wikser [ Pretorianin ]
wyswietlanie filmow do gory nogami i w lustrze
to chyba przez jakies kodeki. co mam zrobic zeby mi sie wyswietlaly normalnie? tlko w winampie 2.9costam siw wyswietla dobrze,a w bvestplayerze, vplayerze i mediaplayerze zle.
pomocy

zarith [ ]
odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj tylko kazaa lite (kodeki, nie program p2p:P)
Atreus [ Senator ]
Odinstaluj wszystko co jest związane z kodekami i zainstaluj tylko ffdshow 20030816 i ewentualnie ac3filter.
O wszelkich codec-packach takich jak kazaalite czy nimo zapomnij...

zarith [ ]
ja na ffdshow nie miałem dźwięku w części filmów, w klite działa wszystko.

Pik [ No Bass No Fun ]
https://www.codecpack.com/bin/codecs5061_allin1.zip
sciagnij i zainstaluj ten
tylko instaluj go dwa razy
raz wybierz FFDshow filter
a drugi raz original divX
i za kazdym razem don't install filters for subtitles
a jak nie pomoze, to postaw monitor do gory nogami, obok lustro i ogladaj filmy w lustrze :P