GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenia

11.01.2004
10:04
[1]

Maniura [ Centurion ]

Spolszczenia

Witam !
Czy ktoś ma spolszczenie do Call of Duty i Max Payna 2 szukałem po necie ale nie znalazłem ,podejrzewam że jeszczee ich nie ma ale zapytać nie zaszkodzi

11.01.2004
10:06
smile
[2]

maVes [ Konsul ]

hmmm chyba jeszcze nie ma

11.01.2004
10:07
[3]

TheAnswer [ Quetzal ]

Sposzczenia jeszcze nie ma. Ale po ci spolszczenie tam i tak jest wiadomo co trzeba robić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.