matek007 [ Chor��y ]
Problemy Clone CD
Gdy kupiłem nagrywarkę ściągnołem sobie z internetu CloneCD wersję 21-dniową. Po paru dniach zdobyłem od kolegów pełną wersję Clona.
Po paru dniach wyświetlił mi się komunikat że test programu się skończył i nie mogę nagrywać Clonem. Wpisuję hasło i nic. Odinstalowywałem program (usuwałem pliki z rejestru) lecz ponowna instalacja nic nie dała
Nie przyjmuje hasła HELP

Toldi_GOL [ Konsul ]
o prostu Colne CD, ktory dostales od kolegi mial zly klucz rejestracyjny, ktory nadal robil z nigo zwyczajna wersje testowa. Malo tego czasem bledne wpisanie kodu, lub kodu, ktory jest zablokowany sprawia, iz Clone blokuje sie automatycznie i przestaje funkcjonowac. Na to juz raczej nie ma rady, a na pewno nie pomoze ponowna istalacja, czy deisnstalacja.
Zachecam do korzystania z innych programow do nagrywania takich jak Nero, badz Easy CD Creator, lub odpoiwednik Clona tylko lepszy Alcohol ...

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
z tego co sie orientuje to rejestracja chyba jest darmowa, zarejestruj sie bedziesz mial klucz

Toldi_GOL [ Konsul ]
Rejestracja Clona nie jest niestety darmowa ... :| tez kiedys o czyms takim slyszalem, ale sprawdzilem i tak nie jest ...
Cast Away [ Konsul ]
Masz link do troszeczke starszej wersji CloneCd. Ja używam tą wersję i wszystko jest wporządku. POLECAM.
Cast Away [ Konsul ]
Oj sorry widzę że coś ta stronka przez miesiąc sie zrąbała.
Plantator [ spamer ]
zna ktoś strone z opisem tego programu po polsku?

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ściągnij alcohol 120%
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ściągnij alcohol 120%
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ściągnij alcohol 120%