GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

indiana jones na dvd!!

11.01.2004
22:21
[1]

:Hiroszima: [ Centurion ]

indiana jones na dvd!!

mam orginalna plyte dvd i wkladam ja do kompa by miec dostep do tych dodatkowych strn o indianie jones. wkladam plyte i instaluje program jaki jest na plycie i wtedy uruchamiam ten program i wyskakuje mi jakis blad. jest w nim tak napisane "Playback failed due to a problem with the video subsystem. Lowering your screen resolution or color depth may fix the problem" dodam jeszcze ze jak uruchamiam film programem windvd to film moge sobie fajnie ogladac tylko wtedy nie mam dostepu do tych stron. mam rozdzialke 1024x768 i 32 bity koloru czy jakos tak wiecie co mam zrobic by mi to dzialalo

ps. podalo mi na koncu tez taki adres strony: https://player.interactual.com/help/support/default.asp?code=4013 i tam ma niby byc pomoc jak to rozwiazac ale ja nie znam ang

11.01.2004
23:05
[2]

:Hiroszima: [ Centurion ]

maly up^ licze na wasza pomoc!!

12.01.2004
01:06
[3]

Dewey [ Konsul ]

"Lowering your screen resolution or color depth may fix the problem", czyli zmniejszenie rozdzielczości lub głębi koloru może naprawić problem. Spróbuj, może faktycznie o to chodzi. Zainstalowałem raz tego playera i wszystko chodziło ok. Może zmień stery do karty grafiki. Sam nie wiem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.