GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze strona startowa!!!

12.01.2004
13:04
smile
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Problem ze strona startowa!!!

Jako strone startowa w IE do tej pory mialem ustawiony ONET. Obecienie caly czas pojawia mi sie jakas inna stronka, NIE jest to stronka erotyczna!!! Jest to allsearch.ws! Musialo sie to jakos dostac do kompa i mimo ze przestawiam caly czas na onet, po kazdym restarcie kompa pojawia sie to cos. Jak sie tego pozbyc??? Dodam ze naprawdopodobniej dostalo sie to podczas przegladania stronki z serialami i crackami.

12.01.2004
13:07
smile
[2]

wysiu [ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1557070
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1690285
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1863004
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1901292&N=1

12.01.2004
13:08
[3]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bucha ----> Jakaś epidemia z tymi stronkami startowymi ostatnio :))
Mnie pomógł antywirus i zmyślny programik Ad-aware.

12.01.2004
13:14
smile
[4]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

No OK panowie, nie wiedzialem ze tyle z tym bylo problemow. Zreszta nawet za bardzo nie wiedzialbym jak wyszukac watku z takim problemem. Zasysam AD-AWARE, mam nadzieje ze pomoze:) Dzieki i pozdrawiam!!!

12.01.2004
13:16
[5]

Isam [ Generaďż˝ ]

pomaga porzucenie tego zlomu IE

12.01.2004
13:24
smile
[6]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

A jezeli nadal chce uzywac IE :) Ad-aware znajduje jakies tam pliczki i je usuwam niestety to nie pomaga!!!

12.01.2004
13:41
smile
[7]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Antywirus usunal mi jakis plik, ad-aware rowniez ale problem nadal istnieje!!! Prosze was o pomoc!!!

12.01.2004
13:43
[8]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bucha ----> To sprawdź, czy są dostępne uaktualnienia do Ad-aware'a. Jak są, to je doinstaluj. W moim przypadku zadziałało dopiero po doistalowaniu tych uaktualnień.

12.01.2004
13:54
[9]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

-------->Szenk
Juz to zrobilem, niestety problem nadal sie pojawia. Czy to ze mam wersje FREE zmienia "moc" programu???

12.01.2004
13:57
[10]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bucha ---> Nie powinno. Ja korzystałem z tej samej wersji.
Możliwe, że Twój problem ma nieco inne podłoże. U mnie pomogło wywalenie zarażonych plików (co prawda ręcznie, bo Norton nie mógł nic z nimi zrobić) i przeskanowanie+wywalenie Ad-aware'm.

Zajrzyj do wątków, do których wysiu podał Ci linki. Tam były podawane jeszcze inne rozwiązania. Może któreś Ci się przyda.

12.01.2004
14:00
smile
[11]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

OKA zasysam jakiegos SPYBOT, zobaczymy coz to jest:) Forumowicz TOFU mocno zachwalal ten program wiec warto sprawdzic:)

12.01.2004
14:03
[12]

kato [ Konsul ]

Bucha >>> zapodaj sobie rejestr systemowy a później znajdź taki wpis...
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
w tm miejscu są wszystkie ustawienia zwiazane z wyświertlaniem , oprzeszukiwaniem i innymi stufffami...co do IE

w wartości ciągu Start Page wpisz sobie taki adres jaki Ci odpowiada i po bólu....

12.01.2004
14:17
[13]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

----------->kato
nie dziala
-------->ALL
spybot, adaware, antywirus nie dzialaja, sprawdze jeszcze antydialer jesli to nie pomoze to juz nie mam zielonego pojecia!!!

12.01.2004
14:25
[14]

kato [ Konsul ]

Bucha >>> a reseciłeś kompa...bo nowe ustawienia powinny zadziałac po ponownym uruchomieniu.....

druga rzecz....jeśli masz adres tej wrednej strony co to ona sie ciągle ładuje ...to możesz jeszcze taką akcje zrobic...
edytor rejestru....i wyszukaj takiego wpisu...(adres upierdliwej strony)...później kasujesz do bólu odpowiednie wpisy...ot wszycho....
i tylko mi nie mów że nie pomogło....nie ma takiej możliwości....

12.01.2004
14:31
smile
[15]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

A teraz uwaga wszyscy:

https://cool-search.ws/contact.html

Wystarczylo grzecznie poszukac na tej stronce, sciagnac pliczek i po bolu!!! Wielki LOL!!! A kato juz chcial mi rejestr zepsuc:D

12.01.2004
14:39
smile
[16]

kato [ Konsul ]

Bucha>>> tylko nie chciał zepsuć....!!!!!ja jak coś chce zepsuć to nie ma siły żeby było inaczej....:P

22.01.2004
14:57
[17]

Morbus [ - TRAKER - ]

mam ten sam problem :( niestety link podany przez Bucha nie dziala :( HELP ME !!!!!!!!

01.02.2004
18:23
smile
[18]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

mi tez link nie dziala...wie ktos w koncu co z tym zrobic? jak dokladnie zmienia sie te wpisy w rejestrze?

02.02.2004
23:53
smile
[19]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

^up^

potrzeban pomoc

10.02.2004
14:33
[20]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

^up^

10.02.2004
14:33
[21]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

^up^

10.02.2004
14:33
[22]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

^up^

10.02.2004
14:52
smile
[23]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

^up^
hej potrzebna mi pomoc z ta przegladarka!

10.02.2004
15:03
[24]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

a mi dla odmiany wyskakuje searchcentral.com. Wkurza mnie to. Pokombinuje w rejestrze może pomoże :)

10.02.2004
15:09
smile
[25]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

ok ale jak juz sie w rejestrze zmieni co sie chce to ak to zpisac? jestem laikiem w temacie prosze o lopatologiczna odpowiedz

10.02.2004
18:43
smile
[26]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

haloooooo! pomocy!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.