GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

to nie prawda....mam nadzieje

11.01.2004
16:31
smile
[1]

ewa_13 [ Junior ]

to nie prawda....mam nadzieje

ej to prawda czy nie , mam nadzieje że nie bo jak tak to nikt nie bedzie z nigo korzystał??

11.01.2004
16:34
[2]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

ale o co ci chodzi?

11.01.2004
16:34
[3]

DarkStelix [ Padawan ]

pewnie 26 wątek o gg:(

11.01.2004
16:48
[4]

xkxtx [ KBR ]

Dark Stelix ---------> wygrałes darmowy dostęp do gg przez rok !!

11.01.2004
17:13
smile
[5]

Adamss [ -betting addiction- ]

To prawda. Przykro mi.

11.01.2004
17:18
[6]

LordAdius [ spamer ]

To prawda... a o co chodzi?:)

11.01.2004
17:32
smile
[7]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Niestety to prawda, najgorsze jest to, ze na poczatku trzeba wyslac smsa za 9,88 z VAT, aby aktywowac swoj nr gg, jesli sie tego nie zrobi, to autorzy zapewniają ze uruchomią program BluzgCreator, ktory bedzie wysyłał bluzgi do ludzi z listy kontaktow :) Na dodatek za kazdy dzien korzystania zz gg trzeba bedzie wyslac smsa za 1,22 z VAT ;))))

11.01.2004
17:33
[8]

Globus [ Generaďż˝ ]

"tak to prawda, nowe i po raz pierwszy w Polsce"

jej chodzi chyba o zapowiedz nowych odcinkow Lucky Lucka - FoxKids

11.01.2004
17:44
smile
[9]

Misiak [ Pluszak ]

Bravo, od razu wiadomo o co chodzi :)

To prawda...mam nadzieje...ale jesli to nieprawda... to nie mam nadzieji...heh :))

Jesli to prawda ze to o czym mysle jest nieprawda to jest to nieprawda. nie jest platne :)

Pozdr

11.01.2004
17:53
[10]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


ja tez mam taka nadzieje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.