jojo [ Junior ]
problem ze spellforcem
gdy chce zainstalować patch 1.05 wyskakuje cuś takiego:
“Invalid CD-key found in registry
Please restart the game and enter a valid CD-key”
wpisuje cd keya i nic Co mam zrobić ? pomóżcie!

zarith [ ]
kup oryginał?

wysiu [ ]
Oryginal?
jojo [ Junior ]
orginał?