GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Netykieta...

11.01.2004
17:16
smile
[1]

Blaster1231 [ Legionista ]

Netykieta...

Żeby pisać wątkii trzeba pierw przeczytac NETYKIETE! Tam jest napisane co wolno a co nie... tak jak w wielu przypadkach na forum wasze wypowiedzi sa przepelnione wulgaryzmami....Przeczytajcie sobie netykiete!
https://kni.ae.krakow.pl/html/netykieta/net_00.html

11.01.2004
17:22
[2]

xkxtx [ KBR ]

a ty przeczytaj FAQ dobra tam jest wszystko napisane

11.01.2004
17:28
smile
[3]

Blaster1231 [ Legionista ]

Ja sie zapoznalem z netykietą....

11.01.2004
17:32
[4]

Globus [ Generaďż˝ ]

eee? polecam FAQ

11.01.2004
17:33
smile
[5]

bebzoon [ bucydonna ]

ŻEBY PISAĆ WĄTKI TRZEBA ZNAĆ ORTOGRAFIĘ I MIEĆ ODROBINĘ OLEJU W GŁOWIE
\netykieta nic tu nie pomoże....

11.01.2004
17:37
smile
[6]

xkxtx [ KBR ]

bebzon --------->ale to też nie jest forum dla polonistów
Blaster ---------> skoro nie zapoznałeś się z tym to po co takie żeczy piszesz najpierw przeczytaj a potem dajesz na forum jeżeli to jest mądre

11.01.2004
17:43
smile
[7]

bebzoon [ bucydonna ]

xkxtx => ok, ale z olejem nie ustąpię...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.