GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do Wszystkich Uzytkownikow Internetu z TOYA w Łodzi

11.01.2004
22:10
[1]

-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]

Do Wszystkich Uzytkownikow Internetu z TOYA w Łodzi

Witam wszystkich

Sluchajcie mam pytanie dotyczace netu z toya.
Mialem kiedy w toya lacze o przepustowosci 128/128 wiem ze przepustwosc zwiekszyla sie do 512/512 i chodzi mi o to czy jakos uslugi ulegla zmianie tzn czy sie polepszyla bo jak mialem te 128 to ciagle awarie i brak netu bylu codziennoscia a o chodzeniu dc++ za granica czyli laczeniu sie z hubami zagranicznymi mozna bylo zapomniec jak jest teraz z dc++ i ogolnie aha no i jak wygladaja pingi np w csie

Z gory dzieki za odpowiedz

12.01.2004
16:22
[2]

-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]

^UP^

12.01.2004
16:53
[3]

TheAnswer [ Quetzal ]

^down^

12.01.2004
16:54
[4]

-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]

LOL

12.01.2004
16:55
[5]

-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]

Bym cos powiedzial ale nie chce nikogo obrazac i ryzykowac banem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.