ICE7 [ Konsul ]
Red Dragon: jak sprawnie atakować na E2 ?
Witam mam nadzieje ze ktoś Tu grywa w Red Dragona :-)...
Czy mógł by mi ktoś poradzić jak dobrze atakować Nekromantą na E2 ?... pierwszy raz bede miał sposobność grania atakerem i chciał bym sie dowiedzieć jak efektywnie i dobrze utrzymać siłe E2 nie tracąc siły miedzy kolejnymi przeliczeniami...
głównie chodzi mi o to:
- skąd złoto na żołd ?
- jeżeli podczas wojny mieć kupców to czy opłaca sie też generała kupca ?
- jaka mniejwiecej zabudowa ksiestwa podczas walki ?
- oraz co powinienem wiedziec, a o co nie zapytałem ?
To chyba na tyle pytań :-)...
ICE7 [ Konsul ]
>UP<