GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyczyscic stuff np. z wyszukiwarek

11.01.2004
17:45
[1]

szyszekx [ Centurion ]

Jak wyczyscic stuff np. z wyszukiwarek

Wchodze np. na google.com i widze moje wyszukiwania sprzed dwoch tyfgodni. Czy da sie to jakos usunac?

11.01.2004
17:50
[2]

adodido [ Centurion ]

wciskasz delejta i wszystko jush jasne:-)

11.01.2004
17:53
smile
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

chyba musisz cookie usunac

11.01.2004
17:55
smile
[4]

szyszekx [ Centurion ]

Oooo... juz znalazlem :) Dla tych co nie wiedza - Narzedzia/opcje internetowe/zawartosc powciskajcie wszystkie guziki jakie znajdziecie (poza klasyfikacja tresci)... Ale jstem bystry :D

11.01.2004
17:59
[5]

bartek [ ]

Wystarczy rozwinac liste, strzalkami gora/dol wybrac odpowiednia fraze np. "porno" i wcisnac DEL, jak ktos juz madrze zauwazyl :)

11.01.2004
18:02
[6]

szyszekx [ Centurion ]

Bartek -> ale ja mialem tego tak duzo, ze kasowanie tego zajeloby mi chyba z godzine...

11.01.2004
18:05
smile
[7]

bartek [ ]

Hehe, nieladnie sie tak brzydko bawic ;))

(Narzedzia, Opcje internetowe, Zawartość, Autouzupełnianie)

Lepiej we wszystko nie klikac bo mozna kichy narobic :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.