GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do Soula: Czy bedzie jakies podsumowanie roku?

11.01.2004
11:24
smile
[1]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Pytanie do Soula: Czy bedzie jakies podsumowanie roku?

Zastanawiam sie, czy bedzie jakies podsumowanie roku, tak jak to mialo miejsce w roku zeszlym. Czyli zostana przedstawione statystyki, ilosc nowych tekstow, newsow itd. Najchetniej czytane artykuly itp. Pamietam, ze w tamtym roku mial miejsce taki news, nie wiem jak bedzie w tym, dlatego jestem ciekaw i prosze o odpowiedz :)

11.01.2004
12:27
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

OK dobry pomysł, pomyślę o tym, teraz jestesmy trochę zajęci ale może za dwa tygodnie

11.01.2004
12:29
[3]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Wiesz to po prostu podnosi wage serwisu, przedstawienie tak imponujacych liczb zazwyczaj powala konkurencje na kolana :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.