GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Red Dragon: jak sprawnie atakować na E2 ?

11.01.2004
15:24
[1]

ICE7 [ Konsul ]

Red Dragon: jak sprawnie atakować na E2 ?

Witam mam nadzieje ze ktoś Tu grywa w Red Dragona :-)...

Czy mógł by mi ktoś poradzić jak dobrze atakować Nekromantą na E2 ?... pierwszy raz bede miał sposobność grania atakerem i chciał bym sie dowiedzieć jak efektywnie i dobrze utrzymać siłe E2 nie tracąc siły miedzy kolejnymi przeliczeniami...

głównie chodzi mi o to:
- skąd złoto na żołd ?
- jeżeli podczas wojny mieć kupców to czy opłaca sie też generała kupca ?
- jaka mniejwiecej zabudowa ksiestwa podczas walki ?
- oraz co powinienem wiedziec, a o co nie zapytałem ?

To chyba na tyle pytań :-)...

12.01.2004
08:03
[2]

ICE7 [ Konsul ]

>UP<

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.