
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Problem ze strona startowa!!!
Jako strone startowa w IE do tej pory mialem ustawiony ONET. Obecienie caly czas pojawia mi sie jakas inna stronka, NIE jest to stronka erotyczna!!! Jest to allsearch.ws! Musialo sie to jakos dostac do kompa i mimo ze przestawiam caly czas na onet, po kazdym restarcie kompa pojawia sie to cos. Jak sie tego pozbyc??? Dodam ze naprawdopodobniej dostalo sie to podczas przegladania stronki z serialami i crackami.

wysiu [ ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1557070
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1690285
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1863004
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1901292&N=1
Szenk [ Master of Blaster ]
Bucha ----> Jakaś epidemia z tymi stronkami startowymi ostatnio :))
Mnie pomógł antywirus i zmyślny programik Ad-aware.

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
No OK panowie, nie wiedzialem ze tyle z tym bylo problemow. Zreszta nawet za bardzo nie wiedzialbym jak wyszukac watku z takim problemem. Zasysam AD-AWARE, mam nadzieje ze pomoze:) Dzieki i pozdrawiam!!!
Isam [ Generaďż˝ ]
pomaga porzucenie tego zlomu IE

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
A jezeli nadal chce uzywac IE :) Ad-aware znajduje jakies tam pliczki i je usuwam niestety to nie pomaga!!!

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Antywirus usunal mi jakis plik, ad-aware rowniez ale problem nadal istnieje!!! Prosze was o pomoc!!!
Szenk [ Master of Blaster ]
Bucha ----> To sprawdź, czy są dostępne uaktualnienia do Ad-aware'a. Jak są, to je doinstaluj. W moim przypadku zadziałało dopiero po doistalowaniu tych uaktualnień.
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
-------->Szenk
Juz to zrobilem, niestety problem nadal sie pojawia. Czy to ze mam wersje FREE zmienia "moc" programu???
Szenk [ Master of Blaster ]
Bucha ---> Nie powinno. Ja korzystałem z tej samej wersji.
Możliwe, że Twój problem ma nieco inne podłoże. U mnie pomogło wywalenie zarażonych plików (co prawda ręcznie, bo Norton nie mógł nic z nimi zrobić) i przeskanowanie+wywalenie Ad-aware'm.
Zajrzyj do wątków, do których wysiu podał Ci linki. Tam były podawane jeszcze inne rozwiązania. Może któreś Ci się przyda.

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
OKA zasysam jakiegos SPYBOT, zobaczymy coz to jest:) Forumowicz TOFU mocno zachwalal ten program wiec warto sprawdzic:)
kato [ Konsul ]
Bucha >>> zapodaj sobie rejestr systemowy a później znajdź taki wpis...
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
w tm miejscu są wszystkie ustawienia zwiazane z wyświertlaniem , oprzeszukiwaniem i innymi stufffami...co do IE
w wartości ciągu Start Page wpisz sobie taki adres jaki Ci odpowiada i po bólu....
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
----------->kato
nie dziala
-------->ALL
spybot, adaware, antywirus nie dzialaja, sprawdze jeszcze antydialer jesli to nie pomoze to juz nie mam zielonego pojecia!!!
kato [ Konsul ]
Bucha >>> a reseciłeś kompa...bo nowe ustawienia powinny zadziałac po ponownym uruchomieniu.....
druga rzecz....jeśli masz adres tej wrednej strony co to ona sie ciągle ładuje ...to możesz jeszcze taką akcje zrobic...
edytor rejestru....i wyszukaj takiego wpisu...(adres upierdliwej strony)...później kasujesz do bólu odpowiednie wpisy...ot wszycho....
i tylko mi nie mów że nie pomogło....nie ma takiej możliwości....

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
A teraz uwaga wszyscy:
https://cool-search.ws/contact.html
Wystarczylo grzecznie poszukac na tej stronce, sciagnac pliczek i po bolu!!! Wielki LOL!!! A kato juz chcial mi rejestr zepsuc:D

kato [ Konsul ]
Bucha>>> tylko nie chciał zepsuć....!!!!!ja jak coś chce zepsuć to nie ma siły żeby było inaczej....:P
Morbus [ - TRAKER - ]
mam ten sam problem :( niestety link podany przez Bucha nie dziala :( HELP ME !!!!!!!!

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
mi tez link nie dziala...wie ktos w koncu co z tym zrobic? jak dokladnie zmienia sie te wpisy w rejestrze?

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^up^
potrzeban pomoc
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^up^
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^up^
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^up^

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
^up^
hej potrzebna mi pomoc z ta przegladarka!
kowal24 [ Widzew Łódź ]
a mi dla odmiany wyskakuje searchcentral.com. Wkurza mnie to. Pokombinuje w rejestrze może pomoże :)

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
ok ale jak juz sie w rejestrze zmieni co sie chce to ak to zpisac? jestem laikiem w temacie prosze o lopatologiczna odpowiedz

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
haloooooo! pomocy!