GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Americas Army 2.0.0a a little problemo :(

11.01.2004
15:46
smile
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Americas Army 2.0.0a a little problemo :(

Zamieszczam to w hardware i software bo nie ma mzadnego problemu jak grac ani nic z tych rzeczy, ale zawsze gralo sie przyjemnie i stabilnie odkad nie pojawila sie wersja 2.0.0a, teraz pozornie tez wszystko jest OK ale czasami po zalogowaniu sie na serwer wybraniu druzyniy i oczekiwaniu na dolaczenie sie do nastepnej partii albo nawet podczas juz jakiejs bierzacej rozgrywki pojawia sie na ulamek sekundy napisa loading map, pomimo ze mapa juz jest wczytana i dziala wszystko poprawnie poczym wywala mnie do glownego meni i nic z tym nie moge zrobic, sterowniki mam do graficznej nowe, specialnie sciagnalem. Poradzcie co bo strasznie mnie to denerwuje Wrrrrr !!!!!!!

11.01.2004
17:05
[2]

tsunami [ PS3 ]

Mi sie to zdarzylo 2 razy, i wsumie sie tym nie przejmuje :-), wyjdzie 2.0.1 to pewie to poprawia.

11.01.2004
17:17
[3]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Masz włączonego Punk Bustera ?

12.01.2004
00:49
[4]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Stinger --> tak, mam ale i bez niego sie to lubi dziac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.