Giovanii [ Chor��y ]
Forum CM: Operation Arnhem!!!Poszukiwany/poszukiwana
Poszukuje osoby do rozegrania Operacji Arnhem, 12 bitew, po 10 etapów każda, początek mejlami, potem, znaczy w lutym możliwość kończenia TCP.Ja gram Brytyjczykami.Minimum mejl dziennie
pozdr.
Plantator [ spamer ]
ja zagram

merkav [ Aguś ]
To BO ?
adam [ Generaďż˝ ]
co to jest?