GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wyswietlanie filmow do gory nogami i w lustrze

12.01.2004
00:50
[1]

wikser [ Pretorianin ]

wyswietlanie filmow do gory nogami i w lustrze

to chyba przez jakies kodeki. co mam zrobic zeby mi sie wyswietlaly normalnie? tlko w winampie 2.9costam siw wyswietla dobrze,a w bvestplayerze, vplayerze i mediaplayerze zle.
pomocy

12.01.2004
00:52
smile
[2]

zarith [ ]

odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj tylko kazaa lite (kodeki, nie program p2p:P)

12.01.2004
00:55
[3]

Atreus [ Senator ]

Odinstaluj wszystko co jest związane z kodekami i zainstaluj tylko ffdshow 20030816 i ewentualnie ac3filter.

O wszelkich codec-packach takich jak kazaalite czy nimo zapomnij...

12.01.2004
00:57
smile
[4]

zarith [ ]

ja na ffdshow nie miałem dźwięku w części filmów, w klite działa wszystko.

12.01.2004
00:58
smile
[5]

Pik [ No Bass No Fun ]

https://www.codecpack.com/bin/codecs5061_allin1.zip
sciagnij i zainstaluj ten
tylko instaluj go dwa razy
raz wybierz FFDshow filter
a drugi raz original divX
i za kazdym razem don't install filters for subtitles

a jak nie pomoze, to postaw monitor do gory nogami, obok lustro i ogladaj filmy w lustrze :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.