GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XIII - problem

11.01.2004
13:18
smile
[1]

R@F@L700 [ Junior ]

XIII - problem

Zainstalowałem kiedys sobie demko tej gry. Po jakimś czasie zniknął mi całkowiecie dźwięk w tej grze. Myślałem że coś sie zwaliło i poczekałem aż ściągne znowu instalkę demka i znowu zainstalowałem i juz znowu nie ma dźwięku. Dlaczego ??

11.01.2004
13:33
[2]

Globus [ Generaďż˝ ]

przeinstaluj directX'a oraz stery do karty muztcznej

11.01.2004
13:40
smile
[3]

R@F@L700 [ Junior ]

no ale dlaczego we wszystkich innych grach dźwięk działa normalnie ??

11.01.2004
13:42
[4]

Globus [ Generaďż˝ ]

hmm... nie wiem, moze patch jakis sprobuj jeszcze...

11.01.2004
13:45
[5]

R@F@L700 [ Junior ]

a jest do demka ??
ale iekawi mnie to że wczesniej to działało

11.01.2004
13:47
smile
[6]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

sciagnij z innego źrodla albo czekaj na pelna wersje

11.01.2004
14:02
[7]

Marcinwin [ Centurion ]

Mialem ten sam problem w demie - wedlug mnie to bald dema. przez kilka dni bylo ok, ale potem dzwiek znikna (acz kolwieg nie dokonca, ustaw glosniki na fulla a powinienes slyszec odglosy z gry - te glosniejesze np wystrzaly) wedlug mnie to bald demka, jak zainstalowalem wersje pelna to jest ok wszystko (caly czas)

11.01.2004
14:37
smile
[8]

R@F@L700 [ Junior ]

dzięki za konkretną odpowiedź

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.