
Praetor [ Generaďż˝ ]
Aukcja Allegro - rekord swiata
Podaje opis z allegro - dla mnie rekord swiata bije na glowe nawet niektorych forumowiczow
dziendobry panstwu mam do spszedarzy czy samoloty (awionetki) zainteresowanyh prosze o kontakt drogom imejlowom lub telefonicznom : MUJ IMEJL [email protected] MUJ NUMER TELEFONU TO 697393820 POT TYM NUMEREM BĘDĘ DO 22 STYCZNIA POTEM PODAM INE NAMIARY ZAINTERESOWANYH PROSZE O KONTAKT TYLKO PROSZE O IMEJLE LUB TELEFONY NAPRAWDE ZAINTERESOWANYH ZGURY DZIENKUJE

legrooch [ Legend ]
A może link?
Szwaroc [ ]
moze ten ktos jest dyslektykiem...
tomirek [ ]
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=19936613

Isam [ Generaďż˝ ]
no prosze awionetka od tysiaca zlotch ... to bardzo mile ... nie wiem dlaczego jeszcze sobie nie kupilem ...allegor rzadi :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Isam ---->> gdzieeee chyba nic nie widziales.. jeszcze. Mlody jestes :). Na e-bay'u kiedys ktos sprzedawal swoja dusze.. a to i tak malo.. ktos ja kupil ! :)) nawet w wiadomosciach podawali.
m_a_c_k [ Pretorianin ]
Niezłe. Widziałem też już 3 błędy w 4 literowym wyrazie. [ tfui ... = twój] :)
Isam [ Generaďż˝ ]
...Soul Surfer... ----> panie normalnie w tej amerynce to sprzedandzom wszycho ... ;] to bardzo ciekawe jezeli mozna dusze przedac przez ineternet to pewnie i cialo ... ciekawe czy alfonsowie i pokrewni juz tego korzytsja :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Isam --->> a no ba... pewnie nawet nekrofile moga znalesc cos dla siebie.. Jak to sie mowi.. dla kazdego cos dobrego ;D.
PS. Choc nie wiem czy to na amerykanskim bylo raczej wydaje mi sie ze to angelski e-bay. Ale moge sie mylic pamiec mnie zawodzi ;).