GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do ludzi cwiczacych aikido

12.01.2004
00:25
smile
[1]

Ths [ Konsul ]

Pytanie do ludzi cwiczacych aikido

chcialem sie dowiedziec jak to jest cwiczyc aikido ,jak duzo czasu trzeba poswiecic i ciekawi mnie co sie zmienilo w waszym zyciu od kiedy cwiczycie???

12.01.2004
00:39
[2]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

Polecam to forum:

12.01.2004
00:56
smile
[3]

zarith [ ]

coy --> jeszcze rok, dwa treningów i może ty je zaczniesz bić :P

12.01.2004
01:27
smile
[4]

Ths [ Konsul ]

qLa--->dzieki za ten link

12.01.2004
08:13
[5]

Misio-Jedi [ Legend ]

Ths --- >
- Ćwiczyć jest fajnie tylko trzeba mieć giętkie nadgarstki :)
- Trzeba poświęcić wiele lat
- Długo by było gadać, ale żeby się naprawdę coś zmieniło to trzeba ćwiczyć długo

12.01.2004
09:23
smile
[6]

pinkowski [ Pretorianin ]

ja mialem w zeszłym roku zamiast wf- aikido, bylo extra, nauczylem sie podstawowych chwytow, jednak aby byc dosyc dobrym w tej sztuce walki, trzeba poswiecic jej naprawde duzo lat...i trzeba byc ogolnie gietkim;)))

12.01.2004
10:16
[7]

Speed_ [ WRC DRIVER ]

A dlaczego chcesz cwoczyc sztuki walki??TYlko dla ogolnej sprawnosci czy moze chcesz sobie radzic w realnej walce??Jezeli to pierwsze to mozesz sie zapisac ale jesli to drugie to ktos cwiczyacy 5 lat aikido nie ma szans z kims cwiczacym 5 lat kickboxing czy 5 lat bjj(oczywiscie jesli maja podobne warunki fiz. itp.)

12.01.2004
10:19
[8]

Anarki [ Demon zła ]

tutaj powinno byc...:)

12.01.2004
10:20
smile
[9]

zarith [ ]

speed --> bzdura. jeśli jesteś lepszy od przeciwnika, to niezależnie od tego że ty ćwiczysz elektryczne bierki pod wodą a on super madafaka kung fu, i tak mu wkopiesz. i czas ćwiczeń nie ma tu nic do gadania.

12.01.2004
10:20
[10]

Musk2 [ Konsul ]

Speed_

-->
...ooooooczywiscie

12.01.2004
10:30
[11]

Speed_ [ WRC DRIVER ]

Ale jezeli spotka sie dwoch... powiedzmy blizniakow identycznych ktorzy tyle samo czasu poswiecaja na trening swojej dyscypliny i osiagneli podobne umiejetnosci w swoich sztkach to zdecydowanie skuteczniejszy jest kk.Ale oczywiscie nie bede sie klocil.

12.01.2004
10:36
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

;-)

12.01.2004
10:48
[13]

Ths [ Konsul ]

Prawde mówić to chce ćwiczyć żeby wyrobić sobie charakter ,bo z moja silna wola jest kiepsko i głownie o to mi chodzi ,no i oczywiscie chaiłbym trochę nauczyć sie walczyć ,albo raczej bronić .Nie wiem czy to dobry wybor ale słyszałem że dużo trzeba wysiłku i samozaparcia żeby to ćwiczyć.

rothon----->świetny rysunek:))))

12.01.2004
10:53
smile
[14]

zarith [ ]

dużo wysiłku i samozaparcia potrzebujesz do każdej dyscypliny, którą chcesz ćwiczyć :). imho aikido to dobry wybór, jest jednocześnie estetyczne i skuteczne:)

12.01.2004
10:59
[15]

Ths [ Konsul ]

masz racje ,ale dodatkowo nie chce mic na treningach doczynienia z ludzmi ktorzy potrafia tylko walic w morde, takich to ja znam ,chcialbym sie wewnetrznie troche wyciszyc i zapanowac nad soba ,dlatego pomyslalem o aikido

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.