szyszekx [ Centurion ]
Jak wyczyscic stuff np. z wyszukiwarek
Wchodze np. na google.com i widze moje wyszukiwania sprzed dwoch tyfgodni. Czy da sie to jakos usunac?
adodido [ Centurion ]
wciskasz delejta i wszystko jush jasne:-)

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
chyba musisz cookie usunac

szyszekx [ Centurion ]
Oooo... juz znalazlem :) Dla tych co nie wiedza - Narzedzia/opcje internetowe/zawartosc powciskajcie wszystkie guziki jakie znajdziecie (poza klasyfikacja tresci)... Ale jstem bystry :D
bartek [ ]
Wystarczy rozwinac liste, strzalkami gora/dol wybrac odpowiednia fraze np. "porno" i wcisnac DEL, jak ktos juz madrze zauwazyl :)
szyszekx [ Centurion ]
Bartek -> ale ja mialem tego tak duzo, ze kasowanie tego zajeloby mi chyba z godzine...

bartek [ ]
Hehe, nieladnie sie tak brzydko bawic ;))
(Narzedzia, Opcje internetowe, Zawartość, Autouzupełnianie)
Lepiej we wszystko nie klikac bo mozna kichy narobic :D