GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy Clone CD

11.01.2004
14:07
[1]

matek007 [ Chor��y ]

Problemy Clone CD

Gdy kupiłem nagrywarkę ściągnołem sobie z internetu CloneCD wersję 21-dniową. Po paru dniach zdobyłem od kolegów pełną wersję Clona.
Po paru dniach wyświetlił mi się komunikat że test programu się skończył i nie mogę nagrywać Clonem. Wpisuję hasło i nic. Odinstalowywałem program (usuwałem pliki z rejestru) lecz ponowna instalacja nic nie dała
Nie przyjmuje hasła HELP

11.01.2004
14:12
smile
[2]

Toldi_GOL [ Konsul ]

o prostu Colne CD, ktory dostales od kolegi mial zly klucz rejestracyjny, ktory nadal robil z nigo zwyczajna wersje testowa. Malo tego czasem bledne wpisanie kodu, lub kodu, ktory jest zablokowany sprawia, iz Clone blokuje sie automatycznie i przestaje funkcjonowac. Na to juz raczej nie ma rady, a na pewno nie pomoze ponowna istalacja, czy deisnstalacja.

Zachecam do korzystania z innych programow do nagrywania takich jak Nero, badz Easy CD Creator, lub odpoiwednik Clona tylko lepszy Alcohol ...

11.01.2004
14:20
smile
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

z tego co sie orientuje to rejestracja chyba jest darmowa, zarejestruj sie bedziesz mial klucz

11.01.2004
14:24
smile
[4]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Rejestracja Clona nie jest niestety darmowa ... :| tez kiedys o czyms takim slyszalem, ale sprawdzilem i tak nie jest ...

11.01.2004
16:19
[5]

Cast Away [ Konsul ]


Masz link do troszeczke starszej wersji CloneCd. Ja używam tą wersję i wszystko jest wporządku. POLECAM.

11.01.2004
16:20
[6]

Cast Away [ Konsul ]


Oj sorry widzę że coś ta stronka przez miesiąc sie zrąbała.

11.01.2004
16:21
[7]

Plantator [ spamer ]

zna ktoś strone z opisem tego programu po polsku?

11.01.2004
16:22
smile
[8]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ściągnij alcohol 120%

11.01.2004
16:22
[9]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ściągnij alcohol 120%

11.01.2004
16:23
[10]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ściągnij alcohol 120%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.