Merces Letifer ]


[email protected] - brak innych ksywek
Allan - Soul Surfer - Scandal
Torn - brak innych ksywek


25.01.2004
14:51
smile
[160]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, ech, nie kompikuj tylko sie przyznaj kim jestes :-P

25.01.2004
14:52
smile
[161]

[email protected] [ Wirnik ]

Zapomnialem !

Do tabelki wpisujemy prawdziwe dane !!

To do Ciebie, Torn ;-P

25.01.2004
14:53
smile
[162]

Torn [ Merces Letifer ]

wpisałem całą prawdę :)) poza tym co to za zabawa posiadania innych xywek, skoro by wszyscy wiedzieli kim jestem, a tak mogę kogoś ostro zjechać i nie mieć nieprzyjemności :PPP

25.01.2004
14:54
smile
[163]

Torn [ Merces Letifer ]

a teraz znowu zniknę, więc sytuacja wróci do normy again :>

25.01.2004
14:55
smile
[164]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Torn ---->> dobre dobre :D:D

[email protected] - Sulik - Brisk - Gabriel - Voorhees ehhh, ZeTkA, FemmeFatale, Mroofka, Mazzio, Paudyn
Allan - Soul Surfer - Scandal
Torn - Garm - Hashberry - Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel


hehehehehehehe.... *ubaw po pachy*

25.01.2004
14:55
smile
[165]

M'q [ Schattenjager ]

[email protected] - brak innych ksywek
Allan - Soul Surfer - Scandal
Torn - brak innych ksywek
M'q - brak innych xyfek :P


ps. Torn --> coś mi tu nie pasi :)

25.01.2004
14:55
smile
[166]

[email protected] [ Wirnik ]

Torn, ale jak kogos zjedziesz i Cie mordka zabanuje na IP to kazdy bedzie wiedzail kto kim jest :-P

Dobra, nowe ksywki przestaly pisac - rewolucja powstrzymana :-)

25.01.2004
14:56
smile
[167]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, kurde :-D Konczymy z ta tabelka, bez sensu :-P

25.01.2004
14:56
smile
[168]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

[email protected] - brak innych ksywek
Allan - Soul Surfer - Scandal
Torn - brak innych ksywek
Garm - N/A

25.01.2004
14:56
[169]

M'q [ Schattenjager ]

Torn -> nastepna sprawa:

nie mieć nieprzyjemności :PPP czyżbyś był kolejnym Briskiem? :)

25.01.2004
14:57
smile
[170]

Torn [ Merces Letifer ]

jak nie pasi, co nie pasi...
uff, w końcu Allan napisał całą prawdę :)

Co do bana na IP to nie zrobię nic co miałoby mnie kwalifikować poza tym u mnie na LANie jest z 300 osób - chyba by mnie zabiły (chociaż nie wiem czy któraś tu siedzi).

25.01.2004
14:58
[171]

Torn [ Merces Letifer ]

znikam
*i nastała cisza...*

25.01.2004
14:59
[172]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

Kamil >> jakie nowe ksywy ? Ja to ja Wy to wy... no. i wszysko jasne :))

25.01.2004
14:59
smile
[173]

[email protected] [ Wirnik ]

:-)

PS. Czy do zadan zastepcy nalezy zakladanie nowych czesci ? :-P

25.01.2004
15:02
smile
[174]

M'q [ Schattenjager ]

Tak szczerze mówiąc, to ja bym też chciał tego dożyć :)

25.01.2004
15:03
smile
[175]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, czego dozyc ?

25.01.2004
15:03
smile
[176]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> hmm w wyjatkowych okolicznosciach to tak naprawde kazdy moze zalozyc nowa czesc ... poprostu jezeli dopije do ponad 200 paru a nie ma mnie ani Torna to ja nie widze zadnych przeszkód

25.01.2004
15:03
[177]

Garm Bel Iblis [ Centurion ]

To ja sie tu jeszcze troche porozgladam :)

25.01.2004
15:04
smile
[178]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, rozumiem :-) Dzieki za odpowiedz :-P

PS. Czy to ze jestem zastepca bedzie we wstepniaku ? :-P ;-)

25.01.2004
15:06
[179]

Archaniol Gabriel [ Legionista ]

Widze ze nawet Allan sie myli
wlasnie drogi Allanie - podaj jeszcze jeden swoj nick jaki uzywasz - bo masz 3 Uzywane - Allana juz nie uzywasz przeciez a dokladniej "Allaneq" - a wiele osob tak do Ciebie mowi tylko z powodu, iz dlugo Cie nie bylo na forum i Sulik zaczol do Ciebie po rozpoznaniu Twojego numeru GG tak do Ciebie mowic

wiec procz SS i Scandala masz jeszcze jeden uzywany nick - no przyznaj sie

Anilowi nie powiesz ? chodziaz ja i tak wiem, ale musisz sie przyznac w dniu sadu ostatecznego ]:->
Archaniol Gabriel od czegos ma swoj miecz prawdy i jak Cie zdzieli nim po tylku to zaraz wszytko wyspiewasz

25.01.2004
15:06
smile
[180]

M'q [ Schattenjager ]

Dożyć tego, żeby założyć nową część VL ]:->

25.01.2004
15:10
smile
[181]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hmm.. mam SS, mam Scandala i mam Allana2002 to wszytko :)

25.01.2004
15:10
smile
[182]

[email protected] [ Wirnik ]

M'q, a rozumiem ;-D

25.01.2004
15:12
smile
[183]

Allan2002 [ Konsul ]

Teraz widzisz ze mam 3.... :)

25.01.2004
15:13
[184]

SULIK [ olewam zasady ]

OK - to niech kazdy wytypuje ktore nicki sa moje :)
za kzdy poprawny +1 pkt. za kazdy nie poprawy -2pkt

zobaczymy kto zna mnie najlepiej :]

poczekam na typowania do polnocy :)

<szyderczy smeich z kosmosu>

dla ulatwienia - sporo ich :>

25.01.2004
15:13
smile
[185]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, moze zalozysz nowy watek ? :)

PS. Czy to ze jestem zastepca bedzie we wstepniaku ? :-P

25.01.2004
15:17
smile
[186]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, nie udawaj ze masz tylko 3 nicki. Przeciez kazdy myslacy dojdzie ze masz jeszcze inny nick. No pomyslmy.

Allan = Scandal = Soul Surfer = SS = Soul
Soulcatcher = Soul
Soul Surfer = Allan = Scandal = Soulcatcher


Proste, nie ? :-)

25.01.2004
15:20
[187]

SULIK [ olewam zasady ]

[email protected] - blad... Soulcatchera to ja uzywam - Allan uzywa Fajka :)

25.01.2004
15:20
smile
[188]

Scandal [ S P Q R ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Odmaszerować....

25.01.2004
15:36
smile
[189]

Scandal [ S P Q R ]

Khem khem.. nawet najlepszym sie zdarza :)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.