
Czamber [ Czamberka ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 25
siara! i wszystko jasne :)
Czamber [ Czamberka ]
hehe, dla Toldiego :*

Czamber [ Czamberka ]
a tak poza tym to internet mi wysiadł na chwilkę.. :> ehh, uroki łącza radiowego... :|

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema.
Czamber [ Czamberka ]
idę pozabijać troszkę goblinów :D :P
Alver [ Generaďż˝ ]
Nie widziałem, że 500 zdarza się nawet tutaj... To za jakim głazem mam się schować przed tym pociskiem?
Witam wszystkich, bo tutaj chyba o to chodzi? A jak nie o to, to zrobię sobie kolejną kawę... :)

zarith [ ]
czamber --> w czym je zabijasz?
alver --> bry:)
piotrasq --> siema :)
tak się statsuje :P
Czamber [ Czamberka ]
Alwer, heh, błąd 500 nie zależy przecież od kategorii ...
No i witam..
Czamber [ Czamberka ]
zarith mieczem oczywiśćie :D
[ zabijanie goblinów to znaczy, że idę grać, albo w Morrowinda (choć tam goblinów nie ma) albo w coś podobnego :D ]
Alver [ Generaďż˝ ]
Czamber - no nie od kategorii, ale mogliby nam zaserwować jakiś bulettproof (czy jak to się pisze) :)

zarith [ ]
to urżnij ode mnie kilka śmierdzących łbów gobasów :)

zarith [ ]
bulletproof
+1:P

Alver [ Generaďż˝ ]
zarith - wielkie dzięki, moja ignorancja zmniejszyła się o jednego Twojego posta

zarith [ ]
Czamber [ Czamberka ]
zarith, sie robi juz :D

Widzący [ Generaďż˝ ]
Hejka hejka !!
Czamber -- a może by tak zmusić to paskudne gobliństwo co by się samo zredukowało np. po zmianie znaku ?
trędi --- +1-2+3=1:P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
temat watku : "Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 25"
kategoria tematyczna wątku: "GOL MAX"
- treść odpowiedzi (tylko tekst)*
wpisz link **, jeżeli chcesz dołączyć link do wiadomości
dołącz obrazek ** (jpg, nie większy niż 220kb)
znaczniki bold, italic, underline
bold italic underline
* elementy wymagane ** elementy opcjonalne Opublikuj
Podgląd
test copy& paste
Czamber [ Czamberka ]
Widzący tak skąplikowana operacja matematyczna wymaga bardzo dużo czasu :P
Lepiej czasem miecz zastosować :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
VinEze - u mnie się ino paste zostało.

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Widzący - widziałem że wszystko nie może działać
Anarki [ Demon zła ]
witam was :)
Anarki [ Demon zła ]
juz 5 dzien jestem chory :((( juz 5 dni bez mojej..Izuni :(((

Widzący [ Generaďż˝ ]
A Izunia to kto ??
Anarki [ Demon zła ]
nie domyslasz sie ? ;]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Kot, na bank miły kotek !! A może piesek ??
Anarki [ Demon zła ]
no Izunia moja...:)) dalej nie powiem :D

Widzący [ Generaďż˝ ]
Gadaj !! No gadaj mówię !!! My i tak wszystko wiemy!!! * tu świeci lampą w oczy i macha groźnie środkiem przymusu bezpośredniego*

Anarki [ Demon zła ]
no tobra :) to moja......eeee..:) wybranka :D:))))))))))))

Widzący [ Generaďż˝ ]
No to nie można było odrazu ???
Wyrazy szacunku proszę przekazać. Osobiście !! zrozumiano !!??

Anarki [ Demon zła ]
teraz Ty sie zwierzaj!! :)

Anarki [ Demon zła ]
Anarki [ Demon zła ]
i panie i panowie!! :) wlasnie w tym watku dobilem 3 000 postów :)) jestem juz Senatorem! :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy pytasz o żonę czy kochankę ?

Kanon [ Mag Dyżurny ]
zwolnijcie troche
Anarki [ Demon zła ]
Widzący ---> o wszystko :D

KaGieBe [ !!! ]
slyszał ktos Flexxipa album?? fajny ??

Widzący [ Generaďż˝ ]
Ta od tamtej piękniejsza
Ta pełniejsza wdzięku....
Anarki [ Demon zła ]
hehe ;))
KaGieBe ---> ja nie a cio to jest ?

KaGieBe [ !!! ]
Anarki >> chyba zespoł :] nie wiem cyz kupic.. podobno fajne ;]
Anarki [ Demon zła ]
kupic ?? :) a nie lepiej sciagnac ? ;]

KaGieBe [ !!! ]
plum plum plum zabka pływa.. głosy slysze :P (znowu)

KaGieBe [ !!! ]
Anarki >> moze i sciagne ;] .. ale orginałka raczej bardziej legalna :P

Anarki [ Demon zła ]
hehe;))) ja bym nie kupowal :P
Anarki [ Demon zła ]
hehe;))) ja bym nie kupowal :P
Anarki [ Demon zła ]
tygrysek jak bedziesz czytal tego posta to wez usun dubla :)) dzieki bardzo

KaGieBe [ !!! ]
Anarki >> do złego mnei nakłaniasz :P o ty nie dobry czlowieku :P <Zart> a po co usuwac .. to niemoderowana kategoria :P
Anarki [ Demon zła ]
ja nawet nie mam windowsa legalnego :>

Widzący [ Generaďż˝ ]
Szur... szur... szur...
władza ze sprawiedliwością skradają się do Anarkiego...
szur.szur. szur....

KaGieBe [ !!! ]
brum brum.. i jadą czołgami ;]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Ratatatatata.....Bum...Trach...!!!!!
Rence do góry zbrodzieniu !!!!
Licencje!!! Numery!!! Klucze!!! Kontakty!!!!
RATATATATATATATA...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa................

Anarki [ Demon zła ]
:)) heheh ;))) ja jestem nie winny :P ja nie mam nic legalnego!! :P nawet windowsa...!! :P

zarith [ ]

Czamber [ Czamberka ]
hmm, tak jakoś chcialam sie usmiechnąć :)

Anarki [ Demon zła ]
Czamber [ Czamberka ]
ehh, zarith mnie ubiegł :P :)
Czamber [ Czamberka ]
ale Anarki juz nie :P
Anarki [ Demon zła ]
niestety :]

Anarki [ Demon zła ]
jak tam mija was dzien ? :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie ma to jak jeżdżenie po wpisy do indeksu, tylko szkoda, że miałem ćwiczenia o 18.45!!! Jeszcze raz muszę jechać.
Ale 5.0 z le francais jest :PPPPPPPPP

Czamber [ Czamberka ]
pffffff, a.i.n... no proszę, proszę..
a poza tym to już macie wpisy do indeksów? :D
ja dopiero w przyszłym tygodniu :)

Anarki [ Demon zła ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
dont talk just kissssssssssssss

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - no, z ćwiczeń i lektoratu tak, a egzaminy w przyszłym tygodniu brrrrrr :P
Czamber [ Czamberka ]
heh, lektoraty... u nas na UŚ do języka podchodzi sie bardzo "luzacko"
Angielski miałam tylko przez pierwszy i drugi roczek, na dodatek był tak olewany, że lepiej nie mówić..
Gdy człowiek nie uczy się jeszcze prywatnie gdzieś języka, choćby w jakiejś szkole językowej, a liczy tylko na naukę języka na uczelni to raczej dobrze na tym nie wyjdzie.. :| [oczywiście chodzi mi tylko o kierunki "niejęzykowe" :) ]
No, ale u Ciebie to co innego..
No i gratuluję oceny, u nas 5 to rzadkość.. naprawdę. :)

SULIK [ olewam zasady ]

Anarki [ Demon zła ]
o SULIK sie zjawil :)

Czamber [ Czamberka ]
i jak zwykle ma aż za dużo do powiedzenia :) :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
lubicie pistacje ?

Kanon [ Mag Dyżurny ]
bo ja uwielbiam
+1
Anarki [ Demon zła ]
ja tez :)
Anarki [ Demon zła ]
je uwielbiam! :)
1+
Czamber [ Czamberka ]
ja lubie pomarańcze :)
Kanon [ Mag Dyżurny ]
szkoda ze nie sa tanie...
Anarki [ Demon zła ]
nom...drogie sa :/ nistety...

Kanon [ Mag Dyżurny ]
...a wrecz przciwnie drogie nawet bym powiedzial
+ 1
zarith [ ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
w Samirze za bilblioteka narodowa mieli pyszne sami je prazyli ale cos ostatnio lipa...

Anarki [ Demon zła ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
niezle sa felixa ale kosztuja i do 7 plnow

Kanon [ Mag Dyżurny ]
...za 100 gram
+ 1

Anarki [ Demon zła ]
ja chce pistacje za darmo1!! :( :))

zarith [ ]
a ja bym zjadł mielonego :)

Anarki [ Demon zła ]
mielona pistacje ? :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ja wlasnie nie wiem co bym zjadl....

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Lody pistacjowe bym polizał :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
pistacje z cala pewnoscia :D
Anarki [ Demon zła ]
ja bym zjasl...hm.....takiego kurczaka pikantnego z KFC:P albo Mc`Donalda :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
piers kuraka smazona w pistacjach o ....
Anarki [ Demon zła ]
cio wy tak z tymi pistacjami ? :D

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ale chyba zjem pizze...
Anarki [ Demon zła ]
o wlasnie :) zamowie sobie pizze ;)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
duzo pieczarek i sera...mmmmm, moze nieco cebulki i odrobina szyneczki do tego dwie trzy oliwki

Kanon [ Mag Dyżurny ]
choc wolalbym z malzami jakas :)
Anarki [ Demon zła ]
ja nie lubie jak jest w pizzie duzo pieczarek :/
Anarki [ Demon zła ]
najlepsza jest Meksykanska :) i moze...hmm...Amerykanska :)
Anarki [ Demon zła ]
tylko amerykanska bez pieczarek a dodatkowo wiecej sera! :D

Kanon [ Mag Dyżurny ]
a jaka to amerykanska ?
Anarki [ Demon zła ]
nie wiesz ?
Anarki [ Demon zła ]
Americana czy jakos tak sie pisze :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
cebula , pieczarki , pomidory, ser ?
Anarki [ Demon zła ]
hmm..wiem ze jest tam ser...pieczarki...chyba salami ale nie wiem :/ i cos tak jeszcze....ale jest dobra :)
Anarki [ Demon zła ]
czas watek odswierzyc bo spada na dół...

Sudzione [ The Legacy ]
łup

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ja juz zajadam :D
Smacznego

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
a ja jadę po drugi wpis :P

Anarki [ Demon zła ]
:)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
i po pizzy :D
Anarki [ Demon zła ]
a ja nie mam hajsu :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
taaa...to moze byc problem

Kanon [ Mag Dyżurny ]
zjedz kanapki
Anarki [ Demon zła ]
własnie bule jem :)
Anarki [ Demon zła ]
wyslji mi kawalek pizzy :) wczoraj jadlem a dzisjaj hajsu nie mam :/

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Kanon send <pizza> to Anarki
Anarki [ Demon zła ]
ooo dzieki :))) nawet dobra:) tylkotroche zimna..:)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
odeslij mi to odgrzeje ;o)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
mam piec konwekcyjny z parowaniem

Anarki [ Demon zła ]
nza pozno :) bral mlodszy zjadl :(

Kanon [ Mag Dyżurny ]
a to bydle ;D
Anarki [ Demon zła ]
hehehe..:) zbji go...ma 7 lat :P i juz pasozyt :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
az mu kredki powypadaja...
Anarki [ Demon zła ]
heh :))
Anarki [ Demon zła ]
a gdzie sie podziala reszta ?

Kanon [ Mag Dyżurny ]
poszla w las...

Sudzione [ The Legacy ]
mnie się pytasz ?, ja tu tylko statsuje : )

Anarki [ Demon zła ]
hehe :P
Anarki [ Demon zła ]
Sudzione
Anarki [ Demon zła ]
aka szczerosc :) ja tez statsuje :)
Anarki [ Demon zła ]
* jaka
Sudzione [ The Legacy ]
no co ty nie
Sudzione [ The Legacy ]
powiesz ? / wiedziałem że o czymś zapomniałem .... :)
Kanon [ Mag Dyżurny ]
chuja tam

Kanon [ Mag Dyżurny ]
...nie statsuje

Sudzione [ The Legacy ]
a i jeszcze stopka
"+3"
Anarki [ Demon zła ]
wlasnie kannon :))popieram! :)
Sudzione [ The Legacy ]
wszystko to i tak dupa ...
Anarki [ Demon zła ]
ja tez nie :D

Sudzione [ The Legacy ]
właśnie zalałem sobie komputer piffskiem, nie wiem jakim cudem jeszcze działa ... zważając na fakt niekompletności obudowy ...
Sudzione [ The Legacy ]
ciągle w szoku jestem

Czamber [ Czamberka ]
ehh, statsiarze :P
to ja znikam na imprezowe pifffko :) w akademiku..
miłego wieczoru, Panowie :)

Sudzione [ The Legacy ]
miłego : )
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
miłego :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Ajajajajajajaj Puuuuertorikoooooooo :o)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
600!!!
Anarki [ Demon zła ]
o co tutaj chodz jak piszecie 500!!!albo600!!! o co tutaj chodzi ?
Anomander Rake [ Prefekt ]
Abarki --> jak ktos pisze 500 to ma na myśli "Sorry mam słabe łącze i podczas pisania postu zgubiłem połączenie i teraz wyskoczył mi błąd"
Anarki [ Demon zła ]
aha :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
No niech to ...
Pifko, imprezki i jeszcze raz pifko.. a ja biedaczek muszę siadać do pracy i z jej wynikami driverzyć coś kolo 3 w nocy.
Żadnego alkoholu w dziobek nie mogę, chyba zacznę jakieś prochy brać.
Anarki [ Demon zła ]
nie bierz prochow!! :)) wez amfe :D
Anarki [ Demon zła ]
odswierzam watek :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
poddajcie mam dwa banany i nie zawacham sie ich uzyc !

Kanon [ Mag Dyżurny ]
tfu... zawaham
+1

Widzący [ Generaďż˝ ]
Bananów ci u nas dostatek....itd.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Na zdrowie, na zdrowie

Anarki [ Demon zła ]
bo sie zuce marchewka!! :P jak nie poskutkuje to .....truskawka! :) wiec uwazaj! :)
Sudzione [ The Legacy ]
up^ ?

Soulcatcher [ Prefekt ]
up

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
kogo moje kaprawe oczy widzą :D
UP

Widzący [ Generaďż˝ ]
Przelotnie powiało delikatnym aromatem Zwierzchnictwa.
UP

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
może to zapowiedź kolejnego hitu z Soulcatcher'owego jukebox'u :)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Tak jest - następny klip plizzz :))
600

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Soulcatcher ---> "I feel something strange about this place..." :)
Szykują się jakieś zmiany na Forum (oprócz możliwości edycji postów)?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
up i spać

Czamber [ Czamberka ]
dzien dobry... i dobranoc :)

Anarki [ Demon zła ]
witam was :)

Anarki [ Demon zła ]

Kanon [ Mag Dyżurny ]
uuuu...co ja robie tu ?
Anarki [ Demon zła ]
statsujesz ? :D

Kanon [ Mag Dyżurny ]
wolne żarty !
ja tu pracuję !
Anarki [ Demon zła ]
a to bardzo przepraszam :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
ni ma za co :o)
na zdrowie !
Anarki [ Demon zła ]
no to loozik ;)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Przepraszam, ale muszę sobie przekląć, a w tym wątku mogę:
Cholera jasna !

zarith [ ]
bry, do jasnej ciasnej!

Anarki [ Demon zła ]
:)

Czamber [ Czamberka ]
no jak Wy sie zachowujecie?? :P
Dzień dobry :)

zarith [ ]
za mało śpisz czamber:)
Czamber [ Czamberka ]
a tam :P
ide sie kapac :D

Anarki [ Demon zła ]
witaj Czamber :)

Anarki [ Demon zła ]
Czamber [ Czamberka ]
cześć Anarki :D
A ja dzis spadam znów na imprezę, tylko, że wrócę dopiero w niedziele wieczorem :D
Heh, trzeba wykorzystać jeszcze te chwile wolnego, gdy jeszcze nie ma egzaminów :P :)
Anarki [ Demon zła ]
jak wykupilem GOL MAXA za gole to moge sciagac z tad jakies patche czy cosa takiego ?? bo teraz probuje i nic :/

Anarki [ Demon zła ]
nom :)))

Sudzione [ The Legacy ]

Anarki [ Demon zła ]
dobra lece :) pozniej jeszcze sie pojawie ;)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
uwazaj na kominy ;o)
Sudzione [ The Legacy ]
tralalala ...
500
zarith [ ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Tu byłem ...
Tonny Halik
700

zarith [ ]
hmmmm

Anarki [ Demon zła ]
Anarki [ Demon zła ]
watek upada....
Anarki [ Demon zła ]
nie ma nikogo ide ;)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ja też spływam - jak dam radę, wpadnę w nocy :P

Anarki [ Demon zła ]
ja juz jestem :))

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Wyjechałem do Ephesus

Kanon [ Mag Dyżurny ]
narciarz !
+1

Anarki [ Demon zła ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Próba błędu...
400!

Widzący [ Generaďż˝ ]
Trzymać GOLca w górze.
Anarki [ Demon zła ]
200 post...czas na nastepna czesc..:)
Anarki [ Demon zła ]
Czamber czas na następna czesc :)
zarith [ ]
...
zarith [ ]
dooobra, możeny jeszcze troche na tym postatsowac ;->
Anarki [ Demon zła ]
o
Anarki [ Demon zła ]
k

Anarki [ Demon zła ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Is anybody home?
zarith [ ]
roger

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
roger or wilco ? :)
over:)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
po prostu AP!

Anarki [ Demon zła ]
rere kumkum rere kumkum :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Już chcialem wyłączać światło w wątku :(
rere

Anarki [ Demon zła ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Anraki - to idę lulu - wyłączysz?

Anarki [ Demon zła ]
VinEze ---> pewnie :)) tylko nie wiem o cio chodzi ;)) ale sie tym zaopiekuje :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Napisz za jakąś godzię czy ktoś jeszcze jest jak nikog nie będzie, to zamnkij kompa i wyłąćz światło...
Anarki [ Demon zła ]
ok ;))

Anarki [ Demon zła ]
dobranoc VinEze

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Tylko nie oszukuj ! minium 1 godzina:)
Anarki [ Demon zła ]
ok ok ok ;)))

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
N o nie śpisz?

Anarki [ Demon zła ]
ja jeszcze nie :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Za 50 minut sprawdzę:)

Anarki [ Demon zła ]
tylko za 50!! :))))

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
+VAT
Anarki [ Demon zła ]
:)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
czli 1 h 10 min

Anarki [ Demon zła ]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
no jeszcze 50 minut brutto!
Anarki [ Demon zła ]
albo wiesz co ?
Anarki [ Demon zła ]
i nastepne 2 dni netto :D
Anarki [ Demon zła ]
zaraz ciskam spac :)

Anarki [ Demon zła ]
ja juz lece spac...bo net wogle nie chodzi :/ na gg nikogo nie ma ..i wogle..zanudzic sie mozna :(...

Anarki [ Demon zła ]
lece bo tutaj tez juz wszyscy spia ;)) narka all ;)

Sudzione [ The Legacy ]
jakie śpią ? , ja się właśnie z imprezy do domu doczołgałem ...
Sudzione [ The Legacy ]
swoją drogą niezła paranoja żeby o 4 nad ranem wpijać na forum tylko po to żeby dopisać sobie " +1 "
Sudzione [ The Legacy ]
ale co poradzisz , zresztą +1 to zawsze +1 : )

Sudzione [ The Legacy ]
+1
Sudzione [ The Legacy ]
a sumując to już +5 ;P

Sudzione [ The Legacy ]
albo +6 , zresztą to już dla mnie bez znaczenie ...

Toldi_GOL [ Konsul ]
Jetsem pierwszym nieprzytomnym, ktory wstal, czy pierwszym nieprzytomnym, ktory nie zauwazyl nowej czesci watku? :)

Toldi_GOL [ Konsul ]
Teraz troche oprzytomnialem i zauwazylem, ze nie ma na szczescie nowej czesci :)
Kuzi2 [ akaDoktor ]
Co jest ? :D
Cos ostatnio nie mam czasu na stats... pisanie postow w tym ukochanym watku :)

zarith [ ]
pykne chiba nową część bo ta otwiera mi się prawie 0.556 sekundy...

Toldi_GOL [ Konsul ]
Mozesz zrobic zarith bo juz 200 przekroczone, a czamber wroci dzis wieczorem dopiero, wiec ona tego nie zrobi :).

zarith [ ]
zrobuiłem już z pół godziny temu :)