
R@F@L700 [ Junior ]
XIII - problem
Zainstalowałem kiedys sobie demko tej gry. Po jakimś czasie zniknął mi całkowiecie dźwięk w tej grze. Myślałem że coś sie zwaliło i poczekałem aż ściągne znowu instalkę demka i znowu zainstalowałem i juz znowu nie ma dźwięku. Dlaczego ??
Globus [ Generaďż˝ ]
przeinstaluj directX'a oraz stery do karty muztcznej

R@F@L700 [ Junior ]
no ale dlaczego we wszystkich innych grach dźwięk działa normalnie ??
Globus [ Generaďż˝ ]
hmm... nie wiem, moze patch jakis sprobuj jeszcze...
R@F@L700 [ Junior ]
a jest do demka ??
ale iekawi mnie to że wczesniej to działało

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
sciagnij z innego źrodla albo czekaj na pelna wersje
Marcinwin [ Centurion ]
Mialem ten sam problem w demie - wedlug mnie to bald dema. przez kilka dni bylo ok, ale potem dzwiek znikna (acz kolwieg nie dokonca, ustaw glosniki na fulla a powinienes slyszec odglosy z gry - te glosniejesze np wystrzaly) wedlug mnie to bald demka, jak zainstalowalem wersje pelna to jest ok wszystko (caly czas)

R@F@L700 [ Junior ]
dzięki za konkretną odpowiedź