-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
Do Wszystkich Uzytkownikow Internetu z TOYA w Łodzi
Witam wszystkich
Sluchajcie mam pytanie dotyczace netu z toya.
Mialem kiedy w toya lacze o przepustowosci 128/128 wiem ze przepustwosc zwiekszyla sie do 512/512 i chodzi mi o to czy jakos uslugi ulegla zmianie tzn czy sie polepszyla bo jak mialem te 128 to ciagle awarie i brak netu bylu codziennoscia a o chodzeniu dc++ za granica czyli laczeniu sie z hubami zagranicznymi mozna bylo zapomniec jak jest teraz z dc++ i ogolnie aha no i jak wygladaja pingi np w csie
Z gory dzieki za odpowiedz
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
^UP^
TheAnswer [ Quetzal ]
^down^
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
LOL
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
Bym cos powiedzial ale nie chce nikogo obrazac i ryzykowac banem