
Sayet [ White Star Soldier ]
czy wy tez tak macie???
jak chce wpisac nowy watek albo post to za kazdym raze sie musze logowac... to wkurzacaje. czy wy tez tak macie. bo jesli nie to robie format....

Hitmanio [ KG 21 ]
Ja tak nie musze ...
Coy2K [ Veteran ]
ja tylko sie loguje za pierwszym razem jak wejde na stronke, moze nie zapisuje ci cookies ?

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Milego formatowania.

Sayet [ White Star Soldier ]
qrwa!!!!!!!!! no ae tak nagle sie cos stało????? przeciez wczesniej mi dobrze chodziło i nic niezmieniałem....

SirGoldi [ Gladiator ]
Ja tylko musze jak wchodze na strone...
Globus [ Generaďż˝ ]
loguje sie pierwszy raz i jak zostawiam stronke na pasku wiec nie musze ponownie sie logowac
Skibi [ Konsul ]
Po kazdym nowym wejsciu na strone musze sie logować zeby cos napisac, ale jak juz jestem zalogowany to nie musze caly czas

Novus [ Generaďż˝ ]
hmm tez tak mialem, na starym windowsie, ale jak zrobilem formata to zaczelo dzialac, i nie musialem sie logowac za kazdym razem
Toldi_GOL [ Konsul ]
Zalezy jeszcze w jakim czasie piszesz nowe watki lub posty. Wiedz ze jest pewien czas, po ktorym profil sam sie wyloguje ...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ja tak nie mam.

Sayet [ White Star Soldier ]
no wiem ale zeby w 10 sekund sie wylogował?????

Sayet [ White Star Soldier ]
niemoge...... juz chyba 5 format w tym miesiacu:D

BukE [ Majster ]
No to masz lipe kolego..

Sayet [ White Star Soldier ]
yest!!!!!!! działa!!!!!!!! juz jest w porzo!!!!!! pogrzebałem w cookies i działa!!!!!!!
Sayet [ White Star Soldier ]
a jush miałem stracha ze bede musiał formata robic......uffff
davhend [ Garrett ]
może wirus :)

Hitmanio [ KG 21 ]
Uwielbiam Happy End'y :D

Sayet [ White Star Soldier ]
mozna by o tym ksiazke napisac.
tak happy end.

Coy2K [ Veteran ]
podajcie mi chusteczkę ;-)

Sayet [ White Star Soldier ]
Coy2K>>>>> masz *odgłos podania chusteczki i szloch Coy2K*

Coy2K [ Veteran ]
hehehhe a gdzie obrazek chusteczki co ? :P

Yo5H [ spammajster ]
Sayet co z tym zrobiles, bo ja tez tak mam ~~

Sayet [ White Star Soldier ]
wlaczyłem od nowa IE wersja 6.0 i sie zalogowałem na forum.www.gry-online.pl/forum.asp:)))

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Ale profilaktyczny format nie jest zly.
Sayet [ White Star Soldier ]
a jaki to ten profilaktyczny???

Coy2K [ Veteran ]
to taki z profilu ;-)

Sayet [ White Star Soldier ]
ales ty dowciapny:PPP
Immothep [ Errare humanum est. ]
Przepraszam... czy tu statsują?? ;)

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
u mnie wszystko dziala, mialem 98se, xp i mam 2000 i mi wszystko zawsze chodzilo ok

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
jak by to pie...policjant powiedzial - najwarzniesza jest prewencja
Sayet [ White Star Soldier ]
nie niestatsuja.....