GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z i-netem

11.01.2004
12:21
[1]

tsunami [ PS3 ]

problem z i-netem

Jestem podlaczony do internetu przez serwer, Neostrada i siec domowa. Problem polega na tym ze nie kazda strona www mi dziala.

oto krotka lista: www.boners.com, www.wapster.pl, www.elektroda.pl itd.

Pytanie, czy to moze byc wina zle skonfigurowanego serwera czy moze wina lezy po stronie TPS'y ?

dziekuje, pozdr.

11.01.2004
12:31
[2]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Raczej cos u Ciebie, pewnie MTU.Co to jest poczytaj w linku ponizej. (u mnie na neo+ wszystkie wymienieone chodza)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.