GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nero - problem .

11.01.2004
17:35
smile
[1]

davhend [ Garrett ]

Nero - problem .

Otóż chce zrobić format C i mam tam pare plików ( np , tapety , trajlery , instalki programów diviX itp ) gdy wszystko to spakuje ma to 740MB . OK kupiłem pusty CD 860MB i włączam nero . Robie utwórz nowy dysk , i daje spakowany pilk . Robie żeby zaczęło nagrywać i wyskakuje komunikat "nośnik jest za mały " po czym CD sam sie wysuwa . Myśle , że nero sądzi , że w CD-rommie dalej jest 700MB i dlatego nie chce nagrać . Czy da sie to zmienić jakoś w opcjach ? Moge sie też mylić powiecie o co chodzi .

11.01.2004
17:38
smile
[2]

sapri [ ]

Plik ----> Preferencjie -----> Ustawienia zawansowane ------> Zezwalaj na Overburnnig i ustaw ile potrzebujesz

11.01.2004
17:39
[3]

Father Michael [ Padre ]

1. Zamknij kreatora
2. Plik -> Preferencje, zakladka Ustawienia Zaawansowane -> Maks dlugosc CD, ustaw 99 min
3. Nowy -> Zamknij kreatora
4. Zakladka Zapis CD, zaznacz Disc at Once, zamiast Track at Once
5. Burn
Czasami nie dziala ;)

11.01.2004
17:40
[4]

Father Michael [ Padre ]

Aha, i zaznacz tam gdzie wpisujesz dlugosc plyty "Zezwalaj na Overburning"

11.01.2004
17:53
[5]

davhend [ Garrett ]

Jak klikam na Nowy to nie ma czegoś takiego jak ZAPIS CD jest tylko ZAPIS a tam nie maczegoś takiego .

11.01.2004
17:55
[6]

davhend [ Garrett ]

takiego jak Disc at Once czy Track at Once

11.01.2004
18:02
[7]

Arni28 [ Centurion ]

A uzywasz nero Burning Rom czy Express???

11.01.2004
18:02
[8]

Father Michael [ Padre ]

Hmm... jakie masz Nero?
Klikasz Nowy, otwiera sie kreator, klikasz Zamknij Kreatora i wtedy w nowym oknie musisz strzalkami przesunac zakladki do konca, ostatnia z nich to Zapis CD. Jest tam Metoda Zapisu -> Tryp Disc at Once.
Zobacz sobie ponizszy link, czy Twoja nagrywarka w ogole obsluguje Overburning.

11.01.2004
18:07
[9]

Father Michael [ Padre ]

->

11.01.2004
18:08
smile
[10]

Father Michael [ Padre ]

O cholera! Nie ten rysunek :)

11.01.2004
18:18
[11]

davhend [ Garrett ]

Arni28----> Nero Express
Father Michael ------> prawie identycznie tylko pisze ZAPIS nie ma CD

11.01.2004
18:22
[12]

davhend [ Garrett ]

aha jednak jest ta opcja ale jest zablokowana

11.01.2004
18:24
[13]

Father Michael [ Padre ]

To przejdz jeszcze do zakladki Multisesja i wybierz "Pojedyncza Sesja". Teraz powinienes moc wybrac tryb DAO

11.01.2004
18:26
[14]

Father Michael [ Padre ]

Aha, nie gwarantuje, ze uda Ci sie wypalic ta plyte, mi sie zdarza, ze czasami nie chce wypalic mimo Overburningu. Ale tak sie to robi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.