
mAcKa [ Centurion ]
Windows XP SP2
Czy wie może ktoś, kiedy zostanie wydany SP2 do XP-eka?

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Chodzi Ci o wersję beta, którą już mam? :P
Nie wiem, kiedy dokładnie zostanie oficjalnie wydany ten SP2.
Dayton [ Generaďż˝ ]
ja iwem ale zanim go zainstaluje nie moie juz o bedie chce miec pewnosc ze nie nosi jakiegos szpiegowskiego gowna jak np chyba 7 media player
mAcKa [ Centurion ]
Ze wersja beta jest, to wiem od jakiegoś dłuższego czasu, chodzi mi o finalną wersję