tsunami [ PS3 ]
problem z i-netem
Jestem podlaczony do internetu przez serwer, Neostrada i siec domowa. Problem polega na tym ze nie kazda strona www mi dziala.
oto krotka lista: www.boners.com, www.wapster.pl, www.elektroda.pl itd.
Pytanie, czy to moze byc wina zle skonfigurowanego serwera czy moze wina lezy po stronie TPS'y ?
dziekuje, pozdr.
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Raczej cos u Ciebie, pewnie MTU.Co to jest poczytaj w linku ponizej. (u mnie na neo+ wszystkie wymienieone chodza)