
ewa_13 [ Junior ]
to nie prawda....mam nadzieje
ej to prawda czy nie , mam nadzieje że nie bo jak tak to nikt nie bedzie z nigo korzystał??
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
ale o co ci chodzi?
DarkStelix [ Padawan ]
pewnie 26 wątek o gg:(
xkxtx [ KBR ]
Dark Stelix ---------> wygrałes darmowy dostęp do gg przez rok !!

Adamss [ -betting addiction- ]
To prawda. Przykro mi.
LordAdius [ spamer ]
To prawda... a o co chodzi?:)

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Niestety to prawda, najgorsze jest to, ze na poczatku trzeba wyslac smsa za 9,88 z VAT, aby aktywowac swoj nr gg, jesli sie tego nie zrobi, to autorzy zapewniają ze uruchomią program BluzgCreator, ktory bedzie wysyłał bluzgi do ludzi z listy kontaktow :) Na dodatek za kazdy dzien korzystania zz gg trzeba bedzie wyslac smsa za 1,22 z VAT ;))))
Globus [ Generaďż˝ ]
"tak to prawda, nowe i po raz pierwszy w Polsce"
jej chodzi chyba o zapowiedz nowych odcinkow Lucky Lucka - FoxKids

Misiak [ Pluszak ]
Bravo, od razu wiadomo o co chodzi :)
To prawda...mam nadzieje...ale jesli to nieprawda... to nie mam nadzieji...heh :))
Jesli to prawda ze to o czym mysle jest nieprawda to jest to nieprawda. nie jest platne :)
Pozdr
Kuzi2 [ akaDoktor ]
ja tez mam taka nadzieje