GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy cz. 31

20.01.2004
18:27
smile
[1]

frank.the.tank [ Centurion ]

Vandenberg's Legacy cz. 31

Vandenberg's Legacy
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbl
iżającego się nieuchronnie konca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę... wedrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright by Soul Surfer & Torn.


Dowódcy bazy: Soul Surfer aka Scandal, Torn

Rekruci: Sayet, Sp4wN
Cywile: Natasha, Brisk, ..KmP..
Troopers: Voorhees, [email protected], Fett
Elita: SULIK, Raynor
Torn's Elite Guard: M'q
Ghost Recon: Adamss
Barman Elite Force: Shakka
Grand Armourer: Vania

Missing In Action: ZeTkA, Mroofka, FemmeFatale, Paudyn, Mazio, ehhh
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, ZgReDeK, Hadriel

Rekruci mianowani na nowe funkcje:

Sulik: za udaną kampanie nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy.. to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufa ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Głowny Zbrojmistrz ;).
Shakka: pijak pierwszej klasy ;) został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor & Ehhh: Z polecenia dowódcy mianowani za udaną misję przywiezienia Raptora dowódcy, na potencjalnych założycieli Elitarnego oddziału Vandenberg'a. W skład którego sami będą wchodzić. Odmaszerować !! :)
M'q: mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.

Zapotrzebowanie na funkcje

Funkcja Głównego Mechanika połączonego z nadzorowaniem miejsc parkingowych ;)
Aktualnie szukamy też i kelnerek :)

Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 oraz okazyjnie Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Soul Surfer aka Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle, Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), ponadto Dark Blade - XXI wieczna Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego mysliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, nazwany pieszczotliwie: Vandergriff

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Aromor", magazynki do SOCOMa.
Pojazdy: Aktualnie brak.


Nickname: Shakka
Broń: tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47
Wyposażenie dodatkowe: piersiówka (nie wiadomo kiedy sie przyda) , kilka granatow (co by sprawiedliwosc byla po mojej stronie :D)
Pojazdy:latajacy - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2

Nickname: M'q
Broń: tytanowy whirstblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia
Wyposażenie dodatkowe: podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device, sprzęt medyczny, hełm z trybami: thermal, electical, autocelownik do shoulder cannona, ammo do spear gun'a
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;)

Nickname: Vania - Stuff Man :)
Broń: Vulcan 7.62
Wyposażenie dodatkowe: taśmy do volcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrobokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :)

Nickname: Sulik - Insomnia'maniaks
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra
Wyposażenie dodatkowe: elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, buty wojskowe typy Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Jamaha z 2015

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: brak
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Natasha256
Broń: Stayer Aug z latarką taktryczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: wrotki.

Nickname: [email protected]
Broń:Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [wersja stu nabojowa], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku]
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, Masa zapasowych magazynków, Noktowizor, Wojskowe ubranie i buty, Latarka, Lornetka z noktowizorem.
Pojazdy: Hummer w werski Pikap z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.


Disclaimer: karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź zastępców.


Pamiętaj: "Umiejętność budowania latryn w terenie otwartym jest bardzo przydatna i niejednokotnie decydująca o przeżyciu. Ćwicz ją tak często jak to tylko możliwe." :D


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj: https://vandenberg.af.mil/
i tu... https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


NO TRESPASSING. Violoators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!

POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

20.01.2004
18:29
smile
[2]

Torn [ Merces Letifer ]

Frank trochę tankował i pomyliły mu się obrazki.. wybaczmy mu :)

20.01.2004
18:31
[3]

M'q [ Schattenjager ]

#1

20.01.2004
18:32
[4]

M'q [ Schattenjager ]

A teraz powtórka, bo wpisałem w starej części:

"Ostatnio poza "Dżedajami" multiplayer, przechodzę sobie znowu Zeldy ;D Ale wiem, że to Cię za bardzo nie interesi :P
"

20.01.2004
18:35
[5]

Fett [ Avatar ]

ja sobie przechodze RedAlerta 2 a w kolejce czeka Fallout 2 bo skonczylem tylko 1 Srawa tym jest utrudniona ze mam prawa reke w gipsie :/

20.01.2004
18:35
smile
[6]

frank.the.tank [ Centurion ]

ano fakt :)
A ja męczę Raven Shielda i CM 01-02, ale mam chęć na Soul Reavera 2 (żeby móc zacząć niedawno ściągniętego Defiance :>) i przejść Hitmana 2 bo nie długo 3 wychodzi a ja mam 2 misje w H2 tylko zrobione. :) Dobra, idę od kompa (buehehe).. trza coś porobić pożytecznego.

20.01.2004
18:36
[7]

frank.the.tank [ Centurion ]

nie długo = niedługo

20.01.2004
18:45
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

No to Witam :D

A ja pogrywam w Gothic'a ][ albo raczej wędruje sobie po tym świecie :D Zresztą do dodatku do marca daleko :D

20.01.2004
21:00
smile
[9]

Raynor [ Big Man ]

WItam, Ray się melduje :-)

Mam pytanko, jak się nazywał ten kawałek korna co jest taki rysunkowy i tam na nim taki koleś się kroi i robi inne tekie fuuj rzeczy ?? :-))

20.01.2004
21:18
smile
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Cześć Raynor :D

Ale cisza :D Ja na dziś wysiadam z nauką :D Strajk! :D

20.01.2004
21:32
smile
[11]

Raynor [ Big Man ]

Cześć Brisk. :D

Ja to jutro zamierzam wogóle nie iść do szkoły :D

20.01.2004
21:33
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Raynor no ja tez jutro nie ide do szkoły :D
pfffffffff

20.01.2004
21:35
[13]

[email protected] [ Wirnik ]

Ja jutro zasuwam tylko na sprawdzian z historii, ktory musze napisac :-P

20.01.2004
21:35
[14]

frank.the.tank [ Centurion ]

Raynor - Right Now
(500 - Mozilla :/)

20.01.2004
21:38
smile
[15]

Raynor [ Big Man ]

[email protected] ===> a ja jutro niezasuwam na pytanie z histry którego chce uniknąć ;]

Frank da Tank ===> dzięki :-)

20.01.2004
21:39
smile
[16]

[email protected] [ Wirnik ]

Raynor, dobrze kombinujesz :-D

20.01.2004
21:43
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

szczeze mowiac nie chce mi sie czytac waszych postow :P
zmeczony jestem :)

Torn - wszystkiego naj z okazji "Spoczywania w bolu" :>

20.01.2004
21:49
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK hehe ja też nie lubie czytać postów innych i dlatego wole pisać :D

20.01.2004
21:50
smile
[19]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, co widac po Twej dziennej sredniej :-P

20.01.2004
21:52
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] staram sie choć jedną rzecz robic od poczatku do końca dobrze :D

20.01.2004
21:54
smile
[21]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, to widac:

ksywka: Brisk.
stopień: [ Senator ]

email: [email protected]
komunikator: Gadu-Gadu: Tylko PPP :D
napisał postów: 3166
średnio postów dziennie: 57,56
pierwszy post: 27 listopada 2003
ostatni post: 20 stycznia 2004
strona WWW: -


:-)

A jak bedziesz mial 5999 postow znow se nowa ksywe zalozysz ? :-)

20.01.2004
21:56
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] qrna i tak publicznie moje brudy prać ;(

Nie chyba nie założe nowej (choć o tym mówiłem wczoraj co bedzie i jak ) nie czytałeś to Twoja strata :D

20.01.2004
21:57
smile
[23]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik - wtedy bym miał napisane RIP albo R.I.P. :P
Ale dzięki mimo wszystko :)

20.01.2004
22:05
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

Tak sem pomyslał że fajna xywka mi sie nawinęła :D hmmm chyba ójde ją sobie zarejestrować w spisie żeby mi jakiś wiesniak jej nie zap....zaklepał :D

20.01.2004
22:08
smile
[25]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - jaka - RIP ? czy "Brisk.." :)))

20.01.2004
22:10
smile
[26]

frank.the.tank [ Centurion ]

a może:
rest.in.pieces ? :P

20.01.2004
22:13
smile
[27]

Brisk. [ Chomik ]

Torn & Franky ta nowa? nie no nie powiem :D

20.01.2004
22:18
smile
[28]

frank.the.tank [ Centurion ]

i tak sie dowiem(y) :)

20.01.2004
22:19
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Franek nie bądz taki pewny tego :D

buahahahaha :D

20.01.2004
22:23
smile
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - tak jak Ty byś znał wszystkie nicki Franka :D
bueheheheh :D

20.01.2004
22:24
[31]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk, Torn - a moze:
"Rest in Ping "

20.01.2004
22:27
smile
[32]

Brisk. [ Chomik ]

Panowie za dużo kombinujecie i idzie Wam to baaaardzo słabo :D

20.01.2004
22:30
smile
[33]

...Soul Surfer... [ Legend ]

A sie grna rozgadali :P... a teraz musze to wszytko poczytac :P.

20.01.2004
22:32
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

Allan ja bym nie czytał tak jak np. SULIK :D

20.01.2004
22:36
smile
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

https://www.camperstrike.co.uk/

20.01.2004
22:45
smile
[36]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik - niezłe, zoabczymy ile ustrzele head'ów (jak za dawnych lat :P)

20.01.2004
22:48
[37]

Torn [ Merces Letifer ]


przedostatni level (cbbe) poki co najgorzej :( (jak tu sie przełącza bron - o ile sie w ogole da?)

20.01.2004
22:50
[38]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - moja skutecznosc i celnosc w CSie to ponad 90% - a tutaj doszedlem tylko do de_azteck :/

20.01.2004
22:50
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

shit, ok 43k (wszystko gunem :/). Spróbuje again. :)

20.01.2004
22:51
smile
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja doszedłem do końca (nawet nie wiem, ze sie nie da nie dojść :P) W CSie strzelałem headshoty za headshotem (zreszta juz o tym gadalismy :>).

20.01.2004
22:52
[41]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> eee gdzie tam Polacy to dopiero tepacy. I wiem co mowie choc nie mowie tego z sarkazmem ale tak to wyglada, i wcale nie jestem z tego powodu dumny. A Sulik ma tu wielka racje ze na chuj sie my uczymy rozniczkowania i calek ? Powiadam po co? W USA maja zajebiscie juz od szkoly sredniej gdzie moga sobie wybierac czesc przedmiotow na ktore chca chodzic i co ich interesuje. Czego im z calego serca zazdroszcze. Tak zazdroszcze bo ja nie wynoslem nic z mojego liceum bo wszytkiego bylo po trochu a malo co mnie interesowalo, z tego wszystkiego co nam serwuja w naszych prehistorycznych modelach edukacji. Zamiast zasranej fizyki wolalbym kosmologie itp. :). Zamisat zasranej religii wolalbym a moze o tym zaraz...
Mowisz ze Miss Spears miala klopoty z Australia.. echh to malo widziales... osobiscie na moje wlasne oczy na maturze widzialem jak na Gegrze chlopak szukal Meksyku !! A pozniej Arabii Saudyjskiej !!. W miejscu gdzie lezy USA !!.A naprawde wygladal na inteligentnego... ja sam nie mam globusu w glowie i nie wiedzialem ze cos takiego jak np. Liberia w ogole istnieje dowiedzialem sie o tym z TV. Poza tym zamiast np. miec cos tak zasranego jak religia w szkole u nas powinny byc przemioty jak Filozofia czy Public Relations juz od najmlodszych lat, bo te przedmioty a nie Bog ulatwi logiczne myslenie i, dobre dzialanie w spoleczenstwie czego nam polakom strasznie brakuje. Prosze np. tak glupie przynajmnej dla mnie zamienienie z obca osoba paru slow czy zapoznanie sie ba! juz nie mowe miedzy chlopakiem a dziewczyna powoduje u typowego Polaka klocie w zaladku i uczucie paniki bo nie wie co ma powiedzic, jak sie zachowac.

Sulik ---->> no masz troche racji ze kasa, ale niezapominaj ze w USA jest 10 mln Polonii a chyba nie sadzisz ze to same debile z tych Polakow ? :> Wsrod nich sa tez i naukowcy, ale zwykle przewazaja amerykansko brzmiace nazwiska i zydowskie... chcialbym zauwazyc. Ale to juz pewnie jakis lobbing :)).

20.01.2004
22:52
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Buahaha jakis test na uzaleznienie od netu jest na forum a oto mój wynik:

Twój wynik: 32
Nie masz wcale lub masz niewiele objawów uzależnienia od Internetu.Jesteś jego przeciętnym użytkownikiem. Zdarza ci się czasami spędzać zbyt dużo czasu w sieci, ale potrafisz się kontrolować kiedy jesteś on-line.


Buahaha :D OK ide pograć w Dod'a :D

20.01.2004
22:56
[43]

SULIK [ olewam zasady ]

Zawzielem sie w sobie i padlem teraz dopiero w cs_italy :)

20.01.2004
22:57
smile
[44]

Torn [ Merces Letifer ]

Jadąc na snajperce to juz troche gorzej - zwiewają strasznie... ale w Nuke jechałem po łbach jak sie patrzy (jak zza skrzyni wychodzili :P)

20.01.2004
23:00
smile
[45]

Torn [ Merces Letifer ]


a ja padłem w końcu na fckn CBBLE przy snajperce - 56k tylko :( 43% celności :(( i tylko 73 head'y...
eeeee ide stąd :)

20.01.2004
23:02
smile
[46]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - co to za starocie odgrzebujesz.. ja ten test robiłem hohoho temu. Wyszło wówczas, iż mogę mieć delikatne problemy z netem (co on tam wie :>)... shit, czy ja sie uczyć nie miałem ?

20.01.2004
23:04
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

franek to nie ja odgrzebałem więc miej pretensje do tych co odgrzebali :D Ja go jeszcze nie widziałem jestem tu dopiero od 27 listopada 2003 więc wybacz :D

20.01.2004
23:04
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

ofkorz Franek :D Nie wiem czemu to f mi zawsze w tym wychodzi takie małe :D

20.01.2004
23:06
smile
[49]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ----->> 32 co ?? to sie nazywa manipulowanie wynikami podchodzace troche pod demagogie :D ... moze mialem 320 ?? :>

20.01.2004
23:09
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

omg! Allan miałes 320??!! :D cytuje: mialem 320 :> :D No no no Ty bys wyszedł może na świat od czasu do czasu zerknąć? :D

20.01.2004
23:10
smile
[51]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, masz 100% racji. Ja powiedzialem cos podobnego, ale inaczej :-P Ale czemu sadzisz ze Polacy sa tepi ??

20.01.2004
23:11
smile
[52]

...Soul Surfer... [ Legend ]

"mialeś" drobna literowka ktora dowodzi ze wczuwasz sie w neta :P

20.01.2004
23:11
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

taa jasne:

Twój wynik: 36
Nie masz wcale lub masz niewiele objawów uzależnienia od Internetu.Jesteś jego przeciętnym użytkownikiem. Zdarza ci się czasami spędzać zbyt dużo czasu w sieci, ale potrafisz się kontrolować kiedy jesteś on-line.


ja i brak uzaleznienia ?? :)

20.01.2004
23:13
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

Twoja literówka Staruszku a nie moja :D

SULIK no słuchaj i skoro potrafiło zniknąc "lub czasopisma" tyo i taki przekret przejdzie :D

20.01.2004
23:17
[55]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> za duzo razy zderzylem sie z rzeczywistoscia przyklad matury i to nie odosobniony niestety. Za duzo razy wiejskie podejscie polakow co do mojego imienia i nazwiska w roznych urzedach kiedy tro sie slyszy glupie pytanie: a czy jest pan Polakiem?. A i przysluchujac sie nieraz mlodziezy widze ze poziom intelektualny naszej przyszlej elyty spada na leb i szyje. Poza tym przyznaj sie kiedy ostatni raz czytales jakas ksiazke tak sam dla siebie... Po wtore... slowo matematyka u precietnego Kowalskiego sprawia mu nawet bol w zebach nie mowiac juz o mozgu. I tak mozna wymieniac.... juz nie wspominajac o wypowiedziach na forach vide Onet czy nasz GOL... szcegolnie poziom glupoty na Onecie.

20.01.2004
23:19
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

Allan pozwoliłem sobie wyłapać fragment pewnien:D
A i przysluchujac sie nieraz mlodziezy widze ze poziom intelektualny naszej przyszlej elyty spada na leb i szyje. Wszystko sie zgadza z tym że no ja juz nie młodzież....choć co ja tam wiem :D

20.01.2004
23:23
smile
[57]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ----->> kto Cie tam wie :P

Poza tym kiedy ty juz dorobiles sie Senatora ?? :))

20.01.2004
23:24
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Allan no fakt nikt mnie tam nie ma :D I sie nie dorobiłem tylko sam przyszedł :D

20.01.2004
23:31
smile
[59]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bris ---->> to badz dobrytm kolegą i oddaj mi troche postow :P

20.01.2004
23:41
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś co z tego bede miał? :D

21.01.2004
00:02
smile
[61]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

JOŁ :D

hiehiehie dzisiaj dostałem emila potwierdzającego ,że jednak wygrałem :D :D

21.01.2004
00:28
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś Ty sie za bardzo stresujesz *głaszcze* :D

Shakkuś ano Joł :D

branoc :D

21.01.2004
08:54
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

Ależ pusto :D No nic Yoo :D

Dziś wstałem o 8.2o tak więc jest szansa że wstane w sobote o tej 5.oo :D Sobota dzień kolosalny albo bedzie dobrze albo bedzie samobójstwo :D

21.01.2004
09:25
[64]

[email protected] [ Wirnik ]

JOL :-D


SS ==> Niestety nie sprecyzowales co znaczy "wiejskie podejscie". Jesli chodzi o wysmiewanie, to przeciez to sie dzieje nie tylko w polsce. Poza tym nie wiem jak brzmi Twoje imie i nazwisko, ale musze powiedziecd ze jesli brzmi dosc "egzotycznie" to pytania urzednikow nie sa objawem tepoty. Co do tej mlodziezy to fakt, racja :-| Lecz nie zapominajmy ze dresiarstwo jest nie tylko w polsce. Co do mej ksiazki - skonczylem przed 20 minutami :-P Co do matmy - masz racje, wiele ludzi nie lubi tego "czegos". Ludzie w usa moze nei maja takiego "wstretu", ale porownaj nasz i ich poziom naucznia. To co oni maja w liceum my przerabiamy w podstawowce. Onet to osobna sprawa - tak przewodzi dresiarstwo i propwokacje. Bo powiedzmy sobie szczerze - duzo rozsadnych ludzi wywoluje mniejsze wrazenie niz jeden tuman.

21.01.2004
10:41
smile
[65]

[email protected] [ Wirnik ]

Nie wierze ze nikogo tu nie ma :-)

UPie piescia w stol*

;-D

21.01.2004
10:46
[66]

Brisk. [ Chomik ]

Ja jestem ale mnie łeb zaczął cos boleć :/

21.01.2004
10:48
smile
[67]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, to wez apap lub innego catzkillera :-)

21.01.2004
10:49
smile
[68]

Raynor [ Big Man ]

Ja też jestem i łeb mnie od rana boli ale nie mogłem już w łóżku wyleżeć i odpaliłem kompa, ale zaraz się klade. Nawet muzy nie moge słuchać bo ból narasta :(

21.01.2004
10:52
[69]

[email protected] [ Wirnik ]

Raynor, rozumiem. Ciezko jest chorowac. Je tez jestem chory :(

21.01.2004
10:52
[70]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Joł

ja tez jestem ale dopiero co wstalem wiec w sumie jak by mnie nie bylo ... przynajmniej snieg przestal padac.

21.01.2004
11:35
[71]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> moje porawdziwe imie jest tutaj juz od dawna znane.. a co do nazwiska to niech Torn Ci powie co o nim mysli, bo wie.

A "wiejskie podejscie" jest jak najbardziej wynikiem niewiedzy i tepego podejsca urzedasow do ludzi o odmiennych imionach czy nazwiskach, niczym wiecej. Gdyby zamiast opowiadac sobie jebniety serial w stylu Zlotopolscy czy inna szmire to poswieili by swoj czas na douczenie sie kultury jak i podstawowych wiadomosci ze swiata. Ja bym nigdy nie zachowal sie w podobny sposob poprostu bym przemilczal a gdyby mnie to zaciekawilo to poszukal bym informacji na wlana reke. Po drugie nie mam na mysli zadnych dresiarzy, a normalnych zwyklych ludzi w kurteczkach i dzinsach, krotko obcietych, dlugo wlosych itp. A co do dresow, jak juz sie tak przyczepiles to na taka skale zjawisko jest tylko w Polsce, bo zajebiscie wyglada napis Adidas. Po trzecie powiedz mi rozwiazal bys rownanie pierwiastkowe z 2 niewiadomymi ? Bo ja nie, tyle mi dala nasza wspaniala edukacja. Nie wspomne o tym ze nasi nauczyciele maja swoich uczniow calkiem w dupie, w innych krajach nie mowie juz tutaj o USA to normalne ze dany nauczyciel wzywa rodzicow jak wiedzi ze cos zlego sie dzieje z ich dzieckiem czy jak ma straszne zaleglosci w nauce lub mnostwo godzin opuszczonych.. a u nas...
Paradoksalnie narod Polski widzie mnostwo wad u innych ale nie potrafi lub nie chce dojrzec u siebie. Ktorych nasze spoleczenstko ma bez liku, i nic sie nie robi aby poprawic ten stan rzeczy. Tak samo jak z innymi narodami ktorzy chca poznawac inne kultury oczywiscie oprocz wiekszoscui Polakow bo po co. Nam jest tak dobrze wiekszosc z nas ma swoj swiat bardzo skromny zeby nie powiedziec ze wracz wyalienowany, cierpiny na nacjonalizm i kompleksy wynikajace z tego ze sa od nas madrzejsci, lepszi, wytrwalsi...
A i ostatnie pytanie jaka ksiazke przeczytales ? Bo jezeli to cos do szlkoly to to sie nie liczy.

21.01.2004
11:58
smile
[72]

...Soul Surfer... [ Legend ]

echh co to ludzie nie wymysla.... "Proszę Cię, Boże, pomóż mi oczyścić przeglądarkę od wirusa diabelskich fotografii, który niszczy i pożera me wysiłki, abym był zdolny oczyścić też sam siebie od grzechu" ...

21.01.2004
12:05
[73]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, musze przyznac ze masz racje co do tego zdobywania wiedzy. Nasz narod jakos tego nie lubi :-| A szkoda :-( A co do rownania pierwiastkowe... zarzuc przyklad, moze sie uda :-P No i masz racje ze poslka edukacja jest za przeproszeniem pojebana. A co do ksiazki - ostatnio skonczylem "Przymierze Kasandry" Roberta Ludluma, wczesniej przeczytalem sobie "Wladcy ognia" Pana Woloszanskiego :-)

21.01.2004
12:42
smile
[74]

Brisk. [ Chomik ]

A Ci dalej jadą z tyli polityczno-filozoficznymi dyskusjami :D

21.01.2004
12:51
[75]

Fett [ Avatar ]

jakby nie mogli pogadac o jedzieniu albo ze ladna pogoda na dworze 8)

21.01.2004
12:57
smile
[76]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> a tys nie poszedl przypadkiem na zwiad co ?? :>

Fett ---->> jak pogoda ?... grna u mnie snieg gdzie kolwiek sie nie spojrzy :/

21.01.2004
13:18
smile
[77]

Brisk. [ Chomik ]

Allan a miałem iść? :D BTW to Ty pewnie pracujesz w służbach drogowych i zajmujesz sie odśnieżaniem skoro tak Ci ten śnieg przeszkadza :D

21.01.2004
13:21
smile
[78]

...Soul Surfer... [ Legend ]

ooo wlasnie Brisk o czym mi przypomniales... tylko to znjade :D

21.01.2004
13:23
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

Allan zaczynam sie bać tego o czym Ci przypomniałem :D

21.01.2004
13:23
smile
[80]

...Soul Surfer... [ Legend ]

hehe...

Sierpień
Wreszcie przeprowadziłem się do nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

Październik
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka wilków. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

Listopad
Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak wilk. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

Grudzień
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszedłem na zewnątrz, odgarnąłem śnieg ze schodów i odśnieżyłem drogę dojazdowa. Zjadłem sute śniadanie, a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musiałem odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Bieszczady.

Grudzień
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

Grudzień
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

Grudzień
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

Grudzień
Wesołych Pierdolonych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

Grudzień
Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

Grudzień
Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

Styczeń
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny wilk i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

Maj
Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

Maj
Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach.

21.01.2004
14:34
smile
[81]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, Fett my przynajmniej dyskutujemy na powazne tematy :-D

SS, znam, ale zajebiste :-P

21.01.2004
14:36
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] aha jasne :D To ciekawiej jest na targu pogadać z chłopkiem :D

Allan byyyyloooo :D

21.01.2004
15:09
smile
[83]

frank.the.tank [ Centurion ]

Fajny tekst Scandal :)

21.01.2004
20:35
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Co tu taka cisza?

aż mi sie smutno zrobiło.............pfffffffffffffffffff :D

21.01.2004
20:47
[85]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, widzisz, poszlem sobie i cisza :)

21.01.2004
20:50
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] nie do końca widzisz jak byłes ostatnio to wszyscy po prostu wtedy zasneli :D

22.01.2004
00:03
smile
[87]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> "poszedlem" :)

Brisk ----->> a co teskniles za nami :P

Dobra ... comandier idzie sobie spac.. jutro mam kupe zalatwianie no chyba len mnie zlapie a do piatku jeszcze moze poczekac :)

Dobranoc...

22.01.2004
00:06
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Allan --->
Kamil ---->> "poszedlem" :)
ja nie miałem serca mu tego robić :D

Co do tesknoty to....................TAK!!! :D :* :D :* *przytula* :D :*

buuuuuuuu i znów sam...........DobraNoc....

22.01.2004
00:44
smile
[89]

M'q [ Schattenjager ]

joł :>

wassup? :)

<pifko>

22.01.2004
00:54
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]

M'q joł :D

A wiece jak mnie kusi żeby sie przerzucić juz teraz na nową xywke :D jeeeez :D Hmmm albo se taki wstawie zamiast "Senator"? :D Nie to nie to samo....no chyba żeby sie dało to walnąć pogrubione :D
Właśnie można wogóle mieć pogrubiony stopień swój własny? :D Choć FAQ milczy na ten temat :D

Ehh rozgadałem sie :D

........DobraNoc....

22.01.2004
00:57
[91]

M'q [ Schattenjager ]

Narqa :)

Co tylko ja tutaj jestem?

Shakka pewnie jest :] odezwij się :P

22.01.2004
00:59
smile
[92]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'q >>> ano jezdem ,ale wiesz czemu nie pisze :P :P

22.01.2004
01:00
smile
[93]

M'q [ Schattenjager ]

:)

22.01.2004
01:03
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'q >>> Ty sie nie ciesz tutaj trzeba płakać :D :D :D

Brisiu a Ty co już spisz ? :D

22.01.2004
01:04
smile
[95]

M'q [ Schattenjager ]

:(

22.01.2004
01:06
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus nie wnerwiaj mnie :D JA w sobote musze o 5.oo wstać bo jade na zjazd do KrK :D

.....Branoc qrna.... :D

22.01.2004
01:08
smile
[97]

M'q [ Schattenjager ]

Posiedź jeszcze z nami :P

22.01.2004
01:10
smile
[98]

Brisk. [ Chomik ]

Dajcie spokój dawno nie miałem takiej akcji z nauką :D Nie dam rady sie wyrobić i dziś pokaże bratu jak zrobić prace z budownictwa a sam sie ucze do kolosa z katastru :D Sie [cenzura] idzie już pociąć:D JAk przezyje sobote to bede happy :D

......Branoc qrna no :D

22.01.2004
01:12
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

Jeszcze tylko powiem że nieżle sie people zdziwią na studiach jak pokaże że mam wszystkie prace zrobione :D hiehie bo zawsze jest że ja loozak, niczym sie nie przejmuje i na nic sie nie ucze :D Co jest prawdą hiehie ten semestr olałem jak mało co :D

Branoc :D

22.01.2004
01:13
smile
[100]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu eee tam nauka ja tez poszłem dzisiaj sie uczyć niedawno i sie nic nie nauczyłem tylko napiłem :P :P :P lol

22.01.2004
01:14
[101]

M'q [ Schattenjager ]

No dobra, dobranoc :D

Nie denerwuj się tak :P Wszystko będzie dobrze <pocieszanie on>

22.01.2004
01:15
smile
[102]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aaaa co do zjazdu to ja jeżdze co sobote cały styczeń i nie narzekam qrna znaczy narzekam i mnie to nerwuje ,no ale daje rade :D :D i pewnie prawie cały luty co sobote mam zjazd to sie nazywa męka :/ :P

22.01.2004
01:18
[103]

M'q [ Schattenjager ]

E tam, pomyślcie o tym tak jak ja ;D cały tydzień bez budy :D

22.01.2004
09:12
smile
[104]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, aha :-D

SS, to byl moj skrot pismienniczy :-P

Brisk, dzieki za dobre serce :-)

JOL :-D

22.01.2004
09:19
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] a skąd :D Jakie dobre serce :D Ja po prostu sprawdzałem czy Allan juz jest tak wredny jak ja :D I okazało się że jest blisko mojej wredności :D Brawo Allan mamy coraz wiecej wspólnego hiehiehie :D

A poza tym to: YoO :D


Shakka co do zjazdu to ten w weekend jest dla mnie ostatnim, tzn potem tylko egzaminy bedą. Ale w sobote jest masakra oddaje wtedy: 9 prac, mam:5 kolosów i jakieś egzamy chyba ale ja nie ide na nie :D A niedziela już luzik bo mam tylko dwa wykłady z prawa a ide na nie bo dawnom nie był a babka co to prowadzi jest z rtych niereformowalnych wykładowców starej daty że sie pociąć przy niej można :D A egzam z prawa bedzie....eee...no własnie kiedy? :] Wiem że z ostatnich dwóch semestrów tylko nie wiem kiedy :D

22.01.2004
09:26
smile
[106]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, rozumiem :-D

22.01.2004
09:30
smile
[107]

M'q [ Schattenjager ]

Yoł ;]

Grrr skoki znowu przekładają :/

22.01.2004
10:51
smile
[108]

Brisk. [ Chomik ]

grrr skoków ne bedzie :/

A wiecie że jednak dzieki znajomościa nie można wszystkiego załatwić? :D heh

ps. Xywka com se ją chciał zarejestrowac jest zajęta :/ heh nic ale moge ją zapisac w inny sposób choc to nie to samo ale jednapoczesnie wpadłem na inna xywke hiehie :D

22.01.2004
11:05
smile
[109]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Guten morgen krasnoludken ;D

Taaa i mialem dzis pozalatwiac swoje spprawy ale jak zobaczylem - 6 !! stopni to mi sie natychmiast odechcialo :D

Brisk ---->> niedlugo uczen przerosnie mistrza. o ile juz nie przerósł :))

Kamil ---->> mozesz robic bledy ortograficzne itp. mnie to wali ale jak widze faceta piszacego poszlem zamiast poszedłem to.. poprostu nie moge na to patrzyc i siedziec nic nie mowiac :P.

A w ogole co wy grna tak szybko wstaliscie ?? :D.

22.01.2004
11:07
smile
[110]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Teee Brisk o jakim ty znowu nicku mowisz? Juz Ci sie znudzil stary ? :>

22.01.2004
11:10
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

500 a raczej kiś komunikat systemowy pfffffff :D

Guten morgen krasnoludken ;D
Kabaret Ciach? Skecz: Królewna Sniezka? :D Bo tak mi sie skojarzyło :D

Allan YoO :D Odnośnie "poszłem" to tak samo :D Odnośnie Twojego przerosniecia mnie to....bądżmy choć raz poważni :D Nie masz szans :D

ps. Zarejestrowałem sobie inna xywke....aż mi wstyd że mam już BriskShoter, Brisk + 1 + 1 = 4 :D

22.01.2004
11:11
smile
[112]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, hehe :-D Ale to moje skroty pismiennicze sa :-P

22.01.2004
11:14
smile
[113]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś nie teee tylko nie teee :D już jakby cos to: toooo lub taaa :D No :D BTW xywki to nie nie znudziła mi sie ale mi sie spodobała inna ale sie okazało że kims cudem zajęta to se założyłem inna...bardziej wieśniaczą :D

22.01.2004
11:15
smile
[114]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Joł :)

Hmmm krasnoludken ? a to jakaś odmiana popromienna krasnoludów ? :P :P

22.01.2004
11:17
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

yOo Shakka :D

22.01.2004
11:19
smile
[116]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Yooo Brisk + 1 + 1 = 4 :P :P

22.01.2004
11:21
smile
[117]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Brisk ---->> tez mi sie przypomnial ten kabaret. i do tego jeszcze Wu wouns du ? (nie wiem jak to ma byc napisane :P)...

Kamil ---->> skroty tak ?? :>.

Tooo Brisk :D ---->> jaka bardziej wiesniacza? A w ogole to jak brzmi ta nowa ksywaka i czyli co juz masz 4 nicki tak ? Ja mam 3 jednej w ogole nie uzywam druga jest pod hibernacja :D. A zalozylbym jeszcze jedna jakos glupio tak, widziec ze opisy stopni sie szybko nie zmianiaja ;D... oczywiscie nie mowie ze bede stastsowal ;D...

22.01.2004
11:23
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

500 a raczej kis komunikat systemowy :D

Tłumacze specjalnie dla Shakkusia :D
BriskShoter, Brisk + 1 + 1 = 4 :D czyli BriskShoter(sztuk:1), Brisk(sztuk:1) +1(powstała po BriskShoter dla celów pismiennych, sztuk: 1), +1(teraz wieśniacka zarejestrowana, sztuk:1) czyli mamy w sumie: sztuk 4(cztery) xywek moich :D Kapisz? :D

22.01.2004
11:26
smile
[119]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

muahahahahahha Brisiu to sie na darmo natłumaczyłeś :P :P jeszcze mi tak móżgu nie wyżarło aby nie kapisz od początku :P :P ,ale widze ,że chyba Ty nie zrozumiałeś tego mojego krótkiego postu hiehiehie :P :P

22.01.2004
11:27
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

Allan BTW xywek to masz wytłumaczenie to co dla Shakki :D BTW Kabaretu to fakt to wymiata a powinno być: Wo wohnst du? :D(chyba:D)

22.01.2004
11:28
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus no fakt tam był przerost tresci nad forma czy jakos tak :D

22.01.2004
11:29
smile
[122]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu a kojarzysz ten tekst ? :P "und Hannawald is fliegen..." :P

22.01.2004
11:31
smile
[123]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś czy to jest podchwytliwe pytanie? :D

22.01.2004
11:33
smile
[124]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hmm no chyba nie :P był taki skecz jednego kabaretu :D :D

22.01.2004
11:35
smile
[125]

Brisk. [ Chomik ]

Nie nie bardzo :D Aż takiej pamieci nie mam :D

22.01.2004
11:37
smile
[126]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A słyszałeś o kimś takim jak Ani Mru Mru ? :P mieli skecz o Małyszu i o Hannawaldzie właśnie :P

22.01.2004
11:39
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

No jasne żem słyszał ale już nie pamietam :D

22.01.2004
11:40
smile
[128]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ,a jak tam idzie zwiedzania świata Myrthany ?? :D

22.01.2004
11:43
smile
[129]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To wy sobie chopaki pogadajcie o skeczach a ja skocze zobaczyc czy cos fajnego na Monsterze nie ma ;D

22.01.2004
11:46
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

500 czy raczej kis komunikat systemowy :D

Alluś ano ja tam dawno nie zaglądałem :D Jak coś bedzie to zawołaj mnie :D

Shakkuś ano jakoś idzie hiehie :D Zreszta mi sie nie spieszy do marca daleko a teraz zbyt duzo czasu nie mam, tak że jak pogram z pół h dziennie to jest to wyczyn niezły :D Zreszta jak już gram to gram w DoD'a żeby nie stracić kondycji :D A jak w G][ wleze to głównie łaze po górach w Dolinie i denerwuje Orków :D

22.01.2004
11:47
smile
[131]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, tak :-) Np wyszlem do szkoly, pislem klasowke, poszlem do domu :-P

22.01.2004
11:49
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] nie przeginaj :D Bo tez jest takie słowo okreslające osobe tak mówiącą :D

A i Shakkuś se przypomniałem ten skecz z Hannim :D hiehie

22.01.2004
11:50
smile
[133]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hiehiehie denerwowanie orków :P to jest to, no ale jak już dopadną to nie jest za miło :D choć to zależy też od liczby, która wpadnie na impreze :P :P dobra, a teraz prosze mi wytłumaczyć jak małemu dziecku co to jest DoD i hmmm "Monsterze" hmmm "Monster" ??? :P bo chyba jestem troche do tyłu :D

22.01.2004
11:59
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus ja wiem? tak gdzies dwóch - trzech nie stanowi problemu :D Choć było i spotkanie z cos koło 11 Orkami :D Hiehie i powiedzmy bidulki nie wiedziały z kim zaczęły :D
DoD=Day Of Defeat :D Strzelanie do Niemców lub na odwrót :D

22.01.2004
12:01
smile
[135]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, spoko :-) Juz nigdy nie bede tak pisl ;-)

22.01.2004
12:01
smile
[136]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To co znalazlem dobrego dalem do seryjnego watku o dowcipach jakby ktos chcial to moze sobie poczytac :D

aaa i to jest ... r0x --->>>>>>

22.01.2004
12:03
smile
[137]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu no wiadomo, że 2-3 nie stanowi problemu, ale tak czy inaczej można sie na orkach przejechać :P :P Aaaaa widzisz no teraz to wiem, że o DoD słyszałem :D no i wiem teraz co sie dzieje :P :P

22.01.2004
12:03
smile
[138]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] pisz se jak chcesz tylko nie "poszłem" i inne takie bo ja tu skrótu za cholere nie widze :D A widze co innego :D

22.01.2004
12:05
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus cos sie dzieje? a ja znów o niczym nie wiem :D

Ok ja rozpoczynam batalie edukacyjna bo zostały niecałe dwa dni. Bede kiedy bede :D

22.01.2004
12:21
smile
[140]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ---->> bede brutalny ale zgodze sie z Briskiem pod slowem "poszlem" kryje sie nie facet a ciota... tylko sie nie obraz ale mi poprostu odrazu zawsze takie skojazenie przychodzi na mysl, i ze ktos kto tak mowi nie jest pewnien swojej seksulanosci :)).. kobieta mowi poszlam, facet poszedlem... i to wszytko :)

Brisk ---->> "rozpoczynam batalie edukacyjna " taaaa.. juz to widze :D

22.01.2004
12:41
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

BTW "poszłem" to dokładnie :D

Allan co do nauki to ja już nie mam wyboru :D Zreszta pisałem w nocy Shacce i M'q jak to wygląda w sobote :D
A tutaj (screen) to co teraz sie bede uczył :D Dodam że w wersji roboczej to miało 29 stron :D To jest kolos no.2 na 1 z czego innego ale też tyle nie byłem bo nie umiałem i muszem cos wymyslić żeby tamto i to zdac:D A to jeszcze nie koniec :D
.
.
.
.
[cenzura]
:D

22.01.2004
12:42
smile
[142]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, SS, dobra, juz naprawde nie bede :-)

Brisk, skoro zostaly tylko 2 dni szkoly to po co sie uczyc ? ;-)

22.01.2004
13:00
smile
[143]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil ----->> to przynajmniej teraz nikt nie bedzie mowil ze siedzac przed kompe tylko traci sie czas i sie nic nie óczy. (bład zrobiony celowo :D).

Brisk ---->> to ty sie masz tego wsytkiego nauczyc ? To powodzenia *hehe szelmowski smiech* :D

22.01.2004
13:11
smile
[144]

[email protected] [ Wirnik ]

SS, w gruncie rzeczy racja :-)

Brisk, zakówaj !! :-]

22.01.2004
13:43
smile
[145]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kamil --->> w gruncie rzeczy ?? Jaki grna grunt ?? grunt jest tak zmarzniety ze mozna nim kogos zabic ;D.

22.01.2004
14:29
smile
[146]

...Soul Surfer... [ Legend ]

hehe dzis pogadalem sobie na wazne tematy na Forum co nie czesto sie zdarza :D...

Dobra ja lece bede wieczorem :)). Brisk nie tesknij za bardzo :P :D

22.01.2004
14:31
smile
[147]

Brisk. [ Chomik ]

LoL :D Uczyłem sie non stop przez 1.5 h :D No nie licze tych 5 minut co łeb pod zimna wode wsadziałem bo zacząłem błądzić nie tam gdzie trzeba myslami :D

Allan tak wiem lubisz mnie :D

22.01.2004
14:32
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]

chołeła Alluś!!! Ja przyszedłem (<--tak sie powinno pisać, to info dla [email protected]'a :D) a Ty już znikasz :(:( No nic trudno :*

22.01.2004
16:10
smile
[149]

M'q [ Schattenjager ]

Brisk --> będe, kiedy będe to jakiś nowy program z serii jestem, jaki jestem ? Ale tym razem z Briskiem w roli głównej? :)

22.01.2004
16:20
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

M'q no dokładnie :D nadawany 24/7 ale tylko w płatnych TVSat :D Chodzi o to żeby złapać Briska co wcale łatwe nie jest :D

22.01.2004
16:25
[151]

Brisk. [ Chomik ]

LoL dodali to co ja nie chciałem ale na szczęście tylko dla uzytkowników MayCluby czyli Edycja Postów ale i tak z tego może być dużo zamieszania :/

22.01.2004
16:35
smile
[152]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

muahahahahahah mam możliwośc edytowania właśnego postu :D :D :D

22.01.2004
16:37
smile
[153]

frank.the.tank [ Centurion ]

witam, padnięty po zalice i egzamie... nawet nie mam siły czytać.. ale jest <--------

22.01.2004
16:39
[154]

frank.the.tank [ Centurion ]

oo! zostałem wyróżniony stopniem [ edytuj post ] -- co to za stopień :P
(nie mam abonam. to na kij mi to....)
idę odpocząć.

22.01.2004
16:50
smile
[155]

Brisk. [ Chomik ]

Właśnie jak to ktos już powiedział teraz sa równi i równiejsi, dupa zbita :D Teraz z Shakka sie nie pogada bo bedzie zmieniał posty i zawsze wygrywał w wypowiedziach :(

22.01.2004
16:53
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

hiehiehiehie Brisiu Ty równy człowieku :D :D :D muahahahahahahahah a to niby czemu mam zmieniaćco chwile swoje posty ? :D

22.01.2004
16:55
smile
[157]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A tak na serio to póki co nie mam takiej możliwości :D :D ,ale może niedługo :P

22.01.2004
16:56
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

O i już sie Shakka ze mnie śmieje :(

22.01.2004
16:59
smile
[159]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu widze ,że od teraz zmiana jest w pewnej stałej rzeczy w Twoich postach zamiast ":)" bedzie teraz ":(" ? :P

22.01.2004
17:03
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

Shakka--->
Brisiu widze ,że od teraz zmiana jest w pewnej stałej rzeczy w Twoich postach zamiast ":)" bedzie teraz ":(" ? :P Shakkus tam nigdy nie było ":)" tylko zawsze było ":D" Widze żę nie czytasz uwaznie moich postów :(

22.01.2004
17:05
smile
[161]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu czytam uważnie tylko chciałem sprawdzić czy Ty czytasz uważnie moje :P a co za różnica czy usmiech taki czy taki w jednym morda sie drze troche mniej od drugiej :P :P

22.01.2004
17:08
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]

pfffffffffff :D To se wpisz w GG ":D" a potem ":)" i porównaj :D I nie chodzi tylko o wielkość usmiechu bo to nie jest najważniejsze :D No :D

ps.Wale tego pingwina co taki sławny jest na forum ale cos mi powyżej 300m nie chce lecieć :D Nie lot zakichany :D

22.01.2004
17:09
smile
[163]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

se wpisałem i wpisuje cały czas i nie widze żadnej różnicy, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :P :P hmmm jakiego pingwina ? :P

22.01.2004
17:11
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aaaaa już wiem jakiego :D

22.01.2004
17:15
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Fajny ten pingwin no nie? :D

22.01.2004
17:33
smile
[166]

Raynor [ Big Man ]

o zesz qva! :D

22.01.2004
19:12
smile
[167]

[email protected] [ Wirnik ]

Bohatersko ratuje karczme przed spadkiem na trzecia strone... :-)

22.01.2004
19:14
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

[email protected] no powinienes zostac odznaczony tytułem i stanowiskiem pierwzsego zwiadowcy Vandenberga :D

22.01.2004
19:25
smile
[169]

[email protected] [ Wirnik ]

Brisk, jestem juz Tropersem :-)

22.01.2004
19:33
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

No to jeszcze bedziesz głównym konserwatorem powierzchni płaskich :D

22.01.2004
20:36
smile
[171]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

:D >>>>>

22.01.2004
20:50
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]

:D ------>

22.01.2004
22:49
smile
[173]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Czy wy wiecie jak jest kur.. zimno :/. U mnie juz ponad -9 .. i ciagle spada :/...

22.01.2004
22:52
smile
[174]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Eeeejj a co to za funkcja "EDYTUJ POST" ???? tylko ze dla posiadajacych abonament pffff :))

22.01.2004
22:52
[175]

SULIK [ olewam zasady ]

u mnie okolo -12

i nie chce mi sie was czytac - bo nie mialem netu od wczoraj rana :/

22.01.2004
22:54
[176]

SULIK [ olewam zasady ]


nie bylo mnie tylko jakies 48 h - i tyle zmian ??

co to za kur*** "edytuj post" ??

22.01.2004
22:57
smile
[177]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Sulik ---->> no o to samo sie pytam :).. ciekawe czy ktos cos wie :>

22.01.2004
23:16
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

Allan & SULIK ja wiem ale już olewam ten temat bo mam dość :/

Co do temperatuty: -8 i sypie ostro sniegiem non stop :D

22.01.2004
23:20
smile
[179]

Scandal [ S P Q R ]

Sie mi grna nudzi wiec zaloze nowa czesc :D

22.01.2004
23:29
smile
[180]

Scandal [ S P Q R ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

Zapraszamy...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.