
Blaster1231 [ Legionista ]
Netykieta...
Żeby pisać wątkii trzeba pierw przeczytac NETYKIETE! Tam jest napisane co wolno a co nie... tak jak w wielu przypadkach na forum wasze wypowiedzi sa przepelnione wulgaryzmami....Przeczytajcie sobie netykiete!
https://kni.ae.krakow.pl/html/netykieta/net_00.html
xkxtx [ KBR ]
a ty przeczytaj FAQ dobra tam jest wszystko napisane

Blaster1231 [ Legionista ]
Ja sie zapoznalem z netykietą....
Globus [ Generaďż˝ ]
eee? polecam FAQ

bebzoon [ bucydonna ]
ŻEBY PISAĆ WĄTKI TRZEBA ZNAĆ ORTOGRAFIĘ I MIEĆ ODROBINĘ OLEJU W GŁOWIE
\netykieta nic tu nie pomoże....

xkxtx [ KBR ]
bebzon --------->ale to też nie jest forum dla polonistów
Blaster ---------> skoro nie zapoznałeś się z tym to po co takie żeczy piszesz najpierw przeczytaj a potem dajesz na forum jeżeli to jest mądre

bebzoon [ bucydonna ]
xkxtx => ok, ale z olejem nie ustąpię...