Beaverus [ Bounty Hunter ]
Wywoływanie duchow - co wy na to ?
Tak sobie ogladnolem TVN a w nim : Nie do wiary, i było o wywoływaniu duchów,
i mam do was takie pytania , co Wy o tym myslicie, o tym wywoływaniu dusz ludzi którzy odeszli, robiliscie to kiedys? wierzycie w to ze podczas tego narpawde jakies duchy przychodza ?
Znacie jakies historie z tym zwiazane ?

Toldi_GOL [ Konsul ]
To najwieksza glupota na jaka moze zdobyc sie czlowiek o zdrowym umysle.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Nie namawiam was do niczego chcialem zaznaczyc, ale poprostu chciałem znac wasze zdanie na taki temat :D

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
zajebiście śmieszna sprawa :D
największą bekę mam ztych co to "nie wiedza czy to prawda, ale nie zaszkodzi spróbować" LOL :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
obejrzyj film "Inni" z Nicole Kidman. Najlepiej sam i w ciemnym pokoju :P
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Ja tez ogladalem ten odcinek Nie do Wiary. Prawde mowiac nigdy z nikim nie spotykalem sie aby bawic sie w podobne rzeczy, nigdy tez nie mialem zamiaru w ogole zaczynac. Nie to zebym od razu wierzyl w takie rzeczy... no ale chyba jednak balbym sie ewentualnych konsekwencji... czyli chyba jednak wierze w to, o nie! To sa dziwne sprawy, a przeciez to co pokazuja w tym programie nie jest wyssane z palca.
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Wywolywanie duchow to termin jakiego uzywaja dzieci z przedszkola. Poza tym, wiekszego szajsu jak Nie do wiary w polskiej telewizji chyba nie ma :)

Anarki [ Demon zła ]
moja znajoma ma niby z jakiegos czasopisma taka kartke gdzie jets napisane jak wywolac ducha swojego przyszlego wybranka...

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
"To sa dziwne sprawy, a przeciez to co pokazuja w tym programie nie jest wyssane z palca."
ahahahahaha, lol lol lol ROOOOOTFL :D

Lrypz [ Generaďż˝ ]
BIGos ---> smieszne, nie ?
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Mnie tam w nie do wiary najbardzije rozbraja : zobaczycie tylko to u nas po przerwie, a po przerwie ze 2 minuty i koniec :D
normalnie smiac mi sie z tego chce
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Gdyby Trojanowski z Nie Do Wiary otarl sie chociaz w czesci o cokolwiek co jest zwiazane z nieco prawdziwszymi obrzedami, posralby sie w majtki lub / i dostal obledu. A tak to prowadzi sobie swoj nedzny program, pokazujac najwieksza szmire na swiecie..
Lrypz, uwazaj prosze, bo zabijasz ludzi smiechem ;-)

Misio-Jedi [ Legend ]
Lepiej nie gadajcie na ten temat bo możecie pożałować !!!

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Lrypz - zajebiście śmieszne :D

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
elfik - znaczy PRAWDZIWE wywoływanie duchów?
LOL :D

Lrypz [ Generaďż˝ ]
Poddaje sie. Ale dlaczego mialbym nie zabijac smiechem, przeciaz ludzie lubia sie smiac?
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Nie ma czegos takiego jak "wywolywanie duchow". ;-)
A chcesz sie pobawic ? Prosze bardzo:
"Summoning (Nowhere)
[email protected] (ParkPlace1) writes:
|Is there a way to summon the supreme evil? The devil?
Here's something I composed by borrowing from various sources due to flaming I was getting on alt.gothic. Have fun. OK guys. You want a chance to be objective? You got it. You not want to have to search info from the library or trust sources that you don't trust (like me). Now's you're chance to do your own little experiment. You can determine for yourself whether this stuff is real or not. First I should warn you that this experiment is utterly black and evil and wicked and wretched. By carrying out this experiment successfully you may be submitting yourself to unspeakable horrors. However, in the words of Abramelin: "for often the secret judgments of God permit disgrace, hindrances, infirmities, and other vexing accidents to happen unto Mortals, either to awake them from lethargy wherein they be sunk so that they do not recognize their creator..." I will say this however, I would never conduct this experiment myself. I'm not into blood letting or evil magick. I simply provide it here for those of you that want some proof of the spirit world. For some, the dark side is more seductive than the light.
I WOULD NOT RECOMMEND THAT ANYONE CONDUCT THIS EXPERIMENT. IT MAY BRING GREAT PAIN AND SUFFERING. IF YOU CONDUCT THIS EXPERIMENT, IT IS BY YOUR OWN WILL. I AM IN NO WAY URGING OR COERCING ANYONE TO UNDERTAKE THIS OPERATION.
now, for those of you that still want to do this. Despite my warnings, I will now tell you what this is all about. It is a technique to call up Beelzebub into your soul to show you the other side. In case you don't know, Beelzebub is one of the sub princes of hell and a rather nasty one at that. First print out a copy of this magick square:
C A S E D
A Z O T E
B O R O S
E T O S A
D E B A C
Then get yourself rather drunk on alchohol, because evil spirits work better on people that are rather intoxicated. Then wait until midnight... during a full moon would be even better. Play some Christian Death music in the background. Turn off the lights, light a candle and some incense. Get rid of any crosses, bibles or other Christian symbols from the room. Spend 5 minutes meditating on the square. Notice what the words say both backwards and forwards. Then take the symbol, and draw some blood from your finger. DON'T CUT A VEIN. I DON'T WANT ANYONE TO KILL THEMSELVES. Then place the droplet of blood on the square and while doing so repeat the following 6 times.
"OH BEELZEBUB, LORD OF FLIES. ENTER MY SOUL. SHOW ME THE OTHER SIDE. OPEN MY EYES SO THAT I MAY SEE THE DARK RECESSES OF HELL."
Do this ritual several times. Then give yourself some time. You probably won't see an immediate change. It can happen immediately, or it might take up to a year. You might notice a subtle change or you might completely lose your mind. Give it a year and see what changes occur to your life. Report back to me or to this newsgroup and let us know what if anything has happend to you over the year.
[email protected]"
elfik [ mesmerized by the sirens ]
No :) A jakie wrazenia :)

elfik [ mesmerized by the sirens ]
Coy2K ---> trzeba miec dostep do sensownych materialow i rozrozniac prawde od fikcji. A wszystko, co jest dostepne dla mas jest kupe warte, tak jak programik pana Trojanowskiego.

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
a potem co, wywooooływać duchy ?
czy tylko okultyzm? :D
newage3000 [ Konsul ]
kompletny debilizm

Bogas [ Senator ]
Elfik- "co jest dostepne dla mas jest kupe warte" Kocham ludzi którzy uzywają terminu "masy" :* To piosenki dla mas, to film dla mas. Ja jestem ambitny i do mas nie należę bo przeczytałem " jak być iwydualną jednostą nie masową" behehe. LOL & ROTFL
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Bogas - szkoda, ze ja nie podzielam Twoich uczuc ;) Poza tym zle mnie zrozumiales i 'mylisz motywy'. A moze opowiesz mi o ksiazce / czymkolwiek, przedstawiajacej jakakolwiek wartosc w szeroko pojetym zakresie wiedzy okultystycznej, bedaca "dostepna dla mas" ? Rozdzkarstwo, "Moj Horoskop na caly rok" i "Jak uwiesc Mezczyzne" mozesz sobie darowac ;) Znikam na uczelnie, siakby co - odpisze wieczorem.

kato [ Konsul ]
" Nie do wiary..." co tutaj wypisujecie..;)
Ten program, tak jak wiele innych emitowanych w TV jest wart tyle ile jest wart ....
Dla jednych to bezdenna skarbnica wiedzy ...:) dla innych "śmiechu warte" w wydaniu dla " zakręconych"znaczy "poszukiwaczy" ....a dla kolejnych wtym mnie jest zupełnie bezwartościowy.....
tzn.stawiam go na równi z talk & real show'ami ....
teoretycznie kazdy może zrobić taki program o tematyce dowolnej, byleby tylko umieć jednocześnie odpowiednią liczbe populacji w naszym kraju zadziwić, zaszokować,rozśmieszyć, wystraszyć, i zostawić z nutą niedostytu...
wiec zamiast wywoływać duchy....poświecajac sie dziedzinie spirytystycznej....tudzież pokrewnej okultystycznej....lub jakiej kolwiek innej ....
lepiej skosztować czegoś bardzieś przyziemnego ......:)a efekt może być równie odlotowy
wiec>>>
Niech MOC bedzie z Wami :)
Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]
Beaverus ---> Wywoływanie duchów jest jak najbardziej rzeczywiste. Tylko ktoś mocno ograniczony w to nie wierzy, ale niestety to prawda. Kiedyś uczestniczyłem w podobnych seansach i talerzyk, który stosuje się do odczytywania liter naprawdę sam chodzi, nie mówiąc już o tym, że litery układały się w słowa o których mógł wiedzieć oprócz zmarłego, bardzo ograniczony krąg osób. To niestety nie są żarty. Można wywołać ducha, który nie zechce wrócić z powrotem. Nie ma żadnych latających garnków, czy innych bzdetów, ale czuje się obecność jakiejś istoty.
Nie radziłbym próbować tego komuś niedoświadczonemu, bo można narobić sobie wielu kłopotów (to nie jest zabawa). Dawniej ludzie znali najrózniejsze uroki, czy zaklinanie i nie są to żadne bzdury. W dzieciństwie babcia opowiadała mi wiele na ten temat, duchy też wywoływała i jak najbardziej istnieje taki termin, ale od wielu lat jest już zapomniany.
wysiu [ ]
Jam_Lasica --> Jesli potrafisz (albo znasz kogos, kto potrafi) wywolac takie nadprzyrodzone zjawisko, to nie czekaj, milion $ nagrody czeka (juz od kilkunastu lat czeka - nikt jeszcze go nie zdobyl).
Kuzi2 [ akaDoktor ]
moja matka mi kiedys opowiadala ze jej matka (moja babka) kiedys z kolezankami wywolywala duchy... wywolali jkiaegos zolnirza potem musieli egzorcyste wzywac bo nie mogli sie go pozdyc... wiel lepiej nie wywolywac duchow...
jesli to prawda

SirGoldi [ Gladiator ]
Ja wywołalem i za mnie graja na komputerze .. tak mowie tacie jak siedze calymi dniami przed kompem.... i mowie ze to nie ja tylko duchy proste :D
elfik [ mesmerized by the sirens ]
wysiu, typowy argument osoby nie znajacej sie na rzeczy ;-)
Odpowiedz jest bardzo prosta, mianowicie - ludzie, ktorzy posiedli wyzszy stopien rozwoju duchowego i wiedze potrzebna do pewnych dzialan (wybacz mi ogolniki, ale nie chce mi sie pisac tutaj esejow) po prostu nie czuja potrzeby dzielic sie tym z innymi. Ich umysl sam zaspokaja wlasne pragnienia, sam je tworzy i zmienia wedlug woli. Poczytaj o teozofii i ogolnym znaczeniu ezoteryki..
wysiu [ ]
elfik --> Powtarzam, pewiem byly 'magik' ufundowal nagrode dla kogos, kto bedzie potrafil zaprezentowac cokolwiek, czego on nie bedzie umial wytlumaczyc. Jesli potrafisz pokazac taki talerzyk, ktory rzeczywiscie "sam chodzi", to mozesz sie zglosic, i masz milion $. Ale ta nagroda czeka juz kilkanascie lat, wielu probowalo, i nikt jej jeszcze jej nie zdobyl - wszelkie tego tylu zjawiska okazywaly sie zawsze sztuczkami. I tyle.
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Ale ja tu nie mowie o cooperfieldach i innych iluzjonistach.. Iluzja to zupelnie co innego ;)
wysiu [ ]
elfik --> Ja tez nie:) Operacje golymi palcami, chodzenie po rozzarzonych weglach, takie rzeczy. Na razie nie bylo nic, czego ten gosc nie byl w stanie rozszyfrowac i samodzielnie powtorzyc. Jelsi macie takie talerzyki, ktore sie rzeczywiscie same poruszaja, to sie do niego zgloscie. Tylko dziwne, ze nikt inny jeszcze na to nie wpadl..
Mayd [ Chor��y ]
Ciężko mi coś na ten temat powiedzieć, aczkolwiek postaram się wypowiedzieć. Mianowicie nie wierzę w wywoływanie duchów, jak i w same duchy. uważam, że człowiek nie posiada czegoś takiego jak dusza, która później odchodzi do zaświatów, skąd ją wywołujemy. Uważam, że wywoływanie duchów to zabawa towarzyska, która sprawia coponiektórym przyjemność, niezależnie czy w to wierzą, czy nie.
Michael_wittmann [ Konsul ]
ech oglenie pojebana sprawa ALE WYDAJĘ MI SIĘ ŻE NIE ŚMIESZNA tzn
jest chyba tego typu sprawa żę TO BABY najbardziej mają z nimi kontakt i je widzę i wogóle :), (np. moja stara ) :)))
no . właśnie wydaję mi się że kobiety są (tak uduchowione czy co ??:)) , może po prostu łatwiej i szybciej mają urojenia i schizzzy ????
Ale osobiście nie podejmował bym się tego , jak hihihi to iki, wszystko przzyjmować z beką , ale jak chłodno by jeden z drugim zaczą (po ciemku to wywoływać) To nie wiem czy nie byłby "klejnym wieżącym"
A serioo to widziałem taki cytat nitzechego: "Kto za długo patrzy w odchłań, odchłań zaczyna patrzeć w niego" no i właśnie warunki: ciemno, jakieś sekretne, tajemnicze zaklęcia i z mózgu może rzeczywiście robić się woda, człowiek może zobaczyć różne rzeczy itd....
A"nie do wiary " to jeden z najbardziej popierdolo... programów w tv, Ten koleś łazi z trupią miną po tym bezsensownym studio z muchą i sam wygląda jak wampir :), a pieprzy d rzeczy z byl gówna potrafi zrobić ducha??:) NP. był program o Tesli (nobliście) a n jego doświadzczenia itd. jak zjawiska paranormalne tłumaczy :), koleś (redaktor) minimalną wiedzę o elektryczności i przewodnictwie wykazuje :)

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
wysiu ---> podaj jakies namiary na tego goscia, juz pewnie czeka kolejka forumowiczy z talerzykiem w reku :)
elfik [ mesmerized by the sirens ]
wysiu -> No takie manewry to tak ;-)
Ych, czlowiek chce powaznie podyskutowac, a tu nadal trombia mu o "wywolywaniu duchow". Geez.

wysiu [ ]
Bregan --> Nie znam tak z glowy, na Discovery o nim mowili..:)

yuppie [ Generaďż˝ ]
wysiu -----------> nie ma sprawy. Podaj mi adres tego gościa, bo aktualnie potrzebuje trochę zielonych. (dawno oglądałem ten program na National Geographic, więc mam prawo nie pamiętać)
yuppie [ Generaďż˝ ]
Nie no, że ja te posty muszę pisać zawsze w odpowiednim czasie :/