GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows XP SP2

11.01.2004
16:36
smile
[1]

mAcKa [ Centurion ]

Windows XP SP2

Czy wie może ktoś, kiedy zostanie wydany SP2 do XP-eka?

11.01.2004
16:38
smile
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Chodzi Ci o wersję beta, którą już mam? :P

Nie wiem, kiedy dokładnie zostanie oficjalnie wydany ten SP2.

11.01.2004
16:42
[3]

Dayton [ Generaďż˝ ]

ja iwem ale zanim go zainstaluje nie moie juz o bedie chce miec pewnosc ze nie nosi jakiegos szpiegowskiego gowna jak np chyba 7 media player

11.01.2004
16:49
[4]

mAcKa [ Centurion ]

Ze wersja beta jest, to wiem od jakiegoś dłuższego czasu, chodzi mi o finalną wersję

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.