
Toldi_GOL [ Konsul ]
Pytanie do Soula: Czy bedzie jakies podsumowanie roku?
Zastanawiam sie, czy bedzie jakies podsumowanie roku, tak jak to mialo miejsce w roku zeszlym. Czyli zostana przedstawione statystyki, ilosc nowych tekstow, newsow itd. Najchetniej czytane artykuly itp. Pamietam, ze w tamtym roku mial miejsce taki news, nie wiem jak bedzie w tym, dlatego jestem ciekaw i prosze o odpowiedz :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
OK dobry pomysł, pomyślę o tym, teraz jestesmy trochę zajęci ale może za dwa tygodnie
Toldi_GOL [ Konsul ]
Wiesz to po prostu podnosi wage serwisu, przedstawienie tak imponujacych liczb zazwyczaj powala konkurencje na kolana :)