Praetor [ Generaďż˝ ]
PILNE - potrzebna pomoc z OUTLOOKA
No wlasnie - mam taki problem - mysle ze pewien ch**j przejrzal mi poczte w pracy, czy jest jakie archiwum zdarzen w outlooku gdzie mozna byloby to sprawdzic niezaleznie od tego czy wiadomosc jest oznaczona jako przeczytana albo nie?
pozdrawiam
zarith [ ]
afair nie ma
Praetor [ Generaďż˝ ]
na pewno ??nie da sie nic wykombinowac
massca [ ]
chyba raczej nie. o ile wiem cala skrzynka jest trzymana w jednym pliku, wiec mozesz stwierdzic po dacie ostatniej modyfikacji, ale pewnie po tym kolesiu sam otworzyles poczte, wiec juz przepadlo.
diuk [ Konsul ]
Praetor --> zobacz na godziny "odebrano" przy korespondencji, zwykle przy włączeniu outlooka następuje automatyczny odbiór, jeżeli będą jakieś maile odebrane w godzinach, kiedy Cię nie było - to sprawa jasna
Praetor [ Generaďż˝ ]
No nic trudno dzieki. Przylapie sku**ela nastepnym razem ;)
Plantator [ spamer ]
Praetor --> jest takie coś jak hasło na konto w outlooku

maVes [ Konsul ]
Ja mam pytanie: jaki jest waszym zdaniem najlepszy program do poczty?? Na razie korzystam z Outlooka ale też mi coś czasami chrzani